نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: خیانت شوهرخواهر

1629
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37085
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت شوهرخواهر

سلام.دیشب فهمیدم شوهرخواهرم به خواهرم خیانت میکنه دارم دیوونه میشم،ده سال میشه که باهم ازدواج کردن و دوتابچه هم دارن . ذهن خواهرمو شستشو داده و با ریاکاری اونو مجبور کرده خشکه مذهبی باشه . خودشم الان رفته کربلا که خدا کنه همون کربلا به کمرش بزنه اینقدر رو فکرخواهرم کار کرده که با بی شرمی تمام به خواهرم هم میگه دنبال صیغه میگردم!! و خواهرم هیچی بهش نمیگه!!
    از رابطه ای که جلوی ما و بقیه دارن اصلا نمیشه چیزی فهمید خواهرم خیلی زندگیشو دوست داره ولی کاری باهاش کرده که عزت نفسشو گذاشته زیرپا
    دیشب وقتی خواهرم گوشیشو داد درست کنم تو تلگرامش خوندم و فهمیدم
    حالا موندم چیکار کنم به خودش بگم ،از خواهرم جریانو بپرسم،به خانواده بگم،چیکار کنم ؟
    خانوادم هم بفهمن مطمئنم دووم نمیارن بابام پیره و سکته میکنه و مادرم هم دقمرگ میشه
    اصلا نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : خیانت شوهرخواهر

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر سپهری نمایش پست ها
    سلام.دیشب فهمیدم شوهرخواهرم به خواهرم خیانت میکنه دارم دیوونه میشم،ده سال میشه که باهم ازدواج کردن و دوتابچه هم دارن . ذهن خواهرمو شستشو داده و با ریاکاری اونو مجبور کرده خشکه مذهبی باشه . خودشم الان رفته کربلا که خدا کنه همون کربلا به کمرش بزنه اینقدر رو فکرخواهرم کار کرده که با بی شرمی تمام به خواهرم هم میگه دنبال صیغه میگردم!! و خواهرم هیچی بهش نمیگه!!
    از رابطه ای که جلوی ما و بقیه دارن اصلا نمیشه چیزی فهمید خواهرم خیلی زندگیشو دوست داره ولی کاری باهاش کرده که عزت نفسشو گذاشته زیرپا
    دیشب وقتی خواهرم گوشیشو داد درست کنم تو تلگرامش خوندم و فهمیدم
    حالا موندم چیکار کنم به خودش بگم ،از خواهرم جریانو بپرسم،به خانواده بگم،چیکار کنم ؟
    خانوادم هم بفهمن مطمئنم دووم نمیارن بابام پیره و سکته میکنه و مادرم هم دقمرگ میشه
    اصلا نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید
    سلام

مطلب شما را خواندم و فهمیدم برحسب تصادف این مطلب را متوجه شده ای نه از روی کنجکاوی و دخالت و.....

ببینید این زندگی خواهر شماست و فرمودید زندگیش رو دوست داره و شاید هم از مطلب مطلع هست و لی نمیخواد به روی خودش بیاره و ........

در هر صورت شما حتما حق دخالت و انتخاب رو ندارید, و به هیچ وجه نباید نه کلامی و نه عملی در این رابطه انجام دهید. شطر دیده اید ندیده اید!!!!!

گاهی مردی و انسانی سر به مهر گذاشتن راز دیگرانه حتی تا به گور.

فقط و فقط میتوانم بگم نمیدونم شوهر خواهر شما چند سالشه و شما چند سالتون و رابطه شما به هم چطوره و..... ولی اگه بتوانید به دور از هر گونه حاشیه و سر و صدا و...... به ایشان بفهمانید که شخصی

و یا اشخاصی و... پی به این مسئله برده اند و این برای زندگی ایشون و خواهر شما و فرزندانشان میتوانه بسیار فاجعه افرین و اسیب زننده باشد. شاید متوجه این امر شوند و دست از اشتباه بردارند.

