مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: دختری که میخوام

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

دختری که میخوام

سلام . چجوری بگم . من چن وقته عاشق یکی از دختر یکی از اقوام شدم . دخنرعمومه که از بچگی با همیم . حالا من به هیچ کس نگفتم ولی مادرم از افت تحصیلی و رفتارام شک کرده که یه موضووعی هست . بنظرتون چجوری به مادرم که از همه به من نزدیکتره بگم . راستی این دختر خانم یکسال ازمن بزرگتره .
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2
    ghm
    ghm آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.51
    تشکـر
    97
    تشکر شده 235 بار در 148 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : دختری که میخوام

نقل قول نوشته اصلی توسط met1380 نمایش پست ها
    سلام . چجوری بگم . من چن وقته عاشق یکی از دختر یکی از اقوام شدم . دخنرعمومه که از بچگی با همیم . حالا من به هیچ کس نگفتم ولی مادرم از افت تحصیلی و رفتارام شک کرده که یه موضووعی هست . بنظرتون چجوری به مادرم که از همه به من نزدیکتره بگم . راستی این دختر خانم یکسال ازمن بزرگتره .
    سلام عزیزم. شما سن کمی دارید و توی این سن کاملا طبیعی هستش. همه ی دختر پسرا توی این سن عاشق همه میشن (از معلم کنکور، دختر خاله، پسرخاله و ...) من دیدم کسیو که همزمان توی این سن عاشق چند نفر بوده و فک میکرده که اسم این ها عشق هستش. عزیزم توی این سن شما فعل و انفعالات شیمیایی و هورمونی بدنت باعث میشه این حس رو به همه داشته باشی. پس اشتباه نکن و به این حس اهمیتی نده و بچسب به درس و زندگیت تا وقتی بزرگتر شدی بهتر تصمیم بگیری.
    موفق باشی
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
دختری که رهایش کردی,  دختری در قطار,  دختری دارم شاه نداره,  دختری با گوشواره مروارید,  دختری با کفشهای کتانی,  دختری که پسر شد,  دختری که میمون شد,  دختری که با لامپ,  دختری در قطار دانلود رمان,  دختری در قطار فیلم دانلود,  دختری که رهایش کردی,  دختری که,  دختری که من باشم,  دختری که گریه میکنه,  دختری که میمون شد,  دختری که ماه را نوشید,  دختری که با سهراب جنگید,  دختری که عقرب شد,  دختری که پدر نداره,  دختری که چال لپ داره,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)