مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 20 از 48

موضوع: رابطه ی شوهرم و مادرم

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر

رابطه ی شوهرم و مادرم

سلام من و شوهرم مذهبی هستیم با اینکه من سالها قبل اصلا مذهبی نبودم و آزاد و شیطون ولی شوهرم از ابتدا تو خانواده مذهبی بودن و مطمئنم هیچ زن و دختری تو زندگیش نبوده حتی از رفتاراشم میشه فهمید این موضوعو، ۵سال ازدواج کردیم،
    مادرم خیلی راحت و اپن و شوهرمو خیلی دوست داره همیشه میگن میخندن شوخی حتی یه وقتایی قلقلک... هیچوقتم مشکلی نبود،
    تا دیشب که بعد ۲هفته رفتیم اونجا و شوهرم شوخی شوخی زد به پای من، مادرم به عنوان پشتوانه ی من زد به پای شوهرمو شوخی شوخی، شوخی دستی شروع شد مامانم دستشو گاز گرفت شوهرم کمر مامانمو.
    یهو احساس کردم شوهرم داره از ترس سکته میکنه رنگش پرید لپاش میلرزیدن از ترس دست و پاش به رعشه افتاده بود،و مامانم که میخواست بره جای دیگه بشینه شوهرم نذاشت دستشو گرفت گفت بشین کاریت ندارم قلقلک نمیدم،من از ترسی که تو ظاهرش مشخص بود فهمیدم خبریه و مامان و نگه داشته جلوی خودش که کسی نفهمه... با خنده و مثلا دلسوزی برای مامانم،بلندش کردم جای دیگه بشینه دیدم ببببببله آقا تحریک شدن.دنیا رو سرم خراب شد احساس کردم یه غریبست که حالم ازش بهم میخوره، وقتی برگشتیم یه دعوای خیلی بد داشتیم که قبول نمیکرد و همش گریه میکرد میگفت داری گناهمو میشوری و حلالت نمیکنم،باور نکردم ولی تصمیم گرفتم ببخشمش،الان واقعا دوسش دارم و نمیتونم ترکش کنم از طرفی به خودم میگم اتفاق مهمی نیست و چیزی نشده
    ولی از طرفی نمیتونم فراموش کنم احساس میکنم آدم محکمی نیست احساس میکنم این که با یه شوخی تحریک شده اگه یه زن لخت ببینه چی میشه و خیالم راحت نیست واسه ادامه زندگی از اون لحظه فقط اشک میریزمو دست و پام یخ کرده احساس خیلی بدی دارم
    اینم بگم من قبل از ازدواجم به هیچ مردی اعتماد نداشتمو از همه ی خاستگارام متنفر بودم و نمیتونستم تحمل کنم.ایشونم رو این حساب که مذهبیه و محکم تو این مسائل بله گفتم بهشون،
    این اتفاق که افتاد فکر میکنم اینم مثل بقیه ی مرداست و به هههههههههیچ مردی نمیشه اعتماد کرد
    توروخدا کمکم کنید تو بد شرایطیم،
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.72
    تشکـر
    2,987
    تشکر شده 1,468 بار در 962 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : رابطه ی شوهرم و مادرم

سلام

وقتی شوهرتون به پاتون زدن زمینه تحریک شدنو داشتن و گاز گرفتن دستشون باعث تحریکشون شده.

اتفاقاً مذهبیها در اینجور موارد زودتر تحریک میشن چون همیشه از خانمها فاصله میگیرن و کنترل کردن خودشون رو بلد نیستن و معمولاً آدمای درستی هستن و البته لجباز و فقط طرز رفتار در اینجور موقعیتا رو یاد نگرفتن، اگه توی این انجمن چنتا از تاپیکهایی که درمورد حجاب هست رو بخونید بیشتر با روحیاتشون آشنا میشید.

حالا شما زیاد سخت نگیرین بذارین فراموش بشه، یادآوری کردنش فقط باعث خجالت یا دعوا میشه.
    ویرایش توسط Experience : 04-15-2018 در ساعت 06:32 AM

3. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.29
    تشکـر
    644
    تشکر شده 3,122 بار در 1,751 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام تحریک شدن مرد غیر قابل کنترله و بستگی به خیلی چیزا داره

ولی این مسئله ای نیست که شما بخواید با همسرتون دعوا کنید فقط کافیه از شوخی های دستی پرهیز کنید چون بنده خدا تقصیری نداره اسمش روشه مردددد

4. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.67
    تشکـر
    161
    تشکر شده 263 بار در 189 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام

از کجا مطمئنید که تحریک شدن؟؟ شاید فقط خجالت زده شدن از اینکه کمر مامان شما رو گاز گرفته!

و بعدم اینکه میفرمایید یه زن لخت ببینه چی میشه...مگه قراره که غیر از شما (همسرش)، زن لخت دیگه ای ببینه؟!

در ضمن تو این 5 سال که ازدواج کردید آیا مورد مشابهی دیگه ای اتفاق افتاده؟

و اینکه روابط جنسی خودتون با همسرتون در چه وضعیتی هست؟
    ویرایش توسط shahriar : 04-15-2018 در ساعت 11:06 AM

5. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر

اندام جنسیشو دیدم، سریع طرز نشستنشو تغییر داد وقتی مامانو بلند کردم ولی خودش میگه شلوارم تنگ بوده خیلی چسبیده به بدنم.
    پدرم(نا پدریم) زمانی که با مادرم ازدواج کرد دوستی داشت که با این ازدواج مخالف بوده،بعد ازدواج پدرمو دعوت میکنه خونش و وقتی بابا میره اونجا بابامو با یه زن که شغلش این بوده با لباس خییییییلی ناجور و آرایش آنچنانی تنها میذاره که بابام تحریک بشه و زندگی مامان و بابامو بهم بریزه.
    این جریان میاد تو ذهنم و اگه یروز واسه شوهر من پیش بیاد چه عکس العملی نشون خواهد داد...

من میلم به رابطه بیشتر از همسرم و بیشتر اوقات از طرف من البته نه مستقیم،ولی هههر موقع شبانه روز بیاد طرفم نه نگفتم حتی تو خواب،بیدار میشم و انگار نه انگار که داشتم خواب ۷پادشاهو میدیدم.
    ولی در کل احساس میکنه در و گوهر از بدنش خارج میشه و اگه زود بزود تموم شه بدنش ضعیف میشه واسه همین هفته ای ۱ بار یه وقتایی هفته ای ۲بار

6. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر

چرا انقدر مردها باید سست باشن تو این مسائل😭😭😭
    از طرفی مامانم چند سال که با پدرم چون مریض رابطه ندارن.
    همش فکرایی میاد تو ذهنم که اگه یک درصد بفهمن پاک ابروم رفته😭

7. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.67
    تشکـر
    161
    سیستم عامل و مرورگر

خب اون جریان ناپدری شما یه اتفاق نادر هست و دیگه اتفاق نمیوفته...شما هم که در این 5 سال مورد مشابهی ندید از همسرتون...یکم کمتر شوخی فیزیکی بکنید درست میشه...در ضمن شما و همسرتون چند ساله هستید؟

8. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر

دقیقا همینطور که شما میگید
    یاد اوری نمیکنم ولی خودش از حالو روزم میفهمه داغونم گریه میکنم میاد پیشم نوازشم میکنه اروم شم ولی همش میترسم از ناامیدی از اینکه نتونتم تکیه کنم بهش از ۲ماه دیگه میخواستیم اقدام کنیم واسه بچه ولی الان نمیتونم بهش فکرم بکنم،چند ماه پیش سقط کردم همش خداروشکر میکنم که نموند...
    لعنتی از ذهنم نمیره که نمیره
    دوست دارم برم مسافرت چند روز ازش دور باشم ولی از یه طرفم حتی سر کار میره دلم تنگش میشه 😭😭😭😭

9. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر

من ۲۴ همسرم ۳۰ساله

10. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.67
    تشکـر
    161
    سیستم عامل و مرورگر

در هر صورت این قضیه گذشت و فک کنم همسرتونم یه درس حسابی گرفته باشن و ازین به بعد خیلی مواظب خواهند بود...شما هم به فکر جدایی یا مسایل دیگه اصلا نباشید

11. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.37
    تشکـر
    142
    تشکر شده 415 بار در 230 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط دخترک نمایش پست ها
    من ۲۴ همسرم ۳۰ساله
    سلام پستتون رو خوندم.
    و باید بگم دوست عزیز مادر شما باید بدونن که همچین رابطه نزدیکی با داماد اصلا کار درستی نیست. بنظر بهتر بود به مادرتون تذکر میدادید.
    زیرا این مدل روابط توی هیچ جای دنیا پسندیده و مورد قبول نیست. مادر زن یا مادرشوهر یا پدر شوهر دیگه انقدر نباید احساس نزدیکی کنن که بخوان با هم شوخی های بدنی کنن دیگه چه برسه به
    گاز گرفتن. مادر شمام باید بدونه که این کارها به اینده زندگی شما لطمه میزنه. شمام بهتره یکی دوبار اگر چنین شوخی های باز پیش اومد ناراحتیتونو با ترک کردن صحنه یا حرکات صورت نشون بدید.(به همسرتون که نشون دادید)
    ویرایش توسط ghm : 04-15-2018 در ساعت 02:29 PM

12. 2 کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    سلام پستتون رو خوندم.
    و باید بگم دوست عزیز مادر شما باید بدونن که همچین رابطه نزدیکی با داماد اصلا کار درستی نیست. بنظر بهتر بود به مادرتون تذکر میدادید.
    زیرا این مدل روابط توی هیچ جای دنیا پسندیده و مورد قبول نیست. مادر زن یا مادرشوهر یا پدر شوهر دیگه انقدر نباید احساس نزدیکی کنن که بخوان با هم شوخی های بدنی کنن دیگه چه برسه به
    گاز گرفتن. مادر شمام باید بدونه که این کارها به اینده زندگی شما لطمه میزنه. شمام بهتره یکی دوبار اگر چنین شوخی های باز پیش اومد ناراحتیتونو با ترک کردن صحنه یا حرکات صورت نشون بدید.(به همسرتون که نشون دادید)
    درست واقعا خودمم احساس میکردم یجوریه ولی دوست داشتم عادی باشه فکرشم نمیکردم...،متاسفانه مامانم اصلا رعایت نمیکنه سینه هاشو پرتز کرده و شکمشم لیپوماتیک یقه ی باز میپوشه ازین شوخیام که میکنه... نمیدونم چجوری بگم بهش... به روش بیارم مطمئنم میپرسه شوهرت چیزی گفته؟
    حتی خواهرمم راحت بود جلوی شوهرم یه روسری شل بدون مانتو... ولی چون نامحرم بود راحت گفتم بهش سختمه ولی به مامانم نمیدونم چجوری بگم.
    اون شب خیلی سعی کردم خودمو نگه دارم ولی مامانم فهمید عصبیم ،سعی کردم یجور نشون بدم که نگران مامانمم و واسه همین ناراحت شدم،به همسرم که گفتم دیگه با خواهرشم حق نداره شوخی کنه

14. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    در هر صورت این قضیه گذشت و فک کنم همسرتونم یه درس حسابی گرفته باشن و ازین به بعد خیلی مواظب خواهند بود...شما هم به فکر جدایی یا مسایل دیگه اصلا نباشید
    اگه میذاشت ۱لحظه ام نمیموندم چون موضوعیه که از بچگی ازش میترسیدم و باعث شده بود از همه ی مردها بیزار باشم حالا سر خودم اومده، جدا نمیشه
    جوری چسبیده که حتی خدایی نکرده با آقایی ببینه منو هم مطمئنم راضی به جدایی نیست
    خداکنه بتونم فراموش کنم فقط 😣😣😣

15. Top | #14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.67
    تشکـر
    161
    سیستم عامل و مرورگر

پیغام گذاشتم براتون

16. Top | #15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.37
    تشکـر
    142
    سیستم عامل و مرورگر

درست واقعا خودمم احساس میکردم یجوریه ولی دوست داشتم عادی باشه فکرشم نمیکردم...،متاسفانه مامانم اصلا رعایت نمیکنه سینه هاشو پرتز کرده و شکمشم لیپوماتیک یقه ی باز میپوشه ازین شوخیام که میکنه... نمیدونم چجوری بگم بهش... به روش بیارم مطمئنم میپرسه شوهرت چیزی گفته؟
    حتی خواهرمم راحت بود جلوی شوهرم یه روسری شل بدون مانتو... ولی چون نامحرم بود راحت گفتم بهش سختمه ولی به مامانم نمیدونم چجوری بگم.
    اون شب خیلی سعی کردم خودمو نگه دارم ولی مامانم فهمید عصبیم ،سعی کردم یجور نشون بدم که نگران مامانمم و واسه همین ناراحت شدم،به همسرم که گفتم دیگه با خواهرشم حق نداره شوخی کنه
    عزیزم لازم به تغلیظ ماجرا نیست. و ممنوع نکنید همسرتونو. این نتیجه عکس داره. بهتر هست که اگر منزل خودتون هستید کمی کمتر تشریف بیارید مثلا اگر هفته ای سه بار میاید بکنیدش هفته ای دوبار یک بار
    و خیلی نمونید که کار به شوخی بکشه. چند وقتی این کار رو انجام بدید تا احترام ها برگردند.
    اگر هم خواهرتون با مادر راحت تر هستند به خواهرتون بگید که به مادر تذکر بدند. چون اینجوری شما هم با مادر رو در رو نمیشید.
    بگید که به خاطر احترام مادرتون بهتره زیاد کار به شوخی نکشه. چون بعد ازمدتی حرمت ها میشکنه و دیگه همسرتون از حرف ایشون حساب نمیبرند.
    سیاست داشته باشید و از کلمات خوشایند دو طرف استفاده کنید.
    به همسرتون هم به جای این الفاظی که بکار بردید بگید که بهتره احترام خودشون رو با سنگین تر بودن حفظ کنن.چون بعد از مدتی دیگه کسی احترامشون رو نگه نمیداره.
    باز تاکید میکنم سیاست داشته باشید و سعی کنید از کلمات درست جهت درست کردن رابطه استفاده نمایید.
    به همسرتون هم بدبین نباشید. (این نکته هم قابل ذکر هست که کمر انسان پر از نقاط حساس عصبی هستش و خود شما هم ممکنه کسی یک دفعه این کار را باشما بکنه تحریک بشید. ولی فرقش اینه الت تناسلی خانم ها درون بدنشون هست و پیدا نیست ولی اقایون بخاطر فیزیولوژی بدنی سریع لو میرن)
    موفق باشید

17. کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. Top | #16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    عزیزم لازم به تغلیظ ماجرا نیست. و ممنوع نکنید همسرتونو. این نتیجه عکس داره. بهتر هست که اگر منزل خودتون هستید کمی کمتر تشریف بیارید مثلا اگر هفته ای سه بار میاید بکنیدش هفته ای دوبار یک بار
    و خیلی نمونید که کار به شوخی بکشه. چند وقتی این کار رو انجام بدید تا احترام ها برگردند.
    اگر هم خواهرتون با مادر راحت تر هستند به خواهرتون بگید که به مادر تذکر بدند. چون اینجوری شما هم با مادر رو در رو نمیشید.
    بگید که به خاطر احترام مادرتون بهتره زیاد کار به شوخی نکشه. چون بعد ازمدتی حرمت ها میشکنه و دیگه همسرتون از حرف ایشون حساب نمیبرند.
    سیاست داشته باشید و از کلمات خوشایند دو طرف استفاده کنید.
    به همسرتون هم به جای این الفاظی که بکار بردید بگید که بهتره احترام خودشون رو با سنگین تر بودن حفظ کنن.چون بعد از مدتی دیگه کسی احترامشون رو نگه نمیداره.
    باز تاکید میکنم سیاست داشته باشید و سعی کنید از کلمات درست جهت درست کردن رابطه استفاده نمایید.
    به همسرتون هم بدبین نباشید. (این نکته هم قابل ذکر هست که کمر انسان پر از نقاط حساس عصبی هستش و خود شما هم ممکنه کسی یک دفعه این کار را باشما بکنه تحریک بشید. ولی فرقش اینه الت تناسلی خانم ها درون بدنشون هست و پیدا نیست ولی اقایون بخاطر فیزیولوژی بدنی سریع لو میرن)
    موفق باشید
    اتفاقا زیاد نمیریم خییییلی زود بریم هفته ای ۱بار که کم پیش میاد بیشتر ۲ یا ۳هفته یکبار میریم چون مامانم دوست نداره بدون دعوت و هماهنگی... بریمم مثلا ۸میرسیم ۱۱ اینا برمیگردیم،
    چون اینجا بحث مشاورست میگم واقعا از شوخی حتی با خواهرشم که همسن خودمه خوشم نمیومده از اول ولی هیچوقت به روش نیووردم مستقیم،مثلا گفتم حرمت خواهرتو نگه دار که اونم نزنه یا چیزی نگه که...
    دختر عموش ۵ سالشه و تو رویاهای بچه گانش داره با همسرم زندگی میکنه و خیلی دوسش داره و بهم حسادت میکنه خودم عاشق این دخترم ولی با تمام علاقه ای که بهش دارم دوست ندارم با اونم شوخی کنه حتی ولی به روش نیووردم،حساسم متاسفانه😣
    خواهرمم کم سن و سال بگم بهش به مامان میگه من گفتم...

19. Top | #17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.37
    تشکـر
    142
    سیستم عامل و مرورگر

اتفاقا زیاد نمیریم خییییلی زود بریم هفته ای ۱بار که کم پیش میاد بیشتر ۲ یا ۳هفته یکبار میریم چون مامانم دوست نداره بدون دعوت و هماهنگی... بریمم مثلا ۸میرسیم ۱۱ اینا برمیگردیم،
    چون اینجا بحث مشاورست میگم واقعا از شوخی حتی با خواهرشم که همسن خودمه خوشم نمیومده از اول ولی هیچوقت به روش نیووردم مستقیم،مثلا گفتم حرمت خواهرتو نگه دار که اونم نزنه یا چیزی نگه که...
    دختر عموش ۵ سالشه و تو رویاهای بچه گانش داره با همسرم زندگی میکنه و خیلی دوسش داره و بهم حسادت میکنه خودم عاشق این دخترم ولی با تمام علاقه ای که بهش دارم دوست ندارم با اونم شوخی کنه حتی ولی به روش نیووردم،حساسم متاسفانه������
    خواهرمم کم سن و سال بگم بهش به مامان میگه من گفتم...
    خوب پس حساسیت خودتون رو کم کنید. و این ماجرا رو هم فراموش کنید.

20. Top | #18

دلنوشته کاربر
    قوی باش،مثل درخت مرده ای که کویربعد از مدتا هنوز نتونسته تنه ی خشکشو به زمین بزنه
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.73
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,973 بار در 1,490 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens

شوهرت خائن نیست فقط نمیدونه حد و مرز و رفتار درست با یه زن چیه.
    اینم به خاطر زندگی بسته ایه که تا الان داشتند. یعنی درواقع مشکلشون نااگاهیه مشکل اخلاقی ندارن.
    به نظرم سعی نکن ازش فرار کنی ولی یه مدت سعی کن از این جو فاصله بگیری.
    همین مسافرت خیلی فکر خوبیه ولی باید با هم برید.
    همسرت همین الانم سرخوردست بیشتر به روش نیار. بذار فقط براش درس عبرت شه.
    بعدشم چرا همسرتون با این همه نیاز هفته ای یه بار فقط رابطه میگیرن؟ مگه 50 سالشونه؟ ضعف بدنیو که راحت میشه جبرانش کرد
    پاک کردن اسم سایت منبع از توی مقاله ها دزدی حساب میشه
    تازه این کارو بدون توضیح دادن به ادم میکنید اونم وقتی من ازتون سوال کردم
    خیلی خیلی خیلی کاراتون زشته رسما به همه کاربرا توهین میکنید انقدر که ارزشی برای کسی قائل نیستید

21. Top | #19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    شوهرت خائن نیست فقط نمیدونه حد و مرز و رفتار درست با یه زن چیه.
    اینم به خاطر زندگی بسته ایه که تا الان داشتند. یعنی درواقع مشکلشون نااگاهیه مشکل اخلاقی ندارن.
    به نظرم سعی نکن ازش فرار کنی ولی یه مدت سعی کن از این جو فاصله بگیری.
    همین مسافرت خیلی فکر خوبیه ولی باید با هم برید.
    همسرت همین الانم سرخوردست بیشتر به روش نیار. بذار فقط براش درس عبرت شه.
    بعدشم چرا همسرتون با این همه نیاز هفته ای یه بار فقط رابطه میگیرن؟ مگه 50 سالشونه؟ ضعف بدنیو که راحت میشه جبرانش کرد
    نمیدونم واقعا چرا نمیدونم از کجا شنیده باعث ضعیف شدنش میشه،سر این موضوع چندبار بحثمونم شد
    از سردیش شکایت کردم از اینکه سمتم نمیاد...
    اوایل به شوخی میگفتم همون موقع رابطه بود و باز به هوای خستگی و بی خوابی و..‌. یهو ۲هفته رابطه نداشتیم.انتظار داره هر موقع میخوایم رابطه داشته باشیم از قبل خونه تمیز غذا اماده خودمم مثل یه خانوم تماما ************ی رفتار کنم ولی خب واقعا نمیشه همیشه همه چی عالی باشه ینی اگه بیاد و ببینه همه چی خوبه میفهمه موقع رابطست،اگه لباس لختی تنم نباشه برم سمتش زیاد مایل نیست... مثلا اگه جایی باشیم که هممممه چی خوب نباشه ممکن ۳ هفته ام نیاد سمتم مگر اینکه ببینه دارم عصبی میشم... ممکن تحریک بشه ولی خودشو جمع میکنه که کار به جای دیگه نکشه نمیدونم چرا کنترل میکنه خودشو
    الان که هفته ای یکبار مثلا خیلی خوب از نظرش

22. Top | #20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.72
    تشکـر
    2,987
    تشکر شده 1,468 بار در 962 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نمیدونم واقعا چرا نمیدونم از کجا شنیده باعث ضعیف شدنش میشه،سر این موضوع چندبار بحثمونم شد
    از سردیش شکایت کردم از اینکه سمتم نمیاد...
    اوایل به شوخی میگفتم همون موقع رابطه بود و باز به هوای خستگی و بی خوابی و..‌. یهو ۲هفته رابطه نداشتیم.انتظار داره هر موقع میخوایم رابطه داشته باشیم از قبل خونه تمیز غذا اماده خودمم مثل یه خانوم تماما ************ی رفتار کنم ولی خب واقعا نمیشه همیشه همه چی عالی باشه ینی اگه بیاد و ببینه همه چی خوبه میفهمه موقع رابطست،اگه لباس لختی تنم نباشه برم سمتش زیاد مایل نیست... مثلا اگه جایی باشیم که هممممه چی خوب نباشه ممکن ۳ هفته ام نیاد سمتم مگر اینکه ببینه دارم عصبی میشم... ممکن تحریک بشه ولی خودشو جمع میکنه که کار به جای دیگه نکشه نمیدونم چرا کنترل میکنه خودشو
    الان که هفته ای یکبار مثلا خیلی خوب از نظرش
    آدم کلافه میشه این حرفا رو میخونه، زن داشته باشی اما باهاش رابطه نداشته باشی و با مادرزنت شوخی کنی تحریک بشی.

خب اگه نیازشو کامل با زنش رفع کنه احتمال تحریک شدنش برا دیگران به حداقل میرسه.

پرهیز کردن از همسر نتیجش بوجود اومدن همینجور اتفاقات خجالت اور میشه.

حالا که فرصتش پیش اومده ازش برا هفته ای 2 - 3 بار رابطه قول بگیرید.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

رابطه مامانمو شوهرمرابطه ی سه نفره

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
رابطة,  رابطة العالم لكرة القدم,  رابطه العداله,  رابطة العالم الاسلامي,  رابطة المتكممين,  رابطة ابطال افريقيا,  رابطة خريجي ذي قار,  رابطة محو الامية,  رابطة الاحياء,  ربطة العنق,  رابطه ی خواهر برادری,  رابطه ی نامشروع,  رابطه ی زناشویی از پشت,  رابطه ی زناشویی در دوران عقد,  رابطه ی سه نفره,  رابطه ی زناشویی,  رابطه ی شمس و مولانا,  رابطه ی فیثاغورس,  رابطه ی مقعدی چه عوارضی دارد,  رابطه ی علم و دین,  فکرە,  فکر,  فکر تو پیرم کرد,  فکر آخرت,  فکر برتر,  فکرآموز,  فکرونی ام کلثوم,  فکره مشروع,  فکر تو محسن یگانه,  فکرشم نکن محمد علیزاده,  فراموشی,  فراموش,  فراموشم نکن,  فراموش كردن رمز اپل ايدي,  فراموش كردن پسورد اينستاگرام,  فراموشي,  فراموش كردن رمز جيميل,  فراموشی رمی جمرات,  فراموش كردن عشق يك طرفه,  فراموشی رمز ضمن خدمت فرهنگیان,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)