نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: دختری که میخوام

910
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37399
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دختری که میخوام

سلام . چجوری بگم . من چن وقته عاشق یکی از دختر یکی از اقوام شدم . دخنرعمومه که از بچگی با همیم . حالا من به هیچ کس نگفتم ولی مادرم از افت تحصیلی و رفتارام شک کرده که یه موضووعی هست . بنظرتون چجوری به مادرم که از همه به من نزدیکتره بگم . راستی این دختر خانم یکسال ازمن بزرگتره .

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : دختری که میخوام

نقل قول نوشته اصلی توسط met1380 نمایش پست ها
    سلام . چجوری بگم . من چن وقته عاشق یکی از دختر یکی از اقوام شدم . دخنرعمومه که از بچگی با همیم . حالا من به هیچ کس نگفتم ولی مادرم از افت تحصیلی و رفتارام شک کرده که یه موضووعی هست . بنظرتون چجوری به مادرم که از همه به من نزدیکتره بگم . راستی این دختر خانم یکسال ازمن بزرگتره .
    سلام عزیزم. شما سن کمی دارید و توی این سن کاملا طبیعی هستش. همه ی دختر پسرا توی این سن عاشق همه میشن (از معلم کنکور، دختر خاله، پسرخاله و ...) من دیدم کسیو که همزمان توی این سن عاشق چند نفر بوده و فک میکرده که اسم این ها عشق هستش. عزیزم توی این سن شما فعل و انفعالات شیمیایی و هورمونی بدنت باعث میشه این حس رو به همه داشته باشی. پس اشتباه نکن و به این حس اهمیتی نده و بچسب به درس و زندگیت تا وقتی بزرگتر شدی بهتر تصمیم بگیری.
    موفق باشی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد