مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: خیلی دو دِلم

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    18148
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khaste
    میزان امتیاز
    0

Question خیلی دو دِلم

سلام وقتتون بخیر
    من حدود 1 سال با یه آقا پسری دوست بودم بعد یه مدت همش حرف ازدواج میزد، خیلی پسر خوبی بود ولی احساس میکردم کمی با هم فرق داریم و مناسب هم نیستیم برای اینکه وابستگی بیشتری بینمون ایجاد نشه رابطه مو باهاش تموم کردم. خیلی خیلی ازم ناراحت شد، اوایلی که کات کرده بودیم زیاد پیام می داد که دوباره برگردیم ولی من نمیتونستم دوسش داشتم ولی نمیتونستم به عنوان همسر قبولش کنم، میگفتم زمان بگذره فراموشم میکنه حالش بهتر میشه. و اصلا هم نمیتونستم باهاش منطقی حرف بزنم چون خیلی احساساتیه.
    حالا بعد 2سال پیام داده که هنوز من فراموش نکرده هر روز بهم فکر میکنه با هیچکی دیگه نمیتونه باشه این کاری که من باهاش کردم داغونش کرده تبدیل شده به یه آدم سرد بی احساس که با هیچ دختر دیگه ای نمیتونه باشه
    منم خسته شدم از این رفتاراش از این که یهو اینجوری پیام میده عذاب میکشم وقتی این پیاما رو میده احساس میکنم چه غول بدجنسیم که اینجوری باهاش رفتار کردم بعضی وقتا دلم براش می سوزه میگم خب دوستم داره پیشش برگردم ولی میگم اگه برگردم تا آخرش باید باهاش باشم دیگه، یعنی میتونم واقعا! پشیمون نمیشم! چون اگه پشیمون بشم دیگه کار درستی نیس که تنهاش بذارم اما میدونم با این فاصله ای که بینمون افتاده بعد این مدت شاید نتونیم مثه سابق با هم خوب باشیم. خیلی دو دلم خودمم دیگه نمیدونم چی میخوام!
    از خودم بدم میاد، اصن نمیدونم چه کاری درسته چه کاری غلط
    آخه من چی بهش بگم؟ یا اصن جوابش ندم؟
    دارم دیوونه میشم لطفا کمکم کنین
    ممنون
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34700
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.51
    تشکـر
    592
    تشکر شده 334 بار در 254 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

پاسخ : خیلی دو دِلم

نقل قول نوشته اصلی توسط پانیا نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر
    من حدود 1 سال با یه آقا پسری دوست بودم بعد یه مدت همش حرف ازدواج میزد، خیلی پسر خوبی بود ولی احساس میکردم کمی با هم فرق داریم و مناسب هم نیستیم برای اینکه وابستگی بیشتری بینمون ایجاد نشه رابطه مو باهاش تموم کردم. خیلی خیلی ازم ناراحت شد، اوایلی که کات کرده بودیم زیاد پیام می داد که دوباره برگردیم ولی من نمیتونستم دوسش داشتم ولی نمیتونستم به عنوان همسر قبولش کنم، میگفتم زمان بگذره فراموشم میکنه حالش بهتر میشه. و اصلا هم نمیتونستم باهاش منطقی حرف بزنم چون خیلی احساساتیه.
    حالا بعد 2سال پیام داده که هنوز من فراموش نکرده هر روز بهم فکر میکنه با هیچکی دیگه نمیتونه باشه این کاری که من باهاش کردم داغونش کرده تبدیل شده به یه آدم سرد بی احساس که با هیچ دختر دیگه ای نمیتونه باشه
    منم خسته شدم از این رفتاراش از این که یهو اینجوری پیام میده عذاب میکشم وقتی این پیاما رو میده احساس میکنم چه غول بدجنسیم که اینجوری باهاش رفتار کردم بعضی وقتا دلم براش می سوزه میگم خب دوستم داره پیشش برگردم ولی میگم اگه برگردم تا آخرش باید باهاش باشم دیگه، یعنی میتونم واقعا! پشیمون نمیشم! چون اگه پشیمون بشم دیگه کار درستی نیس که تنهاش بذارم اما میدونم با این فاصله ای که بینمون افتاده بعد این مدت شاید نتونیم مثه سابق با هم خوب باشیم. خیلی دو دلم خودمم دیگه نمیدونم چی میخوام!
    از خودم بدم میاد، اصن نمیدونم چه کاری درسته چه کاری غلط
    آخه من چی بهش بگم؟ یا اصن جوابش ندم؟
    دارم دیوونه میشم لطفا کمکم کنین
    ممنون
    به نظرم بهتره جوابشو ندین و خودتون هم فراموش کنید

اون آقا باید بتونه خودش مشکلشو حل کنه و از طرف شما کاری برنمیاد

به نظرم اشتباه است اگر به خاطر چنین عذاب وجدان و احساس ترحمی زندگی آیندتون رو خراب کنید

سعی کنید از این به بعد چنین وابستگی ای پیش نیاید

امضامم بخونید
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

3. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    چه بگویم؟
    شماره عضويت
    19479
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.30
    تشکـر
    238
    تشکر شده 135 بار در 88 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    3

.........
    ویرایش توسط LLVM : 06-24-2017 در ساعت 11:37 PM
    چیست آنچه ما را زنده نگه می دارد؟
    چیست آنچه وا می داردمان به تحمل؟
    امید دوست داشتن یا دوست داشته شدن…

4. کاربران زیر از LLVM بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.23
    تشکـر
    446
    تشکر شده 2,628 بار در 1,439 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

به قول بابا اتی
    مردی که التماس دختری را بکنه مرد نیست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

خیلی سبز,  خیلی تنهام,  خیلی دوست دارم,  خیلی دلم گرفته,  خیلی دلم تنگه,  خیلی خوشحالم,  خیلی دلم گرفته از خیلیا,  خیلی دور خیلی نزدیک,  خیلی نامردی,  خیلی سخته,  خیلی دوست دارم,  خیلی دور خیلی نزدیک,  خیلی دوست دارم خیلی وابستت شدم,  خیلی دوستت دارم,  خیلی دوسش دارم,  خیلی دوست دارم عشقم,  خیلی دوست دارم لیلا,  خیلی دوست دارم یه مدل تازه,  خیلی دوست دارم عشق من,  خیلی دوست دارم به انگلیسی,  فکر,  فکرخانە,  فکر چیست,  فکر برتر,  فکرشم نکن,  فکر را پر بدهید,  فکرشم نکن علیزاده,  فکر و خیال خلسه,  فکرشم نکن محمد علیزاده متن,  تفکر مثبت,  نمیدونم,  نمیدونم چمه,  نمیدونم چی سرچ کنم,  نمیدونم باردارم یا نه,  نمیدونم دلم دیوونه کیست,  نمیدونم چیکار کنم,  نمیدونم به انگلیسی,  نمیدونم چی بگم,  نمیدونم چی میخوام,  نمیدونم چرا,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)