نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: خيانت از نامزدم

2290
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30979
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

خيانت از نامزدم

نامزدم بعد از دوسال نامزدي بهم براي اولين بار خيانت كرد نميدونم جيكار كنم يه راهي پيش رو بزارين
    ماجرا از اين قراره ك من بيتالك ابجيمو برداشتم و گفتم بهش تو قسمت وضعيت بيتالكت بنويس دنبال كار اداري هستم تا شايد كسي شركتي باشه و بگه نيروي كار ميخوايم بعد ك اينو نوشت تو قسمت همه مردوم همينجور داشت ميگشت گفتم ب اونايي ك كارشون رو نوشتن مثلا مهندس هستم يا دكتر هستم يا .... انواع شغلا اد كن و فقط يه كله بنويس دنبال كار واقعانم قصد فقط همين بود چون برا كار قبليم همينكارو كردم كار گيرم اومد تو همين ادليستايي ك يه نفرش تاسيسات كار بود نوشت دنبال كارم اونم ج داد كارم برات پيدا ميكنم دنبال چ كاري هستين و گفت اد كن منو كار سراغ دارم اد كردم و فقط گفتم ك دنبال همچين كاريم اونم گفت برات پيدا ميكنم بهم گفت اسمت چيه منم گفتم مريم بعد اسم خودشو پرسيدم هم اسم نامزدم يه لحظه يجوري شدم گفتم خونتون كجاس وقتي خونشون گفت هنگ كردم دقيقا خونه نامزدم اينا ديگه خيلي شك تو دلم بود گفتم بزار بپرسم فاميليش وقتي فاميليشو گفت مطمئن شدم حالا همينجور داره پي ام ميده منم پي ام دادم گفتم اگه پي ام ندم تابلو فضوليم گل كرد همينجور ج شو دادم گفتم نامزد داري گفت ن ، اصلا نميدونم چيكار كنم فعلا ك داره بيتالك پيام ميده يه چي هم بگم اگه اينو ميگم ك انتظار نداشتم چون نامزد من اصلا اهل دختر بازي نيست حتي قبل از اينكه من وارد زندگيش بشم پسره سر ب زيري بوده و از اي بابت مطمئنم تو نامزدي هم اصلا هيچ كمبودي نداشتيم اونم بعد دو سال نامزدي واقعا مغزم هنگ كرده احتمال داره بفهمه ك منم و داره اذيت ميكنه تروخدا راهي بگين نميتونم تصميم بگيرم چ رفتاري كنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30979
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خيانت از نامزدم

ج بدين لطفا

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

سلام ببخشید میتونم بپرسم منظورتون از نامزدی عقد یا فقط صیغه محریمت ؟؟؟

دوست عزیز زمان نامزدیتون خیلی گذشت اونقدر که باید راجب هم همه چیزو فهمیدید وقتی رابطتتون طولانی بشه خود به خود سردی هم. میاره و تو این مورد پسرا خیلی سست عمل میکنن

متاسفانه خیلی ها هنوز فرهنگ و جنبه فضای مجازی ندارن

ولی خیانت که ایشون کردن هیچ توجیه نداره حالا که این اتفاق افتاده برای ازدواج کردن دست نگهدارید نامزدی دوران شناخت طرفین بیشتر راجبشون بفهمید در نهایت مشاور حضوری برید
    ویرایش توسط پریماه. : 10-03-2016 در ساعت 02:27 PM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

4. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31337
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعا نمیدونم اینجا رو واسه چی درست کردن اصلا کسی جواب نمیده عزیزم من قبلا تو سایت انجمن گفت و گوی تعهد خیلی زود و بهتر پاسخ سوالهامو میدادم اما نمیدونم اینجا چرا این جوریه فکر کنم حضوری بری پیش مشاور زودتر به نتیجه میرسی.انشالله مشکلت حل میشه شاید میدونه توی شایدم از روی کنجکاوی فقط سعی کن ارامشت رو حفظ کنی.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30979
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

الان اس ام اس همينجور ميدادم شمارشو هم داد فقط يه چيزي من بيشتر از اين نميتونم بهش پي ام بدم ميخوام بگم بهش فقط مقصر نشم ك خودم چرا بيتالك بودم چ ج بدم

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31337
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظرم اگه مستقیم بهش بگی از الان غرورش میشکنه و اگه زمانی بخوایی بخشیده بشه حرمت های بینتون از بین میره
    بهش بگو اسم و فامیلشو به یکی از دوستات دادی میدونی زن داره و اینکه دلیلش واسه این کارها چیه ببین چه پاسخی میده؟؟؟

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30979
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

من احساس ميكنم ميدونه منم و اين بازيو راه انداخته چون دارم ميگم ك اصلا اهل دختر بازي و اين حرفا نيست احتمالا ميدونه منم اونوقت چي ج شو بدم

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام دوست عزیزم
    اول اینکه من نظر پریماه رو قبول دارم شما نامزدی رو به چه چیزی میگید؟ بعدم دو سال برای نامزدی خیلی مدت طولانی هستش . در ضمن ایشون شماره خواهرتون رو ندارن ؟!!
    در ضمن به نظرم بهش رک بگو ، بگو خواهرم بوده و تا فهمیده که تویی اومده به من گفته.
    در ضمن چه بدونه که شمایید و چه نه کارش خیلی بد بوده و باید باهاش برخورد بشه. با این آدم که نمی شه تشکیل زندگی داد هی میخواد دلت بلرزه.

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31337
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظرت تو این مدت اخلاقش عوض شده؟؟
    اگه خواستی بهش بگی بگو دنبال کار میگشتی دروغ نگو.
    رابطه ی جنسی داشتین؟یا اگه نداشتین ازت درخواست کرده؟به نظرت چه کمبودی داره تو رابطتون؟؟

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30979
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

زياد غر غرو هستم خيلي زياد ولي از رابطه جنسي كم نداره و اينكه ما فقط حلقه كرديم عقد نيستيم هيچوقت بهم خيانت نكرده شده من بكنوم ولي اون ن

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31337
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

خوب تو به حرفم گوش بده بگو در موردتون تحقیق کردم فهمیدم نامزد دارین و اینکه خیلی بهتون برخورده اونوقت میفهمین که میدونه شما هستین یا نه
    هم اینکه دلیل کارش رو میفهمین

13. کاربران زیر از صدف70 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Aza

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد