مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 29 از 29

موضوع: زندگیم شده سریال ترکیه ای

1. Top | #21

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34188
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.44
    تشکـر
    14
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : زندگیم شده سریال ترکیه ای

نقل قول نوشته اصلی توسط پریسا041 نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیر
    اولا من جریانات و مشکلات زندگیمو ننداختم پای سریال ها فقط عنوان رو گذاشتم زندگیم شده عین سریال ترکیه
    دوما واسه این سوالتون هیچ جوابی ندارم .
    سوما از نصیحت ها و نظراتتون خیلی خیلی ممنونم.
    دوست عزیز من هفت سال تو موسسه حقوقی کار کردم و مشکلات زیادی رو از نزدیک باهاش برخورد کردم . امیدوارم شما بهترین تصمیم رو بگیری . امیدوارم زندگیت روز به روز بهتر بشه و مشکلاتت حل . فکر کنم با بیان تندم ناراحتتون کردم ولی منم همجنس شماهستم . شما رو درک میکنم و گرگهای جامعه رو هم خوب میشناسم .
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #22

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34188
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.44
    تشکـر
    14
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

سلام
    اول از همه از همه کاربرایی که نظر دادن خیلی خیلی ممنونم .نظرات و نصیحتا واقعا روم تاثیر گذاشتن.
    اینکه من نعمتایی دارم که خیلیا در حسرتش هستن.یه شوهر که واقعا عاشقمه و یه دختر کوچولو سالم ، یه پدر و مادر خوب، و از همه مهمتر خدایی که خودشو به یادم انداخت.
    تو عید فرصت اینو داشتم تا 4 روز برم مسافرت وتواین 4 روز کلی فکر کردم.قبل از عید هم دعوای سختی با همسر داشتم که برای اولین بار بهش گفتم ازت خسته شدم دیگه نمیخوامت و تنها چیزی که منو بپیش تو نگه داشته فقط دخترمونه خیلی حالشون بد شد .تا حالا اینجوری ندیده بودمش میتونم بگم مرد و زنده شد.با اینکه حق با ایشون بود ومن هم حرفای سنگینی بهش زده بودم فرداش کلی عذرخواهی کرد و ازم خواست تا اگه اذیتم میکنه بی سر و صدا بره اونموقع متوجه شدم چه بلایی دارم سر زندگیم میارم.
    کلی فکر کردم به خودم به گذشتم به اطرافیانم به عشقی یا هوسی که تازه پیدا کردم به دخترم به خدا و خیلی چیزای دیگه
    من گذشته خوبی نداشتم موفق هم نبودم و نشدم تا الان.

ولی با این روند نمیتونم طعم موفقیت و ارامش رو بچشم.شما عزیزایی که نظر دادید کاملا حق داشتید چطور یه اقای محترم میتونه به یه خانوم همسردار ابراز عشق کنه.
    خیلی برات خوشحال شدم عزیزم . به زندگیت و شوهرت بچسب . نذار دشمنانت شاد بشن . نذار شوهرت بشکنه . موفق باشی

3. Top | #23

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34360
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.30
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

سلام
    یه چیزی که تو علم روانشناسی تو روابط زناشویی دیده نمیشه نقش شیطان در این رابطست.
    وسوسه های گاه و بیگاه و کمبودهای زندگی
    اینو بدونید هیچ فردی کامل نیست و همه ما دادای ایرادیم
    من یه مرد هستم و مردی که به راحتی به خراب شدن زندگی دیگران رضایت داشته باشه مطمئن و صد هزار بار مطمئن تر باشید که انسان سالم و پاکی نیست.
    انسان سالم و صالح در این موارد سعی در درست کردن رابطه بین زن و شوهر داره نه جدا کردن و دور کردن بخاطر هوس های شیطانی خودش.
    13 سال اختلاف زیاد هست ولی مانع از یه زندگی شیرین و پر از احساس نیست.
    زن در زندگی یه موتوره محرک برای مرده
    بجنگید و با تمام وجود به همسرتون عشق بورزید و به زندگیتون بی اهمیت نباشید.با این توضیحات شما خیلی همسره خوب و عاشقی دارید.
    تنبلی و بی حوصلگی درد همه مردهاست ولی شما میتونید
    همسرتون رو وادار کنید به خوش بودن با نازها و عشوه های زنانه بیشتر از همسرتون دلبری کنید که این کار باعث میشه همسرتون بخاطر شما تن به خیلی کارهایی بده که شما دوست دارید و باعث میشه همسرتون تنبلی و بی حوصلگی رو کنار بزاره.

این مردک خبیث هم ازش دوری کنید که بهتون اطمینان میدم جز هوس های گذرا چیزی تو ذهنش نیست و ما مردها مغزمون برای زدن مخ جنس مخالف بسیار کار میکنه و سناریوهای فیلم زیاد بلدیم.
    از شر شیطان به خدا پناه ببرید که سخت حوالی شما و زندگیه شما پرسه میزنه.

فرستاده شده از LG-K430ِ من با Tapatalk
    ویرایش توسط sajjadebr : 03-27-2017 در ساعت 12:48 PM

4. Top | #24

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34381
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.82
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadebr نمایش پست ها
    سلام
    یه چیزی که تو علم روانشناسی تو روابط زناشویی دیده نمیشه نقش شیطان در این رابطست.
    وسوسه های گاه و بیگاه و کمبودهای زندگی
    اینو بدونید هیچ فردی کامل نیست و همه ما دادای ایرادیم
    من یه مرد هستم و مردی که به راحتی به خراب شدن زندگی دیگران رضایت داشته باشه مطمئن و صد هزار بار مطمئن تر باشید که انسان سالم و پاکی نیست.
    انسان سالم و صالح در این موارد سعی در درست کردن رابطه بین زن و شوهر داره نه جدا کردن و دور کردن بخاطر هوس های شیطانی خودش.
    13 سال اختلاف زیاد هست ولی مانع از یه زندگی شیرین و پر از احساس نیست.
    زن در زندگی یه موتوره محرک برای مرده
    بجنگید و با تمام وجود به همسرتون عشق بورزید و به زندگیتون بی اهمیت نباشید.با این توضیحات شما خیلی همسره خوب و عاشقی دارید.
    تنبلی و بی حوصلگی درد همه مردهاست ولی شما میتونید
    همسرتون رو وادار کنید به خوش بودن با نازها و عشوه های زنانه بیشتر از همسرتون دلبری کنید که این کار باعث میشه همسرتون بخاطر شما تن به خیلی کارهایی بده که شما دوست دارید و باعث میشه همسرتون تنبلی و بی حوصلگی رو کنار بزاره.

این مردک خبیث هم ازش دوری کنید که بهتون اطمینان میدم جز هوس های گذرا چیزی تو ذهنش نیست و ما مردها مغزمون برای زدن مخ جنس مخالف بسیار کار میکنه و سناریوهای فیلم زیاد بلدیم.
    از شر شیطان به خدا پناه ببرید که سخت حوالی شما و زندگیه شما پرسه میزنه.

سلام و خیلی ممنون از نظرتون.راستش خیلی پشیمونم از رابطم وقتی نظراتی که اینجا گذاشتن رو میخونم میبینم چقدر کار بیهوده ای کردم

5. Top | #25

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34381
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.82
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

سلام مجدد.دوستانی که زحمت میکشند و میان اینجا موضوع رو میخونند و نظزاتشونو میگن.لطفا بهم بگین چه جوری از ذهم پاکش کنم.الان رابطمو خیلی کم کردم فقط در حد چند تا اس اما نمیتونم کلا کات کنم.خیلی بهش وابستم.چیکار کنم که فراموشش کنم

6. Top | #26

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26674
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.27
    تشکـر
    9
    تشکر شده 65 بار در 41 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

...
    ویرایش توسط shahriar : 03-28-2017 در ساعت 09:04 PM

7. Top | #27

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34188
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.44
    تشکـر
    14
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

سلام مجدد.دوستانی که زحمت میکشند و میان اینجا موضوع رو میخونند و نظزاتشونو میگن.لطفا بهم بگین چه جوری از ذهم پاکش کنم.الان رابطمو خیلی کم کردم فقط در حد چند تا اس اما نمیتونم کلا کات کنم.خیلی بهش وابستم.چیکار کنم که فراموشش کنم
    عزیزم به راحتی . فقط فکر کن همین یکی دوتا اس رو شوهرت متوجه بشه . یا با زبون چرب و نرم تو همین دو تا اس شما رو راضی به کاری کنه . الان که خداروشکر متوجه شدی فورا بیخیالش شو . یه مگسی بود امد و رفت . انگار نه انگار از اول بوده . اشتباه نکن عزیزم . هرکاری کردی ما رو در حریان بذار

8. Top | #28

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34360
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.30
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

سلام مجدد
    بهتری راه برای پاک کردن این فرد از زندگی برقرای رابطه های عاشقانه بیشتر با همسرتونه و اینکه این پیام دادن ها رو روز به روز کمتر و کمتر کنید اگر روزی یه باره کم کم دو روز یه بارش کنید یه هفته یه بار و ... وابستگی دقیقا مثله اعتیاده و یه فرد معتاد تا وقتی اراده محکم نکنه هزارتا دارو بخوره و کمپ بره نمیتونه ترک کنه.
    هر روز موقع پیام دادن با خودتون حرف بزنید و محکم به خودتون بگید من میتونم این مرد رو از زندگیم بیرون کنم
    من همسر و زندگیم رو عاشقانه دوست دارم.
    همسرم نمیبینه ولی خدای همسرم میبینه
    این مرد یه شیطانه که میخواد زندگیمو خراب کنه
    این حرفارو هر روز تکرار کنید و کم کم با مدد خدای بزرگ این غده سرطانی رو از زندگیتون حذف کنید

9. Top | #29

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34381
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.82
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ایتکین نمایش پست ها
    عزیزم به راحتی . فقط فکر کن همین یکی دوتا اس رو شوهرت متوجه بشه . یا با زبون چرب و نرم تو همین دو تا اس شما رو راضی به کاری کنه . الان که خداروشکر متوجه شدی فورا بیخیالش شو . یه مگسی بود امد و رفت . انگار نه انگار از اول بوده . اشتباه نکن عزیزم . هرکاری کردی ما رو در حریان بذار
    حتماعزیزم.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

زندگیم,  زندگیمی,  زندگیم فدای چشمات,  زندگیم به انگلیسی,  زندگیمی عشقم,  زندگیم تولدت مبارک,  زندگیم تویی,  زندگیمی تو,  زندگیمه,  زندگیمو باختم,  زندگیم شده جهنم,  زندگیم شده,  زندگیم شده شبیه کازینو,  زندگیم شده تلخ ترازته خیار,  زندگیم یکنواخت شده,  زندگیم تکراری شده,  زندگیم خیلی تکراری شده,  زندگیم سرد شده,  عشقت همه زندگیم شده,  رمان عشقت زندگیم شده,  من ما كنتي تكوني,  من و تو,  من فضلك,  منتدى فتكات,  منال العالم,  منتدى الهلال,  من النظرة الثانية,  منة شلبي,  منتدى النصر,  منتدى الاتحاد,  من و همسرم فرشته جون,  من و همسرم در,  من و همسرم در کانادا,  من و همسرم عاشقانه,  من و همسرم عکس,  من و همسرم سحر,  من و همسرم در کنار هم,  من و همسرم عاشقانه هم,  من و همسرم دراروپا,  من و همسرم عاشقانه دوست داریم,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)