نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: دلم بدجوری گرفته

1669
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29574
    تشکـر
    6
    تشکر شده 9 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    8

دلم بدجوری گرفته

سلام. من یه پسر 17 ساله ام که احساس میکنم خیلی متفاوت از بقیه ام.

البته این تاپیک و واسه این زدم که دلم بدجوری میگیره هر روز ولی فقط مشکل این نیست و شاید بخاطر همون مشکلات دیگه دلم میگیره.

من یه پسر خجالتی و کمی ساده ام که تو این دنیا خیلی دردا رو کشیده. البته منظورم دردای روحی و فکریه

که به همین خاطرم موهای سرم بیشتر از هم سن و سالام ریخته و اوضاعمم الان بدجوری خرابههههه ......

زیاد اهل بیرون رفتن و دوست بازی نیستم و میتونم بگم که هیچ دوستی ندارم :/

البته به جز دوست های موقتی کلاس :/ :/

همین الانم که دارم اینارو مینویسم دلم بدحووووووووووووری گرفته و واقعا واقعا نمیدونم چی شده ولی دو سه روز قبلو فقط به مدت دو روز احساس کردم دارم زندگی میکنم یعنی میتونم بگم بعد 8-9 سال دوباره این حسو به دست اوردم و اون حس افسردگی که همیشه دارم و نداشتم....

یه چیزی هم بگم از خود تعریفی نباشه ولی تو درس بهتر از بقیه ام و بخاطر آیندم که میشینم درس میخونم از خیلی چیزا میگذرم حتی از کوچکترین دلخوشی ها .....................

یه دلیل هم واسه این که همیشه دپرس و غمگینم شاید همینهههههه

همیشه تو هر جمعی هستم همه دور همن ولی من یه جایی خودم تنهام با خودم!

خیلی وضع بدیه اصلا احساس میکنم زنده نیستم ......

میتونم بگم 17 ساله که تو این دنیام ولی به خاطر خجالتی بودن و این مشکلات خیلی از جاهای شهرمون حتی نزدیک ترین جاها به محلمون رو هم نمیشناسم ولی همسنام و حتی کوچیکتر از اونا کل شهرو زیرو رو میکنن ://////////////////////////////

میدونم این خصوصیات واسه یه پسر بده خیلی بدددددددددددددددد

احساس میکنم دارم میمیرم ((((((((((

اوضام خرابهههههه

احساس میکنم انسان نیستم و فقط یه دل و یه مغز هستم که فقط اومده اینجا تا عذاب بکشه به جان خودم هرکی جای من بود تا الان صد دفعه میمرد :/

لطفا اینو که میخونید حداقل حداقلش یه کامنت کوچیک بزارین چون اینجا تنها جاییه که میتونم این حرفه رو بگم و تا حالا به کسی نگفتم و نمیتونم بگم ...................................

الانم خیلی حالم بده احساس میکنم دیگه دنیا واسم تموم شده لطفا یه چیزی بگید یه امیدی بدید شاید بهتر شدم
    ویرایش توسط bande_kgoda8899 : 12-12-2016 در ساعت 09:56 PM

2. کاربران زیر از bande_kgoda8899 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : دلم بدجوری گرفته

سلام راستش این تنهایی شما چن تا حسن داره چن تا عیب
    حسنش اینه که میتونی تو درسات پیشرفت کنی حتی به موفقیت های خیلی بالاتری نسبت به همکلاسیات دست پیدا کنی( بالاخره برای رسیدن به یه جایگاهی باید یه چیزی رو از دست بدی تا یه چیزی رو به دست بیاری ) نمیشه هم تفریح کرد هم فرض رتبه های خوب کنکورو بدست بیاری .
    البته نباید یک بعدی باشی چون در اینده عادت میکنی و حتی ممکنه از تفریح هم دیگه لذت نبری . و وقتی هم سنت بالاتر بره دیگه برات سخت میشه با دیگرون ارتباط برقرار کنی .
    به نظرم با یه برنامه ریزی هم به تفریح هم به درسات برس و سعی کن سوالای درسی که برات پیش میاد رو از معلمات بپرسی اینجوری کم کم روت باز میشه و ترست میریزه .برای ارتباط با دوستات سعی کن خجالت رو کنار بزاری و روی حرفای دوستات حساس نباشی تا بتونی باهاشون دوست بشی و ارتباط در حد همون کلاس داشته باشی.
    ولی چون الان تو دوره طلایی هستی که باید درس بخونی بهتره فعلن به فکر درسات باشی ولی انشالله وقتی رفتی دانشگاه سعی کن تو انجمن های علمی مختلف و بسیجو... شرکت کنی حتما سوالای درسی رو از اساتید بپرسی خودتو مجبور کن حتی اگه خیلی سخت باشه باهاشون ارتباط داشته باشی کم کم خجالتت برطرف میشه
    موهای سرت ریخته هم بیشتر زمینه ژنتیکی داره اینقدر روشون حساس نباش اون چیزی که مهمه مغزه و تفکراتته
    درضمن با یه نقشه انلاین تو اینترنت و gps دیگه نگرانی واسه جاهای مختلف شهر نباید داشته باشی
    ویرایش توسط eli2 : 12-12-2016 در ساعت 10:21 PM
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29574
    تشکـر
    6
    تشکر شده 9 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام. مرسی که پاسخ دادین. دوتا یه ابجی و من که ارتباطم باهاش اصلا خوب نیست یعنی یه جوریه که انگار غریبه ایم البته هر دومونم از این وضع خسته ایم. ارتباطمم که چی بگم خشک

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29574
    تشکـر
    6
    تشکر شده 9 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام همچنین مرسی از شما که پاسخ دادین بله شما درست میفرمایین و البته میتونم بگم تموم این 2-3 سال در تلاش بودم تا این مشکلاتو حل کنم ولی تا حالا به جایی نرسیدم به جز یه وقتای موقت که حالم بهتر شد.

و موی سر هم که ارثی نیست

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29574
    تشکـر
    6
    تشکر شده 9 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    8

ممنون دقیقا همین دلایلی که میفرمایید هست

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط bande_kgoda8899 نمایش پست ها
    سلام همچنین مرسی از شما که پاسخ دادین بله شما درست میفرمایین و البته میتونم بگم تموم این 2-3 سال در تلاش بودم تا این مشکلاتو حل کنم ولی تا حالا به جایی نرسیدم به جز یه وقتای موقت که حالم بهتر شد.

و موی سر هم که ارثی نیست
    میتونه ارٍثی باشه ببین تو اقوام یا پدرت موهای سرشون ریخته یا نه؟ ولی دلایل دیگه از جمله استرس و ... میتونه داشته باشه
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29574
    تشکـر
    6
    تشکر شده 9 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط رنگو نمایش پست ها
    خواهرت چند سالشه؟ پدر و مادرتون چقدر تحصیلات دارن؟ روابط پدر و مادرتون با خودشون و با شما چطوره؟
    خواهرم یه سال ازم کوچیکتره.

یه چیزی بهتون بگم تحصیلات پدرو مادرم در حد ابتدایی هست و ارتباطشونم میتونم بگم اصلا خوب نیست و با منم مثل یه بچه رفتار میکنن البته فقط با من اینجورین از بچگی منو اینطور تربیت کردن و فک میکنم دلیل اصلی این همه مشکلات تربیت غلط ایشونه

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29574
    تشکـر
    6
    تشکر شده 9 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    8

سمت پدری نه ولی مادری اره

بله استرس هم که در حد لالیگا دارم یعنی تو مسابقه استرس و اضطراب تو دنیا اول میشم :/

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29574
    تشکـر
    6
    تشکر شده 9 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    8

و یه چیز دیگه اینکه تو بچگی کمی مذهبی بودم یعنی کمی که نه خیلی خیلی بیش از حد در حدی که حتی سعی میکردم چشمم به نامحرما تو تلوزیون حتی تو فقیلمای ایرانی نیفته

و اون مذهبی بودن هم روم تاثیر گذاشته البته میدونم مذهبی بودن خوبه ولی فک کنم من از حدش بیشتر رفته بودم

و این که همین الانم خیلی نگران اون دنیام هستم و چون هر لحظه به فکر اون دنیامم شاید یه دلیلش هم این باشه که کمتر با افزاد ارتباط دارم یا زیاد دلخوشی ندارم چون میترسم توش یه گناهی باشه

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29574
    تشکـر
    6
    تشکر شده 9 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط رنگو نمایش پست ها
    نگران نباشید اصلا. میتونه پایین بودن تحصیلات پدر و مادرتون و آشنا نبودن اونها با نحوه تربیت فرزندانشون باعث اینجور مشکلاتی در شما و حتی خواهرتون شده باشه. اشکالی نداره. ما الان دنبال مقصر نمیگردیم. شما میتونید راهکارهایی که برای کم کردن خجالتی بودن رو مطالعه کنید و سعی کنید که اصلاح بشید. شما برادر بزرگتر و در واقع تنها برادر خواهرتون هستید، فکر میکنم ایشون هم به شما خیلی احتیاج داره. رابطه خودتو با خواهرت خوب کن. بهش محبت کن. توی درساش بهش کمک کن. باهاش حرف بزن راجب خودتون و مدرسه هاتون و همکلاسیاتون. باهم دوست بشید.
    فکر میکنم هر دوتاییتون از تنهایی در میاین. شما سال دیگه کنکور دارید. بهتره روحیه خودت رو خوب کنی. میتونی یه پسر شاد و سرحال باشی. میتونی یه برادر خوب و مهربون باشی، میتونی یه دوست برای همکلاسیات باشی.
    با این روحیه میتونی یه نتیجه خوب توی کنکور بیاری و اعتماد به نفست هم بالاتر میره
    ممنون واقعا سپاس از دلگرمی های شما

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29574
    تشکـر
    6
    تشکر شده 9 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط bande_kgoda8899 نمایش پست ها
    و یه چیز دیگه اینکه تو بچگی کمی مذهبی بودم یعنی کمی که نه خیلی خیلی بیش از حد در حدی که حتی سعی میکردم چشمم به نامحرما تو تلوزیون حتی تو فقیلمای ایرانی نیفته

و اون مذهبی بودن هم روم تاثیر گذاشته البته میدونم مذهبی بودن خوبه ولی فک کنم من از حدش بیشتر رفته بودم

و این که همین الانم خیلی نگران اون دنیام هستم و چون هر لحظه به فکر اون دنیامم شاید یه دلیلش هم این باشه که کمتر با افزاد ارتباط دارم یا زیاد دلخوشی ندارم چون میترسم توش یه گناهی باشه
    این موضوعم بدجوری داره عذابم میده چون سردرگم موندم :/

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18129
    تشکـر
    529
    تشکر شده 195 بار در 125 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام دوست عزيز اول اين كه همه تنها ب دنيا اومديم و تنهايي هم از اين دنيا ميريم چ باشي نباشي باكسي اخرش تنهايي خاكمون ميكنن...و واقعا فكر ميكني خيلي مشكل داري؟!
    خدا توي قران ميگه ك ما مشكلات رو ب اندازه ي توان هركسي ميديم...پس تو توان اين مشكلاتو داري...نميدونم اهنگ گوش ميدي يا نه...ولي اهنگ غمگين گوش نده اگه ميدي و اين ك سعي كن خودتو مشغول ي كاري بكني...يادت نره ك هر سربالايي ي سر پاييني داره و هميشه اينم بدون ك خدا خودش گفته كه بعد از هر سختي اسوني هست... اينايي ك تو ميگي منم قبلا مثل تو بودم ولي نذاشتم اينجوري بمونم ...و اخرين جمله اين ك شكر نعمت نعمتت افزون كند كفر نعمت نعمت از كفت بيرون كند.

Sent from my iPhone using Tapatalk

14. کاربران زیر از amlas بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10769
    تشکـر
    27
    تشکر شده 104 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

فقط خواستم پیام داده باشم
    بگم رفیق ارزش این تنهایی تو خیلی بیشتر از داشتن دوستاییه که هر روز یه زخم بهت میزنن چه با حرفاشون چه با کاراشون... تو فقط بچسب به خانواده ت چون جز اونها هیچکس خوب تو رو نمیخواد مطمئن باش .. به هر چیزی داری قانع باش و خداروشکر کن بدون حتما حکمتی توشه پس آرامش خودتو حفظ کن

فرستاده شده از LG-H960ِ من با Tapatalk

16. کاربران زیر از sloves بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29574
    تشکـر
    6
    تشکر شده 9 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    8

بازم ممنون از این که دلگرمی بهم دادین و راهنماییم کردین ...

حالا با جستجو تو نت فهمیدم مشکل اصلیم فقط این نیست یه مشکل دیگست!!!

من مشکل وسواس فکری اونم شدیدشو دارم :| و احتمال میدم تمام اینا به خاطر همینه :|

یعنی اگه بتونم وسواس فکری رو بزارم کنار این مشکلات هم از بین میره؟؟؟

یه چی میگم الان احساس میکنم یه مرده متحرکم که فقط عذاب میکشه واقعا هم اینطوریه هیچ لذتی از زندگی نمیبرم لطفا بازم راهنماییم کنید ممنون ............

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25050
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خوبی
    نظرمن در مورد این گفتهات اینکه باید با خودت بجنگی حالاچطوری؟ اگه خجالتی بودنت عذابت میده یامانع این میشه که توجمع بشینی تو برخلاف میلت رفتارکن به خودت بگو من هم یک انسانم ومانند بقیه باید حرف بزنم نظربدم این کاررو یعنی همون سازمخالف زدن با صدای درونت میتونی به این حالاتت غلبه کنی پیشنهاد میکنم یک بار امتحان کن ولی نا امید نشو

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد