صفحه 1 از 3 123
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 105

موضوع: صحفه حوادث!!

5519
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

صحفه حوادث!!

سلام. یک فکری به ذهنم رسید و اینکه یک صحفه حوادث داشته باشیم حالا شما هم مشارکت کنید و در مورد حوادث هم که رخ داده در مورد اش اسیب شناسی و علت و ... بحث کنیم اینم خوب میشه تا اینکه فقط بخونیم احضار تاسف کنیم.

حوادث تلخ هستند ولی می توند درس عبرت و تجربه باشند.

2. 2 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : صحفه حوادث!!

چه حوادثی؟
    حادثه هایی مثل حوادث جنگ و سیاسی و قتل و کشت و کشتار نباشه
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

4. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    10

خود این فرومم به نوعی میشه گفت یه صفحه ی حوادثه
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

6. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط miss eli vrn نمایش پست ها
    خود این فرومم به نوعی میشه گفت یه صفحه ی حوادثه
    نه بیشتر حوادث که منجر به جرم شدند مد نظر هستش ، حالا هر حادثه ای باشه مث صحفه حوادث روزنامه و سایت ها حالا اونای که بیشتر میشه دربار اش حرف زد.

اره خب بعضعا اینجا مشکلاتی بیان می کنند که خودش حادثه هستش ..... ولی اینا با اونا یک فرق داره که هنوز پرونده قضایی براشون تشکیل نشده و شاید جنبه جنایی و ... پیدا نکرده و نکنه و هیچ وقت برملا نشه.

8. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    10

منکه از همین تریبون اعلام میکنم اگر جرم و جنایت وحشتناک باشه دلشو ندارم بیام بخونم شاید باورتون نشه اما خبر یه مرگ میشنوم انقدر ناراحت میشم حالا چه برسه به جنایت های آنچنانی و قتل و دزدی و ...وووووووییی
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

10. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

خب حادثه برای هر کسی می تونه اتفاق بییفته ولی بعضی حوادث هست که میشه جلو اش گرفت و پیشگیری کرد خب حادثه صرفا قتل و تصادف و خیانت و... نیست که...

12. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    10

حادثه هایی با شیب ملایم باشه خوبه
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

14. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    تشکر شده 251 بار در 163 پست
    میزان امتیاز
    9

همه چی ارومه...........البته فعلا!!

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

کد خبر: 668405
    نظرات: 1
    تاریخ مخابره : ۲۳/۰۲/۱۳۹۵ - ۱۷:۱۵
    در ایلام رخ داد؛
    ضرب و شتم خونین پزشک متخصص خانم در بیمارستان
    متاسفانه شب گذشته همراهان یک بیمار فوتی با حمله به پزشک متخصص قلب این بیمارستان که یک خانم می باشند ایشان را مورد ضرب وشتم قراردادند.
    [IMG]file:///C:/Users/asmani/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.jpg[/IMG]
    به این مطلب امتیاز دهید
    66.7%33.3%
    به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، روز گذشته تعدادی ازپزشکان متخصص بیمارستان امام علی (ع)شهرسرابله دراستان ایلام با حضوردرفرمانداری شهرستان چرداول،که از بروز بداخلاقی همراهان یکی از بیماران فوتی که به ضرب وشتم یکی از پزشکان متخصص منجر شده بود معترض بوده وتداوم ارائه خدمات پزشکی با وجود فضای بداخلاقی به وجود امده در این بیمارستان را امکانپذیر نمی دانستند.

رییس بیمارستان امام علی (ع) شهرسرابله درتشریح ماجرای ضرب وشتم یکی از پزشکان متخصص این بیمارستان توسط همراهان یک بیمار فوتی گفت:متاسفانه شب گذشته همراهان یک بیمار فوتی با حمله به پزشک متخصص قلب این بیمارستان که یک خانم می باشند ایشان را مورد ضرب وشتم قراردادند.

فاطمه کریمی اظهار داشت: همراهان بیماران بایستی با رعایت مقررات بیمارستان در مواجهه با بااین مسائل خونسردی خود را حفظ کرده و به حریم پزشکان تعرض نکنند واگر چنانچه خدایی نخواسته کوتاهی از جانب کادر پرشکی در درمان بیمارن مشاهده می کنند موضوع را به بازرسی ورییس بیمارستان منعکس کنند.

وی در ادامه افزود: مجموعه پزشکان متخصص این بیمارستان افراد دلسوزی هستند که با تحمل سختی ومشقت در این شهر کوچک وبا کمترین امکانات رفاهی اسکان یافته وبه کار مداوای بیماران می پردازند وتحمیل بداخلاقی واهانت وضرب وشتم آنها ادامه فعالیت آنان در این شهرستان را غیرممکن می سازد.

کریمی کوتاهی دستگاه قضایی شهرستان با تعرض کنندگان به کادر پزشکی را عامل تداوم این حرکات دانست وگفت: حقیقتا بی توجهی دستگاه قضایی وعدم برخورد جدی به متعرضین به پزشکان باعث حاکم شدن این وضعیت شده است ،چنانچه قضات با قدرت اعمال قانون کنند قطعا در آینده وقوع چنین حرکاتی که به ضرب وشتم پزشکان منجرمی شود تکرار نخواهد شد.

وی بیان داشت: در کمتراز یکماه که یکی از بیماران به پزشک متخصص زنان وزایمان این بیمارستان حمله ور شد متاسفانه شب گذشته یکی از همراهان بیماری که براثر عارضه قلبی علیرغم تلاشهای کادر پزشکی جان خود را ازدست داد به پزشک متخصص قلب این بیمارستان حمله ور شده وایشان را مورد ضرب وشتم قرار دادند.

رییس بیمارستان امام علی سرابله تصریح کرد: با ضرب وشتم این پزشک مجموعه پزشکان متخصص ادامه فعالیت پزشکی در سایه تهدید وضرب وشتم را امکانپذیر ندانستند که موضوع به فرمانداری شهرستان منعکس شد و پزشکان با حضوردر فرمانداری از حاکم شدن فضای فوق بر بیمارستان به شدت اظهار گله مندی نمودند.

کریمی خاطرنشان کرد:مردم خوب شهرستان بدانند که بمنظور جلب رضایت این تیم پزشکی بمنظور حضور در این بیمارستان که حقیقتادرجای خود کاربسیاربزرگی در حوزه درمان شهرستان می باشد متحمل سختی های فراوانی شده ایم ومردم ومسئولین بایستی برای حفظ این شرایط نهایت همکاری را با بیمارستان معمول دارند.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد با جدیت دستگاه قضایی در برخورد با ضرب وشتم کنندگان وتامین امنیت وآسایش مجموعه کادر درمانی این بیمارستان در آینده چنین موضوعاتی تکرار نشود.

2022

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

خب این از اولین خبر، چند ماه پیش به خاطر اتفاق های که برای یک بچه به خاطر بخیه اتفاق افتاده بود خیلی از پزشک انتقاد شد. خب این ور قضیه هم هست این متخصص چرا باید این طوری مورد ضرب وشتم قرار بگیره؟!

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط delaram1 نمایش پست ها
    همه چی ارومه...........البته فعلا!!
    تا ببینم بعدا چی میشه...

19. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    تشکر شده 251 بار در 163 پست
    میزان امتیاز
    9

والا پزشکا یه سهل انگاریایی میکنن ادم شاخ درمیاره...البته بازم منظور همه نیست...الان دایی من یه هفته تو بیمارستان بستری هست به خاطر داروی اشتباه!!کل انزیمای کبدش بهم ریخته...بعدشم دکتر گفته ببخشید شمارو بایه مریض دیگه اشتباه گرفتم!!!...واقعا تا چه حد!!

20. 2 کاربران زیر از delaram1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    10

معلومه دیگه وقتی این همه دانشگاه زیاد شده و این همه مدرک قلابی توقع بیش از این نمیشه داشت
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

22. 2 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    خب این از اولین خبر، چند ماه پیش به خاطر اتفاق های که برای یک بچه به خاطر بخیه اتفاق افتاده بود خیلی از پزشک انتقاد شد. خب این ور قضیه هم هست این متخصص چرا باید این طوری مورد ضرب وشتم قرار بگیره؟!
    هرچی سرشون میامد حقشون

شاید بیان بگن خب پول نداشتن

واقعا این حرف مسخرست. پس انسانیت اینجا کجاست صدرصد مرده پس فرقی میان حیواان و این ادم ها که یه بچه اینجور میکنن نیست!!*

والا منم دیدم شیر اهورو میخوره بعد نمیفهمه که اوه حاملن بچه رو به دنیا میذاره ازش مراقبت میخوره

یه جای دیگه دیدم از بچه میمون مراقبت میکنن

حیف که رد بعضی ها اسم انسان گذاشتن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

24. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    هرچی سرشون میامد حقشون

شاید بیان بگن خب پول نداشتن

واقعا این حرف مسخرست. پس انسانیت اینجا کجاست صدرصد مرده پس فرقی میان حیواان و این ادم ها که یه بچه اینجور میکنن نیست!!*

والا منم دیدم شیر اهورو میخوره بعد نمیفهمه که اوه حاملن بچه رو به دنیا میذاره ازش مراقبت میخوره

یه جای دیگه دیدم از بچه میمون مراقبت میکنن

حیف که رد بعضی ها اسم انسان گذاشتن
    در هر شغلی ضریب خطا هست و پزشک هم یک انسان ممکنه اشتباه کنه ، ین ضریب خطا در بیمارستان های اموزشی و درمانی بیشتر به چشم می خوره چرا که استاد یا پزشک معالج هم داره اموزش میده و هم طبابت و گاها می سپره به دانشجو اونم بی تجربه می بینی اشتباه می کنه.

حالا کاری که چند ماه پیش انجام شده جای توجیه نداره ولی این جریان دیگه فرق داره بیمار قلبی معلوم نیست جریان چیه حالا مقصر هم باشه هم باید از راه قانونی رسیدگی می شد نه اینکه ضرب وشتم قرار بگیره هر چی باشه ایشون هم زحمت کشیده.

اره الی دانشگاه زیاد شدن خودش از یک طرف کفیت اموزش و دانش تحت تاثییر قرار داده.

26. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

در هر شغلی ضریب خطا هست و پزشک هم یک انسان ممکنه اشتباه کنه ، ین ضریب خطا در بیمارستان های اموزشی و درمانی بیشتر به چشم می خوره چرا که استاد یا پزشک معالج هم داره اموزش میده و هم طبابت و گاها می سپره به دانشجو اونم بی تجربه می بینی اشتباه می کنه.

حالا کاری که چند ماه پیش انجام شده جای توجیه نداره ولی این جریان دیگه فرق داره بیمار قلبی معلوم نیست جریان چیه حالا مقصر هم باشه هم باید از راه قانونی رسیدگی می شد نه اینکه ضرب وشتم قرار بگیره هر چی باشه ایشون هم زحمت کشیده.

اره الی دانشگاه زیاد شدن خودش از یک طرف کفیت اموزش و دانش تحت تاثییر قرار داده.
    راه قانونیش همینه*!
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

27. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

امید خان حوصله داری هااااااااااااااااااااااا
    حرف های خوب خوب بزنین ...بعد عمری یه تایپیک زدی اونم جنجالی :-d

خاطر من پر از حوادثه صفحه اول روزنامه هاست ...وقتی بزرگتر شدم فاصله گرفتم از هرچی دونستن ...

من میگم اگر یه تایپیک باشه هر کسی اتفاق خوب اون روز یا اون هفتشو بگه خیلی بهتره ...
    این برنامه های لعنتی هم پر شدن از حرفای تلخ ..خبرهای ناگوار ..من که کشش رو ندارم و اولش رو بخونم هیچوقت ادامه نمیدم ... وقتی نه کاری از دستمون برمیاد نه چی چرا بخونیم .

..اگر نیاز به مراقبت و درس عبرته ..چیزیه که از بچگی باد باید گرفته باشیم ..عاسه برو عاسه بیا که گاوه شاخت نزنه ...همین برامون بسه ...دیگه نیازی به این همه دونستن نیست که مثلا بخوایم کسب تجربه و مراقبت بشه .

از هرچیزی هم بترسی و بهش فکر کنی سرت میاد .

باشه؟؟؟ببخشیدا جسارت نکردم به تایپیکتون .....فقط آورین یع تایپیک خوب تر بزن
    ویرایش توسط ghazal1 : 05-13-2016 در ساعت 11:15 AM

28. 3 کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    راه قانونیش همینه*!
    خوبه نمی تونی قاضی بشی

30. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1 نمایش پست ها
    امید خان حوصله داری هااااااااااااااااااااااا حرف های خوب خوب بزنین ...بعد عمری یه تایپیک زدی اونم جنجالی :-dخاطر من پر از حوادثه صفحه اول روزنامه هاست ...وقتی بزرگتر شدم فاصله گرفتم از هرچی دونستن ...من میگم اگر یه تایپیک باشه هر کسی اتفاق خوب اون روز یا اون هفتشو بگه خیلی بهتره ...این برنامه های لعنتی هم پر شدن از حرفای تلخ ..خبرهای ناگوار ..من که کشش رو ندارم و اولش رو بخونم هیچوقت ادامه نمیدم ... وقتی نه کاری از دستمون برمیاد نه چی چرا بخونیم ...اگر نیاز به مراقبت و درس عبرته ..چیزیه که از بچگی لاید یاد گرفته باشیم ..عاسه برو عاسه بیا که گاوه شاخت نزنه ...همین برامون بسه ...دیگه نیازی به این همه دونستن نیست که مثلا بخوایم کسب تجربه و مراقبت بشه .از هرچیزی هم بترسی و بهش فکر کنی سرت میاد .باشه؟؟؟ببخشیدا جسارت نکردم به تایپیکتون .....فقط آورین یع تایپیک خوب تر بزن

خوشی و تلخی برادر هم هست ، خب همه حوادث تلخ نیست که! خب شنیدن اینا شاید تلخ باشه ولی خدا نکرده تو موقعیت قرار گرفت یکی شاید با پیشنه که قبلا داشته بهتر رفتار کنه.

رو چشم یک تاپیک فان هم می زنم البته تاپیک های خوش وبش و هرچه می خواهی بگو و صرفا جهت خنده و....هست حالا باید فکر کنم چیزی باشه که تکرای نباشه

31. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

مسن ترین فرد جهان در سن 116 سالگی درگذشت

تهران- ایرنا- 'سوزانا موشات جونز' مسن ترین فرد جهان پنجشنبه شب در سن 116 سالگی در نیویورک از دنیا رفت.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، جونز پس از تحمل یک دوره 10 روزه بیماری درگذشت.
    وی در سال 1899 در مزرعه ای کوچک در حوالی مونتگومری آلاباما متولد شد.
    جونز پس از درگذشت 'میسائو اوکاوا'ی 117 ساله به عنوان مسن ترین فرد جهان در سال گذشته در ژاپن، نام خود را در رکوردهای گینس به عنوان مسن ترین فرد جهان به ثبت رسانده بود.
    شبس** 1088**1565

33. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

مسن ترین فرد جهان در سن 116 سالگی درگذشت

تهران- ایرنا- 'سوزانا موشات جونز' مسن ترین فرد جهان پنجشنبه شب در سن 116 سالگی در نیویورک از دنیا رفت.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، جونز پس از تحمل یک دوره 10 روزه بیماری درگذشت.
    وی در سال 1899 در مزرعه ای کوچک در حوالی مونتگومری آلاباما متولد شد.
    جونز پس از درگذشت 'میسائو اوکاوا'ی 117 ساله به عنوان مسن ترین فرد جهان در سال گذشته در ژاپن، نام خود را در رکوردهای گینس به عنوان مسن ترین فرد جهان به ثبت رسانده بود.
    شبس** 1088**1565
    نمی دونم چرا ماها این موقعیت ها ازدست می دهیم خودم از شبکه ملی چندین نفر دیدم که بالای 120 سال داشتند خب اونا چرا نباید کتاب رکود گینس ثبت بشند!!!

34. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    میزان امتیاز
    10

واااا ما خودمون تو اشناها بالای 116 ساله هم داریم!!!!!!!!!

35. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

خب به خاطر همین می گم دیگه!! اگر داری سند وشناسنامه که بهش تایید کرد باشه حتما اقدام کنید تا کتاب گینس ثبت بشه

36. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

کد خبر: 667387

نظرات: 3

تاریخ مخابره : ۲۲/۰۲/۱۳۹۵ - ۰۷:۱۵

دستگیری 4 مرد جوان؛
    تعرض گروهی 4 مرد شیطان صفت به دختر دانشجو و فیلمبرداری از او
    دختر دانشجو وقتی برای شرکت در جشن تولد دوست تلگرامی‌اش راهی خانه آنها شد، خبر نداشت که او و دوستانش دام سیاهی برایش پهن کرده‌اند.

به این مطلب امتیاز دهید
    88.2%11.8%

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز به نقل از همشهری، اين دختر جوان با مراجعه به پليس بوشهر گفت: دانشجو هستم و از يكي از شهرستان‌هاي استان بوشهر به اينجا آمده‌ام و در خوابگاه زندگي مي‌كنم. چند وقت پيش در يكي از كانال‌هاي تلگرامي با جواني به نام پارسا آشنا شدم. او مي‌گفت كه اهل يكي از استان‌هاي غربي كشور است و مدتي كه از دوستي تلگرامي ما گذشت، به او علاقه‌مند شدم. تصور مي‌كردم كه در كنار او مي‌توانم خوشبخت شوم و براي همين وقتي مرا از طريقتلگرام به جشن تولدش دعوت كرد، از بوشهر راهي شهر غربي كشور شدم و حتي از اين ماجرا چيزي به خانواده‌ام نگفتم. آن روز وقتي وارد خانه او شدم، چند دختر و پسر ديگر هم بودند. پارسا آنها را به من معرفي كرد و چون تازه از راه رسيده بودم، او مرا به اتاقش برد و شربتي برايم آورد تا خستگي‌ام در برود. اما وقتي شربت را خوردم، بيهوش شدم و وقتي به هوش آمدم، متوجه شدم پارسا و 3نفر از دوستانش مرا مورد آزار و اذيت قرار داده‌اند. پارسا حتي از اين ماجرا فيلم گرفته بود و تهديدم كرد كه اگر تن به خواسته‌اش ندهم، فيلم را در اينترنت پخش خواهد كرد. دختر جوان ادامه داد: دنيا روي سرم خراب شده بود و براي حفظ آبرويم، هر طوري بود درخواست پارسا را عملي كردم. او 5 ميليون تومان مي‌خواست و من با كمك دوستانم اين مبلغ را تهيه كردم و به او دادم اما وي دست بردار نبود. او گفت كه باز هم بايد به وي پول بدهم اما من هيچ پولي نداشتم كه به او پرداخت كنم. در اين مدت چندين بار به فكر خودكشي افتادم. چون مي‌دانستم اگر فيلم در اينترنت و شبكه‌هاي اجتماعي پخش شود و خانواده‌ام آن را ببينند، زندگي‌مان نابود مي‌شود. با اين حال با مشورت دوستانم تصميم گرفتم راهي اداره پليس شوم و از ماموران كمك بخواهم. با اظهارات دختر جوان، پرونده‌اي در اين زمينه تشكيل و دستور قضايي براي دستگيري پارسا و همدستانش صادر شد. تيمي از ماموران وارد عمل شدند و با بررسي‌هاي تخصصي موفق شدند هر 4متهم را دستگير كنند. پرونده متهمان هم‌اكنون در اختيار مرجع قضايي قرار گرفته و تحقيقات در اين خصوص ادامه دارد. 2016

37. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

کد خبر: 667387

نظرات: 3

تاریخ مخابره : ۲۲/۰۲/۱۳۹۵ - ۰۷:۱۵

دستگیری 4 مرد جوان؛
    تعرض گروهی 4 مرد شیطان صفت به دختر دانشجو و فیلمبرداری از او
    دختر دانشجو وقتی برای شرکت در جشن تولد دوست تلگرامی‌اش راهی خانه آنها شد، خبر نداشت که او و دوستانش دام سیاهی برایش پهن کرده‌اند.

به این مطلب امتیاز دهید
    88.2%11.8%

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز به نقل از همشهری، اين دختر جوان با مراجعه به پليس بوشهر گفت: دانشجو هستم و از يكي از شهرستان‌هاي استان بوشهر به اينجا آمده‌ام و در خوابگاه زندگي مي‌كنم. چند وقت پيش در يكي از كانال‌هاي تلگرامي با جواني به نام پارسا آشنا شدم. او مي‌گفت كه اهل يكي از استان‌هاي غربي كشور است و مدتي كه از دوستي تلگرامي ما گذشت، به او علاقه‌مند شدم. تصور مي‌كردم كه در كنار او مي‌توانم خوشبخت شوم و براي همين وقتي مرا از طريقتلگرام به جشن تولدش دعوت كرد، از بوشهر راهي شهر غربي كشور شدم و حتي از اين ماجرا چيزي به خانواده‌ام نگفتم. آن روز وقتي وارد خانه او شدم، چند دختر و پسر ديگر هم بودند. پارسا آنها را به من معرفي كرد و چون تازه از راه رسيده بودم، او مرا به اتاقش برد و شربتي برايم آورد تا خستگي‌ام در برود. اما وقتي شربت را خوردم، بيهوش شدم و وقتي به هوش آمدم، متوجه شدم پارسا و 3نفر از دوستانش مرا مورد آزار و اذيت قرار داده‌اند. پارسا حتي از اين ماجرا فيلم گرفته بود و تهديدم كرد كه اگر تن به خواسته‌اش ندهم، فيلم را در اينترنت پخش خواهد كرد. دختر جوان ادامه داد: دنيا روي سرم خراب شده بود و براي حفظ آبرويم، هر طوري بود درخواست پارسا را عملي كردم. او 5 ميليون تومان مي‌خواست و من با كمك دوستانم اين مبلغ را تهيه كردم و به او دادم اما وي دست بردار نبود. او گفت كه باز هم بايد به وي پول بدهم اما من هيچ پولي نداشتم كه به او پرداخت كنم. در اين مدت چندين بار به فكر خودكشي افتادم. چون مي‌دانستم اگر فيلم در اينترنت و شبكه‌هاي اجتماعي پخش شود و خانواده‌ام آن را ببينند، زندگي‌مان نابود مي‌شود. با اين حال با مشورت دوستانم تصميم گرفتم راهي اداره پليس شوم و از ماموران كمك بخواهم. با اظهارات دختر جوان، پرونده‌اي در اين زمينه تشكيل و دستور قضايي براي دستگيري پارسا و همدستانش صادر شد. تيمي از ماموران وارد عمل شدند و با بررسي‌هاي تخصصي موفق شدند هر 4متهم را دستگير كنند. پرونده متهمان هم‌اكنون در اختيار مرجع قضايي قرار گرفته و تحقيقات در اين خصوص ادامه دارد. 2016

ادم گاها نمی دونه واقعیت هست یا داستان!! بعضی دخترا یعنی تا این حد ساده هستند؟؟!!

38. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

دقیقا
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

39. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    میزان امتیاز
    10

خب به خاطر همین می گم دیگه!! اگر داری سند وشناسنامه که بهش تایید کرد باشه حتما اقدام کنید تا کتاب گینس ثبت بشه
    ای بابا کجای کاری اخوی ...اون بدبخت کتاب گینس و رکورد میخواد چکار ...همین که بچه هاش یادشون بیاد که مادرشون زندس براش کافیه :/
    البته سن های بالای صد سال زیادن ...خودمم نمیدونستم توی یه گروه هم محلی هامون زدن با عکس و ...

41. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

ای بابا کجای کاری اخوی ...اون بدبخت کتاب گینس و رکورد میخواد چکار ...همین که بچه هاش یادشون بیاد که مادرشون زندس براش کافیه :/
    البته سن های بالای صد سال زیادن ...خودمم نمیدونستم توی یه گروه هم محلی هامون زدن با عکس و ...
    خو این رکورد چرا مال کشور ما نباشه!!

42. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    میزان امتیاز
    10

خو این رکورد چرا مال کشور ما نباشه!!
    دست بالای دست زیاده .... رکوردا که همیشگی نیست ...اینا که نسل قدیمن ...ینی میشه از نسل ما هم کسی در اینده چنین رکوردی بزنه با توجه به پایین اومدن میانگین عمر !!!!!

43. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    میزان امتیاز
    10

ادم گاها نمی دونه واقعیت هست یا داستان!! بعضی دخترا یعنی تا این حد ساده هستند؟؟!!
    خب شما همینو ببین ....دختری که بخاطر دوست پسر مجازیش راهی یه شهر دیگه میشه معلومه که ....
    استغفرلله ...خدانیاره روزی که بخوایم دیگری رو سرزنش کنیم ...ولی خب این دیگه نیازی نیست که اون دختر اگاه باشه از این تجارب ...همینکه پاشو با اون نیت بیرون گزاشته ینی تمام .

تا وقتی چنین دخترهایی هستن ..چنین پسر هایی هم وجود دارند .

44. 2 کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

دست بالای دست زیاده .... رکوردا که همیشگی نیست ...اینا که نسل قدیمن ...ینی میشه از نسل ما هم کسی در اینده چنین رکوردی بزنه با توجه به پایین اومدن میانگین عمر !!!!!
    نسل ما به 60برسه باید کلاه اش بندازه بالا..

خب خدا چی دیدی زده نشد....

46. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

47. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

خب شما همینو ببین ....دختری که بخاطر دوست پسر مجازیش راهی یه شهر دیگه میشه معلومه که ....
    استغفرلله ...خدانیاره روزی که بخوایم دیگری رو سرزنش کنیم ...ولی خب این دیگه نیازی نیست که اون دختر اگاه باشه از این تجارب ...همینکه پاشو با اون نیت بیرون گزاشته ینی تمام .

تا وقتی چنین دخترهایی هستن ..چنین پسر هایی هم وجود دارند .
    چی بگم ادم گاها می مونه...

چطور میشه ادم یک لحظه کاری می کنه که از بیرون هر کی ببینه مطمینا می گه کار غیر عقلانی بوده.....

48. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

49. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

دستگیری عروس پایان جشن ازدواج / داماد در کلانتری اصفهان راز همسرش را فهمید

گروه خبرنگاران ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ 20254 بازدید اولین نفری باشید که درباره این خبر نظر میدهید.

رکنا: عروس جوان در حالی که به همراه کاروان عروسی به در خانه رسید، در برابر چشمان داماد و میهمانانش بازداشت شد.
    اتهام این نوعروس کشیدن چک بلامحل بود چون جهیزیه اش را به این صورت تهیه کرده بود.
    عروس جوانی که به دلیل کشیدن چک بلا محل توسط ماموران کلانتری جلب شده و به کلانتری منتقل شده بود در حالی که بسیار گریان بود و آرامشی نداشت و مدام پدر و مادرش را نفرین می کرد در واحد مشاوره یکی از کلانتری های اصفهان در خصوص ماجرای زندگیش گفت: :دو ماه است که عقد کرده ام وبه اصطلاح تازه عروس هستم و خیر سرم باید بهترین دوران زندگیم را از سر بگذرانم.
    مغازه لوازم آرایشی وبهداشتی کوچکی با هزار بدبختی خودم دست وپا کردم وبرای امرار معاش حلال در آنجا مشغول به کار هستم. زمان عروسیم نزدیک ونزدیک تر میشد وپدر ومادر بی فکرم هیچ تلاشی برای تهیه جهیزیه من نمی کردند.
    من چون دیدم عروسیم نزدیک است و به خاطر آبرو باید مقداری جهیزیه با خود داشته باشم، بالاجبار به مغازه لوازم خانگی رفتم و تمام جهیزیه ام را به قیمت 13میلیون خریدم و چون پولی به همراه نداشتم از خودم چک دادم و فروشنده هم اول قبول کرد که مدتی به من فرصت دهد حتی دو روز مانده بود به عروسیم فروشنده آمده بود وسایلش را جمع کند که با هزار خواهش و التماسی که من کردم صرف نظر کرد. چون پای آبرویم در میان بود و همه خصوصا خانواده همسرم جهیزیه ام را دیده بودند مجبور بودم آنقدر التماس کنم تا آبرویم نرود.
    بعد از اصرار من توافق کردیم ماهیانه مبلغ یک میلیون تومان به وی بدهم تا حسابم تصفیه شود، ولی حالا متوجه شدم بدون اطلاع و خبر به من، فروشنده شاکی شده وحتی وکیل گرفته وبدون احضاریه حکم جلب مرا گرفته است. حالا شمابفرماید چکار کنم؟ شب عروسی در بین همه اقوام بازداشت شدم . پولی ندارم که به او بدهم. همه اش تقصیر والدینم است ودر این مدت نگفتند که من هم فرزندشان هستم. هیچ تکیه گاهی ندارم. از زمان عروسی وحتی بعدش یک سری به من نزدند یک سراغی نگرفتند که دلم مقداری خوش شود. حمایت مالی که نکردند هیچ، حتی حمایت عاطفی هم نکردند. نگفتند که چطور قرار است این مبالغ را پاس کنم. به خدا جای من کلانتری ودادگاه نیست. من یک مغازه دار آبرو دار هستم. می خواستم با کار کردن چک فروشنده را پاس کنم ولی نشد...
    همسر عروس جوان که از موضوع باخبر شده و سراسیمه وارد کلانتری شده بود با گریه به همسرش گفت، من فقط تو را می خواستم بدون جهیزیه. چرا اینکار را با من وخودت کردی؟ حالا خوب شد خانواده هایمان با خبر شدند؟ من یک زندگی ساده می خواستم، خودت را می خواستم بعد با همدیگر و با تلاش وکار کردن همه چیز را برای زندگی مهیا می کردیم...
    تحلیل روانشناس:
    به دلیل آداب ورسوم غلط وتشریفات بیش از حد، افراد به هر وسیله ای متوسل می شوند تا به خاطر حرف وحدیث مردم انتظارات دیگران را بر آورده کرده وخود رابه ورطه نابودی بکشانند. همانطور که مورد مذکور به دلیل سهل انگاری وبی توجهی والدین بدون توجه به عواقب آن وبه خاطر فشار روحی ناشی از روبرو شدن با خانواده شوهر چک بلا محل کشیده که علاوه بر سوئ سابقه زندگی خانوادگی اش نیز به خطر افتاده است. بنابراین توصیه می شود از تجمل گرایی دوری و فرهنگ ساده زیستی رادر جامعه جا بیندازیم تا شاهد همچنین حوادث تلخی نباشیم.

50. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

مرگ پایان تهدید برای رابطه غیر اخلاقی با مادر و دختر / مرد غیرتی تیر خلاص را در خیابان شلیک کرد + عکس

[replacer_a]۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ 12659 بازدید اولین نفری باشید که درباره این خبر نظر میدهید.

رکنا: مردی عصبانی به همراهی دوست اش فردی را که به همسر و دخترش توهین کرده بود، مورد هدف گلوله قرار داد.

"رنه آنیبال سیلوا رویز" پدر عصبانی مردی را به اتهام توهین به همسر و دخترش در مکزیک با شلیک گلوله از پای درآورد. رنه به همراهی دوست اش "خوزه آنتونیو پرز" مردی را که به عزیزان اش توهین کرده بود به بهانه ترساندن اش برای پیشگیری از تکرار عمل اش تعقیب کردند و با ضرب گلوله های متعدد از پای درآوردند. البته طبق اظهارات متهمان آنها قصد کشتن قربانی را نداشتند و فقط می خواستند وی را بترسانند. فیلم های دوربین مدار بسته صحنه حمله وحشیانه این دو مرد را به تصویر کشیده است. قربانی که خود را در تیررس شلیک این دو مرد می بیند پا به فرار می گذارد، اما با شلیک های متوالی این دو مرد در نهایت به زمین می افتد. بعد از این اتفاق پرز با اسلحه بالای سر پیکر بی جان این مرد می ایستد و با مشاهده وخامت اوضاع هر دو نفر پا به فرار می گذارند که با اطلاع رسانی به موقع مردم به پلیس بازداشت می شوند. رنه هنگام دستگیری اعتراف کرده قربانی به خانواده اش توهین کرده و قصد داشت با تهدید با همسر و دخترش رابطه برقرار کند و آنها قصد داشتند وی را بترسانند نه اینکه به قتل برسانند. طبق اظهارات پلیس دو قبضه اسلحه به همراه 25 پوکه گلوله در محل وقوع جرم یافت شده است.

51. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

روایت سه فوتبالیست مشهور از روزهای خماری
    سه تن از فوتبالیست‌های سابق استقلال و پرسپولیس که قبلا خودشان در دام اعتیاد افتاده‌اند و حالا به پاک‌بودنشان افتخار می‌کنند، به فوتبالیست‌های امروزی درباره قرار گرفتن‌شان در این راه غلط هشدار می دهند.

به این مطلب امتیاز دهید
    100%0%

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، حدود ٢٠ روز بعد از درگذشت مهرداد اولادی، مهاجم سابق تیم‌های پرطرفدار پایتخت قوه قضائیه رسما اعلام کرد که مرگ این فوتبالیست بر اثر مصرف مواد و الکل بوده است.

اعلام شدن این مسأله با وجود این‌که با انتقاد برخی از اهالی فوتبال همراه بود اما زنگ خطری را برای تمام فوتبالیست‌های کشور به صدا درآورد تا اگر قدم در این راه اشتباه گذاشته‌اند، به خودشان بیایند.

چند روز قبل هم مهدی ‌هاشمی‌نسب، بازیکن سابق سرخابی‌ها در گفت‌وگویی اعلام کرد که استفاده از مواد مخدر در میان بازیکنان امروزی رواج پیدا کرده است.

ما در ادامه با سه تن از فوتبالیست‌های سابق استقلال و پرسپولیس که قبلا خودشان در دام اعتیاد افتاده‌اند و حالا به پاک‌بودنشان افتخار می‌کنند، همکلام شدیم تا آنها به فوتبالیست‌های امروزی درباره قرار گرفتن‌شان در این راه غلط هشدار دهند.

فنونی‌زاده: با روان‌درمانی جلوی مصرف مواد را بگیرند

مهدی فنونی‌زاده، پیشکسوت استقلال درباره خطر مصرف مواد مخدر و الکل برای بازیکنان می‌گوید: «در دوره‌ای که ما فوتبال بازی می‌کردیم، چنین چیزهایی نبود و برخی از نفرات مثل خودم که گرفتار این‌طور مسائل شدیم، بعد از خداحافظی از فوتبال و به‌دلیل تنهایی بود.

حالا دیگر کیف فوتبالیست‌ها را که بگردید، چند بسته قرص از آن بیرون می‌ریزد که معلوم نیست برای چه استفاده می‌کنند. باید واقع‌بین باشیم و ببینیم که کار از خطر هم گذشته و استفاده از مواد در میان بازیکنان ما وجود دارد.»

وی همچنین می‌افزاید: «بهترین راهکار این است که فدراسیون یا خود باشگاه‌ها به صورت مخفیانه و بدون رسانه‌ای کردن موضوع از بازیکنان تست مورفین و محرک بگیرند.

حتی اسامی را هم روی تست‌ها نزنند که مبادا آبروی کسی به خطر بیفتد. بعد از آن‌که جواب تستی مثبت درآمد، به جای آن‌که چنین بازیکنانی را طرد کنیم، باید آنها را در اختیار یک روانشناس خوب بگذاریم تا درمان شوند. این راه درست شناسایی و برخورد با این افراد است.»

فنونی‌زاده در پایان خاطرنشان می‌کند: «به بازیکنان امروزی هشدار می‌دهم که سمت چنین مسائلی نروند؛‌ شاید یک شادی زودگذر برایشان داشته باشد اما درنهایت این کار برایشان گران تمام می‌شود.

وجود چنین مسائلی در میان ورزشکاران فاجعه است و نباید حتی یک نفر هم به سمت مواد و الکل برود. امیدوارم باشگاه‌ها و فدراسیون گوش شنوا داشته باشند و کمی هم به فکر سلامتی بازیکنان‌مان باشند. دیگر نباید شاهد چنین خبرهایی از مرگ فوتبالیست‌ها باشیم.»

محرمی: مواد را با دوپینگ اشتباه نگیرید

مجتبی محرمی یکی از ستاره‌های پرسپولیس در دهه ٦٠ که مدتی به اعتیاد دچار شده بود، درباره مشخص شدن علت مرگ اولادی می‌گوید: «نمی‌دانم چرا وقتی آدم‌ها از دست می‌روند،‌ به یادشان می‌افتیم و قبل از آن جلوی این اتفاقات را نمی‌گیریم.

البته من اعتقاد دارم که روح فوتبال ما پاک است و اکثریت بازیکنان دنبال چنین چیزهایی نیستند اما آن دسته کمی هم که به سراغش می‌روند، باید یک‌سری مسائل را بدانند.

البته شاید برخی از بازیکنان برای این‌که فکر می‌کنند این مواد نیروزا است، ‌به سمت آن می‌روند اما اگر واقعا مغزشان کار کند، می‌فهمند که مواد مخدر نیروزا نیست و انسان را فرو می‌ریزد.»

وی همچنین می‌افزاید: «البته این مسائل در فوتبال دنیا وجود دارد اما در ایران برخلاف دیگر نقاط جهان مخفی می‌شود. کسی که فوتبال بازی می‌کند، باید بداند که روح فوتبال با آلودگی در تضاد است.

به‌هرحال یک‌سری هم اشتباه می‌کنند و از جامعه‌ای که در آن قرار دارند،‌ طرد می‌شوند. همین باید برایشان یک هشدار باشد که به کارشان ادامه ندهند.»

رجبی: مواد بهره سختی از شما می‌گیرد

رضا رجبی، پیشکسوت استقلال که به گفته خودش ١٦‌سال قبل از اعتیاد رهایی پیدا کرده و بعد از آن همواره قصد داشته از ورود سایر اطرافیانش به چنین حوزه‌ای جلوگیری کند، با اشاره به اعلام علت مرگ مهرداد اولادی می‌گوید: «مهرداد اولادی شاگرد من نبود اما آنهایی که در مجموعه انقلاب هستند،‌ شاهدند که من ٥٠بار یک ساعته با اولادی صحبت کردم و گفتم من این راه را رفتم اما تو نرو.

مشکل او خوردن مشروب و ترامادول نبود، بلکه این مراحل را گذرانده بود و من هم کتاب‌ هزار‌سال پاکی را به او هدیه دادم. مهرداد با نصیحت‌های من تصمیم گرفت به ملوان برود اما آ‌نجا از برخی مسائل ناراحت شده بود. آن شب کذایی هم اولادی به یکی از دوستان مشترکمان زنگ زده بود و دوباره قدم در راه اشتباه گذاشته بود.»

وی همچنین می گوید: «خیلی‌ها به من می‌گویند تو که سال‌هاست از اعتیاد فرار کرده‌ای، چرا باز هم در این‌باره حرف می‌زنی اما من در تلویزیون هم رفتم و گفتم که چه راه اشتباهی را رفتم و چقدر سختی کشیدم که برگشتم.

شاید هیچ‌کدام از بازیکنان که الان مورد خطاب من هستند، به اندازه من افتخار در دوران بازیگری‌شان نداشته باشند اما می‌خواهم خطاب به آنها بگویم که مواد و الکل بهره سختی از شما می‌گیرد. شاید برخی از بازیکنان فکر کنند در خفا این کار را می‌کنند و کسی نمی‌فهمد اما جدا از مرگ شخصیتی، برایشان مرگ جسمی هم می‌آورد.»

رجبی در پایان با اشاره به وضع نه‌چندان جالب فوتبالیست‌ها در استفاده از الکل و مواد می‌گوید: «متاسفانه باید بگویم که استفاده از ترامادول بین بازیکنان ما بیداد می‌کند و جدیدا هم متادون رواج پیدا کرده است.

آقایان اینها لذت‌های آنی است اما شما با این کارها فرصت‌های دیگرتان را از دست می‌دهید. من هم قبل از دوره‌ای که به اعتیاد دچار شوم، فکر می‌کردم هیچ وقت معتاد نمی‌شوم اما وقتی فهمیدم وارد آن بازی شده‌ام که دیگر خیلی دیر بود.

رفتن به سمت مواد مثل یک مرداب می‌ماند که به هوای گل‌های آن می‌دوید اما در مرداب غرق می‌شوید. امیدوارم کسانی که پایشان را در راه غلط گذاشته‌اند، دست از کارشان بکشند و اتفاقی که برای مهرداد اولادی افتاد، برایشان یک درس بزرگ شود.»

52. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

53. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

«کفش‌ پاشنه‌بلند» برای همیشه بیچاره ام کرد
    یک کارمند زن که بدون پوشیدن «کفش پاشنه‌بلند» سر کار حاضر شده بود از شرکت اخراج شد.

به این مطلب امتیاز دهید
    100%0%

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز به نقل از تسنیم، شرکتی در پایتخت انگلیس، یک کارمند زن را به دلیلی آنچه «نپوشیدن کفش پاشنه‌بلند» عنوان کرده از کار اخراج کرده است.
    بر اساس گزارش روزنامه انگلیسی ایندیپندنت، این شرکت در توجیه این اقدام خود مدعی شده است که بر اساس آنچه در قرارداد با کارمندان زن این شرکت ذکر شده آنها موظفند با کفش پاشنه‌بلند سر کار حاضر شوند.

این شرکت در بیانیه‌ای که در این رابطه منتشر کرده عنوان کرده است که در حال بررسی کدهای یکسان‌سازی پوشش کارمندان شرکت هستیم که با ارزش‌هایی که در مرامنامه این شرکت آمده است هم‌راستا شوند.
    خانم «نیکولا تورپ»، 27 ساله که به دلیلی پوشیدن کفش پاشنه تخت از این شرکت رانده شده است می‌گوید تاکنون هیچ مبلغی به عنوان حقوق از این شرکت دریافت نکرده است.

شرکت «پی‌دبلیو‌سی»(PWC)، کارمندان زن طرف قرارداد این شرکت را موظف کرده است که از کفش‌هایی با پاشنه دو تا چهار اینچینی(5-10 سانتی‌متر) برای حضور در سر کار استفاده کنند.
    مسئول منابع انسانی شرکت در این رابطه گفته است: "خانم «تورپ» دستورالعمل‌های ما را در رابطه به نحوه پوشش برای حضور در سر کار مطالعه و امضا کرده است".

این درحالی است که شرکت «پی‌دبلیو‌سی»(PWC)،اذعان کرده است که نحوه لباس‌پوشیدن جزو سیاست‌های این شرکت نیست!
    خانم «تورپ» اما با راه‌انداختن کمپینی علیه کارفرمایان خود سعی در مقابله‌به‌مثل کرده است؛ کمپین او تا به حال 66 هزار امضاء جمع کرده است.

وی همچنین دادخواستی را در این رابطه و برای جلوگیری از کارفرمایانی که کارمندانشان را مجبور می‌کنند، آنگونه که آنها می‌خواهند لباس بپوشند آماده کرده است.
    دولت انگلیس به دادخواست‌هایی که بیش از 100 هزار امضاء داشته باشند رسیدگی می‌کند و در حال حاضر دادخواست این زن 27 ساله به بیش از 119‌ هزار امضاء رسیده و همچنان در حال افزایش است.

54. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

55. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

دستگیری تعدادی از وکلای دادگستری در پارتی شبانه

[replacer_a]۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ 436 بازدید اولین نفری باشید که درباره این خبر نظر میدهید.

رکنا: رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری کل استان مازندران از دستگیری تعدادی از وکلای دادگستری در پارتی شبانه در شهرستان سرخرود خبر داد.

گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی دادگستری استان مازندران، نبی الله مسلمی رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری کل استان مازندران اظهار کرد: با وصول گزارشی مبنی بر حضور تعدادی از وکلا در پارتی شبانه واقع در یک ویلا در شهرستان سرخرود در روز پنج شنبه تاریخ ۹۵/۲/۲۳ این مرجع با اخذ دستور قضایی از رییس حوزه قضایی سرخرود کشف و تعقیب متهمین در دستور کار این مرجع قرار داد.
    وی افزود: پس از اخذ حکم، ماموران با ورود به منزل متهمین را با پوششی نامناسب و زننده، همراه با استعمال مشروبات الکلی و در حال پایکوبی بصورت مختلط، به همراه مقادیر مشروبات الکلی و آلات و ادوات لهو و لعب، دستگیر و به مراجع قضایی تحویل دادند.
    مسلمی تعداد دستگیرشدگان را بیش از 15 نفر اعلام کرد و یادآور شد: از این تعداد 2 نفر وکیل از استانهای قم و گلستان بودند.
    رئیس حفاظت واطلاعات دادگستری استان مازندران ضمن تاکید بر اینکه وکلا از جایگاه مهمی در دستگاه قضایی کشور برخوردار می باشند خاطر نشان کرد: به لحاظ مسئولیت خطیر و حساس وکلا در نظام قضایی کشور، حفاظت واطلاعات دادگستری به عنوان ضابط قوه قضائیه با وکلایی که با ارتکاب تخلف و جرایم موجب تضعیف جایگاه این مجموعه گردند، بر اساس وظایف قانونی خود در برخورد با آنان کوتاهی نخواهد کرد.

56. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

آتش سوزی هولناک نخلستان در بستک

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بستک گفت: آتش سوزی نخلستان روستای فتویه شهرستان بستک موجب از بین رفتن حدود یکهزار نفر نخل شد.

[replacer_a]: کریم زادگان افزود: این آتش سوزی حدود 400 میلیون تومان خسارت به نخلداران وارد کرد.
    وی خاطرنشان کرد: این آتش سوزی به علت نامعلوم دیروز در سطح 3 هکتار از این نخلستان رخ داده و با تلاش ماموران دیشب مهار شد.
    مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بستک افزود: وزش باد در این منطقه امروز موجب شعله ورشدن مجدد آتش شد که ماموران در منطقه برای جلوگیری از انتشارمجدد آتش حضور دارند.

منبع: [replacer_a]

57. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

کد خبر: 669267

نظرات: 0

تاریخ مخابره : ۲۵/۰۲/۱۳۹۵ - ۲۱:۴۵

در آذربایجان شرقی رخ داد؛
    هتک حیثیت در شبکه اجتماعی تانگو
    رئیس پلیس فتا آذربایجان شرقی گفت: فردی که در شبکه اجتماعی تانگو اقدام به توهین و آبروریزی علیه یکی از شهروندان می کرد، دستگیر شد.

به این مطلب امتیاز دهید
    0%0%

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، سرهنگ محسن محمودی گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی با انتشار مطالب توهین آمیز در شبکه اجتماعی تانگو موجب آبروریزی و هتک حیثیت او شده است، مراتب در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: پس از اخذ اظهارات شاکی، مستندات جمع بندی و مشخص شد اظهارات شاکی واقعیت داشته که پس از اخذ دستور قضایی فرد متخلف به محل پلیس فتا منتقل شید.

رئیس پلیس فتا آذربایجان شرقی با بیان اینکه متهم پس از تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قضایی به دادسرا معرفی شد، خاطرنشان کرد: توصیه ای که پلیس فتا برای کاربران فضای مجازی دارد این است که هرگز از این فضا برای اهدافی همچون مزاحمت و هتك حیثیت افراد استفاده نکنند در غیر این صورت بر اساس قانون جرائم رایانه ای افزون بر اعاده حیثیت به حبس و جزای نقدی محكوم خواهد شد.

افراد در صورت بروز مشکلات مشابه در فضای سایبری، به پلیس فتا مراجعه کرده و مشکل خود را با کارشناسان این پلیس در میان بگذارند و این اطمینان را داشته باشند که پلیس فتا با تمام توان در مقابل هرگونه بزه سایبری عکس العمل نشان خواهد داد.

58. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

دوستان قطعا همه ماجرای قتل ستایش دختر بچه افغانی ساکن ورامین رو شنیدید .

دختر بچه ای شش ساله که توسط یک جوان ۱۷ساله ایرانی به قتل رسید وبه طرز فجیعی با اسید سوزانده شد .

این پسر در مدرسه با دیدن فیلم مستهجن تحریک شده بود .

در نبود والدینش ستایش رو شاید به طمع خوراکی به منزلشون کشونده وبه قتل رسونده .

من اسیب شناس نیستم ولی دوست دارم نظرتون رو بدونم .

دلیل این فاجعه چه بود .

گوشی هوشمند

فیلم های مستهجن ماهواره

مدیر مدرسه

مادر ستایش

مادر وپدر جوان ایرانی

به نظر من همه این ها درصدی مقصر بودن .

از همه بیشتر مادری که فرزندش تنها به کوچه فرستاده .

البته که این دختر سنی نداشته ولی با توجه به عکس های منتشر شده از اون در فضای مجازی احتمالا پوشش مناسبی نداشته .

چرا از بین چندین دختر ساکن اون کوچه پای ستایش به ماجرا باز شد .

واما مادر جوان ایرانی که پسرش رو به حال خودش رها کرده .

به نظر من یه مادر که جوون تو خونه داره تا حد امکان نباید جوون رو تنها بزاره چون تنها بودن زمینه ساز خیلی از جرایمه

از جمله اعتیاد ,رابطه نامشروع ,......

خب در این بین شاید مدیر مدرسه تقصیری نداشته باشه .

ولی گوشی که توسط دانش اموز به مدرسه برده شده وفیلمی که باعث تحریک شده ایا روی بقیه هم تاثیر گذاشته ؟

شاید اگر مدیر جدی تر با مساله موبایل برخورد میکرد به این راحتی کسی با خودشون گوشی حمل نمیکرد .

شاید پدر ومادرها ی زیادی به اینجا سر نزنن ولی شمایی که این مطلب رو میخونید خواهشا به اطرافیان گوشزد کنید که بیشتر مواظب بچه ها باشن .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

59. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    تشکر شده 434 بار در 239 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام. یک فکری به ذهنم رسید و اینکه یک صحفه حوادث داشته باشیم حالا شما هم مشارکت کنید و در مورد حوادث هم که رخ داده در مورد اش اسیب شناسی و علت و ... بحث کنیم اینم خوب میشه تا اینکه فقط بخونیم احضار تاسف کنیم.

حوادث تلخ هستند ولی می توند درس عبرت و تجربه باشند.
    دمت داغ.... فکر قشنگی بود

60. کاربران زیر از ashkan1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

61. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ستیلا نمایش پست ها

دختر بچه ای شش ساله که توسط یک جوان ۱۷ساله ایرانی به قتل رسید وبه طرز فجیعی با اسید سوزانده شد .

دلیل این فاجعه چه بود .

گوشی هوشمند

فیلم های مستهجن ماهواره

مدیر مدرسه

مادر ستایش

مادر وپدر جوان ایرانی

البته که این دختر سنی نداشته ولی با توجه به عکس های منتشر شده از اون در فضای مجازی احتمالا پوشش مناسبی نداشته .

به نظر من یه مادر که جوون تو خونه داره تا حد امکان نباید جوون رو تنها بزاره چون تنها بودن زمینه ساز خیلی از جرایمه

ولی گوشی که توسط دانش اموز به مدرسه برده شده وفیلمی که باعث تحریک شده ایا روی بقیه هم تاثیر گذاشته ؟

شاید اگر مدیر جدی تر با مساله موبایل برخورد میکرد به این راحتی کسی با خودشون گوشی حمل نمیکرد .

شاید پدر ومادرها ی زیادی به اینجا سر نزنن ولی شمایی که این مطلب رو میخونید خواهشا به اطرافیان گوشزد کنید که بیشتر مواظب بچه ها باشن .
    فیلم پورن اونم نه ماهواره ای بلکه نرم افراز ها ارتباطی مثل تلگرام و.....

وقتی گوشی پدر ومادر نظارت ندارند و پر شده از شبکه و گروه های س....خب این سن ماجراجویی باعث میشه کنجکاو بشه و نگا کنه.

به خصوص اینکه این فیلم ها ایرانی و لو رفته باشه دیگه بدتر....

پدر ومادر ها باید زیاد نظارت داشته باشند ، به خاطر اختضای سن و نبود اگاهی سوق پیدا می کنند به س...چت و خود ارضاعی و فیلم گرفتن از خودشون و گاها رابطه جنسی مخفیانه و .....

تلگرام خیلی نرم افزار خیلی مفید هست ولی به خاطر این مسایل خراب شد....

62. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

63. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    تشکر شده 434 بار در 239 پست
    میزان امتیاز
    0

فیلم پورن اونم نه ماهواره ای بلکه نرم افراز ها ارتباطی مثل تلگرام و.....

وقتی گوشی پدر ومادر نظارت ندارند و پر شده از شبکه و گروه های س....خب این سن ماجراجویی باعث میشه کنجکاو بشه و نگا کنه.

به خصوص اینکه این فیلم ها ایرانی و لو رفته باشه دیگه بدتر....

پدر ومادر ها باید زیاد نظارت داشته باشند ، به خاطر اختضای سن و نبود اگاهی سوق پیدا می کنند به س...چت و خود ارضاعی و فیلم گرفتن از خودشون و گاها رابطه جنسی مخفیانه و .....

تلگرام خیلی نرم افزار خیلی مفید هست ولی به خاطر این مسایل خراب شد....
    بیشتر از فیلم بد بد خود آدم مقصره که طوری تربیت شده که این چیزا رو فیلم بد بد نمی دونه

64. کاربران زیر از ashkan1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

65. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط ستیلا نمایش پست ها

دلیل این فاجعه چه بود .

گوشی هوشمند

فیلم های مستهجن ماهواره

مدیر مدرسه

مادر ستایش

مادر وپدر جوان ایرانی

سلام

این ماجرا انقد وحشتناک بود که تا دوروز من از فکرش بیرون نمیرفتم

ستیلا خانم. مصاحبه با پدر و مادر پسره شد. مادر میگفت هرکی میگه بچه من 17 سالشه 20 سالشه الکی میگه بچه من 15 سالش شناسنامش هست! میگفت ترخدا بچه منم بچست.

منم عکس دختره رو دیدم پوشش بلوز شلوار بلند و موهاش باز بود و برای یه دختر6سالشه چیز خیلییی عادی هست ...

گفتید چرا بین این همه دختر به اون تجاوز شد باید بگم که هر دو خانواده ها دوستای صمیمی هم بودن! رفت و اما خانوادگی داشتن. پس درنتیجه خیلیی فرق میکنه با بقیه
    هم پسره دختره رو میشناخته هم دختر پسره رو میشناخته. درنتیجه دختر هم با گفتن پسر بیا بریم خونمون رفته چون فکر میکرده مثل روزهای دیگست که خانواده ها باهم میرن

به نظر من بچه تو این سن نباید. گوشی داشته باشه انقد کانال تلگرام افتضاحی امده. و دوستای ناباب زیاد هستن به قول شما فیلم های زشت نگاه میکنن

و اینکه این پسره هم تو سن بلوغ بوده وقتی این چیزا رو ببین صدرصد اتیش شهوتش بیشتر میشه. و اون لحظه فقط فکر برطرف کردن نییاز جنسیش بوده وقتی هم که. کار از کار گذشته ترسیده. زده دختره رو به طور وحشتناکی کشته!!!!!! و صدرصد تک تک اعضای خانواده مقصر هستند! ... نباید یه پسر و تو خونه تنها بذارن. . پدر ستایش نباید میذاشت تنهایی بیرون بره ... و و و هزاران دلیل دیگه

امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

66. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

67. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan1 نمایش پست ها
    بیشتر از فیلم بد بد خود آدم مقصره که طوری تربیت شده که این چیزا رو فیلم بد بد نمی دونه
    این مسله جای بحث زیاد داره!

در کل وقتی نوجوانی که به بلوغ جنسی میرسه نا خوداگاه کنجکاو میشه بفهمه و..... خب این فیلم ها در دسترس باشه ممکنه به طرف اش کشیده بشه....

68. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

69. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

کد خبر: 669873

تاریخ مخابره : ۲۷/۰۲/۱۳۹۵ - ۱۲:۰۵

پشیمانی؛
    حضور الهام عرب مدلینگ زن معروف در دادگاه+ تصاویر
    در جلسه دادستان عمومی و انقلاب تهران با قضات دادسرای جرائم رایانه‌ای در راستای افشای پروژه مدلینگ، یک داوطلب پشیمان شده مدلینگ حضور داشت.

به این مطلب امتیاز دهید
    100%0%

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، این داوطلب مدلینگ طی اظهاراتی به ماجرای جذب خود به این فعالیت اشاره کرد و به کسانیکه علاقه دارند که وارد این فعالیت شوند تاکید کرد که به تبعات ناشی از این فعالیت بیشتر فکر کنند چرا که ورود به این شبکه ها شاید به دست خود شخص باشد اما خارج شدن از آن اینگونه نیست.

این فرد که الهام نام داشت با بیان اینکه عشق خانواده و وطن باعث حضورش در این جلسه شد پاسخگوی سوالات دادستان تهران شد.

عباس جعفری دولت آبادی در راستای افشای پروژه مدلینگ در ایران با طرح سوالی مبنی بر اینکه چگونه به این فعالیت جذب شدید از این داوطلب پشیمان شده خواست که توضیحی در این رابطه ارائه دهد.

الهام: به این جلسه آمدم تا تجربیات خودم به دیگران انتقال دهم تا دیگران دچار اشتباهی که من شدم نشوند.

وی ادامه داد: من فکر می‌کنم همه انسان عاشق زیبایی و شهرت هستند و دوست دارند دیده شوند؛ اما مهم این است که به چه قیمت می خواهند دیده شوند و در مقابل دیده شدند چه چیزهایی را از دست می دهند.

الهام گفت: بازیگران سینما نیز دیده می شوند اما چیزی را از دست نمی دهند و حتی بسیاری از ارزش هایشان را هم حفظ می کنند اما یک مدل به تناسب این کار حجابش را از دست می دهد و شناخت و مشهور بودنش در ازای از دست دادن آبرویش است.

وی ادامه داد: دیالوگ یک فیلم خارجی را که دیده ام بخاطر دارم که در آن گفته می شد که شاید مردان از زنان خیره سر خوششان بیاید ولی هرگز با آنها ازدواج نمی کنند بنابراین باید در نظر داشت که ما در یک جامعه ایرانی زندگی می‌کنیم.

دادستان تهران گفت: چرا این کار را انتخاب کرده اید آیا جاذبه مالی باعث انتخاب این کار شد؟

الهام گفت: یکی از علت های آن این بود که دوست داشتم دیده شوم و دیگری درآمد بالایی که مدلینگ بودن در ایران و در کشورهای دیگر دارد موجب جذب من به این کار شد.

جعفری دولت آبادی تصریح کرد: ماهیانه به طور میانگین چقدر درآمد دارید؟

داوطلب پشیمان شده مدلینگ پاسخ داد: فرق می کند اما به طور میانگین ۱۰ میلیون

دادستان تهران گفت: خودتان وارد این کار شدید یا کسی شما را وارد کرد؟

الهام تصریح کرد: اولین بار به وسیله یکی از خانم ها که گریمور من بود وارد این کار شدم و سپس از طرق عکاس ها و گریمور های دیگر از من دعوت شد.

دادستان تهران گفت: چه مقدار از شما در فضای مجازی و شبکه های خارجی عکس منتشر شده است؟

داوطلب پشیمان شده مدلینگ پاسخ داد: عکس های بسیاری زیادی پخش شده است در واقع ورود به این شبکه شاید به دست خود شخص باشد اما خارج شدن از آن خیر.

وی ادامه داد: من خودم دیگر دوست ندارم عکس بی حجابم در این صفحه ها منتشر شود.

جعفری دولت آبادی گفت: در این کار آیا سفر خارجی هم داشتید و در آنجا چه فعالیتی می کردید؟

الهام گفت: بله، برای سالن های خارجی مدل بودم سفرهای خارجی درآمد زیادی نداشت اما تمام هزینه های سفر به عهده خودشان بود و باعث شهرت در عرصه کاری می شد.

دادستان تهران گفت: افراد در داخل کشور چگونه جذب و شناسایی می شدند؟

الهام پاسخ داد: مرجعی وجود ندارد که مدیریت کند کاملا شانسی است.

جعفری دولت آبادی گفت: بدون برنامه که نمی شود بنابراین چگونه یک خانم جذب این فعالیت می شود؟

الهام گفت: یکی از علت هایی که یک مدل در کارش موفق می شود تفاوت چهره است در واقع تفاوت چهره مدل در بدون آرایش و با آرایش بودن آن است.

دادستان تهران گفت: این افراد چگونه در کشور در آرایشگاه و مزون ها جذب می شوند؟

داوطلب پشیمان شده مدلینگ اظهار کرد: از طریق خود مدل ها، عکاسها و گریمور ها یکدیگر را می شناسند و کم کم عکس یک مدل که ۵۰۰هزار تومان از یک گریمور می گیرد ممکن است ۲۰۰ میلیون برای آن گریمور درآمدزایی داشته باشد.

وی ادامه داد: به واسطه شبکه اینستاگرام و به تعداد لایک ها و کامنت هایی که یک عکس می گیرد متوجه می شوند که عکس خوب است بنابراین به واسطه این شبکه مدل شناخته می شود.

دادستان تهران گفت: عکس ها را خودت منتشر می کردی یا کسی دیگری این کار را می کرد؟

الهام تصریح کرد: عکس ها را در پیج شخصی خودم منتشر می کردم و عکاس ها و گریمورها هم برای تبلیغات در شبکه هایی دیگر اینستاگرام که به شکل شبکه های تبلیغاتی منتشر می کردند.

دادستان تهران گفت: در تهران چه تعداد عکاس وجود دارد که این عکس ها را منتشر می کند؟

وی افزود: گریمورها اغلب سالن ندارند و در خانه فعالیت می کنند و عکاس ها نیز باغ اجاره می کنند و دفتر ندارند.

دادستان تهران چه توصیه ای به خانواده ها و جوانان دارید که دچار این اشتباه نشوند؟

الهام پاسخ داد: بسیاری از این خانم ها در پیج من می آیند و مطرح می کنند که دوست دارند مدل شوند، شاید عکس برای آنها جذاب باشند اما باید به تبعات آنها فکر کنند.

این داوطلب پشیمان شده مدلینگ در پایان خاطرنشان کرد: آرزوی تمام دختران این است که به خانه بخت بروند و خوشبخت شوند اما باید دید آیا فردی که مدل است انتخاب فردی می شود که دوستش دارد، ۹۰ درصد پاسخ منفی است.

70. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

کد خبر: 669873

تاریخ مخابره : ۲۷/۰۲/۱۳۹۵ - ۱۲:۰۵

پشیمانی؛
    حضور الهام عرب مدلینگ زن معروف در دادگاه+ تصاویر
    در جلسه دادستان عمومی و انقلاب تهران با قضات دادسرای جرائم رایانه‌ای در راستای افشای پروژه مدلینگ، یک داوطلب پشیمان شده مدلینگ حضور داشت.

به این مطلب امتیاز دهید
    100%0%

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، این داوطلب مدلینگ طی اظهاراتی به ماجرای جذب خود به این فعالیت اشاره کرد و به کسانیکه علاقه دارند که وارد این فعالیت شوند تاکید کرد که به تبعات ناشی از این فعالیت بیشتر فکر کنند چرا که ورود به این شبکه ها شاید به دست خود شخص باشد اما خارج شدن از آن اینگونه نیست.

این فرد که الهام نام داشت با بیان اینکه عشق خانواده و وطن باعث حضورش در این جلسه شد پاسخگوی سوالات دادستان تهران شد.

یعنی چی الان رفته به دادگاه که چی بشه!!! با رفتن به داداگاه براش شوهرش پیدا میشه!!

71. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

[replacer_a]

مسئول امداد و نجات هلال احمر قوچان از وقوع تصادف در کیلومتر 30 جاده مشهد به سمت قوچان خبر داد که یک نفر بر اثر این تصادف فوت کرد.

محمد رضایی امروز در گفت‌وگو با فارس با اشاره به برخورد یک دستگاه خودروی سمند با تابلوی راهنما در جاده، اظهار کرد: بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سمند با تابلو در محور مشهد به سمت قوچان دو نفر دچار حادثه شدند که امدادرسانی توسط نیروهای هلال احمر این شهرستان پس از عملیات رهاسازی و اطفاء حریق انجام شد.

وی با اشاره به اینکه این حادثه در کیلومتر 30 جاده قوچان به مشهد رخ داده، گفت: تیم عملیاتی پایگاه امامزاده ابراهیم (ع) و شهید کلاهدوز پس از اطلاع از وقوع حادثه به محل اعزام شدند که یک نفر از مصدومان به بیمارستان موسی‌بن‌جعفر (ع) انتقال داده شد.

مسؤول امداد و نجات جمعیت هلال احمر قوچان از فوت راننده این خودروی سواری خبر داد که پس از رهاسازی توسط نیروهای نجاتگر پایگاه امامزاده سلطان ابراهیم از میان لاشه خودرو تحویل عوامل نیروی انتظامی شده است.

72. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نوزاد عجول به دنیا آمد! + عکس

با کمک تکنسین‌های اورژانس تربت حیدریه کودک عجول داخل خودرو سواری پراید چشم به جهان گشود.

[replacer_a]: مسئول روابط‌عمومی اورژانس تربت حیدریه گفت: به دنبال مراجعه مادر 42 ساله به پایگاه اورژانس شادمهر و اعلام درد زایمانی تکنسینهای اورژانس آماده انتقال وی از خودرو سواری به داخل آمبولانس شدند که نوزاد عجول فرصت نداد و در خودرو سواری به کمک تکنسینهای اورژانس دیده به جهان گشود.
    «سعید برات‌زاده» افزود: این مادر و دختر سپس به بیمارستان منتقل شدند و حال هر دو مناسب است.
    گفتنی است؛ پدر و مادر نام این دختر را ساجده گذاشتند.

73. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

پرونده آزار و اذیت ندای 9 ساله از سوی معلم روی میز وزیر

[replacer_a]۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ 13998 بازدید 4 دیدگاه

رکنا: جنجال‌ها و کش و قوس‌های پرونده «ندا» در فضای مجازی سرانجام پس از دو هفته وزیر آموزش و پرورش را به واکنش وا داشت. علی اصغر فانی از پیگیری جدی وزارت آموزش و پرورش درباره وضعیت پرونده «ندا» خبر داد و گفت: «در حال‌ پیگیری موضوع این دانش‌آموز هستیم، اما در گام اول حکم آماده به خدمت (تعلیق) را برای معلم خاطی صادر کرده‌ایم، البته در ابتدا باید حکم از طریق مراجع قضایی صادر شود و ما به دنبال آن اقدام کنیم.»

دوازدهم اردیبهشت ماه بود که روزنامه «مردم نو» زنجان از تعرض معلم یک مدرسه به دانش‌آموز 9 ساله‌اش خبر داد. در آن گزارش آمده بود: «معلم مدرسه، مردی ٣٦ ساله است که هم معلم و هم مدیر مدرسه‌ای کوچک در تنها مدرسه روستای قره‌محمد است. این مدرسه ١٣ دانش‌آموز دارد که ١١ نفر آن پسر و ٢ نفر آن دختر هستند.» بعد از مطرح شدن این پرونده، دایی این دختر مدعی شد: «هشتم اسفند ماه سال گذشته خواهرم تماس گرفت و خواست تا سریع خودم را به او برسانم. وقتی به خانه‌اش رفتم برایم تعریف کرد که سارا (دختر ٩ ساله) گفته که از سوی معلمش مورد تعرض قرار گرفته است. با شنیدن این خبر، سریع به پلیس مراجعه و از معلم شکایت کردیم. آنها هم او را دستگیر کردند و ما را هم به پزشکی قانونی فرستادند. پزشکی قانونی تجاوز را تأیید کرد.» بعد از این خبر بود که کاربران شبکه‌های مجازی کمپین‌های مختلفی را برای رسیدگی به وضعیت ندا تشکیل دادند و خواهان رسیدگی قضایی به موضوع شدند.
    البته دادگاهی هم تشکیل شد. آن‌طور که وابستگان ندا گفتند قاضی حکم به رابطه نامشروع داد. و در همین رابطه بهمن کشاورز، حقوقدان نوشت: «قانون حمایت از کودکان و نوجوانان کلیه افراد زیر ١٨ سال را کودک اعلام و مشمول ضوابط حمایتی خاص کرده است. با توجه به اطلاق ضوابط این قانون، چگونه می‌توان قائل شد به اینکه کودک ٩‌ ساله دارای اراده آزاد برای برقراری رابطه جنسی با فرد بالغ است؟ قانون راجع به رشد متعاملین، هر نوع معامله افراد زیر ١٨ سال را - اعم از پسر یا دختر - غیرنافذ می‌داند. به عبارت دیگر اگر فرد زیر ١٨ سال مثلاً دوچرخه یا قلمش را به کسی بفروشد، می‌تواند استرداد مال کند. این موضوع حکایت از آن دارد که از دیدگاه قانونگذار، افراد زیر ١٨ سال دارای عقل و اراده‌ای که برای معاملات لازم است، نیستند و قصد و رضای آنان مخدوش است. چگونه می‌توان گفت دختربچه ٩ ‌ساله، دارای قصد و رضا و اراده آزاد برای برقراری رابطه جنسی بوده است؟»
    همین حکم هم البته در فضای مجازی سر و صدای بسیاری بر پا کرد تا جایی که دیروز علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش نسبت به آن واکنش نشان داد: «با خاطیان طبق قانون برخورد خواهد شد و ما همچنان پیگیر این حوادث هستیم.» وی در پاسخ به اینکه آیا در حال‌حاضر یک معلم آقا جایگزین این معلم در مدرسه شده است که شاید این مسأله امنیت‌خاطری برای دانش‌آموزان دختر نداشته باشد، به «آنا»، گفت: «تقریباً در پایان سال تحصیلی هستیم و از امروز امتحانات نهایی دانش‌آموزان پایه سوم آغاز شده است، بنابراین عملاً ما نمی‌توانستیم در این زمان کوتاه به دنبال نیروی دیگری باشیم، اما برای سال آینده ساماندهی‌های خود را آغاز خواهیم کرد.»

صفحه 1 از 3 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد