مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 20 از 37

موضوع: عدم تعلق به هیچ جمع و فردی

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر

عدم تعلق به هیچ جمع و فردی

سلام
    اول از همه از شما تشکر میکنم که این انجمن رو راه انداختین و خدمات بی دریغ و رایگان در اختیار ما میذارین
    دختری 27 ساله مجردم
    مشکل من اینه که من از حرف زدن با آدمها لذت نمیبرم،میترسم.موقع حرف زدن جمله ام رو نمیدونم چجوری شروع کنم ، چی بگم چجوری ادامه بدم چه عکس العملی نشون بدم.و به این فکر میکنم که آدما میگویند در دلشون که کاش حرف نزنم و حرف من تموم کنم .مسخره ام کنن.حرفو قطع کنن.اصلا منو نشنون منو نبینن نکنه من حضور ندارم نکنه من لابلای آدما گم میشم بعضی وقتها میگم نکنه من نامردی هستم و وقتی کسی موقع حرف زدن تو چشام نگاه میکنه حس میکنم داره منو مسخره میکنه و میگه چید احمق و غیر قابل تحملم.باوران نمیشه وقتی شروع به حرف زدن میکنم خودمم نمیدونم چی میگم و فک میکنم چون آدما منو تحمل میکنن باید خوشحال باشم من نمیخوام خودمو مرکز دنیا بدونم و در پی از بین بردن ایگوهامم آدم معنوی هستم ولی فک میکنم تراوش ذهنیمه که معنوی ام و فک میکنم لیاقتش در کمتر کسی باشه خدا هر وقت ازش خاستم بهم کمک کرده و هیچ وقت دست رد به سینم نزده ،ماشین خریدم و خونه ام هم تازه معامله کردم با وام ولی همه اینارو خدا بهم داده از خودم هیچی ندارم کار میکنم و مالی مشکل ندارم
    هیچ وقت از طرف پسری دوست داشته نشدم و نمیدونم چه حسی داره
    فوق لیسانس دارم میخونم
    ولی در دوران لیسانس بخاطر مشکل کمرویی زیاد تو جمع نبودم و به فضای مجازی پناه بردم و از طرف پسری مورد سو استفاده قرار گرفتم بشکلی که ویدئو چت کردم یکبار و درخواست های نامعقولشو مثل لمس جاهای خصوصی بدنم انجام دادم
    آنقدر نیاز توجه بودم که تو اون زمان اون چیز وحشتناک رو با عشق اشتباه گرفتم چون میگفت میخوام همه حوزه باهات باشم فک میکردم همه حوزه منظورش اینه که یعنی با همه ویژگی هام قبولم کرده
    وقتی دیدمش فهمیدم آدم بدرد بخوره من نبود فقط یه هفته خودمو گول زدن و دیدمش
    حالا خدا رو شکر میکنم اون صحنه هارو پخش نکرده و سراغم نیومده چون آدرس محلمونو تا حدودی میدونست من بهم زدم چون مادرم راضی نبود عکساشو دیده بود یه چشم پسر نابینا بود و مادرم اینو گفته بودم ولی کارشو می دونست و همین که یه عیب فیزیکی داشت یکی از علتهایی بود که مادرم ناراضی بود البته مادرم میدونی تو مجازی آشنا شدیم ولی از کیفیت رابطه خبر نداشت یکبار با دوستش اومدن دنبالم ماشینو بردن خارج شهر و پسره صورتم و لیس میزد و گفتم برگردیم
    بعد پیام زده بود که با من احساس امنیت نمیکنی
    حالا خدا رو شکر میکنم که بلایی سرم نیومد و خلاص شدم ولی الان میترسم رو شه و وقتی روزی ازدواج کردم همسرم بفهمه و فک کنه با خاسته خودم اون کارارو کردم
    خدا با من بوده که نجاتم داده البته یکشب که مادرم ناراضی بود و میگفت سکته ام میدی چون من میخواستم ادامه بدم و از خدا خاستم بهم راه درست و نشون بده فرداش با یه دوستی حرف زدم و گفت چه بلاهایی از مجازی سرش اومده همین بود که تموم کردم
    الان میفهمم چه آسیبی خوردم
    البته من تو خونه هم مشکلاتی دارم که اگه بگم طولانی میشه
    پدرم هیچ وقت بهم حس پدر بودن نداده و فک میکنم با یه غریبه که با مادرم بخاطر ************ ازدواج کرده زندگی میکنم
    حالا پدرم تلوزیون زنی رو ببینه چنان نگاه میکنه ازش تعریف میکنه حالم ازش بهم میخوره مادرم پیر شده و خیلی وقتا غیر مستقیم اینو بهش میفهمونه چه غیر مستقیمی وقتی حتی تو حرف من شنیدم
    مادرم عصبیه بد اخلاق و ترشرو و نمیشه باهاش حرف زد کم شنوایی هم داره
    پدرم خیلی بهش ظلم کرده
    به ما هم
    بدهی بالا آورده و نا مرتب آدم ریخت و پاش کن غیر منطقی مادرم به تمیزی اهمیت میده پدرم خونه رو بهم میریزه مثال موهای بدنشو حموم کوتاه میکنه جمع نمی کنه غذا رو فرش میریزه آشپزخونه رو بهم میریزه
    به قول مادرم که وقتی ازین مشکلت میگم با این که خودش میدونه میگه ناشکری میکنی مگه معتاد ه
    میگه چیکار کنم بکشمش؟
    میگه مشکل نداری خودت بزرگ میکنی
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : عدم تعلق به هیچ جمع و فردی

پدرم آدم لجبازیه
    مثال کوچیک
    وقتی بهش بگیم خونه رو بهم نریز گوش نمیده هسته خرما رو رو زمین رو فرش می ذاره و شبا تلوزیون میبینه هسته سبب هاشو رو مبل میذاره خیلی تلوزیون میبینه وقتی خونس فقط تلوزیون می بینه هیچ مکالمه ای بین ما نیست فقط دعوا و مشاجرس هر وقت از مادرم دفاع میکنم میگه بسسه تمومش کن اهل حرف زدن و مناطق نیست و نمی دونه بلد نیست
    تو بچگی محبت ندیده و بلد نیست محبت کنه
    البته الان دیگه فایده نداره زمانی که لازم بود لازم محبت بودیم گذشته
    میگه با رفتارهاش خونه مال اونه و ما حرفی نباید بزنیم حتی وقتی مادرم تمیز میکنه میگه بمن چه مگه من میگم تمیز کن خوب نکن
    من پیش پدرم احساس امنیت نمیکنم
    چون مردی که بخاطر رابطه جنسی ازدواج کرده و محبتی به فرزندانش نکرده حتما به همه زنا بچشم رابطه جنسی نگاه میکنه
    از کجا معلوم بمن هم همچین نگاهی نداره
    از کجا بدونم من که حس پدر بودن بهش ندارم

3. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر

از خودم میپرسم آیا حسی که من به پدرم دارم انسانها هم به من دارن
    آیا همونقد که من با پدرم راحت نیستم آدما هم منو تحمل میکنن آیا از نظر اوناهم من آدم غیر قابل تحملم
    مادرم که خیلی میگه شبیه باباتی

4. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر

البته ما مشکلای دیگه ای هم داریم
    البته شاید بقول مادرم اینا مشکل نیستن و من بزرگش میکنم
    نمیدونم مشکل هستن یا نه
    همیشه فکر میکنم آدم نرمال هستم یا نیستم
    و وقتی آدما تو چشم نگاه میکنن میترسم همه مشکلات شهصیتیمو بفهمن
    همونطور که مشکلات پدرمو من میدونم
    ما مشکل با عروس و برادرم هم داریم
    مادرم روحت مریض شده بخاطر اینکه عروسمان برادرم رو بلحاظ روحی عذاب میده دادم جزو بحث میکنن همش دعوا یه بچه هم دارن
    مادرم همش بفکر برادرمه خودشو میخوره برادرم اون روز گفته به پدرم که آیا خودشو آتیش بزنه خلاص شه یه بچه شیرین هم دارن

5. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پدرم علیرغم خواسته ما کارای زیادی انجام داده میلیون ها بدهی داره خونه قدیمی رو با جیب خالی خراب کرده و داره درست میکنه اما خیلی کند چون پول نداره
    خونمون نزدیکه طبقه اول هستیم طبقه دو رو میسازه مادرم آسایش نداره هی گردو خاک میشه خونه مادرم غر میزنه حقم داره دیونه شده اعصاب نداره با یه حرف دعوا را میندازه
    من تا حالا بخاطر مشکل برادرم و عدم تواهمش با زنش و از دست دادن کارش به اندازه دو ساله دارم در حد توانم برادرم و بخاطر مشکل مالیش ساپورت میکنم
    بعضا می پرسم آیا این بخاطر انتقامیه که عروسمون میخاد از ما بگیره مشکل مالیش درست نمیشه یا واقعا چرا

6. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    8
    تشکر شده 11 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام
    از نظر من شما نه تنها نباید خجالت بکشید و کم رو باشید بلکه باید کلی هم به خودتون افتخار کنین. واقعا" آفرین بر شما که در این سن و با وجود مشکلاتی که دارید تونستید واسه خودتون ماشین و خونه بخرید(حتی با وام) چون خیلی ها حتی در سنین بالا قادر به انجامش نیستد، پس کلی خودتون را دوست داشته باشد .(تازه دارین به برادرتون هم کمک می کنید و مشخص است که تحصیلات خوبی هم دارید.)
    در مورد جریان اون پسر هم اصلا" اتفاق بدی نیفتاده شما هیچ آدمی را پیدا نمی کنید که تو عمرش اشتباه نکرده باشه. همه همه .. توی گذشتشون اشتباه کردن و بهتره کلا" آدم با کسی ازدواج کنه که متوجه باشه که گذشته هر کسی متعلق به خودشه.خود من هم در گذشته اشتباهات زیادی داشتم ولی مربوط به گذشته است و اصلا" اجازه نمی دم توی حال تاثیر داشته باشه.
    در مورد این که مادرتون هم می گن شبیه پدرتون هستید باور نکنید (این صرفا" یک برچسپ از سمت مادرتون). به عنوان مثال پدر همسر من هم آدم بی مسیولیتی هم در قبال خانمش و هم بچه هاش و قبل از ازدواج ما، همه می ترسیدند که همسرم شبیه پدرش باشه. ولی خوشبختانه اصلا" این جوری نیست. چون خود همسرم هم رفتارهای پدرشو دوست نداره و سعی می کنه مثل اون نباشه.
    در اخر شما دلایلی دارید که راجه به پدرتون افکار خوبی نداشنه باشید ولی آدم های دیگه هیچ دلیلی ندارند که راجع به شما افکار خوبی نداشته باشند.
    از نظر من شما آدم خیلی قوی هستین فقط اگه دیدگاهتون را نسبت به خودتون تغییر بدین و خودتون را دوست داشته باشن حتما" همه چی بهتر می شه.

7. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط anasheh نمایش پست ها
    سلام
    از نظر من شما نه تنها نباید خجالت بکشید و کم رو باشید بلکه باید کلی هم به خودتون افتخار کنین. واقعا" آفرین بر شما که در این سن و با وجود مشکلاتی که دارید تونستید واسه خودتون ماشین و خونه بخرید(حتی با وام) چون خیلی ها حتی در سنین بالا قادر به انجامش نیستد، پس کلی خودتون را دوست داشته باشد .(تازه دارین به برادرتون هم کمک می کنید و مشخص است که تحصیلات خوبی هم دارید.)
    در مورد جریان اون پسر هم اصلا" اتفاق بدی نیفتاده شما هیچ آدمی را پیدا نمی کنید که تو عمرش اشتباه نکرده باشه. همه همه .. توی گذشتشون اشتباه کردن و بهتره کلا" آدم با کسی ازدواج کنه که متوجه باشه که گذشته هر کسی متعلق به خودشه.خود من هم در گذشته اشتباهات زیادی داشتم ولی مربوط به گذشته است و اصلا" اجازه نمی دم توی حال تاثیر داشته باشه.
    در مورد این که مادرتون هم می گن شبیه پدرتون هستید باور نکنید (این صرفا" یک برچسپ از سمت مادرتون). به عنوان مثال پدر همسر من هم آدم بی مسیولیتی هم در قبال خانمش و هم بچه هاش و قبل از ازدواج ما، همه می ترسیدند که همسرم شبیه پدرش باشه. ولی خوشبختانه اصلا" این جوری نیست. چون خود همسرم هم رفتارهای پدرشو دوست نداره و سعی می کنه مثل اون نباشه.
    در اخر شما دلایلی دارید که راجه به پدرتون افکار خوبی نداشنه باشید ولی آدم های دیگه هیچ دلیلی ندارند که راجع به شما افکار خوبی نداشته باشند.
    از نظر من شما آدم خیلی قوی هستین فقط اگه دیدگاهتون را نسبت به خودتون تغییر بدین و خودتون را دوست داشته باشن حتما" همه چی بهتر می شه.

سلام ممنون که جواب دادین.مرسی بابت نگاه مثبتی که به من دارین.من خودمم از گذشته خیلی بهتر شدم قبلا کاملا در جمع نامرئی نامرئی بودم و حتی نمیدونستم چجوری با مردم حرف بزنم.با سن بزرگتر ها راحت تر هستم تا همسن هام چون همسن هام معمولان دخترایی هستن که تو چشمن شادابن بگو بخندن و خیلی مکالمه شون خوبه بیان خوبی دارن و اونا تو چشمن ولی من تو دوره فوق تلاش کردم اول از مجازی خودمو ادم بهتری نشون بدم ادم شوخ (هرچند شوخ بودن رو بلدم و دوس دارم) و پرحرف و معاشرتی و اجتماعی نشون بدم ولی بعد مدتی دیدم که نمی تونم اون تصوری که از خودم میخوام بقیه داشته باشن رو اجرا کنم.بودن اون فردیکه تو جمع محبوبه شوخه همه رو میخندونه و اجتماعی.دیدم هر کاری میکنم بازم شخصیت گم شده بین مردم نمود پیدا میکنه.کلا نه میتونم با توجه کنار بیام نه با بی توجهی.در دانستن اینکه من از بقیه به لحاظ مالی جلوترم مشکلی ندارم و متوجه روحیه بالا و عزم و پشتکارم هستم.میدونم کاری نیست نتونم انجام بدم با تلاش و توکل به خدا و اگه خدا پشتم باشه و بهم کمک کنه کاری نیست نتونم انجام بدم(این فقط در زمینه اقتصادی هست یعنی در ارتباط با ادمها همیشه برام خیلی سخت بوده).این بخاطر توکلم به خداس و میدونم همه چیو اون برام فراهم کرده.ولی بعضا میپرسم یه همچین ادمی چرا نباید تا حالا حتی یه پیشنهاد از طرف جنس مخالف نداشته باشه یا چرا خاستگار نداره؟؟یکی دوتا از همسایه ها بودن که هم لحاظ فرهنگی پایین تر از ما بودن هم از تحصیلات پسره که خیلی کم بودن تحصیلاتشون.یعنی این همه دختر که تو دانشگاه کلی بهشون توجه و پیشنهادمیشه ولی ...البته من به جنس مخالف کلا مشکوکم و با پدرم هم رابطه مون همش دعوا و جنگه و بهش اعتماد ندارم.حتی به برادرم هم اعتماد ندارم.یه برادر کوچک دارم و فقط به اون اعتماد دارم ولی اونم خیلی انتقاد میکنه...من مثل پسر بزرگ شدم و دوس ندارم بخودم برسم و جلب توجه کنم و برام یه جوری شکستن غروره بخوام پسرو بخودم جلب کنم دوست دارم باطنم مورد توجه بگیره نه اینکه مثل جنس زن معمول جامعه بدنبال تایید و جلب توجه از طرف جنس مرد باشم.من با جامعه مرد سالارانه مشکل دارم و دوست ندارم مرد تایین کنه چه زنی زیباست و چکار کنه زیبا باشه.دوست دارم همش پای خودم بایستم ولی بلحاظ عاطفی بعد ازاینکه پدر مادرم دنیا روترک کردن میدونم باید کسی باشه که جاشون خالی حس نشه

8. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط hich نمایش پست ها
    سلام ممنون که جواب دادین.مرسی بابت نگاه مثبتی که به من دارین.من خودمم از گذشته خیلی بهتر شدم قبلا کاملا در جمع نامرئی نامرئی بودم و حتی نمیدونستم چجوری با مردم حرف بزنم.با سن بزرگتر ها راحت تر هستم تا همسن هام چون همسن هام معمولان دخترایی هستن که تو چشمن شادابن بگو بخندن و خیلی مکالمه شون خوبه بیان خوبی دارن و اونا تو چشمن ولی من تو دوره فوق تلاش کردم اول از مجازی خودمو ادم بهتری نشون بدم ادم شوخ (هرچند شوخ بودن رو بلدم و دوس دارم) و پرحرف و معاشرتی و اجتماعی نشون بدم ولی بعد مدتی دیدم که نمی تونم اون تصوری که از خودم میخوام بقیه داشته باشن رو اجرا کنم.بودن اون فردیکه تو جمع محبوبه شوخه همه رو میخندونه و اجتماعی.دیدم هر کاری میکنم بازم شخصیت گم شده بین مردم نمود پیدا میکنه.کلا نه میتونم با توجه کنار بیام نه با بی توجهی.در دانستن اینکه من از بقیه به لحاظ مالی جلوترم مشکلی ندارم و متوجه روحیه بالا و عزم و پشتکارم هستم.میدونم کاری نیست نتونم انجام بدم با تلاش و توکل به خدا و اگه خدا پشتم باشه و بهم کمک کنه کاری نیست نتونم انجام بدم(این فقط در زمینه اقتصادی هست یعنی در ارتباط با ادمها همیشه برام خیلی سخت بوده).این بخاطر توکلم به خداس و میدونم همه چیو اون برام فراهم کرده.ولی بعضا میپرسم یه همچین ادمی چرا نباید تا حالا حتی یه پیشنهاد از طرف جنس مخالف نداشته باشه یا چرا خاستگار نداره؟؟یکی دوتا از همسایه ها بودن که هم لحاظ فرهنگی پایین تر از ما بودن هم از تحصیلات پسره که خیلی کم بودن تحصیلاتشون.یعنی این همه دختر که تو دانشگاه کلی بهشون توجه و پیشنهادمیشه ولی ...البته من به جنس مخالف کلا مشکوکم و با پدرم هم رابطه مون همش دعوا و جنگه و بهش اعتماد ندارم.حتی به برادرم هم اعتماد ندارم.یه برادر کوچک دارم و فقط به اون اعتماد دارم ولی اونم خیلی انتقاد میکنه...من مثل پسر بزرگ شدم و دوس ندارم بخودم برسم و جلب توجه کنم و برام یه جوری شکستن غروره بخوام پسرو بخودم جلب کنم دوست دارم باطنم مورد توجه بگیره نه اینکه مثل جنس زن معمول جامعه بدنبال تایید و جلب توجه از طرف جنس مرد باشم.من با جامعه مرد سالارانه مشکل دارم و دوست ندارم مرد تایین کنه چه زنی زیباست و چکار کنه زیبا باشه.دوست دارم همش پای خودم بایستم ولی بلحاظ عاطفی بعد ازاینکه پدر مادرم دنیا روترک کردن میدونم باید کسی باشه که جاشون خالی حس نشه

چرا هیچ کسی جواب نمیده میخوام اگه ممکنه نگاه مشاوران رو هم بدونم.فک میکنم چون سوالمو تو چند بخش عنوان کردم فکر میکنن جواب های زیادی بهم داده شده.

9. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.67
    تشکـر
    147
    تشکر شده 249 بار در 182 پست
    سیستم عامل و مرورگر

چرا هیچ کسی جواب نمیده میخوام اگه ممکنه نگاه مشاوران رو هم بدونم.فک میکنم چون سوالمو تو چند بخش عنوان کردم فکر میکنن جواب های زیادی بهم داده شده.
    سلام

شما به نظر میاد که به خودتون اعتماد ندارید وگرنه اگر خیلی خجالتی و اینا بودید اینهمه موفقیت (تحصیل و کار و درآمد) هم نداشتید

10. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    سلام

شما به نظر میاد که به خودتون اعتماد ندارید وگرنه اگر خیلی خجالتی و اینا بودید اینهمه موفقیت (تحصیل و کار و درآمد) هم نداشتید
    میشه لطفا بیشتر توضیح بدین

11. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.24
    تشکـر
    7,952
    تشکر شده 8,278 بار در 3,767 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar

سلام من پستاتون رو خوندم
    فک میکنم به خاطر آسیب هایی که در کودکی دیدید عزت نفس و روحیه شما صدمه بسیاری دیده که البته با کمک خودتون قابل حل شدن هست
    مشاوران رو به پستتون دعوت میکنم تا تخصصی تر بهتون جواب بدن @farokh@ @شهرام2014@
    تنها امید زندگی....خدای خوبم

ممنون که میبخشی

12. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    سلام من پستاتون رو خوندم
    فک میکنم به خاطر آسیب هایی که در کودکی دیدید عزت نفس و روحیه شما صدمه بسیاری دیده که البته با کمک خودتون قابل حل شدن هست
    مشاوران رو به پستتون دعوت میکنم تا تخصصی تر بهتون جواب بدن @farokh@ @شهرام2014@

ممنون از جوابتون.منتظر نظراتشون هستم.مرسی.

13. کاربران زیر از hich بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.67
    تشکـر
    147
    سیستم عامل و مرورگر

میشه لطفا بیشتر توضیح بدین
    منظورم اینکه اعتماد به نفستون ضعیف هست...مثلا فکر میکنید که دیگران شمارو مسخره میکنند ولی اصلا اینجوری نیست...در مورد آشنایی با پسرا هم بگم همه اینجور نیستن بدبین نباشین

15. Top | #14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر

منظورم اینکه اعتماد به نفستون ضعیف هست...مثلا فکر میکنید که دیگران شمارو مسخره میکنند ولی اصلا اینجوری نیست...در مورد آشنایی با پسرا هم بگم همه اینجور نیستن بدبین نباشین

بله متاسفاته موفقیت های مادی نمیتونه این حس ضعف رو از بین ببره مخصوصا وقتی تو جمع هستم و ادمهای زیادی دورو برم هستن احساسم قوی تر میشه.مثلا وقتی به یه نفر صحبت میکنم مطمئنم که اگه کس دیگه ای اطرااف نباشه و من فقط با اون حرف بزنم(مونث باشه ترجیحا چون با مذکر کلا مشکلم بیشتر هست) میتونم بفهمم چه فکری راجع به من داره ولی وقتی اطراف دیگه ای به مکالمه بین من و اون نگاه میکنن احساس ضعف و ترس دارم.و هیچ وقت منظور اصلی مو نمیرسونم و عجله دارم تا مکالمه ام تموم شه و به وضعیت سایلنت قبلی برگردم.تو اغلب موارد این حسو دارم البته بیشتر تو دانشگاه ولی تو محیط کار اعتماد بنفس بیشتری دارم.ولی تو روابط اعتماد بنفسم پایینه.

16. Top | #15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر

متاسفانه نمیتونم باور کنم کسی از جنس مخالف باشه که قصد آسیب زدن بهم نداشته باشه و فکر میکنم در غیر اینصورت یه جای کار ایراد داره و میخواد از من سو استفاده کنه

17. Top | #16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.67
    تشکـر
    147
    سیستم عامل و مرورگر

بله متاسفاته موفقیت های مادی نمیتونه این حس ضعف رو از بین ببره مخصوصا وقتی تو جمع هستم و ادمهای زیادی دورو برم هستن احساسم قوی تر میشه.مثلا وقتی به یه نفر صحبت میکنم مطمئنم که اگه کس دیگه ای اطرااف نباشه و من فقط با اون حرف بزنم(مونث باشه ترجیحا چون با مذکر کلا مشکلم بیشتر هست) میتونم بفهمم چه فکری راجع به من داره ولی وقتی اطراف دیگه ای به مکالمه بین من و اون نگاه میکنن احساس ضعف و ترس دارم.و هیچ وقت منظور اصلی مو نمیرسونم و عجله دارم تا مکالمه ام تموم شه و به وضعیت سایلنت قبلی برگردم.تو اغلب موارد این حسو دارم البته بیشتر تو دانشگاه ولی تو محیط کار اعتماد بنفس بیشتری دارم.ولی تو روابط اعتماد بنفسم پایینه.
    سعی کنید از همه چی اطلاعات داشته باشید مثلا ورزش اقتصاد آشپزی آرایش و ... که در اینصورت همیشه حرفی برای گفتن دارید...زیاد در جمع حضور پیدا کنید...میدونم در اول سخته ولی باید اینکارو بکنید...تنها راه غلبه بر ترس و خجالت پریدن تو وسط شلوغی هست...و بدونید اصلا دیگران فکر منفی در مورد شما نمیکنند...چرا با پسرا مشکل دارید؟؟فقط به خاطر اون یک تجربه قبلی؟؟

18. Top | #17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.67
    تشکـر
    147
    سیستم عامل و مرورگر

متاسفانه نمیتونم باور کنم کسی از جنس مخالف باشه که قصد آسیب زدن بهم نداشته باشه و فکر میکنم در غیر اینصورت یه جای کار ایراد داره و میخواد از من سو استفاده کنه
    چرا؟؟ مثلا فکر نمیکنید که پسرها به خاطر چهره زیباتون بهتون نزدیک بشن؟؟ و یا اخلاقتون؟؟ چرا سو استفاده؟؟

19. Top | #18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سعی کنید از همه چی اطلاعات داشته باشید مثلا ورزش اقتصاد آشپزی آرایش و ... که در اینصورت همیشه حرفی برای گفتن دارید...زیاد در جمع حضور پیدا کنید...میدونم در اول سخته ولی باید اینکارو بکنید...تنها راه غلبه بر ترس و خجالت پریدن تو وسط شلوغی هست...و بدونید اصلا دیگران فکر منفی در مورد شما نمیکنند...چرا با پسرا مشکل دارید؟؟فقط به خاطر اون یک تجربه قبلی؟؟

نمی دونم راستش همیشه فکر میکنم بعد مدتی معاشرت همه به ضعفم پی میبرن و میذارنم کنار.اصلا باورم نمیشه کسی بتونه منو دوست داشته باشه فقط برادرم و مادرم منو دوست دارن البته پدرمم میدونم هرچند هیز هست ولی فکر میکنم چیزی تو دلش نیست و مثله یه بچه میمونه اصلا مثل یه مرد 60 ساله نیست.
    علت بی اعتمادیم به مردا اینه که هیچ مردی ندیدم که نیت خوبی داشته باشه.
    همش فکر میکنم اگه کسیو دوست داشته باشم آخر عاقبتم مثله مادرم میشه مادرم خیلی مشکلات داره آخرین و مهمترینش ضعف اعصابشه.قرص میخوره.پدرم اذیت میکنه و هیچ وقت مشورت نمیکنه انتقاد پذیر نیست هر چی هم بگی میگه کار خودتو بکن.هیچ وقت گوش نمیده.فک میکنم اگه منم با مردی آشنا بشم مثله پدرم که مادرمو عذاب میده منم هم به همین صرنوشت دچار بشم از بچه بدم میاد چون هیچ وقت دوست ندارم مادر بشم چون میدونم بچه ی بدون آسیب بزرگ کردن غیر ممکنه

20. Top | #19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر

چرا؟؟ مثلا فکر نمیکنید که پسرها به خاطر چهره زیباتون بهتون نزدیک بشن؟؟ و یا اخلاقتون؟؟ چرا سو استفاده؟؟
    من چهره معمولی دارم زشت نیستم از نظر مادرم زیبا هستم چون مامانا بچه هاشونو زیبا میبینن ولی شکر میکنم و همینم بسه برام.چون از مردایی که بخاطر ظاهر میان طرف آدم بدممیاد.از نظر اخلاق هم هیچ وقت نمیتونم خودمو ابراز کنم و همیشه بین بودن و نبودن یه چیزی مه آلود هستم که مشخص نیست

21. Top | #20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.67
    تشکـر
    147
    سیستم عامل و مرورگر

نمی دونم راستش همیشه فکر میکنم بعد مدتی معاشرت همه به ضعفم پی میبرن و میذارنم کنار.اصلا باورم نمیشه کسی بتونه منو دوست داشته باشه فقط برادرم و مادرم منو دوست دارن البته پدرمم میدونم هرچند هیز هست ولی فکر میکنم چیزی تو دلش نیست و مثله یه بچه میمونه اصلا مثل یه مرد 60 ساله نیست.
    علت بی اعتمادیم به مردا اینه که هیچ مردی ندیدم که نیت خوبی داشته باشه.
    همش فکر میکنم اگه کسیو دوست داشته باشم آخر عاقبتم مثله مادرم میشه مادرم خیلی مشکلات داره آخرین و مهمترینش ضعف اعصابشه.قرص میخوره.پدرم اذیت میکنه و هیچ وقت مشورت نمیکنه انتقاد پذیر نیست هر چی هم بگی میگه کار خودتو بکن.هیچ وقت گوش نمیده.فک میکنم اگه منم با مردی آشنا بشم مثله پدرم که مادرمو عذاب میده منم هم به همین صرنوشت دچار بشم از بچه بدم میاد چون هیچ وقت دوست ندارم مادر بشم چون میدونم بچه ی بدون آسیب بزرگ کردن غیر ممکنه
    البته پدرتون از نسل قدیم هستن و بنظر من الان مردها و پسرها رمانتیک تر هستن و خیلی باکلاس تر از قدیم با همسرشون و یا دوس دخترشون برخورد میکنن

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)