نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: شوهرم داره بهم دروغ میگه چیکار کنم

1351
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35203
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

شوهرم داره بهم دروغ میگه چیکار کنم

من 26 سالمه و شوهرمم همینطو
    شاغل هستم و دوشیفت مشغول کارم تویه دفتری کار میکنم ک روبه روی خیابانه و من راحت میتونم بیرونو ببینم ما دعوا های زییادی کریدم قبلا البته خیلی چیزا رو پشت سر گذاشتیم حتی اعتماد و اطمینان هم خیلی وقتا بهم نداشتیم سر ااتفاقاتی ک پیش ااومده قبلا حالا ا ز اون اتفاقا خیلی وقته گذشته منم باور دارم ک هیچکدوممون دیگه اشتباهات گذشته رو نمیکیم البته من فقط گذشت گذشت دیشب ک سرکار بودم ساعت 7 زنگ به شوهرم زدم گفتم کجایی گفت از سرکار اومدم خونم گفتم اها منم نشستم تو دفتر قطع کرد یهو چشمم ک به بیرون خورد اون طرفه خیابان پشت درخت دیدمش زنگ زدم گفتم کجایی گفت من سوپر مارکت محلمون گفتم اها واضح واضح دیدمش گفتم نمیگمم ببینم تا کجا پیش میره نیم ساعتی مونه بوود تایم کاریم تموم بشه همینطور اون وایساده بود اونجا فک کرد من نفهمیدم هر بار ز زدم میگفتم کجایی سوپر مارکت محله گفتم باشه نمیدونستم چیکار کنم تا اینکه در دفتر رو بستم تعطیل کردم و دوباره ز زدم و همینجور باهام حرف زد به هوایی ک من نفهمیدم و اونم سوپر مارکت محله شونه دیگه وقتی من تعطیل کردم اونم از اونجا غیبش زد نتونستم جلو خودمو بگیرم و این مسیله رو قایم کنم وقتی گفتم جز انکار کردن و دروغ ک من نبودم هیچی دیگه ای نگفت گفتم من شوهر خودمو میشناسم از دور به والله تو بودی انکار ک من نبودم ما اون اتفاقایی ک پشت سر گذاشتیم اینکارا بار اولش نبود ولی دیگه چون یه اشتباهاتی از من بود ک اینکارو میکرد برا همین چیزی نمیگفتم الا خیلی وقته از اون اتفاقا میگذره چطور دلش اومد اینکارو با من بکنه هر چی قسمش میدم ک راست بگی بخدا بیخیال میشم اما انگار ن انگار بهش گفتم زنگ بهم نزن تا راست نگفتی از دیشب تا الان حتی ز هم نزده و میگه من نبودم شما بگین دیگه چه نوع رفتاری کنم ک این عادت از سرش بره و الان راستشو بهم بگه خیلی دلم شکسته

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : شوهرم داره بهم دروغ میگه چیکار کنم

سلام

من دقیق متوجه نشدم..یعنی همسر شما اومده جلو دفتر و اون طرف خیابون وایساده و شما هم ایشونو دیدید ولی انکار میکنن؟؟...اصلا چرا باید بیان جلو دفتر و بعد دروغ بگن تو مارکتم؟؟!یعنی نمیدونن که شما به اون طرف خیابون دید دارید؟ آیا خدای نکرده مشغول انجام کار خلافی بودند که به شما گفتم تو سوپر مارکتم؟؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    سلام

من دقیق متوجه نشدم..یعنی همسر شما اومده جلو دفتر و اون طرف خیابون وایساده و شما هم ایشونو دیدید ولی انکار میکنن؟؟...اصلا چرا باید بیان جلو دفتر و بعد دروغ بگن تو مارکتم؟؟!یعنی نمیدونن که شما به اون طرف خیابون دید دارید؟ آیا خدای نکرده مشغول انجام کار خلافی بودند که به شما گفتم تو سوپر مارکتم؟؟

اون طور که من فهمیدم همسرشون بهش اعتماد نداره داشته کارگاه بازی در می آورده
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط نیلای70 نمایش پست ها
    من 26 سالمه و شوهرمم همینطو
    شاغل هستم و دوشیفت مشغول کارم تویه دفتری کار میکنم ک روبه روی خیابانه و من راحت میتونم بیرونو ببینم ما دعوا های زییادی کریدم قبلا البته خیلی چیزا رو پشت سر گذاشتیم حتی اعتماد و اطمینان هم خیلی وقتا بهم نداشتیم سر ااتفاقاتی ک پیش ااومده قبلا حالا ا ز اون اتفاقا خیلی وقته گذشته منم باور دارم ک هیچکدوممون دیگه اشتباهات گذشته رو نمیکیم البته من فقط گذشت گذشت دیشب ک سرکار بودم ساعت 7 زنگ به شوهرم زدم گفتم کجایی گفت از سرکار اومدم خونم گفتم اها منم نشستم تو دفتر قطع کرد یهو چشمم ک به بیرون خورد اون طرفه خیابان پشت درخت دیدمش زنگ زدم گفتم کجایی گفت من سوپر مارکت محلمون گفتم اها واضح واضح دیدمش گفتم نمیگمم ببینم تا کجا پیش میره نیم ساعتی مونه بوود تایم کاریم تموم بشه همینطور اون وایساده بود اونجا فک کرد من نفهمیدم هر بار ز زدم میگفتم کجایی سوپر مارکت محله گفتم باشه نمیدونستم چیکار کنم تا اینکه در دفتر رو بستم تعطیل کردم و دوباره ز زدم و همینجور باهام حرف زد به هوایی ک من نفهمیدم و اونم سوپر مارکت محله شونه دیگه وقتی من تعطیل کردم اونم از اونجا غیبش زد نتونستم جلو خودمو بگیرم و این مسیله رو قایم کنم وقتی گفتم جز انکار کردن و دروغ ک من نبودم هیچی دیگه ای نگفت گفتم من شوهر خودمو میشناسم از دور به والله تو بودی انکار ک من نبودم ما اون اتفاقایی ک پشت سر گذاشتیم اینکارا بار اولش نبود ولی دیگه چون یه اشتباهاتی از من بود ک اینکارو میکرد برا همین چیزی نمیگفتم الا خیلی وقته از اون اتفاقا میگذره چطور دلش اومد اینکارو با من بکنه هر چی قسمش میدم ک راست بگی بخدا بیخیال میشم اما انگار ن انگار بهش گفتم زنگ بهم نزن تا راست نگفتی از دیشب تا الان حتی ز هم نزده و میگه من نبودم شما بگین دیگه چه نوع رفتاری کنم ک این عادت از سرش بره و الان راستشو بهم بگه خیلی دلم شکسته

به نظرم در برابر دروغ شنیدن از طرف مقابل اگر که می خواهیم رابطه رو تموم کنیم باید مستقیم تو صورتش دروغشو به روش بیاریم
    ولی اگه قصد ادامه دادن داریم یاید به طریقی بهش بفهمونیم که من فهمیدم و سعی کنیم علت دروغ گفتن طرف مقابل رو شناسایی و حل کنیم

لینکهای زیر بیشتر در مورد دروغ های مربوط به تجارت هست اما با کمی شباهت سازی می توان در رابطه عاطفی بکار برد

http://radio.shabanali.com/neg9.mp3

در مذاکره دروغ میگوید... - روزنوشته های محمدرضا شعبانعلی
    ویرایش توسط آرش67 : 07-13-2017 در ساعت 02:41 AM
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35633
    تشکـر
    39
    تشکر شده 36 بار در 34 پست
    میزان امتیاز
    7

بابا بی خیال شو .حتما روت خیلی حساسه یا گاری کردی که حساسیت نشون میده بنظرم نباید به روش میاوردی تا خودش چند بار که کشیکتو میداد و اعتمادش جلب میشد دیگه پی گیر نمیشد.این مسایل باعث میشه کدورت بینتون پیش بیاد و زندگیتون از هم بپاشه
    دلش به دست بیار عزیزم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)