نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: ازدواج پنهانی

1062
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32066
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج پنهانی

سلام وقت بخیر من دختری هستم باکره که فعلا موقعیت ازدواج نداشتم 28سالمه الان به عقد یک مرد درامدم ب صورت پنهانی اما کاملا شرعی شدیدا خودارضایی میکردم الان بااین اقا تونستم خودمو نگه دارم اما الان ارتباط جنسی کامل میخام داشته باشم اما چون ارتباط موقته وتا وقت ازدواجم بیشتر نیست ایا راهی هست بااین اقا رابطه بگیرم ؟از این جهت میپرسم چون نمیدونم ایا دراینده میتونم از طریق مشاور موضوع رو برلی همسراینده ام توضیح بدم ؟لطفا راهنماییم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19270
    تشکـر
    817
    تشکر شده 1,156 بار در 552 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : در مورد ازدواج

سلام این پاسخ کارشناسیه که سوالشون مشابه سوال شماست

اگر چه ازدواج موقت يكي از قوانين كلي و عمومي الهي است كه براي پاسخ‌گويي صحيح به يكي از غرايز طبيعي انسان از طرف دين مقدس

اسلام پذيرفته شده است و حكم قطعي اسلام است، ولي خود با آسيب هاي بسياري همراه است و شايسته نيست كه دختر مجرد و باكره، در

شرايط معمولي و پيش از ازدواج دائم به اين كار مبادرت ورزد. ضمن اين كه به فتواي غالب مراجع تقليد،

ازدواج موقت دختر باكره نياز به اذن پدر و يا

جد پدري دارد و در صورت حضور آنها در قيد حيات بايستي از آنها اجازه و اذن گرفت و نيز بايد به ديگر شرايط و احكام آن ملزم بود كه در غير اين

صورت، ازدواج موقت ايراد شرعي پيدا مي‌كند و درست نيست.

البته اگر پدر و جد پدري در قيد حيات نباشند و دختر به اصطلاح رشيده بوده باشد، طبيعتاً اذن آنها خود به خود ساقط مي گردد و دختر مي تواند هر گاه خواست به عقد دائم

و يا موقت فردي در بيايد و از كس ديگري اجازه نگيرد.

بر فرض اين كه شما در ازدواج موقت، نياز به اذن و اجازه كسي نداشته باشد باز در اين صورت، بهتر است از اين كار اجتناب ورزيد چرا كه به تجربه ثابت شده است كه ازدواج

موقت نه تنها تأثير چنداني در كاهش و اطفاي تمايلات غريزه‌ي جنسي ندارد، بلكه چه بسا شما را حريص‌تر مي گرداند و نياز كاذبي را در وجودتان مي پروراند. ادامه‌ي اين

روند مي تواند به تمايل شديد جنسي شما منجر شود و باعث آسيب ديدن پرده بكارت و آسيب هاي ديگر مثل: حاملگي و باروري ناخواسته، بيماري‌هاي آميزشي،

محروميت از ازدواج دائم، آبروريزي و مسائل ديگر گردد به همين خاطر، توصيه مي كنيم به نحوي غريزه‌ي جنسي خود را كنترل كنيد و تمام عواملي را كه باعث تهييج

شهوت و افزايش ميل جنسي تان مي گردد را از دسترس خود خارج كنيد. البته قبول داريم كه كار خيلي سختي است، ولي كاملاً شدني و امكان پذير است. اصولاً جهاد

اكبر يعني همين مبارزه مداوم با هواهاي نفساني و شهواني.

از آنجا كه شما جوان هستيد و هنوز فرصت هاي فراواني براي ازدواج دائم و ارضاي صحيح نياز جنسي خود در بستري مناسب داريد بنابراين، سعي كنيد با خويشتنداري

جنسي و با به كارگيري راهكارهايي كه در كنترل و تعديل غريزه‌ي جنسي وجود دارد، غريزه‌ي جنسي خود را كنترل كنيد. البته نبايد در كنار همه اين فعاليت ها از مسائلي

كه زمينه ساز خواستگاري و ازدواج دائم است غفلت كنيدد، مثلاً پاكيزگي و نظافت، شادابي، خوش اخلاقي، خوش سخن بودن، شوخي هاي به جا ميان همجنسان، رعايت

كردن فرهنگ صحيح جامعه، پرهيز از گرفتگي چهره و عبوس بودن، ابتذال اخلاقي، ژوليدگي و اظهارات دلسرد كننده، حالات افسردگي و...

و نيز در كنار اين كارها مي توانيد به افراد موثق و مورد اطمينان در محل كار، تحصيل و محل زندگي بسپاريد كه اگر پسر خوب و مجردي را سراغ دارند كه با شما همخواني و

تناسب دارد به خانواده شما معرفي كنند تا زمينه خواستگاري و ازدواج به وجود آيد.

به طور حتم، اگر به جاي ازدواج موقت، همه‌ي توان و كوشش خود را براي فراهم نمودن اسباب ازدواج دائم خود هزينه كنيد و علل و يا موانعي كه باعث عدم خواستگاري از

شما شده است را ابتدا به خوبي شناسايي كنيد و سپس آنها را به شيوه‌ي اصولي مرتفع سازيد به يقين، اسباب ازدواج دائم تان به زودي زود جور مي شود و شما مي

توانيد با خيالي آسوده و در كنار همسري موافق و مناسب به آرامش برسيد و نيازهاي خود را برطرف سازيد.

در اين وضعيت، ازدواج موقت بر فرض صحت آن، چيزي جز بغرنج نمودن اوضاع و شرايط حاصل چنداني براي شما در پي ندارد.
    امضای ایشان
    دل بردی
    از
    من
    به یغما
    ای ترک غارتگره من

3. کاربران زیر از آراد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32066
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عقد دایم با اذن مرجع انجام شده بزرگوار

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32066
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بگید ایا راهی هست موضوع بکارت رو به همسر اینده بگم یا نه؟

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19270
    تشکـر
    817
    تشکر شده 1,156 بار در 552 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط معراج حاجب نمایش پست ها
    بگید ایا راهی هست موضوع بکارت رو به همسر اینده بگم یا نه؟
    پس چرا میگید پنهانی اگر اذن هم گرفتید

پس چرا میگید ارتباط موقته اگر عقد دائم کردید!

اگر عقد دائم کردید که موقع جدایی باید طلاق بگیرید!!!

راه ؟

چه راهی؟

باید مسئله رو با صداقت کامل با خاستگار ایندتون درمیون بگذارید یا قبول میکنن یا نمیکنن
    ویرایش توسط آراد : 11-09-2016 در ساعت 04:46 PM
    امضای ایشان
    دل بردی
    از
    من
    به یغما
    ای ترک غارتگره من

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    10

دوست عزیز شما به نوعی داری خودتو گول میزنی شما میگی عقد دائم کردم خب همون ازدواج میشه دیگه بعدش میگی همسر آیندم!!!!
    حرفات باهم خیلی تناقض داره خب شما که حاظر شدی جسمتو به این آقا بدی و عقد دائمشی خب باهمین بمون
    اما اگر این آقا رو به عنوان همسر آینده قبول نداری و میخوای ازش جدا بشی زودتر این کار و بکن چون مطمئنن همسر آیندت اگر بخوای فرد خیلی موجه ی باشه مطمئنن با این موضوع در گذشته ی شما کنار نمیاد،شما خودتون اگر باشید قبول میکنید که همسر آیندت مثلا قبل از شما زن صیغه می کرده؟و مسئله ی دیگه اییم که هست همسر آینده ی شما حق داره از وقایع مهم گذشته ی شما اطلاع داشته باشه حالا اگر هم بهش نگی ماه هیچ وقت پشت ابر نمیمونه یه روزی یه جایی حتما میفهمه تازه فرض بگیریم که نفهمه شما توی زندگی آیندت همش دچار اضطراب نگرانی میشی
    یه سوال پدر شما در قید حیاتند و مطلعند از عقدتون؟
    به نظره من که اگر این آقایی که الان باهاش هستیو به عنوان همسر آیندت نمیبینی ادامه دادن باهاش اشتباهه و رابطه ی کامل اشتباه تر..
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

8. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد