مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظرتون ادامش خوبه یا نه؟؟

رأی دهندگان
26. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • اره

3 11.54%
  • خیر

23 88.46%
  • شاید

0 0%
صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از 81 به 91 از 91

موضوع: دوستی پسر با پسر

1. Top | #81

دلنوشته کاربر
    قوی باش،مثل درخت مرده ای که کویربعد از مدتا هنوز نتونسته تنه ی خشکشو به زمین بزنه
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.69
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,973 بار در 1,490 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens

پاسخ : دوستی پسر با پسر

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2020 نمایش پست ها
    از نظر بنده ژنتیکی هستش , برای نمونه خودم رو مثال میزنم, خوب من تابحال با اینکه 23 سال سن دارم یکبار هم با دختری رابطه نداشتم, شرایط هم طوری بوده که همیشه دورم پر پسر بوده اما هیچوقت نتونستم به همجنسم تمایل پیدا کنم (یعنی اصلا نمیرود در مخیله ام! )
    اینهایی که میگن همجنسگرایی شدنیه حرف به گزاف میزنند وگرنه الان خودتونو در نظر بگیرید "یعنی فرض کنید دوروبرتون فقط جنس موافق بود" آیا همجنسگرا میشدید؟ طبیعتا خیر...
    البته دیده شده کسانی در بازه های زمانی ولو کم احساسات به همجنس بهشون دست داده اما به محض ارتباط با جنس مخالف اون حس از سرشون رفته (بزرگواران به اینطور آدمها همجنسگرا نمیگن بلکه دوجنسگرا میگن)
    و یقینا موافقم در ایران این حرف تابو است.
    بله موردایی که نمیتونن دوری کنن خودشونو تغییر بدن حتما زنتیکیه
    واقعنم تو وجودشونه کاریش نمیشه کرد. نباید با مشکل اخلاقی اشتباه بگیرن
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    پاک کردن اسم سایت منبع از توی مقاله ها دزدی حساب میشه
    تازه این کارو بدون توضیح دادن به ادم میکنید اونم وقتی من ازتون سوال کردم
    خیلی خیلی خیلی کاراتون زشته رسما به همه کاربرا توهین میکنید انقدر که ارزشی برای کسی قائل نیستید

2. Top | #82

دلنوشته کاربر
    قوی باش،مثل درخت مرده ای که کویربعد از مدتا هنوز نتونسته تنه ی خشکشو به زمین بزنه
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.69
    تشکـر
    4,306
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens

درسته بانو بنده هم سال ها پیش از این بیچاره ها بدم می آمد اما بعدها فهمیدم علت تنفرم چیزی نبود جز یک مشت تعصب پوچ و بی خاصیت.(آخه مگر همجنسگرا دیدن و شدن چیز آسانیست؟ مگر آنفولانزاس؟ )
    خوب درمورد عجیب بودن کاملا طبیعیه چون ما عادت کردیم, در قدیم ها هم در ایالات متحده سیاه پوستان برده بودند(چرا؟ چون قانونشان میگفت,قانون نژادپرستانه سفیدپوستان) و اینکه یک سیاهپوست به درجه یا مقامی برسد چیزی تخیلی و غیر قابل باور بود,سال ها گذشت الان میبینیم رییس جمهور همان کشور یک سیاهپوست است...
    بله بزرگوار حالا این بیچاره ها هم با همچین قانون نژادپرستانه ایی در ایران مواجه اند و مردم هم پذیرفته اند ...
    اما مطمین باشید روزی ما هم اصلاح میشویم و به زودی به جامع جهانی خواهیم پیوست , جالب است بدانید تنها کشورهایی که هنوز هم قانون های نژادپرستانه و فاشیستی ضد همجنسگرایی دارند کشورهایی نیستند بجز ایران عربستان افغانستان پاکستان و دو کشور پرت آفریقایی!
    حتی چندوقت پیش هم در کشور تمام کاتولیک ایرلند همه پرسی برگزار شد (که ازدواج این افراد قانونی شود) و جالب است مردم رای به "آری" دادند.
    میدانم کم کم این دوستان هم به آزادی خواهند رسید و ما هم مثل مردم آمریکا و اروپا این تفکر ضد انسانی و فاشیستی ضد همجنسگرایی رو به زباله دان تاریخ میندازیم...
    چه جالب.
    نمیدونستم انقدر تو این قضیه از دنیا عقبیم
    کاش زودتر واسه مسئولا جا بیفته تو ایرانم این جور ادما ازادی داشته باشن
    خیلی خیلی خیلی کاراتون زشته رسما به همه کاربرا توهین میکنید انقدر که ارزشی برای کسی قائل نیستید

3. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #83

دلنوشته کاربر
    ای زیبا مرگ من زودتر بیا که دوستت دارم
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.31
    تشکـر
    345
    تشکر شده 968 بار در 321 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye

پسر خوب رک بگم بکش کنار وگرنه چیزتو به باد میدی

5. Top | #84

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.69
    تشکـر
    4,306
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens

بله متاسفانه خیلی عقبیم...
    نگاه کنید بانو
    https://commons.wikimedia.org/wiki/F...svg?uselang=fa
    مطابق با این سند همجنسگرایی در کشورهای قهوه ایی جرم سنگین دارد(اعدام) به وضوح میبینید که جز ایران افغانستان و پاکستان دو کشور آفریقایی کشور دیگری نیست
    کشورهایی که نارنجی هستند حکم های متفاوت دارند تازه آن هم برای همجنسبازی (و نه همجنسگرایی) کشورهایی مثل هند و مراکش و اندونزی
    کشورهای زرد رنگ فقط غیرقانونی است اما مجازات آن چنانی ندارند مثل دوکشور آفریقایی
    کشورهای مثل روسیه و عراق هم فقط تبلیغ این پدیده در ملا عام رو جرم میدونن و نه همجنسبازی یا همجنسگرایی
    کشورهای آبی روشن همجنسگرایی رو قانونی میدونن یعنی کشورهایی مثل آرژانتین استرالیا مکزیک
    کشورهای آبی تیره علاوه بر قانونی دانستن حتی ازدواجشون رو هم ممکن کردن یعنی کشورهایی مثل فرانسه,آلمان,ایتالیا و ایالات متحده و کانادا,ایرلند,سوید,سوییس,ات ریش,یونان (تقریبا همه کشورهای اروپایی)بعلاوه آژانتین وبرزیل...
    با قاطعیت میشه دید اکثر کشورهای قدرتمند و جهان اول و پیشرفته حتی ازدواج این افراد رو قانونی میدونند آزادی بماند!(جهان اول)
    کشورهایی هم مثل روسیه فقط تبلیغ رو جرم میدونن وگرنه آن کشور هم آزادند(جهان دوم)
    مابقی کشورها(مصر و هند و مالزی و اندونزی عراق) بگیر نگیر دارند و نهایت بحث سرکوب و کشتار ندارند(جهان سوم)
    میماند ایران و افغانستان پاکستان عربستان و دوکشور آفریقایی که این پدیده رو ممنوع میدونن.(جهان چهارم)
    مابقی کشورها (خاکستری ها) قانون مدون مدنی ندارند یعنی نه جرم میدانند نه قانونی پس آنها هم آزادند
    دیگر پذیرش اینکه حرف کشورهای پیشرفته و جهان اول دوم پایه منطقی و عقلی دارد یا حرف چندکشور جهان چهارمی ؛ این تشخیصش با شماست
    اصلا ادم به کل از ایران ناامید میشه
    خیلی گناه دارن این جور ادما. اعدام خیلی وحشیانست.
    کلا ایرانی جماعت نمی تونه خودشو زود با یه داستان وقف بده. همیشه دو قدم عقبه از دنیا.
    حتی دینمونم حکم قطعی واسه هیچی نداده ولی یه سری ادم متعصب از خدام ادعاشون بیشتره.
    ایرانو تا همین چند سال پیش با نااگاه نگه داشتن مردم جلو می بردن. ماهواره هارو جمع می کردن. سایتارو فیلتر می کردن. همشم ادعای فرهنگ و حس برتر بودن به ایرانیا میدادن که نفهمن داره چی میگذره کنار گوششون. الان که مردم یکم چشم و گوششون بازتر شده حرف خیلیام دیگه برش نداره.
    اقلا یه عده مثل کبک دنبالشون نمیفتند.
    نمی دونم تو ایران اگه کسی این مشکلو داشته باشه فقط خدا به داد خودش و خانوادش برسه.

6. Top | #85

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.69
    تشکـر
    4,306
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens

7. Top | #86

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.27
    تشکـر
    30
    تشکر شده 93 بار در 72 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Movafagh

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad2016 نمایش پست ها
    سلام ممنون که جواب میدید. من به یک مردی از فامیلمان که خیلی هم بهم نزدیکه علاقه دارم و اونم همینطور. اون زن و بچه داره. همیشه میگه دوست دارم و عاشقتم اوایلش عشق جنسی بود ولی الان تبدیل به احساسی شده منم خیلی دوستش دارم ولی نمیدونم چی کار کنم اخه خیلی بهمون نزدیکند خانوادشون. میترسم این رابطه به خانمشون یا خودش لطمه بزنه. البته خانمشم دنیاشه. من قطع کنم یا ادامه بدم؟ تازه این اواخر مسافرت بودیم که همش مادوتا باهم بودیم و علاقمون بیشتر شده
    شما دختری یا پسر

8. Top | #87

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام
    چرا بعضی دوستاپ انقدر جو دادن و دین و مملکت و همه چی متهم کردن و دم از امریکاو کشورها پیشرفته و... زدن!!
    بگذارید توضیح بدم بهتون دوستان..
    اولا که اینکه فلان کشور در علم و صنعت جلو هست دلیل نمیشه که در همه موارد برتری داشته باشه و تصمیماتش درست باشه! مثلا اونجا رابطه جنسی هم همه جا ازاد ممکنه باشه حتی تو پارک پس ای ینی ما هم باید الگو بگیریم و از فردا ازاد کنیم؟!!
    اونها نه تنها همجنس گرایی بلکه همجنس بازی رو هم به رسمیت میشناسن و ازین عکسا که دو تا مرد یا زن با هم ازدواج کردن هم کم نیست از اونجاها که تنزل انسان را نشون میده ..تازه کار به همینجا ختم نمیشه و در همون کشور بقول شما پیشرفته ازدواج انسان با حیوان هم دیده شده!!!!! اینم تایید میکنید؟!
    سوما کی گفته که تو ایران هم جنس گراها رو اعدام میکنن!!!
    اعدام فقط برای عمل زشت لواط و تااازه اونم در صورت مشاهده و شهادت چند شاهد هست!!!
    چهارما حتما از تلاشهایی که تو ایران برای حمایت ترنس ها میشه اطلاع ندارید! از جمله کمپین و انجمنی که خانم بازیگر بهنوش بختیارب برای حمایت از ترنس یا دو جنسیتی ها راه انذاختن و کمک هایی که دارن برا بهبود شرایط این افراد و حل مشکلاتشوم در جامعه میکنند..فکر میکنید اگر فضا انقدر خفقان بود کسی به ایشون میدون میداد برا این کار و یا جلوش گرفته نمیشد؟؟!!
    شاید د. جامعه و مردم عادی هنوز این مشکل جا نیفتاده باشه اما فضا انقدرم خفقان و سیاه نیست که به تصویر کشیدید! .پنجما این که بعضیا بخاطر مشکلات ژنتیکی هم جنس گرا هستن و باید درک بشن درست اما این هرگز دلیلی بر توجیه عمل زشت هم جنس بازی نمیشه..
    ششما اینکه اسلام برترین کاملترین و اخرین دین هست و برای همه جزییات زندگی بشر برنامه و مسیر داره ندانسته و مطالعه نکرده قضاوت نکنید ..
    پیروز باشید

9. Top | #88

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.32
    تشکـر
    150
    تشکر شده 426 بار در 237 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط tahereh.se نمایش پست ها
    سلام
    چرا بعضی دوستاپ انقدر جو دادن و دین و مملکت و همه چی متهم کردن و دم از امریکاو کشورها پیشرفته و... زدن!!
    بگذارید توضیح بدم بهتون دوستان..
    اولا که اینکه فلان کشور در علم و صنعت جلو هست دلیل نمیشه که در همه موارد برتری داشته باشه و تصمیماتش درست باشه! مثلا اونجا رابطه جنسی هم همه جا ازاد ممکنه باشه حتی تو پارک پس ای ینی ما هم باید الگو بگیریم و از فردا ازاد کنیم؟!!
    اونها نه تنها همجنس گرایی بلکه همجنس بازی رو هم به رسمیت میشناسن و ازین عکسا که دو تا مرد یا زن با هم ازدواج کردن هم کم نیست از اونجاها که تنزل انسان را نشون میده ..تازه کار به همینجا ختم نمیشه و در همون کشور بقول شما پیشرفته ازدواج انسان با حیوان هم دیده شده!!!!! اینم تایید میکنید؟!
    سوما کی گفته که تو ایران هم جنس گراها رو اعدام میکنن!!!
    اعدام فقط برای عمل زشت لواط و تااازه اونم در صورت مشاهده و شهادت چند شاهد هست!!!
    چهارما حتما از تلاشهایی که تو ایران برای حمایت ترنس ها میشه اطلاع ندارید! از جمله کمپین و انجمنی که خانم بازیگر بهنوش بختیارب برای حمایت از ترنس یا دو جنسیتی ها راه انذاختن و کمک هایی که دارن برا بهبود شرایط این افراد و حل مشکلاتشوم در جامعه میکنند..فکر میکنید اگر فضا انقدر خفقان بود کسی به ایشون میدون میداد برا این کار و یا جلوش گرفته نمیشد؟؟!!
    شاید د. جامعه و مردم عادی هنوز این مشکل جا نیفتاده باشه اما فضا انقدرم خفقان و سیاه نیست که به تصویر کشیدید! .پنجما این که بعضیا بخاطر مشکلات ژنتیکی هم جنس گرا هستن و باید درک بشن درست اما این هرگز دلیلی بر توجیه عمل زشت هم جنس بازی نمیشه..
    ششما اینکه اسلام برترین کاملترین و اخرین دین هست و برای همه جزییات زندگی بشر برنامه و مسیر داره ندانسته و مطالعه نکرده قضاوت نکنید ..
    پیروز باشید
    عزیزم این تاپیک ها مال خیلی وقت پیشه. لطفا تاپیک های قدیمی رو بالا نیارید.

10. Top | #89

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

اینکه شما ممکنه همجنسگرا باشید و نسبت به همجنس خودتون حس دارید اصلا اشکالی نداره و حتی من به چشم خودم دیدم ممکنه خیلی هم قشنگ باشه..اما دقت کنید باید ادم درست رو انتخاب کنید نه کسی که زن و بچه داره.چون هم به خانواده اون آدم آسیب میزنید و هم تهش اون شخص با شما نمیمونه...مطمئن باشید...دنبال آدم درست باشید و از همین حالا تا دیر نشده سعی کنید رابطه احساسیتون رو قطع کنید

11. Top | #90

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.24
    تشکـر
    947
    تشکر شده 487 بار در 230 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    عزیزم این تاپیک ها مال خیلی وقت پیشه. لطفا تاپیک های قدیمی رو بالا نیارید.
    این روش که مدتهاست جواب نمیده...جمله رو برعکس کنید شاید جواب داد...

(( لطفا توی تاپیکهای قدیمی بالا نیارید ... ))
    ویرایش توسط YAshin.SAhAkiyAn : 01-04-2018 در ساعت 04:15 AM

12. Top | #91

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.48
    تشکـر
    2,246
    تشکر شده 1,859 بار در 967 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط YAshin.SAhAkiyAn نمایش پست ها
    این روش که مدتهاست جواب نمیده...جمله رو برعکس کنید شاید جواب داد...

(( لطفا توی تاپیکهای قدیمی بالا نیارید ... ))
    ارباب صدای قدمت می آید...

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)