مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17

موضوع: سير شدن از زندگي

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    36550
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.60
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : سير شدن از زندگي

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    خوب چرا فکر میکنی از بقیه عقبی. وضعیت مالی خیلیها تعریفی ندارد شما بیشتر به خواسته هات فکر کن علایقت را دنبال کن. همیشه مرغ همسایه را غاز هست برای ناامید شدن خیلی زود هست شما تازه اول جوانیت هست برای رسیدن به اهداف برنامه ریزی کن بعد شروع به عمل برنامه ات کن وقتی خودت را در مسیر پیشرفت ببینی خودبخود احساس بهتری پیدا میکنید
    سلام
    دوست عزيز حرف شما كاملا درسته وضعيت مالي خيلي ها تعريفي نداره اما من خودم تو محيط اطرافم دوستا و فاميلا با افرادي كه همسن و سال من يا حتي چند سال بزرگتر يا كوچكتر از خودم هستن برخورد دارم حس ميكنم اونا وضعيت مالي بهتري نسبت به من دارن و البته اين موضوع يكي از موضوعاتيه كه منو از زندگي خسته كرده اما حس ميكنم خيلي تاثير داشته خيلي وقتا هم با خودم گفتم شروع دوباره زندگب نيازه بايد دوباره شروع كني و به يه چشم ديگه به همه چي نگاه كني اما نتونستم و دوباره سر پله اول برگشتم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25992
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.46
    تشکـر
    1,609
    تشکر شده 1,291 بار در 627 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir8862 نمایش پست ها
    مرسي از شما واقعا خيلي كمكم كرديد من اين حرفا رو از بقيه زياد مي شنيدم ولي خب فكر ميكردم دارن اشتباه ميكنن ولي الان مطمئن شدم كه اشتباه از خودمه ايشالله وضعيت بزودي بهتر ميشه
    خواهش میکنم ولی مثبت بین باش و هرگز خودتو با هیچ کس مقایسه کن بلکه از تجربه تک تک کسایی که موفق شدن استفاده کن من خودم همیشه این عقیدم بوده که دوس دارم تا زمانی که زندکی میکنم به تمام آرزوهام برسم و برای رسیدن بهشون حداکثر تلاش رو میکنم دیگه رسیدن یا نرسیدن مهم نیست بلکه هدف تلاش کردنه
    و همیشه اینو فراموش نکن: اگر خداوند آرزویی را در دلت انداخت بدان توان رسیدن آن را در تو دیده است
    مسافرکوچکی هستم در جستجوی ستاره ای که از آن من است

دل سپرده ام به رنگ آبی دریا

خاطراتم را ولی همه جا با خود خواهم برد

3. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    36550
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.60
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    خواهش میکنم ولی مثبت بین باش و هرگز خودتو با هیچ کس مقایسه کن بلکه از تجربه تک تک کسایی که موفق شدن استفاده کن من خودم همیشه این عقیدم بوده که دوس دارم تا زمانی که زندکی میکنم به تمام آرزوهام برسم و برای رسیدن بهشون حداکثر تلاش رو میکنم دیگه رسیدن یا نرسیدن مهم نیست بلکه هدف تلاش کردنه
    و همیشه اینو فراموش نکن: اگر خداوند آرزویی را در دلت انداخت بدان توان رسیدن آن را در تو دیده است
    بله درسته
    مشكل از ديد من نسبت به زندگيه اما يه اخلاقي دارم اينكه خيلي نا اميدم و هميشه ميگم حالا آينده رو كي ديده و فكر ميكنم اين روحيم هم توي اين حس پوچي كردنم بي تاثير نيست

4. Top | #14

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25992
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.46
    تشکـر
    1,609
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

بله درسته
    مشكل از ديد من نسبت به زندگيه اما يه اخلاقي دارم اينكه خيلي نا اميدم و هميشه ميگم حالا آينده رو كي ديده و فكر ميكنم اين روحيم هم توي اين حس پوچي كردنم بي تاثير نيست
    یعنی چی حالا اینده رو کی دیده!!
    ولی در کل اینکه میگی همش حس میکنی وضعیت مالی پایینی داری و این روت اثر گذاشته یادم افتاد به دوستام که همش ناله میکردن و غر میزدن که ایران واسه درس خوندن خوب نیس اکثرشون میگفتن ارزوی خارج دارن و... ولی من همیشه به خودم میگفتم هنر اینه که تو این شرایط درس خوند و حتی از اینکه خودمو به چالش بندازم و تو شرایط سخت درس بخونم لذت بیشتری برام داشت و حتی این باعث میشه مقاوم ترو سرسخت تر بشی و قدر داشته هاتو بدونی. وقتی تو رفاه باشی و به یه جایی برسی هنر نیست. هنز اینه که تو شرایط سخت از صفر به ارزوهات برسی

5. Top | #15

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    36550
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.60
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    یعنی چی حالا اینده رو کی دیده!!
    ولی در کل اینکه میگی همش حس میکنی وضعیت مالی پایینی داری و این روت اثر گذاشته یادم افتاد به دوستام که همش ناله میکردن و غر میزدن که ایران واسه درس خوندن خوب نیس اکثرشون میگفتن ارزوی خارج دارن و... ولی من همیشه به خودم میگفتم هنر اینه که تو این شرایط درس خوند و حتی از اینکه خودمو به چالش بندازم و تو شرایط سخت درس بخونم لذت بیشتری برام داشت و حتی این باعث میشه مقاوم ترو سرسخت تر بشی و قدر داشته هاتو بدونی. وقتی تو رفاه باشی و به یه جایی برسی هنر نیست. هنز اینه که تو شرایط سخت از صفر به ارزوهات برسی
    منظورم اين بود كه دلم ميخواد همه چي يهويي پيش بياد مثلا همين الان يهويي وضعيت ماليم بهتر بشه يا همين الان اتفاق خاصي بيفته
    ولي از اين حرف خيلي خوشم اومد و واقعا هم درسته كه اگه تو رفاه كامل باشي و پيشرفت نكني هنر نيست .
    البته اينم بگم كه من تو فقر نيستم خدا رو شكر و وضعيت مالي متوسطي دارم ولي خب اونطوري كه توقع دارم نيست يعني دوست داشتم مثلا يكم بهتر بود البته اين رو هم بگم كه خيليا از اطرافيان ميگن به اونايي كه تو ميگي پولدار هم سطح خودته وضع ماليشون ولي مثلا شايد ماشينشون يا خونشون از من بهترباشه
    ویرایش توسط Amir8862 : 09-07-2017 در ساعت 11:52 PM

6. Top | #16

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25992
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.46
    تشکـر
    1,609
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

منظورم اين بود كه دلم ميخواد همه چي يهويي پيش بياد مثلا همين الان يهويي وضعيت ماليم بهتر بشه يا همين الان اتفاق خاصي بيفته
    ولي از اين حرف خيلي خوشم اومد و واقعا هم درسته كه اگه تو رفاه كامل باشي و پيشرفت نكني هنر نيست .
    البته اينم بگم كه من تو فقر نيستم خدا رو شكر و وضعيت مالي متوسطي دارم ولي خب اونطوري كه توقع دارم نيست يعني دوست داشتم مثلا يكم بهتر بود البته اين رو هم بگم كه خيليا از اطرافيان ميگن به اونايي كه تو ميگي پولدار هم سطح خودته وضع ماليشون ولي مثلا شايد ماشينشون يا خونشون از من بهترباشه
    وقتی تو یه زمینه ای تخصص پیدا کردی و حرفه ای شدی اونموقع پوله که به سراغت میاد همه ازت درخواست میکنن که بهشون افتخار بدی که باهاشون کار کنی و انموقع پولی که بدست میاری نگران از دست دادنش نیسی درسته که دیر به دستش میاری ولی همیشگیه ولی وقتی یهویی بخوای به پول برسی یهویی هم ازدستش میدی

7. Top | #17

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25992
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.46
    تشکـر
    1,609
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

ببین مسیری که بخوای از راه خدایی و درستش بری و پوله حلال بدست بیاری دیر میرسی ولی هم خدا پشتته و عاقبت به خیر میشی.
    ولی پولی که بخوای از راه نادرستش بری خدا خودتو به خودت واگذار میکنه ممکنه زودم به دستش میاری ولی اخزش ممکنه مثله خیلی پولداری که الان بی ابرو شدن و نه دنیا دارن و نه اخرت

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)