نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: دو راهی زندگی

1010
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32646
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دو راهی زندگی

با سلام
    پسری 24 ساله هستم که حدود سه سال پیش زوج مورد نظر خود را انتخاب کرده و وارد عمل شدم،در این راه بخاطر محصل بودن و بقول خانواده طرف مقابل:پایین بودن سن ایشون،موانعی رو در سر راه بنده قرار دادند.من این مدت را طی کرده و در حال حاضر ایشون وارد دانشگاه شدن و دوباره خواسته خودمو از طریق خانواده خودم مطرح کردم.پدر ایشون اظهار داشتن که من و مادرش هیچگونه مخالفتی در این زمینه نداریم و همه چی به نظر خود دختر خانوم بستگی داره.طی فراهم آمدن مقدماتی فرصتی پیش آمد و من با دختر خانوم وارد مذاکره شده و گفتگو کردیم.تا جایی که دختر خانوم نظرشون مثبته اما حالا پدرشون و اطرافیان دیگه مخالفت خودشونو از تصمیم این دختر خانوم اعلام کردن.طبق گفته این دختر خانوم:ایشون بین دوراهی قرار گرفته و از لحاظ روحی شرایط خوبی ندارن و اطرافیان در صدد منصرف کردن ایشون از تصمیم شون هستن و معتقد هستن که:در آینده موارد بهتری پیش رو خواهی داشت که از لحاظ مادی تامین خواهی شد.در ضمن بخاطر زندگی کردن در محیطی کوچک شناخت کافی از همدیگر داریم.راه کاری در این راستا به بنده ارائه دهید.قبلاً از شما تشکر میگردد

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : دو راهی زندگی

نقل قول نوشته اصلی توسط moosu نمایش پست ها
    با سلام
    پسری 24 ساله هستم که حدود سه سال پیش زوج مورد نظر خود را انتخاب کرده و وارد عمل شدم،در این راه بخاطر محصل بودن و بقول خانواده طرف مقابل:پایین بودن سن ایشون،موانعی رو در سر راه بنده قرار دادند.من این مدت را طی کرده و در حال حاضر ایشون وارد دانشگاه شدن و دوباره خواسته خودمو از طریق خانواده خودم مطرح کردم.پدر ایشون اظهار داشتن که من و مادرش هیچگونه مخالفتی در این زمینه نداریم و همه چی به نظر خود دختر خانوم بستگی داره.طی فراهم آمدن مقدماتی فرصتی پیش آمد و من با دختر خانوم وارد مذاکره شده و گفتگو کردیم.تا جایی که دختر خانوم نظرشون مثبته اما حالا پدرشون و اطرافیان دیگه مخالفت خودشونو از تصمیم این دختر خانوم اعلام کردن.طبق گفته این دختر خانوم:ایشون بین دوراهی قرار گرفته و از لحاظ روحی شرایط خوبی ندارن و اطرافیان در صدد منصرف کردن ایشون از تصمیم شون هستن و معتقد هستن که:در آینده موارد بهتری پیش رو خواهی داشت که از لحاظ مادی تامین خواهی شد.در ضمن بخاطر زندگی کردن در محیطی کوچک شناخت کافی از همدیگر داریم.راه کاری در این راستا به بنده ارائه دهید.قبلاً از شما تشکر میگردد

دوست عزیز اگر شرایط ازدواج رو داشته باشید مسلما" خانواده ایشون قصد شمارو جدی میگرفتن

و شما از هر کسی خواستگاری کنید همین وضع وجود داره

موضوع دوم اینه که ازدواج در ایران ازدواج و پیوند دو خانواده هم هست و شما نباید ایشون رو تحت فشار قرار بدید

چون موقعیت شما حرف اول رو در قابل قبول شدن برای خانواده ایشون بازی میکنه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد