نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: عشق به همجنس

909
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38590
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عشق به همجنس

من 14 سالمه.یه مدتی بود به یکی از همکلاسیام علاقه مند شده بودم و بر خلاف قبل از اون که با هم هیچ ارتباط خاصی نداشتیم ،بهش خیلی نزدیک شدم .اما بعد یه مدت از این خسته شدم که مدام آویزونش باشم .راستشو بخواید یکی از دوستاش با کنایه بهم گفت خیلی آویزونی .منم سعی کردم ازش دور بشم.یه مدت که گذشت ،با این که دوست داشتم باهاش باشم خودمو ازش دور کردم،ولی بعدش متوجه نگاه های خاص (هر وقتم بهش نگاه میکنم میبینم داره بهم نگاه میکنه )و لبخند های معنادارش شدم . رفتاراش تغییر کرده بود . خیلی هم تغییر کرده بود.منم یه کم که باهاش حرف زدم فهمیدم حالا اون عاشقم شده ،حالا هر دو مون عاشق همیم اما نمیدونیم چطور به هم بگیم.
    حالا میخوام بدونم من باید فراموشش کنم یا این که منتظر باشم بهم بگه .یا اصلا خودم باید باهاش حرف بزنم ؟اگر خودم باید حرف بزنم چطوری؟
    یه چیزی هم که هس اینه که ما چون همکلاسی هستیم و هر روز همو میبینیم، من هر چقدر خواستم از یاد ببرمش ،چون هر روز می دیدمش نمی تونستم .

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38584
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : عشق به همجنس

دوست عزیزم تو الان تو سن حساسی هستی و این جمله رو بار ها و بارها شنیدی توی جامعه ایران به خاطر ممنوع بودن دوستی دختر و پسر و نیاز جوونا به ارتباط با جنس مقابل و گرفتن توجه همه ی همسن های تو تمایل دارن که با جنس مخالف ارتباط برقرار کنن ولی چون توی جامعه ما این کار منع شده و دشت خطاب میشه کم کم انسان تو محیطی قرار میگیزه که به همجنس خودش علاقه پیدا میکنه و این به خاطر سنت چیز طبیعیه ولی اگه تشدید بشه طبیعی نیست و باید کنترل بشه چون دردسر سازه اخرای ساله و تابستون شما هنکلاستو نمیبینی و این یه موقع
    یه موقعیت خوبه پس فعلا سعی کن روابط دوستانه اتونو کنترل کنی که صمیمانه تر نشه و توی تابستون هم قرصت خوبیه که این حس و حال عاشقی از سرت بپره مطمین باش اگه به این حس بال و پر ندی خودش خوب میشه
    امضای ایشان
    اگه میم مشکلات رو برداریم زندگی شیرین میشود

3. کاربران زیر از mtn.kaisa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38590
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : عشق به همجنس

مرسی از این که این قدر سریع جواب دادین
    ولی آخه میدونین چیه،من همین چند روزی که تعطیله دلم واسش خیلی تنگ شده نمیدونم تو تابستون بتونم تحمل کنم یا نه.
    بعدشم اصلا از اول من داشتم منطقی با این قضیه برخورد می کردم .داشتم فراموشش میکردم .اما بعد این که فهمیدم اونم دوسم داره اینطوری شدم . دوس دارم یکی بیاد وسط ما دو تا.دستمونو بذاره تو دست هم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد