نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: پشیمانی از جدایی

1131
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28844
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پشیمانی از جدایی

سلام
    حدود سه سال پیش با پسری درفضای مجازی آشنا شدم و چون من تک فرزند هستم با ایشون به عنوان خواهر برادر یا مثل یه دوست معمولی ارتباط داشتم.کم کم بعد دو سال این رابطه تبدیل به عشق شد.اون خیلی منو دوست داشت واقعا عاشقم بود منم همینطور خیلی دوستش داشتم,از اینکه اون اتفاق افتاده بود واقعا احساس خوشبختی میکردم,پسری پاک و نجیب بود,اصلا شبیه آدمای این دوره زمونه نبود,فردی بسیار احساساتی و نازک نارنجی و غیرتی, اونم تک فرزند بود,ولی بعد تقریبا یکسال حرف زدن من کم کم به دلایل مختلفی ازش سرد شدم,قیافش و تیپ و هیکلش به دلم نمینشست,باخودم میگفتم الان اگه ما همینجوری ادامه بدیم و خانواده هامون نزارن ازدواج کنیم بخاطر شدت وابستگی جدایی خیلی برامون سخت میشه ولی اون میگفت اگه اجازه ندن من تا آخر عمرم مجرد میمونم,رابطمون بیش از حد جدی و صمیمی بود,ولی خب من این اعتقادو نداشتم,چون بالاخره تک فرزند خانواده بودیم,دوما به این فکر میکردم که هردومون تک, بعدها بچه هامون خیلی تنها خواهند بود حتی خودمون,دلیل دیگم اینکه مادرش خیلی وابستش بود وهمیشه میگفت من دلم نمیاد تور با کسی ینی مثلا عروسش تقسیم کنم,میترسیدم بعدا مادرش با من مشکل پیدا کنه,خلاصه روز بروز سردتر میشدم اما از ترسم نمیتونستم بهش بگم,تا اینکه چند روز پیش حدود یکی دوهفته باهاش صحبت نکردم و بعد دوهفته وقتی دیدمش بهش گفتم من واقعا حوصله حرف زدن با پسریو ندارم, نمیخوام وابسته شم,و دوست داشتم این مسائلو بسپرم دست قسمت, از هم جدا شدیم ولی اون خیلی داغون شد,گفت هیچ وقت حلالت نمیکنم چون زندگیمو به اتیش کشیدی و من تا اخر عمر خواهم سوخت,حالم ازت بهم میخوره وازت متنفرم...الان من دچار یه عذاب وجدان خیلی سخت شدم,حس میکنم باعث شدم دیگه به کسی اعتماد نکنه و به قول خودش زندگیشو به اتیش کشیدم و هم از یه طرفی پشیمونم بخاطر اینکه فکر میکنم دیگه نمیتونم کسیرو به پاکی و عاشقی اون پیدا کنم...دچار یه حس مبهم شدم و واقعا نمیدونم چیکار کنم ممنون میشم اگه نظربدین
    ویرایش توسط هستی نبی لو : 06-17-2016 در ساعت 01:09 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    تشکر شده 396 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : عذاب وجدان و پشیمانی

نقل قول نوشته اصلی توسط هستی نبی لو نمایش پست ها
    سلام
    حدود سه سال پیش با پسری درفضای مجازی آشنا شدم و چون من تک فرزند هستم با ایشون به عنوان خواهر برادر یا مثل یه دوست معمولی ارتباط داشتم.کم کم بعد دو سال این رابطه تبدیل به عشق شد.اون خیلی منو دوست داشت واقعا عاشقم بود منم همینطور خیلی دوستش داشتم,از اینکه اون اتفاق افتاده بود واقعا احساس خوشبختی میکردم,پسری پاک و نجیب بود,اصلا شبیه آدمای این دوره زمونه نبود,فردی بسیار احساساتی و نازک نارنجی و غیرتی, اونم تک فرزند بود,ولی بعد تقریبا یکسال حرف زدن من کم کم به دلایل مختلفی ازش سرد شدم,قیافش و تیپ و هیکلش به دلم نمینشست,باخودم میگفتم الان اگه ما همینجوری ادامه بدیم و خانواده هامون نزارن ازدواج کنیم بخاطر شدت وابستگی جدایی خیلی برامون سخت میشه ولی اون میگفت اگه اجازه ندن من تا آخر عمرم مجرد میمونم,رابطمون بیش از حد جدی و صمیمی بود,ولی خب من این اعتقادو نداشتم,چون بالاخره تک فرزند خانواده بودیم,دوما به این فکر میکردم که هردومون تک, بعدها بچه هامون خیلی تنها خواهند بود حتی خودمون,دلیل دیگم اینکه مادرش خیلی وابستش بود وهمیشه میگفت من دلم نمیاد تور با کسی ینی مثلا عروسش تقسیم کنم,میترسیدم بعدا مادرش با من مشکل پیدا کنه,خلاصه روز بروز سردتر میشدم اما از ترسم نمیتونستم بهش بگم,تا اینکه چند روز پیش حدود یکی دوهفته باهاش صحبت نکردم و بعد دوهفته وقتی دیدمش بهش گفتم من واقعا حوصله حرف زدن با پسریو ندارم, نمیخوام وابسته شم,و دوست داشتم این مسائلو بسپرم دست قسمت, از هم جدا شدیم ولی اون خیلی داغون شد,گفت هیچ وقت حلالت نمیکنم چون زندگیمو به اتیش کشیدی و من تا اخر عمر خواهم سوخت,حالم ازت بهم میخوره وازت متنفرم...الان من دچار یه عذاب وجدان خیلی سخت شدم,حس میکنم باعث شدم دیگه به کسی اعتماد نکنه و به قول خودش زندگیشو به اتیش کشیدم و هم از یه طرفی پشیمونم بخاطر اینکه فکر میکنم دیگه نمیتونم کسیرو به پاکی و عاشقی اون پیدا کنم...دچار یه حس مبهم شدم و واقعا نمیدونم چیکار کنم
    عزیزم هیچ حسه عذاب وجدانی نداشته باش تو کاملا منطقی و درست بر خورد کردی و اینکه قرار نیست کاری کنی...همین کاری که کردی بهترین کاره دنیاست...هم به خودت لطف کردی هم به اون....پس هیچ کاره اضافه ی دیگه ای انجام نده!!!!در مورده پاکیو عاشقیم بت می گم اگه خودت واقعا پاکی و پاک بمونی ...شک نکن که بهتر از اون برات پیدا میشه....نه همین فرداها...ولی پیدا میشه...اونوقت میشینی به الانه خودت می خندی میگی ای بابا اون موقع ها تو چه حسه مبهمه مسخره ای بودم...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    میزان امتیاز
    10

بعدم از کجا با این یقین به پاکیو عشقش مطمئنی؟ هر چیم دلیل بیاری قانع کننده نیست....پسرها اینقد تو پاک نشون دادنه خودشون خبرن که نگو.....نمی گم قطعا پاک نیس...ولی توام نگو قطعا پاکه!!!!
    یه پسره تو دانشگاهمون بود...قیافه/تیپ/درس/ وخانواده ی خوبی داشت...هر دفعه با یه ورودی جدید دوست می شد ...و باش قراره ازدواج می زاشت. و وقتیم به اون دختر گفته می شد این با صد نفر بوده/ به هیچ عنوان باور نمی کرد می گفت نه اون پاکترین پسره دنیاستجالب اینه اینقدر مطمئن بودن همشون که حتی اگه فیلمو عکس نشونشون میدادی میگفتن ساختگیه!!!!یه همچین موجوداتی هستن پسرا!!!

4. کاربران زیر از atrin1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

ببین تک فرزندا احساساتی تر از بقیه هستن سخته واقعا سخته اینطور

من خودمم تک فرزندم مثل شماها از رابطه ای که قبلا داشتم حدودا 2 سال میگذره با وجودی که رابطه من اصلا نرمال نبود ولی هنوز که هنوزه یادش میوفتم دلم میگیره اونم نه به خاطر عشق بازی و اینا به خاطر رفتارایی که باهام شد

گفتی میترسی 2 تا تک فرزند ازدواج کنید بچه هاتون تنها بمونن این تایپیک را مطالعه کن

http://forum.moshaver.co/f77/%D8%A7%...6%D8%AF-29105/

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28844
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط atrin1 نمایش پست ها
    عزیزم هیچ حسه عذاب وجدانی نداشته باش تو کاملا منطقی و درست بر خورد کردی و اینکه قرار نیست کاری کنی...همین کاری که کردی بهترین کاره دنیاست...هم به خودت لطف کردی هم به اون....پس هیچ کاره اضافه ی دیگه ای انجام نده!!!!در مورده پاکیو عاشقیم بت می گم اگه خودت واقعا پاکی و پاک بمونی ...شک نکن که بهتر از اون برات پیدا میشه....نه همین فرداها...ولی پیدا میشه...اونوقت میشینی به الانه خودت می خندی میگی ای بابا اون موقع ها تو چه حسه مبهمه مسخره ای بودم...
    مرسی از جوابتون...میدونین سه سال زمان کمی نیست هم من وابستش بودم هم اون,حتی اون بیشتر از من وابسته بود,ولی با اونهمه عشقی که اون نشون میداد از یه طرفم عذاب وجدان میگرفتم که لیاقت عشقش خیلی بیشتر از منه,پس اگه من ازش سرد شدم دارم بهش خیانت میکنم یه نوعی...ولی اون گفت همه اینا بهونن...نمیدونم واقعا خیلی فکرمو درگیر کرده که حتی درسم نمیتونم بخونم ناسلامتی امسال کنکور دارم
    شاید شما درمورد پاکی راست میگین...ولی منم واقعا خیلی بهش اعتماد داشتم,به پاکیش به خیانت نکردنش,نمیدونم حالا اشتباه میکردم یا نه,من چندبار خلاف میلش رفتار کردم ولی بازم منو بخشید و دم نزد...گفت چند سال منو به دروغ پشت سرت کشوندی ولی اگه اینجوری بود خب تا چند سال دیگه هم میتونستم بکشونمش و بعدا عذابش بدم,بنظر خودم اینطور درست اومد که الان جدانشم بهش خیانت کردم

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط هستی نبی لو نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون...میدونین سه سال زمان کمی نیست هم من وابستش بودم هم اون,حتی اون بیشتر از من وابسته بود,ولی با اونهمه عشقی که اون نشون میداد از یه طرفم عذاب وجدان میگرفتم که لیاقت عشقش خیلی بیشتر از منه,پس اگه من ازش سرد شدم دارم بهش خیانت میکنم یه نوعی...ولی اون گفت همه اینا بهونن...نمیدونم واقعا خیلی فکرمو درگیر کرده که حتی درسم نمیتونم بخونم ناسلامتی امسال کنکور دارم
    شاید شما درمورد پاکی راست میگین...ولی منم واقعا خیلی بهش اعتماد داشتم,به پاکیش به خیانت نکردنش,نمیدونم حالا اشتباه میکردم یا نه,من چندبار خلاف میلش رفتار کردم ولی بازم منو بخشید و دم نزد...گفت چند سال منو به دروغ پشت سرت کشوندی ولی اگه اینجوری بود خب تا چند سال دیگه هم میتونستم بکشونمش و بعدا عذابش بدم,بنظر خودم اینطور درست اومد که الان جدانشم بهش خیانت کردم
    شک نکن کاره درستو انجام دادی...حتی یه لحظه حتی یه درصد!!!وابسته بودی الان شرایطت سخته و سخت میشه...اما تحمل کن...به هیچ عنوان برنگرد...به هیچ عنوان دلت براش نسوزه...همون سه سالی که باهاش بودیو صبر کن نه بیشتر نه کمتر...ببین چجوری زندگیه خودتو اون به طوره جدا ایده آل میشه!!!

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28844
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط atrin1 نمایش پست ها
    شک نکن کاره درستو انجام دادی...حتی یه لحظه حتی یه درصد!!!وابسته بودی الان شرایطت سخته و سخت میشه...اما تحمل کن...به هیچ عنوان برنگرد...به هیچ عنوان دلت براش نسوزه...همون سه سالی که باهاش بودیو صبر کن نه بیشتر نه کمتر...ببین چجوری زندگیه خودتو اون به طوره جدا ایده آل میشه!!!
    کاش همینجوری که شما میگین باشه,چون تحملش واقعا سخته خیلی سخت...من از عقلم پیروی کردم و فک کنم تصمیم با عقل خیلی بهتر از تصمیم از روی احساسه...مرسی که بهم روحیه دادی

9. کاربران زیر از هستی نبی لو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)