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

3. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

دخالت نکنید .شاید با خواهرت شوخی میکرده و ممکنه با دخالت شما این موضوع جدی بشه
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37085
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

متشکر که جواب دادید
    خانم الی شوخی نبود چون خواهرم هیچ جوابی بهش نداده ،قبلا هم تو بعضی موضوعات مثل چادر سر کردن اجباری و مهمونی رفتن و... خواهرم همیشه سکوت میکنه جلوش اینم مثل اون موقع هاس
    و
    آقای شهرام
    خواهرم رو با شستشوی فکری و مذهبی یجوری قانع کرده که حق طبیعیشه بره صیغه کنه و هیچ حق اعتراضی واسش قائل نیست
    من هنوز به داداش بزرگترم هم نگفتم، امروزم داشتم عاقبت این ماجرا فکر میکردم اما فکرم به جایی نرسید
    از شدت تنفر دوست دارم بمیره تو همون کربلا چالش کنن

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

متشکر که جواب دادید
    خانم الی شوخی نبود چون خواهرم هیچ جوابی بهش نداده ،قبلا هم تو بعضی موضوعات مثل چادر سر کردن اجباری و مهمونی رفتن و... خواهرم همیشه سکوت میکنه جلوش اینم مثل اون موقع هاس
    و
    آقای شهرام
    خواهرم رو با شستشوی فکری و مذهبی یجوری قانع کرده که حق طبیعیشه بره صیغه کنه و هیچ حق اعتراضی واسش قائل نیست
    من هنوز به داداش بزرگترم هم نگفتم، امروزم داشتم عاقبت این ماجرا فکر میکردم اما فکرم به جایی نرسید
    از شدت تنفر دوست دارم بمیره تو همون کربلا چالش کنن
    خواهرتون اگه از شما کمک خواست حق دارین که دخالت کنید وقتی خودش چیزی به شما نگفته یعنی دلش میخوات خودش به این موضوع رسیدگی کنه . اون خودش یه زن بالغ و عاقله و در ضمن صاحب دو فرزنده اون بهتر میتونه ببینه چی به صلاح زندگی و فرزندانشه . در ضمن خودش این شخصو انتخاب کرده و باید قبل از ازدواج به این مسایل فکر میکرد . و اگرم سکوت میکنه شاید راضی که این حجابو داشته باشه و در رابطه اون شوخی های زننده هم معلوم نیست قبلش چه حرفایی زده شده
    در اینده اگه جدا بشن نمیاد بگه داداش دستت درد نکنه .میاد فحشت میده و تورو مقصر جداییشون میدونه ولی اگر خودش ازت درخواست کمک کرد اون موقع هست که دیگه پای همه چیز وایساده و دنبال مقصر نیس . البته این حرفا صرفا نظر شخصی منه
    ویرایش توسط eli2 : 11-07-2017 در ساعت 11:36 PM
    امضای ایشان

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37085
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شاید از اون میترسه
    شایدم از ترس سکته بابام مطرح نمیکنه
    یه چیز بگم
    چطور میشه یک زن حاضر بشه شوهرشو با کس دیگه شریک بشه؟ حتی زن آخوندها هم اینجوری نیستن حتما یه ترسی یا یه چیزی هست

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37084
    تشکـر
    41
    تشکر شده 10 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    به نظر من یه زن ممکنه به خاطر آینده بچه هاش مردش رو با یه زن شریک بشه و هیچی نگه،درست و غلط بودن این موضوع هم از دید هرکس متفاوته،و این زندگی خواهرتون هست،اگر میخواست جدا بشه راحت اعلام میکرد و دلایلش رو میگفت اینکه سکوت کرده یعنی دوست نداره کسی توی زندگیش دخالت کنه،دلیلش هم اصلا مهم نیست چون زندگی خودشه
    پس سعی کنید توی زندگیشون دخالت نکنید
    البته نظر شخصیه منه

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

شاید از اون میترسه
    شایدم از ترس سکته بابام مطرح نمیکنه
    یه چیز بگم
    چطور میشه یک زن حاضر بشه شوهرشو با کس دیگه شریک بشه؟ حتی زن آخوندها هم اینجوری نیستن حتما یه ترسی یا یه چیزی هست
    هیچ انسانی دوس نداره تو.زندگی مشترک نفر سومی باشه و هرکسی از خیانت بدش میاد ،شاید پشت این سکوتش دلایل زیادی وجود داشته باشه ، اینکه مردی میاد به زنش میگه میخام صیغه کنم شاید یه شوخی یا اذیت کردن و.... باشه ولی کسی که بخوات خیانت کنه به زنش نمیگه مبخام صیغه کنم یواشکی اینکارو میکنه
    امضای ایشان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد