نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: رفتار با نوجوان

1189
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14267
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رفتار با نوجوان

سلام و تشکر تنها بسری دارم سوم دبیرستان رشته تجربی در دبیرستان نمونه دولتی تحصیل داردمعدل کتبی نهایی18/38 تراز کانون او از5500بالاتر نیامده روزی6تا8 ساعت مطالعه دارد به توصیه ها من گوش نمی کند خودم و همسرم لیسانس و دبیر هستیم شیوه مطالعه او باید چگونه باشد تا در منطقه 2 رتبه او در کنکور95 بالا تر از 2000 نشود برای زیست و ریاضی وفیزیک به کلاس میرود کارنامه کانونش به بیوست است به نظر شما اگر طبق برنامه قلم چی کار کند موفق خواهد شد انشا ال..با اینکه بارها توصیه کردم تحت راهنمایی و نظارت مستمر یه مشاور ادامه کار بده متاسفانه قبول نمی کنه فکر میکنم به خاطر فشار زیادی که باید تحمل کنه در درس خواندن با برنامه و زیر نظر مشاور قبول نمی کنه به خاطر همین میبینم با این شکل مطالعه و تراز حدود 5500 در منطقه 2 نمی تواند حرفی برای گفتن در رشته تجربی داشته باشه تصمیم دارم بهش بگم با اوضاع کار برای تحصیلکرده ها بهتر با گرفتن دیبلم به فکر اموختن یه حرفه خوب باشه و من هم بس اندازی رو که می خوام صرف کلاس خصوصی و.... بکنم با گرفتن جند وام یه مغازه برای کسب و حرفه اش فراهم کنم / نظر شما چیست ؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,477 بار در 547 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : رفتار با نوجوان

نقل قول نوشته اصلی توسط arashm نمایش پست ها
    سلام و تشکر تنها بسری دارم سوم دبیرستان رشته تجربی در دبیرستان نمونه دولتی تحصیل داردمعدل کتبی نهایی18/38 تراز کانون او از5500بالاتر نیامده روزی6تا8 ساعت مطالعه دارد به توصیه ها من گوش نمی کند خودم و همسرم لیسانس و دبیر هستیم شیوه مطالعه او باید چگونه باشد تا در منطقه 2 رتبه او در کنکور95 بالا تر از 2000 نشود برای زیست و ریاضی وفیزیک به کلاس میرود کارنامه کانونش به بیوست است به نظر شما اگر طبق برنامه قلم چی کار کند موفق خواهد شد انشا ال..با اینکه بارها توصیه کردم تحت راهنمایی و نظارت مستمر یه مشاور ادامه کار بده متاسفانه قبول نمی کنه فکر میکنم به خاطر فشار زیادی که باید تحمل کنه در درس خواندن با برنامه و زیر نظر مشاور قبول نمی کنه به خاطر همین میبینم با این شکل مطالعه و تراز حدود 5500 در منطقه 2 نمی تواند حرفی برای گفتن در رشته تجربی داشته باشه تصمیم دارم بهش بگم با اوضاع کار برای تحصیلکرده ها بهتر با گرفتن دیبلم به فکر اموختن یه حرفه خوب باشه و من هم بس اندازی رو که می خوام صرف کلاس خصوصی و.... بکنم با گرفتن جند وام یه مغازه برای کسب و حرفه اش فراهم کنم / نظر شما چیست ؟
    سلام.

تجربه ثابت کرده که تراز کنکور های آزمایشی خیلی تغییرات اساسی پیدا نمی کنه.

اگر واقعا درسش رو خیلی بیشتر از این که هست بکنه نهایتا 200 تا 300 تا بالاتر بیاد.پس بهتره بیشتر از این بهشون فشار نیارید.

و با تراز 5500 تقریبا رتبه ی کنکورش خیلی بالاتر از 2000 خواهد شد.و روی بالاتر از 15000 باید حساب کنید.

زیر نظر مشاور باشن خیلی خوبه اما به شرطی که خودشون با میل خودشون برن پیشش نه با زور و اجبار شما.

به نظر من آزمون های آزمایشی قلمچی به دلیل برنامه راهبردی و بوجه بندی قوی بهتر از ازمون های دیگه هست.

و در نهایت 4 آزمون نهایت و جامع سنجش هم ثبت نام کنید و در اونجا هم محک بزنید ایشون رو.

و در کل امسال سال حساسی هست و والدین نباید فشار آنچنانی ای به دانش آموز وارد کنن و هی امرو نهی بکنن.

دانش آموز خودش از هر کسی بهتر حساس بودن این سال رو درک میکنه.

شما مادر و پدر محترم فقط میتونید راهنماییش کنید و اصلا بهش اجبار نکنید.

در ضمن انتخاب درس خوندن رو هم به عهده ی خودش بذارید که این احتمال هست در آینده به شما بگه که

شما بودید که نذاشتید درس بخونم.البته این رو هم بگم که تصمیم به ادامه تحصیل گرفت یا نه حتما با یه شغلی آشناش بکنید که بعد از اینکه فارغ التحصیل شد

بلاتکلیف نباشن.و هیچ ایرادی هم نداره هم کار کنه و هم درس بخونه.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21436
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    با توجه به اینکه در سال چهارم تجربی پسرتون قرار تحصیل کنه و با توجه به توضیحاتی که درباره معدل و ترازش گفته بودید به نظر می رسه روی مهارت تست زنی خیلی کار کنه تا بتونه رتبه دلخواه رو بدست بیاره !
    البته روش های مطالعه رو هم نباید فراموش کنید می تونید به لینک زیر هم مراجعه کنید .
    [replacer_a]

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17406
    تشکـر
    81
    تشکر شده 173 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    رشته تجربی علاقه خودشون بود یا خانواده ؟؟؟
    امضای ایشان

سایت من TexPic.ir

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14267
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

باسلام وتشکر از راهنمایی شمابااینکه چندین بار شرایط را فراهم کردم تا با چند دانشجوی رتبه برتری دو رقمی کنکور ارتباط داشته باشه و راه کار مطالعاتی و... بگیرند متاسفانه بذیرش ندارند برای اینکه اعتماد بنفس داشته باشه از ابتدای تابستان94برنامه ریزی رو به عهده خودش گذاشتم هر کتابی لازم داره هر دبیر را که لازم است برای تدریس به منزل دعوت کنه تا انشاال... موفق بشود اما روزی 10ساعت خواب دارد براساس یه برنامه منظم کار نمیکند اخرین توصیه ام به ایشان این بوده حداقل بر اساس برنامه کانون بیش برو و تمام راه کار های کانون رو و توصیه های بشتیبان را عملیاتی کن و دیگر رهایشان کردم تا ببینم کنکور 95 چه میکنند متشکر میشوم اگر توصیه و راهنمایی دارید بفرمایید

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    تشکر شده 3,828 بار در 1,232 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام پسرتان باهوشه ولی پشتکار نداره واگه هر چقدم اصرار کنید که درس بخونه ممکنه اثر عکس بده اینکه میگید بره سرکار خودش چه کار وعلایقی رو بیشتر میپسنده که بیشتر رو اون مانور بدین بعد بگید که درسشو با کانون قلم چی پیش بره
    امضای ایشان

آموخته ام که:خدا عشقست و عشق تنهاخداست!
    آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد