نمایش نتایج: از 1 به 20 از 20

موضوع: دلسرد شدن از همسرم

5056
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34510
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دلسرد شدن از همسرم

سلام دوستان.خیلی نیاز داشتم درددل کنم و حرفای دلمو بیان کنم.من ی دختر 26 ساله هستم.خ 2ساله با ی پسر 30ساله عقد کردیم. من شوهرمو دوسش دارم اونم دوسم داره اما خیلی باهاش مشکل دارم. اون ی ادمه پر مشغله ک ب قول خودش کاراش اصلا حساب کتاب نداره.ب شدت بد قوله و قتی ی حرفی میزنه و ی برنامه ای میریزه یا قولی میده من تو دلم پوزخند میزنم چون فقط حرف میزنه.تو حرفاش منو ب عرش میبره و ملکه میکنه ولی تو عمل ذره ای ادم حسابم نمیکنه. من ی دختره احساسیم ک نیاز دارم علاقشو با کاراش ابراز کنه سوپرایزم کنه خوشحالم کنه بهم اهمیت بده و من مهمترین مشغله زندگیش باشم ولی اون فقط و فقط زبونی ابراز علاقه میکنه. من ب شدت نیاز دارم برام کادو بخره ب مناسبت و بی مناسبت ولی اون حتی واس تولدام هم کادو نمیخره. حتی 1گل هم بهم نمیده.سال اول خودم کیک درست کردم و جشن گرفتم همه بهم کادو دادن جز اون. در حالیکه میگفت یا طلا یا گوشی یا لباس برات میخرم.سال دوم هم 2تومن بهم داد و گفت برو طلا بخر ولی هفته بعدش اومد پولو ازم گرفت و هرگز بهم پس نداد. روز زن برا مامانش گل و شیرینی و کادو خرید ب من حتی پیام هم نداد. حتی بعددو سال حاضر نمیشه بره عکسا آتلیمو برام بگیره. خون کرده دلمو از همه سرکوفت شنیدم سر عکسام. سال اول فقط ی چندتا عروسک برام خرید و گهگداری هم گل. هرگز برام خرید نمیکنه. تو این دوتا عید ی جوراب هم برام نخرید. من اعتراف میکنم خودمونو با بقیه مقایسه میکنم و ب شدت حسرت میخورم چرا برام هیچی نمیخره. عید رفتم چادر خریدم اون حساب کرد بعد پولشو بهش دادم اونم راحت گرفت. انگار ن انگار من زنشم. حتی 1هزاری عیدی بهم نداد. باااااااااااااارها و بااااااارها باهاش صحبت کردم و حتی دعوا کردیم سر این چیزا بارها بهش گفتم من نیاز دارم ک با کادو دادن حتی اگ ی بسته شکلات باشه خوشحالم کنه اما هربار ی چیز میگه. میگ مشغلم زیاده یادم رفت پول ندارم بعدا ک عروسی کردم درست میشم.حتی خواهراش هم در عجب هستن ک این چرا اینجوریه. خیلی دلشکسته شدم.شوهرم ذره ای بهم اهمیت نمیده و نتونسته نیازای علطفی من ارضا کنه.با بدقولیاش شدم مضحکه خانوادم. حرفاش و عملش دنیا دنیا فرق داره میگ من طرحام 99ساله هست.همینه ک هست تحمل کن تا درست بشه. من چجوری ریسک کنم و با این مرد برم سر زندگی؟ من تو خونمون بابام خیلی احترامم میذاشت و بهم آزادی و حق انتخاب میداد ولی شوهرم بهم زور میگه و میگ من مردم حرف اخر و تصمیم گیری با خودمه. فوق لیسانس هم دارم ولی شدم مثل دخترای بدبخت تو سری خور. مردی ک بارها شده من جلوش از درد له له زدم ولی فقط میگه اخی بمیرم حتی تعارف نمیزنه ببرتم دکتر. فقط خیلی اقتدار داره و منو پا ترس گذاشته و منم ازش حساب میبرم حتی جرات ندارم باش قهر کنم یا سرسنگین بشم. خودش دوتا تلگرام داره ولی واس من قدغن کرده. من ب خاطرش خیلی گذشت کردم.دید ک دانشجوام حتی دانشگاهمونم اومد ولی بعد عقد گفت یا من یا درست. با ی خون دلی درسمو تموم کردم در حالیکه قبلش میگفت باید دکتراتم بگیری ولی حتی نذاشت کنکور بدم ولی من بخام بزنم زیر حرفام میگه میذارمت خونه بابات. خیلی بد حسابه سر بدحسابیش با خانوادم و حماقت خودم ک 10تومن واممو دادم دستش مجبور شدم سرویس طلامو بفروشم. تازه 1ماهباهام قهر کرد بعدم اصلا ب رو خودش نمیاره ک لامو بخره و بدهیشو بهم برگردونه. دوسش ددارم زندگیمم دوس دارم خیلی هم پا زندگیم موندم اما خستم ازش. دلزدهه ام ازش.و شدم ی زن غر غرو ک مدام سر دلخوریام غر میزنم0نمیتونم جلو خودمو بگیرم و عقده ها و ناراحتیامو ب زبون نیارم ومنم زن خوبی واس اون نیستم .
    . لطفا راهنماییم کنین. چیکار کنم؟
    ویرایش توسط رضایی 69 : 03-28-2017 در ساعت 08:58 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : دلسرد شدن از همسرم

نقل قول نوشته اصلی توسط رضایی 69 نمایش پست ها
    سلام دوستان.خیلی نیاز داشتم درددل کنم و حرفای دلمو بیان کنم.من ی دختر 26 ساله هستم.خ 2ساله با ی پسر 30ساله عقد کردیم. من شوهرمو دوسش دارم اونم دوسم داره اما خیلی باهاش مشکل دارم. اون ی ادمه پر مشغله ک ب قول خودش کاراش اصلا حساب کتاب نداره.ب شدت بد قوله و قتی ی حرفی میزنه و ی برنامه ای میریزه یا قولی میده من تو دلم پوزخند میزنم چون فقط حرف میزنه.تو حرفاش منو ب عرش میبره و ملکه میکنه ولی تو عمل ذره ای ادم حسابم نمیکنه. من ی دختره احساسیم ک نیاز دارم علاقشو با کاراش ابراز کنه سوپرایزم کنه خوشحالم کنه بهم اهمیت بده و من مهمترین مشغله زندگیش باشم ولی اون فقط و فقط زبونی ابراز علاقه میکنه. من ب شدت نیاز دارم برام کادو بخره ب مناسبت و بی مناسبت ولی اون حتی واس تولدام هم کادو نمیخره. حتی 1گل هم بهم نمیده.سال اول خودم کیک درست کردم و جشن گرفتم همه بهم کادو دادن جز اون. در حالیکه میگفت یا طلا یا گوشی یا لباس برات میخرم.سال دوم هم 2تومن بهم داد و گفت برو طلا بخر ولی هفته بعدش اومد پولو ازم گرفت و هرگز بهم پس نداد. روز زن برا مامانش گل و شیرینی و کادو خرید ب من حتی پیام هم نداد. حتی بعددو سال حاضر نمیشه بره عکسا آتلیمو برام بگیره. خون کرده دلمو از همه سرکوفت شنیدم سر عکسام. سال اول فقط ی چندتا عروسک برام خرید و گهگداری هم گل. هرگز برام خرید نمیکنه. تو این دوتا عید ی جوراب هم برام نخرید. من اعتراف میکنم خودمونو با بقیه مقایسه میکنم و ب شدت حسرت میخورم چرا برام هیچی نمیخره. عید رفتم چادر خریدم اون حساب کرد بعد پولشو بهش دادم اونم راحت گرفت. انگار ن انگار من زنشم. حتی 1هزاری عیدی بهم نداد. باااااااااااااارها و بااااااارها باهاش صحبت کردم و حتی دعوا کردیم سر این چیزا بارها بهش گفتم من نیاز دارم ک با کادو دادن حتی اگ ی بسته شکلات باشه خوشحالم کنه اما هربار ی چیز میگه. میگ مشغلم زیاده یادم رفت پول ندارم بعدا ک عروسی کردم درست میشم.حتی خواهراش هم در عجب هستن ک این چرا اینجوریه. خیلی دلشکسته شدم.شوهرم ذره ای بهم اهمیت نمیده و نتونسته نیازای علطفی من ارضا کنه.با بدقولیاش شدم مضحکه خانوادم. حرفاش و عملش دنیا دنیا فرق داره میگ من طرحام 99ساله هست.همینه ک هست تحمل کن تا درست بشه. من چجوری ریسک کنم و با این مرد برم سر زندگی؟ من تو خونمون بابام خیلی احترامم میذاشت و بهم آزادی و حق انتخاب میداد ولی شوهرم بهم زور میگه و میگ من مردم حرف اخر و تصمیم گیری با خودمه. فوق لیسانس هم دارم ولی شدم مثل دخترای بدبخت تو سری خور. مردی ک بارها شده من جلوش از درد له له زدم ولی فقط میگه اخی بمیرم حتی تعارف نمیزنه ببرتم دکتر. فقط خیلی اقتدار داره و منو پا ترس گذاشته و منم ازش حساب میبرم حتی جرات ندارم باش قهر کنم یا سرسنگین بشم. خودش دوتا تلگرام داره ولی واس من قدغن کرده. من ب خاطرش خیلی گذشت کردم.دید ک دانشجوام حتی دانشگاهمونم اومد ولی بعد عقد گفت یا من یا درست. با ی خون دلی درسمو تموم کردم در حالیکه قبلش میگفت باید دکتراتم بگیری ولی حتی نذاشت کنکور بدم ولی من بخام بزنم زیر حرفام میگه میذارمت خونه بابات. خیلی بد حسابه سر بدحسابیش با خانوادم و حماقت خودم ک 10تومن واممو دادم دستش مجبور شدم سرویس طلامو بفروشم. تازه 1ماهباهام قهر کرد بعدم اصلا ب رو خودش نمیاره ک لامو بخره و بدهیشو بهم برگردونه. دوسش ددارم زندگیمم دوس دارم خیلی هم پا زندگیم موندم اما خستم ازش. دلزدهه ام ازش.و شدم ی زن غر غرو ک مدام سر دلخوریام غر میزنم0نمیتونم جلو خودمو بگیرم و عقده ها و ناراحتیامو ب زبون نیارم ومنم زن خوبی واس اون نیستم .
    سلام میتونم بپرسم از چه طریقی با همسرتون آشنا شدید؟

اول پست گفتید که همسرمو خیلی دوس دارم اونم منو! بعد اون فقط گلایه کردید از همسرتون و در آخر بازم گفتید دوسش دارم!

خب ایشون چندین دلیل دارن واسه دوس داشتن شما. گفته ادامه تحصیل ممنوع گفتین چشم. گفته تلگرام ممنوع گفتین چشم اما شما چی؟؟

میتونم بپرسم واسه چی دوسش دارید؟ میتونید چند موردی که باعث شده شما دوسش بدارید با وجود این مسائل اسم ببرید؟
    ویرایش توسط shahriar : 03-28-2017 در ساعت 09:47 PM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34420
    تشکـر
    15
    تشکر شده 29 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ودرود

خواهر گرامی لطفا اگه اشکالی نداره بگید که متولد کدوم ماه هست شوهرتون و همچنین ماه تولد خودتون رو.چون بنده فقط از این طریق میتونم به تفاوت خواسته هاتون پی ببرم و برای مشکل کنونیتون ،اگه راهی باشه بهتون بگم.

اگه واقعاً راهی برای درست شدن باشه ، از طریق ماه تولد میتونم بهتون بگم ،
    ولی مشکلاتی که وجود داره در زندگی شما ، قطعاً هر زنی همچین انتظاراتی رو کم وبیش داره...

اگه ماه تولد ها رو گفتید بهتون پاسخ میدم ...{لطفا پاسخمو نقل قول کنید
    ولی پیشنهاد من اینه که تا بچه دار نشده اید چاره ای بیندیدشید... وگرنه بعداً بخاطر فرزندتون هم شده هر مشکلی رو باید تحمل کنید.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34510
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman5 نمایش پست ها
    سلام ودرود

خواهر گرامی لطفا اگه اشکالی نداره بگید که متولد کدوم ماه هست شوهرتون و همچنین ماه تولد خودتون رو.چون بنده فقط از این طریق میتونم به تفاوت خواسته هاتون پی ببرم و برای مشکل کنونیتون ،اگه راهی باشه بهتون بگم.

ولی مشکلاتی که وجود داره در زندگی شما ، قطعاً هر زنی همچین انتظاراتی رو کم وبیش داره...

ولی پیشنهاد من اینه که تا بچه دار نشده اید چاره ای بیندیدشید... وگرنه بعداً بخاطر فرزندتون هم شده هر مشکلی رو باید تحمل کنید.
    دوست عزیز من اردیبهشتی هستم و همسرم خرداد

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34510
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    سلام میتونم بپرسم از چه طریقی با همسرتون آشنا شدید؟

اول پست گفتید که همسرمو خیلی دوس دارم اونم منو! بعد اون فقط گلایه کردید از همسرتون و در آخر بازم گفتید دوسش دارم!

خب ایشون چندین دلیل دارن واسه دوس داشتن شما. گفته ادامه تحصیل ممنوع گفتین چشم. گفته تلگرام ممنوع گفتین چشم اما شما چی؟؟

میتونم بپرسم واسه چی دوسش دارید؟ میتونید چند موردی که باعث شده شما دوسش بدارید با وجود این مسائل اسم ببرید؟
    ما ب طور سنتی باهم آشنا شدیم یعنی با مامانش اومدن خاستگاری ولی در ادامه حدود 1.5 ماه با هم رفت و امد کردیم دوتایی و بعد عقد کردیم.
    دوسش دارم چون میدونم دوسم داره. ب هر حال ما دوساله باهم عقدیم مگ میشه بهش حس نداشته باشم.در کنار این بدیا خوبیایی هم داره از جمله همین زبون چربش! ک زودی منو گول میزنه. دوسش دارم چون تو بغلش آرامش میگیرم. و دوسش دارم چون تنها پناهم هست هرچند ثابت کرده تکیه گاه خیلی مطمینی نیست ولی من تو خونه مشکل زیاد دارم. متاسفانه با مامانم ذره ای با هم سازگاری نداریم و تو این سن هنوز روم دست بلند میکنه و از خونه بیرونم میکنه همچین وقتایی اون تنها پناهمه. اون تنها کسیه ک میتونم بهش زنگ بزنم بگم بیا دنبالم مامانم بیرونم کرده. خیلی دردناکه ولی دختری ک خانواده نداشته باشه هیچی نداره. حتی شوهر هم نمیتونه جای خانواده رو بگیره. شاید همین بی پناهی و نداشتن ی پدر یا داداش قلچماق باعث بشه اون راحت تر بهم زور بگه.همین شب عیدی مجبور بودم دروغی بگم خانوادم مسافرتن و و خونه اونا بمونم چون مامانم راهم نمیداد خونه.خودشم ی بار بهم گفت تو بدت نمیاد جدا بشی فقط از مامانت میترسی. درد دلم زیاده. بذار باز نشه زبونم.

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

خواهشا عقلتون رو دست این خرافه ها ندید

ماه و سال و فال و .... اینا رو به هیچ وجه باور نکنین

با عقلتون تصمیم بگیرید نه با این خرافه ها و رمالی ها

7. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

سلام ودرود

لطفا دقت کنین تو مشاوره دادن

مگه سایت رمالیه که چه ماهی هستی چه برجی طلوع کردی و فلان و خرافه...

معتبر و علمی نظر بدید. نه با کف بینی !

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام

مطلب شما را خواندم و خیلی متاسفم از انچه که خواندم ولی عزیز شما اصلا آمادگی و شرایط ازدواج امروز رو ندارید!!!!!!؟؟؟

خیلی خیلی راجب انسان امروز و عشق و ازدواج کم میدانید! شما اصلا نمیدانید که چرا ایشان رو دوست دارید!!!؟؟ لطفا نگویید من ایشان رو دوست دارم چون ایشون من رو خیلی دوست داره!!؟/ که اصلا دلیلی

جهت ازدواج نیست و شما احتمالا به علت بی پناهی و نادانی جذب ایشون شده اید!

ایشون هم بنا به گفته های شما سرش و کارش و نادان جهت زندگی مشترک!

کوتاه سخن:

با توجه به شرایط شما و ایشون و عدم آگاهی,هر دوی شما زبر یک سقف رفتن هر دوی شما با هم با این سطح از آگاهی حتما غلطه و نادرست پس:

لطفا و حتما از رابطه جنسی تا روشن شدن اینکه به هم و به درد هم میخورید و یا خیر دوری کنید

حتما هر دو با هم به یکی از همکاران حاذق ما در شهر خود جهت مشاوره و گرفتن تستهای مربوطه رجوع کنید و بعد از جمع بندی همکار محترم ما یک تصمیم درست و قاطع بگیرید.

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

10. 2 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34420
    تشکـر
    15
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    لطفا دقت کنین تو مشاوره دادن

مگه سایت رمالیه که چه ماهی هستی چه برجی طلوع کردی و فلان و خرافه...

معتبر و علمی نظر بدید. نه با کف بینی !
    خواهر گرامی ،، سلام و درود
    چیزی رو که عقل نمیتونه در لحظه قبول کنه،دلیل نمیشه که بخواهید اونرو رد کنید
    پیشنهاد میکنم اگر پاسخ من در رابطه با ایشون درست نبود ،آنوقت حق اعتراض دارید.و با کمال میل انتقاد شما را می پذیرم .در غیر اینصورت ،متأسفم.

در ضمن یک پیشنهاد از من اینه که ، لطفا به فکر چاره اندیشی باشید تا اینکه حرف دیگران رو تکرار و تقلید کنید.
    آیا به وضعیت آمار ازدواج و طلاق نگاه کرده اید که از هر 4 ازدواج ،فقط یکی موفقیت آمیز است.
    پیشنهاد میکنم به هیچ وجه نظریات جدید رو رد نکنید.

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34420
    تشکـر
    15
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    خردادی ها آدم های وسواس و خصیصی هستند.تنها چیزی که اونها رو از بقیه متمایز کرده ،قدرت بیان اونهاست.آنها سخن وران عالی ای هستند.
    بهتره به وضعیت اقتصادیشون نگاه بیندازید،اگر حرفاشون با واقعیت تفاوت داشت بهتره حرفاتون رو با هم بزنید..و اگر وضعیت اقتصادی شون بد بود بهتره درکش کنید.

برای نزدیک شدن به خردادی ها، باید از راه میانبرو غیر مستقیم نزدیک شد...درخواست کردن آنچه که میخواهید ،کار ساز نخواهد بود...باید یک قدم جلوتر از خواسته هاتون باشید...
    مثلا ...در جشن و ... بهش بگید باید بیایی، ادمهای مسخره و حسودی در جشن هستند ... میخوام تو رو به رخشون بکشم، چون اونها هم بقیه رو به رخ من میکشن.ناامیدم نکن،رومانتیک باش،مثلاً هدیه بیار که چشاشون دربیاد..

دوست عزیز ،متأسفانه خردادی ها بیشتر به حرف خودشون اهمیت میدن.
    امیدوارم که کارساز باشه.
    از ماه تولد شما نگفتم ،چون اردیبهشتی ها تکن.

13. کاربران زیر از peyman5 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34420
    تشکـر
    15
    میزان امتیاز
    0

خواهشا عقلتون رو دست این خرافه ها ندید

ماه و سال و فال و .... اینا رو به هیچ وجه باور نکنین

با عقلتون تصمیم بگیرید نه با این خرافه ها و رمالی ها
    خواشمندم قبل از اینکه انتقاد کنید، حرفاتون رو ارزیابی کنید...
    این سخنان فال و طالع و غیره نیست.
    حتی میدونم در شماره تلفن شما عدد 8 وجود داره.اینها ،نه غیب است ونه طالع.قوانین طبیعت هستند.برای بدست آوردم قانون طبیعت باید کیمیاگر شوید.

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

خواهر گرامی ،، سلام و درود
    چیزی رو که عقل نمیتونه در لحظه قبول کنه،دلیل نمیشه که بخواهید اونرو رد کنید
    پیشنهاد میکنم اگر پاسخ من در رابطه با ایشون درست نبود ،آنوقت حق اعتراض دارید.و با کمال میل انتقاد شما را می پذیرم .در غیر اینصورت ،متأسفم.

در ضمن یک پیشنهاد از من اینه که ، لطفا به فکر چاره اندیشی باشید تا اینکه حرف دیگران رو تکرار و تقلید کنید.
    آیا به وضعیت آمار ازدواج و طلاق نگاه کرده اید که از هر 4 ازدواج ،فقط یکی موفقیت آمیز است.
    پیشنهاد میکنم به هیچ وجه نظریات جدید رو رد نکنید.
    حتی میدونم در شماره تلفن شما عدد 8 وجود داره.اینها ،نه غیب است ونه طالع.قوانین طبیعت هستند.برای بدست آوردم قانون طبیعت باید کیمیاگر شوید.
    آقای محترم لطفا ذهن مراجعه کنندگان رو منحرف نکنید

من تو شماره تلفنم عدد 8 ندارم...بابتش قسم میخورم.

اینجا یه سایت تخصصی مشاوره هست

و کسانی که وارد میشن دنبال آگاهی و دانش هستند

اگر قصد ارائه این طرز افکار رو دارید لطفا در سایتی که مربوط به این امور هست منتشر کنید

کسانی که اینجا میاین انقدر از لحاظ روحی خسته و فرسوده هستند که تک تک کلماتی که اینجا میخونن ممکنه روشون اثر داشته باشه

پس حواستون رو خیلی جمع کنید که چی میگید.

واقعا غیر قابل تصور هست که انسان سرنوشتش رو در ماه تولد و شماره تلفن و ... ببینه

اونم در حالیکه خداوند با اون عظمتش میگه هر انسانی فقط خودش مسئول زندگیش هست...پس خیلی مسخرست که بخوایم انقد خودمون رو به عوامل بیرونی وابسته کنیم و از درون تهی باشیم.

من حرف کسی رو تقلید نکردم فقط نمیتونم ببینم کسی انقدر راحت با افکار دیگران بازی میکنه

شما در قبال حرفایی که اینجا میزنید مسئولید و تمام کسانی که مشاوره میدن

به حکم اسم عظیم مشاور اجازه نداریم حرفایی رو بزنیم که هیچ سندیتی نداره و فقط خرافه هست.

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

اگر ِگفتی خط من چیه ؟ اصلا شماره تلفنم و بذار اینجا اصلا اخر شمارم بذار هرچی که دوس داری ولی باید بههم ثابت شه راست میگی بهت جایزه میدم
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

اگر قصد ارائه این طرز افکار رو دارید لطفا در سایتی که مربوط به این امور هست منتشر کنید

کسانی که اینجا میاین انقدر از لحاظ روحی خسته و فرسوده هستند که تک تک کلماتی که اینجا میخونن ممکنه روشون اثر داشته باشه

واقعا غیر قابل تصور هست که انسان سرنوشتش رو در ماه تولد و شماره تلفن و ... ببینه

اونم در حالیکه خداوند با اون عظمتش میگه هر انسانی فقط خودش مسئول زندگیش هست...پس خیلی مسخرست که بخوایم انقد خودمون رو به عوامل بیرونی وابسته کنیم و از درون تهی باشیم.

من حرف کسی رو تقلید نکردم فقط نمیتونم ببینم کسی انقدر راحت با افکار دیگران بازی میکنه

به حکم اسم عظیم مشاور اجازه نداریم حرفایی رو بزنیم که هیچ سندیتی نداره و فقط خرافه هست.
    شمارت همه عددی توش هست غیر 8 وای ادم اب و با چنگال بخوره اینجور ضایع نشه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

ما ب طور سنتی باهم آشنا شدیم یعنی با مامانش اومدن خاستگاری ولی در ادامه حدود 1.5 ماه با هم رفت و امد کردیم دوتایی و بعد عقد کردیم.
    دوسش دارم چون میدونم دوسم داره. ب هر حال ما دوساله باهم عقدیم مگ میشه بهش حس نداشته باشم.در کنار این بدیا خوبیایی هم داره از جمله همین زبون چربش! ک زودی منو گول میزنه. دوسش دارم چون تو بغلش آرامش میگیرم. و دوسش دارم چون تنها پناهم هست هرچند ثابت کرده تکیه گاه خیلی مطمینی نیست ولی من تو خونه مشکل زیاد دارم. متاسفانه با مامانم ذره ای با هم سازگاری نداریم و تو این سن هنوز روم دست بلند میکنه و از خونه بیرونم میکنه همچین وقتایی اون تنها پناهمه. اون تنها کسیه ک میتونم بهش زنگ بزنم بگم بیا دنبالم مامانم بیرونم کرده. خیلی دردناکه ولی دختری ک خانواده نداشته باشه هیچی نداره. حتی شوهر هم نمیتونه جای خانواده رو بگیره. شاید همین بی پناهی و نداشتن ی پدر یا داداش قلچماق باعث بشه اون راحت تر بهم زور بگه.همین شب عیدی مجبور بودم دروغی بگم خانوادم مسافرتن و و خونه اونا بمونم چون مامانم راهم نمیداد خونه.خودشم ی بار بهم گفت تو بدت نمیاد جدا بشی فقط از مامانت میترسی. درد دلم زیاده. بذار باز نشه زبونم.
    خیلی بده ک مرد بفهمه ک خانواده همسرش پشت دخترش نیستن
    عزیزم خانواده ات را خودت انتخاب نکردی و انتخاب همسر با خودت هست
    پس عاقلانه تصمیم بگیر
    همسر شما غرق در خودش هست
    و از شرایط و وابستگی شما داره سواستفاده میکنه.

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk

19. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34420
    تشکـر
    15
    میزان امتیاز
    0

خانم محترم:
    اگه حرفی واسه گفتن دارید بهتره بگید تا اینکه دیگران رو بر اساس طرز تفکر قرن گذشته تون مورد انتقاد قرار بدید.
    حواستون رو جمع کنید که چی میگید:
    افرادی که اینجا مشاوره میخوان،راهکار عالی رو برای زندگی آروم میخوان نه اینکه بر اساس طرز تفکرتون و خواسته های شخصی خودتون به جنگ با دیگران دعوت کنید.
    خشم و جنگ غریزه ای است که در همه موجودات وجود داره، بهتره راهکار ارائه بدید ، تا اینکه بخوایید رجز خوانی بکنید.
    درضمن...
    بله من در قبال تمام حرفایی که میزنم خودمو مسئول میدونم و بابتش مدارک ارائه میدم،ولی شما لازم نیست مسئول باشید،چون راهنمایی های شما براساس خواسته های شماست نه براساس واقعیت و منطق و قانون طبیعت.

زمانی که از کار و خلقت خداوند حرف میزنید ، بهتره قبلش مطالعه تون رو زیاد کنید.خداوند با اون عظمتش که برای انسان و هستی ،هفت روز ،هفت دوره وقت گذاشت،بخاطر این نبود که فقط بسازد و السلام...
    تمام آنچه که در هستی وجود داره ، به هم ربط داره،اگر قدرت توانایی اش رو ندارید که خودتون رو با این قوانین وفق بدید ،پیشنهاد میکنم حداقلش مطالعه تون رو زیاد کنید.
    تمام افرادی که اینجا هستند نظرات شخصی نمیخوان،یه راهنمایی عالی میخوان..مردمی که اینجا میان ،هر چقدر هم خسته باشند،باز میتونند خودشون بهترین نظر رو انتخاب کنند.
    فراموش نکنید ،وظیفه ی شما تعیین تکلیف برای اونها نیست.حتی این وظیفه ی پیامبر خدا{ص} هم نبود، چه برسه به شما...که میخواهید به جاشون با مورد خطاب دادن نظرات سایر کاربرا، جا برای مطلب خودتون خوش بکنید.این عادات دور از مشاوره دهندگی رو در اینجا به نمایش نگذارید.
    تمام حرفای من با سند هست،چه از ایات قرآن چه از طبیعت،
    پس بهتره به مشاوره تون بپردازید تا اینکه احساساتی بشید و با مشاوره دهنده ها، یکی به دوکنید.

21. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

خانم محترم:
    اگه حرفی واسه گفتن دارید بهتره بگید تا اینکه دیگران رو بر اساس طرز تفکر قرن گذشته تون مورد انتقاد قرار بدید.
    حواستون رو جمع کنید که چی میگید:
    افرادی که اینجا مشاوره میخوان،راهکار عالی رو برای زندگی آروم میخوان نه اینکه بر اساس طرز تفکرتون و خواسته های شخصی خودتون به جنگ با دیگران دعوت کنید.
    خشم و جنگ غریزه ای است که در همه موجودات وجود داره، بهتره راهکار ارائه بدید ، تا اینکه بخوایید رجز خوانی بکنید.
    درضمن...
    بله من در قبال تمام حرفایی که میزنم خودمو مسئول میدونم و بابتش مدارک ارائه میدم،ولی شما لازم نیست مسئول باشید،چون راهنمایی های شما براساس خواسته های شماست نه براساس واقعیت و منطق و قانون طبیعت.

زمانی که از کار و خلقت خداوند حرف میزنید ، بهتره قبلش مطالعه تون رو زیاد کنید.خداوند با اون عظمتش که برای انسان و هستی ،هفت روز ،هفت دوره وقت گذاشت،بخاطر این نبود که فقط بسازد و السلام...
    تمام آنچه که در هستی وجود داره ، به هم ربط داره،اگر قدرت توانایی اش رو ندارید که خودتون رو با این قوانین وفق بدید ،پیشنهاد میکنم حداقلش مطالعه تون رو زیاد کنید.
    تمام افرادی که اینجا هستند نظرات شخصی نمیخوان،یه راهنمایی عالی میخوان..مردمی که اینجا میان ،هر چقدر هم خسته باشند،باز میتونند خودشون بهترین نظر رو انتخاب کنند.
    فراموش نکنید ،وظیفه ی شما تعیین تکلیف برای اونها نیست.حتی این وظیفه ی پیامبر خدا{ص} هم نبود، چه برسه به شما...که میخواهید به جاشون با مورد خطاب دادن نظرات سایر کاربرا، جا برای مطلب خودتون خوش بکنید.این عادات دور از مشاوره دهندگی رو در اینجا به نمایش نگذارید.
    تمام حرفای من با سند هست،چه از ایات قرآن چه از طبیعت،
    پس بهتره به مشاوره تون بپردازید تا اینکه احساساتی بشید و با مشاوره دهنده ها، یکی به دوکنید.
    حرفاتون هیچ ربطی به چیزی من گفتم نداشت

نمیدونم مدرک شما چیه!!؟؟!!؟؟

مطمئن باشید من اگر میخواستم به زعم خودم کسی رو راهنمایی کنم هیچوقت بهش نمیگفتم شماره تلفنت رو بگو تا بگم خوشبخت میشی یا بدبخت!!!!

یا شایدم هم منظورتون از اینکه میگید "من به تفکر خودم دیگران رو راهنمایی میکنم" این باشه که من از روی ماه تولد و روزی که توش عطسه کردن و شبی که توش خندیدن و گربه ای که از جفتشون رد شده واسه دیگران نظر میدم

این روزا انقد خطوط ایرانسل و همراه اول زیاد شدن که شما وقتی یه عدد میگی ممکنه تو شماره ی میلیونها نفر باشه ، خیلی مسخرس که آدم بخواد تعجب کنه از اینکه بهش بگی تو شماره ی شما فلان عدد وجود داره...

نه آقای محترم من هیچوقت همچین جسارت و بی مبالاتی رو در حق کسی رو انجام نمیدم.

من به وظیفه ی روانشناس بودن خودم عمل میکنم و لاغیر.

در مورد اینکه بخوام جای خودمو هم خوش کنم مطمئن باشید من انقدر جام خوش هست که حضور دیگری آزارم نده

نزدیک به دو سال و نیم حضور داشتن تو این سایت به اندازه کافی خوش گذشته.

شما هم اگه میخوای بهت خوش بگذره حرفای معقول و جامعه پسند بزن و به فکر همنوعت باش

در ضمن لطفا دیگه اینجا نقل قول نکنین چون تاپیک این شخص از موضوعیت میفته

اگر حرفی دارین در تاپیک های آزاد بیان کنین...با تشکر. موفق باشید
    ویرایش توسط رزمریم : 03-31-2017 در ساعت 02:23 PM

22. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34374
    تشکـر
    337
    تشکر شده 212 بار در 131 پست
    میزان امتیاز
    8

با سلام
    خردادی ها آدم های وسواس و خصیصی هستند.تنها چیزی که اونها رو از بقیه متمایز کرده ،قدرت بیان اونهاست.آنها سخن وران عالی ای هستند.
    بهتره به وضعیت اقتصادیشون نگاه بیندازید،اگر حرفاشون با واقعیت تفاوت داشت بهتره حرفاتون رو با هم بزنید..و اگر وضعیت اقتصادی شون بد بود بهتره درکش کنید.

برای نزدیک شدن به خردادی ها، باید از راه میانبرو غیر مستقیم نزدیک شد...درخواست کردن آنچه که میخواهید ،کار ساز نخواهد بود...باید یک قدم جلوتر از خواسته هاتون باشید...
    مثلا ...در جشن و ... بهش بگید باید بیایی، ادمهای مسخره و حسودی در جشن هستند ... میخوام تو رو به رخشون بکشم، چون اونها هم بقیه رو به رخ من میکشن.ناامیدم نکن،رومانتیک باش،مثلاً هدیه بیار که چشاشون دربیاد..

دوست عزیز ،متأسفانه خردادی ها بیشتر به حرف خودشون اهمیت میدن.
    امیدوارم که کارساز باشه.
    از ماه تولد شما نگفتم ،چون اردیبهشتی ها تکن.

سلام.

خردادی هایی من میشناسم . این مدلی نیستن !!!
    امضای ایشان

لیلی
    کنج محراب
    بال هایش از کتاب رویید
    تا به افلاک رسید .

23. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34420
    تشکـر
    15
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin1371 نمایش پست ها
    سلام.

خردادی هایی من میشناسم . این مدلی نیستن !!!
    دلیلش اینه که خوب نشناختینشون

24. کاربران زیر از peyman5 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34420
    تشکـر
    15
    میزان امتیاز
    0

حرفاتون هیچ ربطی به چیزی من گفتم نداشت

نمیدونم مدرک شما چیه!!؟؟!!؟؟

مطمئن باشید من اگر میخواستم به زعم خودم کسی رو راهنمایی کنم هیچوقت بهش نمیگفتم شماره تلفنت رو بگو تا بگم خوشبخت میشی یا بدبخت!!!!

یا شایدم هم منظورتون از اینکه میگید "من به تفکر خودم دیگران رو راهنمایی میکنم" این باشه که من از روی ماه تولد و روزی که توش عطسه کردن و شبی که توش خندیدن و گربه ای که از جفتشون رد شده واسه دیگران نظر میدم

این روزا انقد خطوط ایرانسل و همراه اول زیاد شدن که شما وقتی یه عدد میگی ممکنه تو شماره ی میلیونها نفر باشه ، خیلی مسخرس که آدم بخواد تعجب کنه از اینکه بهش بگی تو شماره ی شما فلان عدد وجود داره...

نه آقای محترم من هیچوقت همچین جسارت و بی مبالاتی رو در حق کسی رو انجام نمیدم.

من به وظیفه ی روانشناس بودن خودم عمل میکنم و لاغیر.

در مورد اینکه بخوام جای خودمو هم خوش کنم مطمئن باشید من انقدر جام خوش هست که حضور دیگری آزارم نده

نزدیک به دو سال و نیم حضور داشتن تو این سایت به اندازه کافی خوش گذشته.

شما هم اگه میخوای بهت خوش بگذره حرفای معقول و جامعه پسند بزن و به فکر همنوعت باش

در ضمن لطفا دیگه اینجا نقل قول نکنین چون تاپیک این شخص از موضوعیت میفته

اگر حرفی دارین در تاپیک های آزاد بیان کنین...با تشکر. موفق باشید

خوشبختانه حرفای من کاملا ربط داشت..ولی خب از آدمی مثل شما نمیشه گلایه کرد.
    متأسفانه کل کل کردن با آدمهایی مثل شما،تنها وقت تلف کردن است.

مطمئناً،چون علمشو ندارید بهم تهمت شماره دادن میکنید.نکنه میخواهید شماره بدید؟؟
    متأسفم ، چه مستقیم چه غیر مستقیم ، در کمال احترام من شماره تلفن شما رو قبول نمیکنم.

شما خودتون به مشاوره نیاز دارید،هر چند که مشاوره دادن بهتون بی فایده است.ولی بهرحال امیدوارم خدا شفاتون بده
    پس بنده با احترام به نکته ی مهم زندگی*دانایان از دید نادانان، احمق هستند* درمقابل تهمت شما سکوت میکنم.با شما بحث نمیکنم.
    فقط لطفاٌ مطالعه تون رو ببرید بالا.
    ویرایش توسط peyman5 : 03-31-2017 در ساعت 03:33 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد