نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: درد دل

1874
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5537
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

درد دل

سلام دوستای عزیز
    دخترم، 28 سالمه و مجردم. چندتا مشکل جسمی دارم که در کل خطری برای سلامتیم نداره و با دارو کنترل میشه، ولی به لحاظ روحی بعضی وقتا اذیتم میکنه. اول اینکه کم کاری تیروئید دارم و مدت 14 ساله که قرص میخورم. تحت کنترل هست ولی مشکلات دیگه ای هم ازش ناشی میشه، مثلا اضافه وزن دارم و به راحتی نمیتونم وزن کم کنم، تنبلی تخمدان و قاعدگی های نامنظم دارم، از چند روز قبل از قاعدگی دردهای شدیدی شروع میشه و تو این مدت خیلی عصبی میشم مخصوصا وقتی با تاخیر باشه. یه کیست درموئید دارم که چند روز دیگه قراره عمل کنم حداقل از شر این یکی راحت میشم، چند ساله پوست سرم خارش میگیره و شوره میزنه، اوایل پوسته هم میزد، چند بار دکتر رفتم ولی درمان ها موقتی بود، این اواخر که دکتر رفتم گفت پزوریازیس دارم که تا آخر عمر همرامه ولی خطری برام نداره، ولی خارش ها و جدیدا پوسته شدن یه قسمت کوچکی جلوی سرم اذیتم میکنه، داروها موقتی خوب میکنن ولی دوباره شروع میشه و به گوشم هم میزنه، پوست دستم حساسه، همه اینا با دارو کنترل شده ست ولی بعضی وقتها همشون باهم درگیر میشن و عصبی میشم. خسته شدم از بس باید قرص بخورم و آزمایش بدم و دردای شدید تحمل کنم و کرم ها و لوسیون ها و شامپوهای مختلف استفاده کنم. مشکل دیگه که بعضی وقتا ذهنمو درگیر میکنه اینه که الان تو این سن آمادگی و تمایل به ازدواج دارم ولی حتی در حد پیشنهاد هم هیچ موردی پیدا نمیشه، بعضی وقتا نگران آینده م میشم، این که تو سنی ازدواج کنم که دیگه خبری از شادابی و ذوق جوونی نباشه، نگران اینم که سنم بالا بره و مخصوصا با توجه به مشکل تنبلی تخمدان که ممکنه رو ناباروری تاثیر بذاره برای بچه دار شدن به مشکل بربخورم. حتی تو اقوام دور هم که میبینم ، موردی پیدا نمیشه. اکثرا ازدواج کردن یا از من کوچکترن. خیلی احساس تنهایی میکنم.
    میدوونم هر کسی با توجه به ظرفیت تحملش یه سری مشکلات خاص خودش رو داره،
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

2. کاربران زیر از saraa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5537
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : درد دل

کسی نیست جواب بده

4. کاربران زیر از saraa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام دوست خوبم
    این بیماری هایی ک گفتی مطمینی واسه هیچ کدومش درمان قطعی وجود نداره مثله همون بیماری پوستی ک گفتین
    اگه پیش ی دکتر خوب برین شاید درمان بشه.
    سعی کنید ورزش کنید و به کلاسهای هنری برین بیشتر تو اجتماع ظاهر بشین و عضو گروهای کوهنوردی یا انجمن هایی ک دوره ای مسافرت و گردش میرن بشین تا شاد و سرزنده بشین
    همیشه شاداب باشین و تو جمع ها خودتون را شاد نشون بدین و سعی کنید بادیگران ارتباط صمیمی تری داشته باشین هروقت عصبانی شدین برین بیرون و قدم بزنید و خودتون را ی چیزی ک دوست دارین دعوت کنید و با لذت اون غذا را بخورید حتی شده ی آبمیوه یا بستنی.
    منزوی نباشین و به بیماری ها فکر نکنید.
    ارتباطت را با خدا قویتر کن و مطمین باش بهترینها را برات مقدر میکنه.
    شاد و موفق باشی عزیزم

6. 2 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5537
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

تو این چند سال که بعد از یه مدت دوره درمان، دوباره بیماری پوستی برگشته و به طور کامل درمان نشده. کلاس نقاشی میرم و خیلی علاقه دارم، دوست دارم با تور مسافرت یک روزه برم ولی چون هر روز سر کارم یکم هماهنگ کردنش سخته، کلا برنامه هام اونجوری که میخوام پیش نمیره، حس میکنم به یه چیزی که میخوام بدست بیارم زیاد فکر میکنم بجای اینکه بهش نزدیک بشم بیشتر ازم دور میشه، سعی میکنم فکرمو مشغول کنم ولی باز یه موقع هایی تنهایی حس میشه

8. کاربران زیر از saraa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام
    عزیزم همه ادمها یسری بیماریها دارند اما خداروشکر میکنن که بدتر ازینا نسیبشون نشده
    من هم پر کاری تیروئید دارم و کم خونی ( البته از نوع شدیدش که مینور نام داره ) بی خابی و تنگی نفس موقع ناراحتی هم بهش اضافه کن
    و مشکلات ریزو درشت که همه دارند یه سری حساسیت هام دارم ....
    منطورم اینه که مطمن باش همه اینجور مشکلات رو دارند
    حالا یکی بیشتر یکی کمتر
    اما بنطر من تو
    اعتماد بنفس پایینی داری
    اول اینکه من داخل خانوادم بیماری تیروئید ارثی هست میخام بگم که درکت میکنم ولی تو نباید خودت رو ببازی
    برو توی جامعه برو باشگاه
    حتی اگه ورزش رو دوست نداری میتونی بر ماساز لاغری ( اینو میگم چون برای سلامتیت باید به وزن متناسب برسی نه برای پیدا کردن خاستگار چون سلامتیت مهمتره)
    و بعدش تو
    دختر با روحیه خوب و شادی باش اونوقت اگر پیشنهاد خوبی برای خاستگار نداشتی گله کن..

اعتماد بنفستو ببر بالا و زانو غم بقل نکن درس بخون برو سرکار و شاد و پر انرژی باش و باشگاه هم حتما برو مطمن باش تو بشینی و بگی من مریضم مریضیها همینجور به سراغت میان
    بخدا من اگه یروز ناراحت باشم معدم شروع میکنه به سوختن سرم شروع میگیره به درد گرفتن و تنگی نفس هم میگیرم!

پس از همین الان دست بکار شو انقدر نگو من مریضم اول
    توکل کن بخدا
    و تصمیم بگیر دیگه نگی من مریضم چون اقایون متنفر ازینکه همسرشون مدام اینو بگه و شاد باش عزیزم
    من بهت قول میدم اینکارارو انجام بدی زندگیت ازین رو به اون رو میشه
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5537
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سمیرا جان ممنون از همدلیت و امیدوارم شما هم همیشه از سلامت کامل برخوردار باشی
    نه اتفاقا اینطور نیست، نمیگم اعتماد به نفسم خیلی بالاست ولی انقدرم پایین نیست، حتی خیلی وقتا اینا رو بیماری هم نمیدونم، ولی در کل متوجه منظورتون هستم.
    مامان خودم چندین ساله دیابت داره و از مشکلاتش آگاهم. حداقل میدونم مسایل من بدتر از دیابت نیست.
    ولی شما هم یه خانومی، بالاخره یه موقع هایی که خودتونم بهتر میدونید آدم بی حوصله میشه و از زمین و زمان گله میکنه.
    در کل سعی میکنم آدم سرزنده ای باشم، اتفاقا خودم از اون آدمایی هستم که دیگران رو تشویق میکنم امیدشون رو از دست ندن. ولی هر آدمی بالاخره هرچقدرم سعی کنه قوی باشه یه جایی دلش میگیره. بهر حال ممنون از راهنمایی های خوبت.

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6620
    تشکـر
    122
    تشکر شده 252 بار در 118 پست
    میزان امتیاز
    10

دوست عزیز سلام
    من خیلی خوب درکت میکنم چون شرایطتت مشابه منه.منم کم کاری تیروئید دارم تخمدان پلی کیستیک دارم و هزارتا مزخرفاتی که از همین تیروئید میکشم.علاوه بر اینها من پانیک و افسردگی دارم.روزی ده تا قرص میخورم.از دکتر و دوا بیزارم .یه سرما بخورم جون میدم دوتا قرص اضافه بخورم.بارها دلم خواسته تو همین سایت یه تاپیکی عین مال توبا همین مضمون بزنم و دردلمو خالی کنم.اما گفتم چه فایده؟من باید بتونم قوی باشم و کنار بیام با مشکلاتم.منم 29 سالمه و بخاطر داروهایی که میخورم نمیتونم اقدام به حاملگی کنم.تازه اقدامم کنم باید تحت نظر دکتر نازائی باشم و درمان شم.چون نازائی هم دارم.همیشه خونه سوت و کوره.تک و تنهام تا 8 عصر که شوهرم بیاد خونه.بارها خواستم یه بچه به فرزندی قبول کنم اما شوهرم راضی نشد.میگه بچه ، حیوون خانگی نیست بیاری . بعد مشکلاتتت اضافه شه و برش گردونی پرورشگاه.
    به هر حال اینارو گفتم بدونی فقط تو نیستی.همه مشکل دارن.اما باید باهاش کنار اومد.بیماریهای پوستی تو ناشی از تخمدان پلی کیستیکت هست.حتی اضافه وزنت.برای درمانش پیش یه متخصص غدد خوب برو.هم تیروئیدت و هم تخمدانهات.منم مشکل پوستی و اضافه وزن داشتم و وزنم اصلا کم نمیشد.اما از وقتی تیروئیدم تنظیم شد و واسه تخودانم قرص دزوسپتیو داد دکتر غددم ، رفتم دکت رژیم و با یه رژیم پروتئینی و پیاده روی تو دو ماه 8 کیلو راحت کم کردم.برای مشکلات پوستیمم روزی دو عدد قرص اسپیرنولاکتون 100 داد دکترم و پوستم الان صاف و بدون جوش و لک و موی زائد هست.حتما راجب این داروها با دکتر غدد مشورت کنید مطمئنا به شما هم این داروها را خواهد داد.پزشک زنان من گفت بهترین درمان تخمدان پلی کیستیک همین داروهاست که بهتون دادن.اینم بگم اگه تخمدان پلی کیستیک رو بدون درمان رها کنید در آینده مشکل دیابت و بیماری قلبی و حتی سرطان تخمدان گریبانگیرتون میشه.درسته درمان قطعی نداره و باید دارو بخورید همیشه.اما در عوض عوارض بعدی و دردهاتونو کم میکنه و اونقدر کیستها بزرگ نمیشن که نیاز به جراحی داشته باشن.
    یه چیزیم اضافه کنم واسه اینکه دیدتون رو مثبت کنید.من مبتلا به حملات پانیک بودم و نمیدونم چقدر راجبش شنیدید اما فقط اینو بهتون بگم که بدترین بیماری هست که میتونید درگیرش شید.وقتی حمله به آدم دست میده به قدری حال بدیه که بدترین بدترین حالی که میتونید تصور کنید هم به پاش نمیرسه.انگار داشتم جون میدادم اما نمیمردم.خیلی بد بود.خوشبختانه الان به کمک درمان روانپزشکیم 4 ماهه حمله نداشتم و خوبم.وقتی حمله بهم دست میداد آرزو میکردم حتی سرطان بگیرم اما این آخرین حمله باشه.از وقتی خوب شدم این بیماری یه نتیجه مثبت برام داشت.دیگه از هیچ بیماری نمیترسیدم و با همه ش کنار اومدم و برام مهم نبود.چون تونسته بودم با بدترین بیماری روی زمین دست و پنجه نرم کنم.و میدونستم من خیلی قوی تر از این حرفام.شمام مطمئنم خیلی قوی هستی.با بیماریت دوست شو و قبولش کن.بهش به چشم یه تهدید یا یه چیز آزار دهنده نگاه نکن.تا ازش فرار کنی بدتر میشی.حتما ورزش کن و برو پیش یه دکتر غدد و یه دکتر رژیم.با کم کردن وزنت بیماریت هم بهتر میشم.در ضمن نگو من بیمارم.بگو آدما چندین دسته ن و من تو دسته تیروئیدیها و تپلا و .. قراردارممثل خودم.واسه ازدواجتم نترس.هیچوقت حال خودت رو به خاطر آینده نیامده خراب نکن.کسی از فرداش خبر نداره عزیزم

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5537
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از کمکت رعنا جان، امیدوارم مسایلتون هرچه زودتر حل بشه و دامنتون سبز بشه.

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19016
    تشکـر
    16
    تشکر شده 19 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم . چرا از مشکلاتت کوه میسازید؟؟؟؟!!؟؟؟؟؟؟
    هر کسی در گیر بیمآری بشکلی ..اکثرا دارن مشکلات شما رو ک با دارو حل میشه منخواهرم مشکل شمارو داره یکبار گله نکرده خوشحال و سرزنده داره ادامه میده... یکم مطالعه تتو زیاد کن تنبلی تخمدان راه درمانش اومده.. تو سایت برو بهت تنبلی تخمدان .. خودت متوجه میشی...

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    تشکر شده 1,749 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط saraa نمایش پست ها
    سلام دوستای عزیز
    دخترم، 28 سالمه و مجردم. چندتا مشکل جسمی دارم که در کل خطری برای سلامتیم نداره و با دارو کنترل میشه، ولی به لحاظ روحی بعضی وقتا اذیتم میکنه. اول اینکه کم کاری تیروئید دارم و مدت 14 ساله که قرص میخورم. تحت کنترل هست ولی مشکلات دیگه ای هم ازش ناشی میشه، مثلا اضافه وزن دارم و به راحتی نمیتونم وزن کم کنم، تنبلی تخمدان و قاعدگی های نامنظم دارم، از چند روز قبل از قاعدگی دردهای شدیدی شروع میشه و تو این مدت خیلی عصبی میشم مخصوصا وقتی با تاخیر باشه. یه کیست درموئید دارم که چند روز دیگه قراره عمل کنم حداقل از شر این یکی راحت میشم، چند ساله پوست سرم خارش میگیره و شوره میزنه، اوایل پوسته هم میزد، چند بار دکتر رفتم ولی درمان ها موقتی بود، این اواخر که دکتر رفتم گفت پزوریازیس دارم که تا آخر عمر همرامه ولی خطری برام نداره، ولی خارش ها و جدیدا پوسته شدن یه قسمت کوچکی جلوی سرم اذیتم میکنه، داروها موقتی خوب میکنن ولی دوباره شروع میشه و به گوشم هم میزنه، پوست دستم حساسه، همه اینا با دارو کنترل شده ست ولی بعضی وقتها همشون باهم درگیر میشن و عصبی میشم. خسته شدم از بس باید قرص بخورم و آزمایش بدم و دردای شدید تحمل کنم و کرم ها و لوسیون ها و شامپوهای مختلف استفاده کنم. مشکل دیگه که بعضی وقتا ذهنمو درگیر میکنه اینه که الان تو این سن آمادگی و تمایل به ازدواج دارم ولی حتی در حد پیشنهاد هم هیچ موردی پیدا نمیشه، بعضی وقتا نگران آینده م میشم، این که تو سنی ازدواج کنم که دیگه خبری از شادابی و ذوق جوونی نباشه، نگران اینم که سنم بالا بره و مخصوصا با توجه به مشکل تنبلی تخمدان که ممکنه رو ناباروری تاثیر بذاره برای بچه دار شدن به مشکل بربخورم. حتی تو اقوام دور هم که میبینم ، موردی پیدا نمیشه. اکثرا ازدواج کردن یا از من کوچکترن. خیلی احساس تنهایی میکنم.
    میدوونم هر کسی با توجه به ظرفیت تحملش یه سری مشکلات خاص خودش رو داره،
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

سلام saraa عزيز
    به اين سايتها مراجعه كن.پزشك هاي خوبي هم معرفي كرده.حتما برو
    ايشا الله خبراي خوب بهمون بدي
    بیماری-تخمدان پلی کیستیک
    آیا تنبلی تخمدان در دختران جوان نیز دیده می شود؟

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5537
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط الهه گله نمایش پست ها
    عزیزم . چرا از مشکلاتت کوه میسازید؟؟؟؟!!؟؟؟؟؟؟
    هر کسی در گیر بیمآری بشکلی ..اکثرا دارن مشکلات شما رو ک با دارو حل میشه منخواهرم مشکل شمارو داره یکبار گله نکرده خوشحال و سرزنده داره ادامه میده... یکم مطالعه تتو زیاد کن تنبلی تخمدان راه درمانش اومده.. تو سایت برو بهت تنبلی تخمدان .. خودت متوجه میشی...
    عزیزم من از مشکلاتم کوه نمیسازم، تو نوشته هامم گفتم هر کسی فراخور ظرفیت تحملش مشکلات خاص خودش رو داره و شاید مسایل من در برابر اونها هیچ باشه،
    حتی گفتم اینارو بیماری نمیدونم و بعضیاش برام عادی شده.
    ولی میخوام اینو بگم دردی که موقع قاعدگی دارم و خیلی از خانوما هم تجربه ش رو دارن واقعا یه فشار عصبی وارد میکنه، حالا فکر کن همزمان چند تا مساله دیگه هم ذهن رو مشغول کنه، آدم قاطی میکنه دیگه.
    من همیشه شاکر خدا هستم.

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5537
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خليلي نمایش پست ها
    سلام saraa عزيز
    به اين سايتها مراجعه كن.پزشك هاي خوبي هم معرفي كرده.حتما برو
    ايشا الله خبراي خوب بهمون بدي
    بیماری-تخمدان پلی کیستیک
    آیا تنبلی تخمدان در دختران جوان نیز دیده می شود؟
    ممنون دوست عزیز، حتما این سایت ها رو میبینم
    البته من تا چند روز دیگه کیست درموئید رو عمل میکنم و دکترم گفته کیست های ریز pco رو هم همزمان از بین میبره که قطعا بی تاثیر نیست

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    تشکر شده 1,749 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    11

ممنون دوست عزیز، حتما این سایت ها رو میبینم
    البته من تا چند روز دیگه کیست درموئید رو عمل میکنم و دکترم گفته کیست های ریز pco رو هم همزمان از بین میبره که قطعا بی تاثیر نیست
    به هرحال زيباترين روزاي اين دنيا رو براتون آرزومندم

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5537
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خليلي نمایش پست ها
    به هرحال زيباترين روزاي اين دنيا رو براتون آرزومندم
    ممنون از لطفتون، از سایت ها هم استفاده کردم.

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19016
    تشکـر
    16
    تشکر شده 19 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم من از مشکلاتم کوه نمیسازم، تو نوشته هامم گفتم هر کسی فراخور ظرفیت تحملش مشکلات خاص خودش رو داره و شاید مسایل من در برابر اونها هیچ باشه،
    حتی گفتم اینارو بیماری نمیدونم و بعضیاش برام عادی شده.
    ولی میخوام اینو بگم دردی که موقع قاعدگی دارم و خیلی از خانوما هم تجربه ش رو دارن واقعا یه فشار عصبی وارد میکنه، حالا فکر کن همزمان چند تا مساله دیگه هم ذهن رو مشغول کنه، آدم قاطی میکنه دیگه.
    من همیشه شاکر خدا هستم.
    منظورم اینه ک نگذرار نو ذهنت جمله خسته شدم بیاد ای جور جمله ها رو تو ذهنت نیار تاثیر منی داره ﺑﻪ ﭘﺪﯾﺪﻩ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﭘﯿﺮﺍﻣﻮﻥ ﺷﻤﺎ ﺍﺗﻔﺎﻕ ﻣﯽ ﺍﻓﺘﺪ ﻧﮕﺎﻩ ﺑﺪﺑﯿﻨﺎﻧﻪ ﻭ ﺗﻠﺦ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﻭ ﺑﺤﺮﺍﻥ ﻫﺎﯼ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺍﻣﻮﺭﯼ ﮐﻪ ﻏﯿﺮﻗﺎﺑﻞ ﺣﻞ ﺷﺪﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﺩﺭ ﻧﻈﺮ ﻧﮕﯿﺮﯾﺪ.
    ﺣﻮﺍﺳﻤﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ ﺗﻐﯿﯿﺮﺍﺕ ﻭ ﺑﺤﺮﺍﻥ ﻫﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﺍﺗﻔﺎﻕ ﻣﯽ ﺍﻓﺘﺪ. ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻭ ﺭﻭﺑﻪ ﺭﻭﯾﯽ ﺑﺎ ﻣﺸﮑﻼ‌ﺕ ﺭﺍﻩ ﺣﻞ ﻫﺎﯼ ﻣﺘﻔﺎﻭﺗﯽ ﺍﺭﺍﺋﻪ ﺩﻫﯿﺪ ﻭ ﻧﮕﺎﻩ ﺍﻣﯿﺪﺑﺨﺶ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺧﻮﺩ ﺗﻘﻮﯾﺖ ﮐﻨﯿﺪ. ﺩﺭ ﻣﻮﺍﻗﻊ ﻟﺰﻭﻡ ﺍﺯ ﻧﻈﺮ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺑﻬﺮﻩ ﺑﮕﯿﺮﯾﻢ ﻭ ﻧﻈﺮ ﺁﻧﻬﺎ ﺭﺍ ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﻣﻘﺎﺑﻠﻪ ﺑﺎ ﺁﻥ ﺑﺤﺮﺍﻧﯽ ﮐﻪ ﭘﯿﺶ ﺭﻭ ﺩﺍﺭﯾﺪ ﺟﻮﯾﺎ ﺷﻮﯾﺪ.
    ﺑﻪ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﻓﺮﺻﺖ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﻧﺸﻮﯾﺪ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻣﺸﮑﻼ‌ﺕ ﺷﻤﺎ ﺭﺍ ﺣﻞ ﮐﻨﻨﺪ، ﺑﻠﮑﻪ ﺧﻮﺩﺗﺎﻥ ﻫﺮ ﺍﻗﺪﺍﻣﯽ ﺭﺍ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺫﻫﻨﺘﺎﻥ ﻣﯽ ﺭﺳﺪ، ﯾﺎﺩﺩﺍﺷﺖ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺑﻪ ﮐﺎﺭ ﺑﺒﺮﯾﺪ. ﻫﻤﻮﺍﺭﻩ ﺍﺯ ﺭﺍﻩ ﺣﻞ ﻫﺎﯼ ﺟﺎﯾﮕﺰﯾﻨﯽ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻨﯿﺪ
    مامیدوارم مفیدباشه فقط سعی کن همیشه تو افکارت چهارچوب بذاری ک هیچ وقت احساس خستگی نکنی.. خوبه ک خدا رو همیشه و همه جا شاکر باشی یه چیز رو بدون منی بافی تعطیل
    تو پیام های خصوصیت یه سر بزن برات مقاله گذاشتم .
    ویرایش توسط الهه گله : 07-27-2015 در ساعت 04:31 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد