مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: رابطم با همسرم و خانوادم2

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.75
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

رابطم با همسرم و خانوادم2

چرا راهنمایی نمیکنید اصلا حالم خوب نیس-خودم دربه در دنبال کارم ارشد کامپیوتر دارم و اگه سرکار بودم نمیزاشتم خانوادم بهم ترحم کنن و از اون ور بی احترامی-قبل از اینکه خانوادمم بیاد شوهرم هر روز دعوامون بود که مهمون یه روز دو روز مگه خواهرت خابگاه نداره چرا میاد اینجا چرا مامان و بابات فکر اونو میکنن درساش خوب شن فکر آرامشتو نیستن چرا مرغ و برنج و.... میارن که بی منت کنن تورو-چرا چرا و......خستم از طرفی باید بریزم تو خودم و از طرفی باید شوهرمموآرومکنم باید نزارم همسرم با خانوائم طرف بشه حرفی هست خودم بزنم-اینو هم بگن رابطه خانوادم من با پدر شوهرم که داییمه رابطه زیاد خوبی ندارن تو کل فامیل فقط خانوادم حواهرامو و دامادامون استخدامنن و وضعشون خوبه اونام حسادت دارن-اینو هم بگم همخه سیاست دارن جز من-همه از سادگیم سواستفاده میکنمن
    دیگه نمیکشه خستم کمکم کنید
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2
    ghm
    ghm آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.52
    تشکـر
    129
    تشکر شده 346 بار در 204 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : رابطم با همسرم و خانوادم2

نقل قول نوشته اصلی توسط ppayar نمایش پست ها
    چرا راهنمایی نمیکنید اصلا حالم خوب نیس-خودم دربه در دنبال کارم ارشد کامپیوتر دارم و اگه سرکار بودم نمیزاشتم خانوادم بهم ترحم کنن و از اون ور بی احترامی-قبل از اینکه خانوادمم بیاد شوهرم هر روز دعوامون بود که مهمون یه روز دو روز مگه خواهرت خابگاه نداره چرا میاد اینجا چرا مامان و بابات فکر اونو میکنن درساش خوب شن فکر آرامشتو نیستن چرا مرغ و برنج و.... میارن که بی منت کنن تورو-چرا چرا و......خستم از طرفی باید بریزم تو خودم و از طرفی باید شوهرمموآرومکنم باید نزارم همسرم با خانوائم طرف بشه حرفی هست خودم بزنم-اینو هم بگن رابطه خانوادم من با پدر شوهرم که داییمه رابطه زیاد خوبی ندارن تو کل فامیل فقط خانوادم حواهرامو و دامادامون استخدامنن و وضعشون خوبه اونام حسادت دارن-اینو هم بگم همخه سیاست دارن جز من-همه از سادگیم سواستفاده میکنمن
    دیگه نمیکشه خستم کمکم کنید
    با سلام دوست عزیز
    من پست قبلتونم خوندم اصلا حرف هاتون مفهوم نیستن. لطفا یک بار خودتون از روی متنتون بخونید. و شمرده شمرده توضیح بدید که دقیقا مشکلتون با کی هستش با خانوادتون یا با همسرتون؟

3. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.74
    تشکـر
    76
    تشکر شده 124 بار در 96 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens

درس خواهرتون کی تموم میشه؟
    به خانواده ت بگو مرغ و گوشت نگیرن و بجاش پول بهت بدن و به شوهرت نگن چون ناراحت میشه، شما هم به شوهرت بگو گفتم دیگه ندن و این یه مدت هم دوام بیار درسش تموم بشه، شما هم پولارو بزن به جیب، والا
    از مخاطبینی که مشاوره و راهنمایی دریافت میکنن میخوام که
    بعد از انجام دادن راه کارها بیان و بگن جواب گرفتن یا نه

وقتی بی خداحافظی میرید، من می مونم و این سوال که؛
    آیا حرفم درست بود و مشکلش حل شد؟

4. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.75
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پولم بهم میدن اما با اخلاقی که شوهرم داره وسایلی که میارن تا روشون بشه خونمون بمونن-منم این بار بهشون گفتم یواشکی بیارین که نبینه یا نیارین-امروز رفتن شهرستان خواهرمم بردن تا شنبه که امتحان داره یا خودش تنها میاد یا مامان وبابامم باش میان و امتحانش 7تیر تموم میشه و ترم بعد ترم آخره-شوهرم همش میگه چرا بخاطرش میان مگه عروسی نکرده میگم ته تغاریه خوب همه ما درسمون تموم شده این ترم عروسی کرده میترسن بیفته باهاش میان-با همه چی مشکل داره مثلا چرا باهاش میان چرا مرغ آوردن مرغ آوردن که زیاد بمونن مهمون یه روز دو روز-چرا نماز صبح سروصدا میکنن چرا چرا و...حالم گرفتس بخدا
    الانم که رفتن میگه زنگ زدن تعارفشون نکن تا نیان وخواهرت بره خوابگاه -مامانم ازش انتظار بیشتری داره چون پسرداییمه اما اخلاقش کپ مامانشه -زنداییمم همینجوره-مامانمم به خاطر خواهرم اومده اما بخدا دوست داره از خونه بزنه بیرون چون بچه مجرد ندارن و بیکارن وضعشونم خوبه-

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
رابط,  رابط مباشر,  رابط مباراة السعوديه ومصر,  رابط مباراة,  رابط مباراة ريال مدريد وليفربول,  رابط مباراة مصر وروسيا,  رابط مباراة السعوديه وروسيا,  رابط مباراة السعودية والارغواي,  رابط مباراة تونس وانجلترا,  رابط مباراة الهلال,  رابطم با شوهرم سرد شده,  رابطم با دوست پسرم,  رابطم با شوهرم بد شده,  رابطم با نامزدم,  اولین رابطم با شوهرم,  اولین رابطم با همسرم,  فکر,  فکرە,  فکر انت فی الخرطوم,  فکر برتر,  فکرتک شرکت,  فکر آخرت,  فکرونی ام کلثوم,  فکري پوهنه,  فکرشم نکن محمد علیزاده,  فکر را پر بدهید,  فامیلي مول اربيل,  فامیلي مول,  فامیلی مۆڵ,  فامیلا,  فامیل دور,  فامیلی مول سلیمانیه,  فامیلی های سید,  فامیلی های باکلاس,  فامیل دور عکس,  فامیلی موتور,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)