نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: رابطم با همسرم و خانوادم2

5969
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38691
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطم با همسرم و خانوادم2

چرا راهنمایی نمیکنید اصلا حالم خوب نیس-خودم دربه در دنبال کارم ارشد کامپیوتر دارم و اگه سرکار بودم نمیزاشتم خانوادم بهم ترحم کنن و از اون ور بی احترامی-قبل از اینکه خانوادمم بیاد شوهرم هر روز دعوامون بود که مهمون یه روز دو روز مگه خواهرت خابگاه نداره چرا میاد اینجا چرا مامان و بابات فکر اونو میکنن درساش خوب شن فکر آرامشتو نیستن چرا مرغ و برنج و.... میارن که بی منت کنن تورو-چرا چرا و......خستم از طرفی باید بریزم تو خودم و از طرفی باید شوهرمموآرومکنم باید نزارم همسرم با خانوائم طرف بشه حرفی هست خودم بزنم-اینو هم بگن رابطه خانوادم من با پدر شوهرم که داییمه رابطه زیاد خوبی ندارن تو کل فامیل فقط خانوادم حواهرامو و دامادامون استخدامنن و وضعشون خوبه اونام حسادت دارن-اینو هم بگم همخه سیاست دارن جز من-همه از سادگیم سواستفاده میکنمن
    دیگه نمیکشه خستم کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : رابطم با همسرم و خانوادم2

نقل قول نوشته اصلی توسط ppayar نمایش پست ها
    چرا راهنمایی نمیکنید اصلا حالم خوب نیس-خودم دربه در دنبال کارم ارشد کامپیوتر دارم و اگه سرکار بودم نمیزاشتم خانوادم بهم ترحم کنن و از اون ور بی احترامی-قبل از اینکه خانوادمم بیاد شوهرم هر روز دعوامون بود که مهمون یه روز دو روز مگه خواهرت خابگاه نداره چرا میاد اینجا چرا مامان و بابات فکر اونو میکنن درساش خوب شن فکر آرامشتو نیستن چرا مرغ و برنج و.... میارن که بی منت کنن تورو-چرا چرا و......خستم از طرفی باید بریزم تو خودم و از طرفی باید شوهرمموآرومکنم باید نزارم همسرم با خانوائم طرف بشه حرفی هست خودم بزنم-اینو هم بگن رابطه خانوادم من با پدر شوهرم که داییمه رابطه زیاد خوبی ندارن تو کل فامیل فقط خانوادم حواهرامو و دامادامون استخدامنن و وضعشون خوبه اونام حسادت دارن-اینو هم بگم همخه سیاست دارن جز من-همه از سادگیم سواستفاده میکنمن
    دیگه نمیکشه خستم کمکم کنید
    با سلام دوست عزیز
    من پست قبلتونم خوندم اصلا حرف هاتون مفهوم نیستن. لطفا یک بار خودتون از روی متنتون بخونید. و شمرده شمرده توضیح بدید که دقیقا مشکلتون با کی هستش با خانوادتون یا با همسرتون؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

درس خواهرتون کی تموم میشه؟
    به خانواده ت بگو مرغ و گوشت نگیرن و بجاش پول بهت بدن و به شوهرت نگن چون ناراحت میشه، شما هم به شوهرت بگو گفتم دیگه ندن و این یه مدت هم دوام بیار درسش تموم بشه، شما هم پولارو بزن به جیب، والا

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38691
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پولم بهم میدن اما با اخلاقی که شوهرم داره وسایلی که میارن تا روشون بشه خونمون بمونن-منم این بار بهشون گفتم یواشکی بیارین که نبینه یا نیارین-امروز رفتن شهرستان خواهرمم بردن تا شنبه که امتحان داره یا خودش تنها میاد یا مامان وبابامم باش میان و امتحانش 7تیر تموم میشه و ترم بعد ترم آخره-شوهرم همش میگه چرا بخاطرش میان مگه عروسی نکرده میگم ته تغاریه خوب همه ما درسمون تموم شده این ترم عروسی کرده میترسن بیفته باهاش میان-با همه چی مشکل داره مثلا چرا باهاش میان چرا مرغ آوردن مرغ آوردن که زیاد بمونن مهمون یه روز دو روز-چرا نماز صبح سروصدا میکنن چرا چرا و...حالم گرفتس بخدا
    الانم که رفتن میگه زنگ زدن تعارفشون نکن تا نیان وخواهرت بره خوابگاه -مامانم ازش انتظار بیشتری داره چون پسرداییمه اما اخلاقش کپ مامانشه -زنداییمم همینجوره-مامانمم به خاطر خواهرم اومده اما بخدا دوست داره از خونه بزنه بیرون چون بچه مجرد ندارن و بیکارن وضعشونم خوبه-

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد