نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: دانشگاه غیر انتفاعی

746
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20613
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

دانشگاه غیر انتفاعی

سلام
    من کارشناسی ارشد غیرانتفاعی اصفهان رشته بیوشیمی قبول شدم شاغلم توی بیمارستان کار میکنم و خوزستانی هستم کلاسای ارشد گفتن پنج شنبه ها و جمعه ها برگزار میشه میخواستم راهنماییم کنید دو دل هستم همکارام میگن برو حیفه نری دولتیه ، نمیدونم چکار کنم میترسم هزینه کنم خوب نباشه پرسیدم گفتن ترمی حدود دو میلیون میشه از نظر هزینه مشکل ندارم اما میترسم تمام پس اندازم خرج دانشگاه و هزینه رفت وامد شه و بعد من ک این همه کار کردم کاملا برسم به نقطه صفر
    از طرفی زیاد فرصت ندارم واسه ثبت نام و انتخاب واحد
    میترسم برم بعد پشیمون شم ک چرا وقت و انرژی و پولمو حروم کردم و هم میترسم نرم بعد بگم فرصت خوبی بود مهر دانشگاه دولتی میخورد روی مدرکم واسه کارم خوب یا میتونستم استاد شم و ... بعد کور پشیمون شم لطفا راهنماییم کنید چون خیلی حیاتیه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16830
    تشکـر
    25
    تشکر شده 17 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : دانشگاه غیر انتفاعی

سلام به نظرم قیدشو بزن من خودم هم کارشناسی و هم ارشدم دانشگاه سزاسری و مهتبر و روزانه بودم اما چه فایده کو کار شما فکر کردی هرکی ارشد گرفت میشه استاد ؟نه جانم همچین خبری نیست . بی خود خودتو خسته نکن حیف پول که خرج تحصیل بشه هیچ عاقبتی نداره بی خودم خودتو خسته نکن که ته درس خوندن چیزی نیست شما که شاغلید پس برا چی میخوای زحمت رفت و آمد و بدبختی رو به جون بخری که تازه ارشدتو از یه دانشگاه غیرانتفاعی بگیری؟ دانشگاه غیرانتفاعی برخلاف تصور شما هیچ اعتبار درستی نداره و بهتره بگم دانشگاه آزاد خیلی از اون برتر و بالاتره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)