نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: رابطه ناموفق

1044
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24486
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه ناموفق

با سلام.من ي پسر 19 ساله هستم دانشجوي پرستاري دانشگاه تهران.5 ماه پيش با دختري آشنا شدم و با هم رابطه خوبي داشتيم ب هم علاقه مند شديم و تصميم گرفتيم اگر ب تفاهم رسيديم با هم ازدواج كنيم.بعد از گذشت سه ماه از رابطه ما اين دختر از ي دروغي گ قبلا ب من گفته بود پرده برداشت و من كلا ب اون بي اعتماد شدم البته بنا ب اصرار هاي بيش از حد اون دوباره مثل سابق ب رابطمون ادامه داديم اما بعد از مدتي من در طي تحقيقاتم فهميدم ك خانواده اون دختر بنا ب دلايل خاصي با ازدواج ما مخالفت ميكنند و من اين موضوع رو ب دختر خانوم گفتم اما اون اصرار داشت ك رابطه رو ادامه بديم و ب من قول دااد ك خانواده اش ناراضي نيستند و راضي خاهند شد و من هم با استناد ب حرف ايشون دوباره جلورفتيم در طي اين مدت ما با هم خيلي جروبحث ميكرديم و كم كم رابطمون داشت سرد ميشد تا اينكه ي روز اين دختر بهم گفت ك با مادرش صحبت كرده و مادرش خيلي ناراضي بوده و ب شدت با اون برخورد كرده و خيلي سرزنشش كرده و گفته بايد رابطشو با من قط كنه و من وقتي اين موضوع رو شنيدم خيلي شوكه شدم و گفتم ك توب من قول دادهبودي پس حالا چيشد اونم حرفي واس گفتن نداشت و خودشم نميدنست بايد چيكار كنه ولي خب تكليف مشخص بود (جدايي)خلاصه قرار بر اين شد ك توافقي از هم جداشيم
    اما اون بعد از جدايي هرروز ب من زنگ ميزد تا اينكه طاقت نياوردم و بهش گفتم ديگ ب من زنگ نزنه اما اون خيلي پررويانه و با كمال بي منطقي ب من گفتت ك چقد زود منو فراموش كردي و دكم كردي.من از اين حرفش خيلي ناراحت شدم و ديگ جوابشو ندادم.حالا ب نظر شما منظور اين دختر چي هستش چرا باوجود فشارهاي زياد از سمت خونواده و بي اعتنايي هاي من دوباره با من تماس ميگيره و منو عذاب ميده و نميزاره ب حال خودم باشم .آخه اين ي شكست خيلي بزرگ واسه من بودو اولين كسي بود كك من خيلي دوسش داشتم واسه خودش ن چيز ديگ .ازتون ممنون ميشم راهنماييم كنيد ك چيكار كنم تا بتونم راحت تر با اين قضيه كنار بيام و بتونم راحت تر فراموش كنم اين شكستو .و اگ توصيه هايي داريد ب من ارائه كنيد.با تشكر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : رابطه ناموفق

نقل قول نوشته اصلی توسط متين نمایش پست ها
    با سلام.من ي پسر 19 ساله هستم دانشجوي پرستاري دانشگاه تهران.5 ماه پيش با دختري آشنا شدم و با هم رابطه خوبي داشتيم ب هم علاقه مند شديم و تصميم گرفتيم اگر ب تفاهم رسيديم با هم ازدواج كنيم.بعد از گذشت سه ماه از رابطه ما اين دختر از ي دروغي گ قبلا ب من گفته بود پرده برداشت و من كلا ب اون بي اعتماد شدم البته بنا ب اصرار هاي بيش از حد اون دوباره مثل سابق ب رابطمون ادامه داديم اما بعد از مدتي من در طي تحقيقاتم فهميدم ك خانواده اون دختر بنا ب دلايل خاصي با ازدواج ما مخالفت ميكنند و من اين موضوع رو ب دختر خانوم گفتم اما اون اصرار داشت ك رابطه رو ادامه بديم و ب من قول دااد ك خانواده اش ناراضي نيستند و راضي خاهند شد و من هم با استناد ب حرف ايشون دوباره جلورفتيم در طي اين مدت ما با هم خيلي جروبحث ميكرديم و كم كم رابطمون داشت سرد ميشد تا اينكه ي روز اين دختر بهم گفت ك با مادرش صحبت كرده و مادرش خيلي ناراضي بوده و ب شدت با اون برخورد كرده و خيلي سرزنشش كرده و گفته بايد رابطشو با من قط كنه و من وقتي اين موضوع رو شنيدم خيلي شوكه شدم و گفتم ك توب من قول دادهبودي پس حالا چيشد اونم حرفي واس گفتن نداشت و خودشم نميدنست بايد چيكار كنه ولي خب تكليف مشخص بود (جدايي)خلاصه قرار بر اين شد ك توافقي از هم جداشيم
    اما اون بعد از جدايي هرروز ب من زنگ ميزد تا اينكه طاقت نياوردم و بهش گفتم ديگ ب من زنگ نزنه اما اون خيلي پررويانه و با كمال بي منطقي ب من گفتت ك چقد زود منو فراموش كردي و دكم كردي.من از اين حرفش خيلي ناراحت شدم و ديگ جوابشو ندادم.حالا ب نظر شما منظور اين دختر چي هستش چرا باوجود فشارهاي زياد از سمت خونواده و بي اعتنايي هاي من دوباره با من تماس ميگيره و منو عذاب ميده و نميزاره ب حال خودم باشم .آخه اين ي شكست خيلي بزرگ واسه من بودو اولين كسي بود كك من خيلي دوسش داشتم واسه خودش ن چيز ديگ .ازتون ممنون ميشم راهنماييم كنيد ك چيكار كنم تا بتونم راحت تر با اين قضيه كنار بيام و بتونم راحت تر فراموش كنم اين شكستو .و اگ توصيه هايي داريد ب من ارائه كنيد.با تشكر
    برادرگلم شما هنوز سني نداريد و خيلي زوده واسه ازدواج بخايد تصميم بگيريد دليل پاسخ منفي خانواده دختر خانم چي بود؟
    اينطور كه مشخصه احساستون دو طرفست و خانم هم به شمت علاقه مند هستند پيشنهاد من اينه يكم به هم فرصت بديد تواين مدت سعي كن بفهمي دليل مخالفتش چيه و هم توي سه ماه اشنايي نميشه تصميم گرفت يك زمان ممكنه چاره ساز باشه

3. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    تشکر شده 3,828 بار در 1,232 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام
    همه چیزو نمیشه فراموش کرد وبرای اینکارزمانی باید طی شه واینکه بقول دوستمون زمانی اشنایی اتون کم بوده
    ووقتی دروغ گفته بازم دوسش دارید؟واینکه وقتی خونواده یکی از طرفین ناراضی باشه ازدواج خوبی نخواهد بود
    سعی کنید ب گذشته فکر نکنید وفکرتونو با کارای دیگه ب چیزای دیگه سوق بدین
    خب در ازدواج یا رسیدن است یا نرسیدن
    دلیل تماس های مکررش بخاطر حس دوست داشتنشه
    همکلاسی اتون بودن؟
    امضای ایشان

آموخته ام که:خدا عشقست و عشق تنهاخداست!
    آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!

5. کاربران زیر از mahastey بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24486
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahestey نمایش پست ها
    سلام
    همه چیزو نمیشه فراموش کرد وبرای اینکارزمانی باید طی شه واینکه بقول دوستمون زمانی اشنایی اتون کم بوده
    ووقتی دروغ گفته بازم دوسش دارید؟واینکه وقتی خونواده یکی از طرفین ناراضی باشه ازدواج خوبی نخواهد بود
    سعی کنید ب گذشته فکر نکنید وفکرتونو با کارای دیگه ب چیزای دیگه سوق بدین
    خب در ازدواج یا رسیدن است یا نرسیدن
    دلیل تماس های مکررش بخاطر حس دوست داشتنشه
    همکلاسی اتون بودن؟
    نه هم كلاسيم نبودن توي خيابون ديدمش و باهاش آشنا شدم.ب نظر دختر خوبي ميومد اما بعدا كلا همه چي خراب شد كاراي مغرورانش منو خيلي عذاب ميداد ولي خب من كوتاه ميومدم اما ديگ گاهي اوقات صبرم تموم ميشد و كوتاه نميومدم

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24486
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    برادرگلم شما هنوز سني نداريد و خيلي زوده واسه ازدواج بخايد تصميم بگيريد دليل پاسخ منفي خانواده دختر خانم چي بود؟
    اينطور كه مشخصه احساستون دو طرفست و خانم هم به شمت علاقه مند هستند پيشنهاد من اينه يكم به هم فرصت بديد تواين مدت سعي كن بفهمي دليل مخالفتش چيه و هم توي سه ماه اشنايي نميشه تصميم گرفت يك زمان ممكنه چاره ساز باشه
    ما 5 ماه لاهم رابطه داشتيم و در طي اين مدت حداقل روزي 2 يا 3 ساعت صحبت ميكرديم.بعدشم دليل پاسخ منفي خونواده دختر دليل خاصي نيست ي طرز تفكر قديمي ي اختلاف قومي در بين قوم تركمن بعضي طوايف ب بعضي ديگ دختر نميدن و من هم تركمن هستم و خونواده اون دختر ب اون گفتن ك چوناون از ي طايفه ديگ هستش ما تو رو ب اون نميديم و خيلي هم دعواش كردن و خيلي هم مادرش تحديدش كرده اگ از من جدا نشه از دانشگاه محرومش ميكنن.و اون انم ب من علاقه مند هستش ك داه ب من زنگ ميزنه ولي خب اون خيلي احساسي فكر مكينه و مشكلات آينده رو در نظر نميگيره اصلا و من نميدونم چجوري بهش بفهمونم ك وقتي خونوادش مخالفن هيچ جوري نميشه ازدواج كرد چون بعدا ممكنه ب ما كم محلي كنن و مشكگلاته ديگ

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

ما 5 ماه لاهم رابطه داشتيم و در طي اين مدت حداقل روزي 2 يا 3 ساعت صحبت ميكرديم.بعدشم دليل پاسخ منفي خونواده دختر دليل خاصي نيست ي طرز تفكر قديمي ي اختلاف قومي در بين قوم تركمن بعضي طوايف ب بعضي ديگ دختر نميدن و من هم تركمن هستم و خونواده اون دختر ب اون گفتن ك چوناون از ي طايفه ديگ هستش ما تو رو ب اون نميديم و خيلي هم دعواش كردن و خيلي هم مادرش تحديدش كرده اگ از من جدا نشه از دانشگاه محرومش ميكنن.و اون انم ب من علاقه مند هستش ك داه ب من زنگ ميزنه ولي خب اون خيلي احساسي فكر مكينه و مشكلات آينده رو در نظر نميگيره اصلا و من نميدونم چجوري بهش بفهمونم ك وقتي خونوادش مخالفن هيچ جوري نميشه ازدواج كرد چون بعدا ممكنه ب ما كم محلي كنن و مشكگلاته ديگ
    درسته ولي بنظر اون خانم هم گناهي نكرده عاشق شما شده كه به نظر من جوابشو بديد چون ايشون هم عذاب مي كشه و در اينده و در زندگيش ممكنه تاثير گذار باشه.شما رو تحسين ميكنم بخاطر اين علاقه اي كه داريد منطقي به موضوع نگاه مي كنيد باهاشون صحبت كنيد و منطقي بهش بگيد اگر اينطور بشه اينطور ميشه كم كم عشقتون رو تو دلش خاموش كنيد اينطوري فكر كنم بهتر باشه

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24486
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من باهاش ميخام صحبت كنم ولي اون اصلا منطقي ب قضيه نگاه نميكنه خيلي احساسي رفتار ميكنه من نميدونم چطوري بهش بگم آخه.اگ منطقي نگاه ميكرد مشكلي نبود ولي خب مشكل اينجاست حرف خودشو ميزنه

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

من باهاش ميخام صحبت كنم ولي اون اصلا منطقي ب قضيه نگاه نميكنه خيلي احساسي رفتار ميكنه من نميدونم چطوري بهش بگم آخه.اگ منطقي نگاه ميكرد مشكلي نبود ولي خب مشكل اينجاست حرف خودشو ميزنه
    پس جوابشو نده يكبار براياخرين بار بهش بگو كه داليلي براي ادامه رابطه نمي بيني و راه ديگه اي هم نيست و تموم

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24486
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

[quote=محمدزاده;142625]پس جوابشو نده يكبار براياخرين بار بهش بگو كه داليلي براي ادامه رابطه نمي بيني و راه ديگه اي هم نيست و تموم[/quote

مرسي .اينكارو كردم .حالا خودم چيكار كنم امروزا خيلي دپرسم خيلي چ كار كنم راحت تر فراموش كنم خيي سخته اين روزا

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد