مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 51

موضوع: عشق به یک مرد متاهل

1. Top | #31

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    10246
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    12
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : عشق به یک مرد متاهل

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    دوست عزیز من نگفتم شما حتما خیانت میکنی که

میگم اینجوری به این رابطه نگاه کن...و با توجه به اعتقاداتی هم که داری مطمئنن خودت دوس نداری این واژه در موردت به کار بره!

وقتی حس منفی نسبت بهش داشته باشی راحت تر میتونی کنارش بذاری

مثه کسی که میدونه سیگار براش مضره سمتش نمیره

شما هم این رابطه رو به این چشم ببین که عاقبتش چی میشه

فقط باید خودتو ازش دور کنی

خدا هم بنده هاشو از همون جایی که خیلی روش مانور میدن امتحان میکنه

مثلا اگه کسی بگه من آدم بخشنده ایم و هرکی هرکاری بخواد براش انجام میدم، میبینی خدا یه پول قلمبه میذاری تو دستش میگه حالا ببینم میتونه از این همه پول هم بگذره یا نه...اینجاست که باید بخشندگی خودشو نشون بده

یا مثلا شما که میخوای رابطه پاک داشته باشی داری از این سمت آزمایش میشی که چقدر میتونی این پاک بودن رو نگه داری

تا کسی رو آزمایش نکنن که نمیتونن بهش بگن آره تو اینجوری هستی یا نیستی!!

من نوعی اگه بشینم تو خونه هی درس بخونم، بگم من بلدم من میدونم...تا وقتی که دانسته هامو در معرض امتحان قرار ندم تا وقتی که رقابت نکنم با دیگران که نمیفهمم چقدر یاد گرفتم و نسبت به بقیه تو چه سطحی هستم!

حالا شما هم از این سمت داری امتحان میشی و خودت باید مدیریتش کنی!

گفتم بهت تو پست قبلی حالا که به این سطح از آگاهی رابطت رسیدی باید بدونی که خیلی چیزها دیگه به تو بستگی داره

باید حواست رو جمع کنی چون الان آگاهی داری و نمیشه که بگی نمیدونستم!

شما همین حسی که من گفتم رو تو خودت ایجاد کن...فک کن اگه بخوای به رفتارای اون حساس باشی یا خودت بخوای ضعف نشون بدی چی میشه

هم زندگی خودت رو خراب میکنی هم دوتا خانواده ی دیگر رو

پس بهترین کار اینکه این رابطه رو منفور کنی تو ذهن خودت...حالا شما ناراحتی میشی که بگم خیانت هر اسم دیگه ای که خودت دوس داری روش بذار

کاری هم به اون آقا نداشته باش که میخواد چیکار کنه...اون اگه بخواد خیانت کنه شما هم پا ندی بالاخره یکی دیگه گیر میاره...ببخشید جسارت نشه ولی واضح میگم که حرفامو بفهمی

کاری به اون آقا نداشته باش چون این تویی که میخوای زندگیتو جمع کنی

چون تویی که نمیخوای آدم بده ی قصه بشی ...پس باید بدی های این رابطه رو مشخص کنی برا خودت و همیشه با خودت تکرارشون کنی

مثلا وقتایی که گریت میگیره...خیلی سریع به خودت بگو چرا گریه میکنی؟؟؟؟ واسه رابطه ایی که میتونست زندگی یه بچه رو خراب کنه؟؟ تو انقد بدی؟؟؟ وقتی انقد بد نیستی چرا خودتو حرص میدی؟؟؟ چرا میخوای بذاری این فکر ذهنتو درگیر کنه و تو بد بشی!!!

دوست عزیز شما هرچقدر هم که بگی...آخر سر همه میان میگن تقصیر اون دختره بود...ما دخترا معمولا این میشیم...تو جامعه ی ما هرکس هرکاری بکنه میگن تقصیر دختر بود اگه اون نمیخواست هیچ مردی نمیتونست کاری بکنه

حالا که انقد همه چیز میفته گردن ما...بهتره علاج واقعه رو قبل از وقوع کرد

اگه الان این رابطه رو نه خود اون شخص رو ، نوع این رابطه رو منفور نکنی تو ذهنت خدایی نکرده روزی میرسه که تو واقعیت منفور بشه برات!

حرف من اینکه میگم به چشم خیانت بهش نگاه کن...حتی نوشتم که این خیانت به خودت هم هست...چون آینده ی خودت هم خراب میشه!

امیدوارم متوجه منظورم شده باشی..ان شاءالله که بتونی از پسش بربیای
    ممنون از راهنماییهاتون، دقیقا درسته که بعدش میگن تقصیر دختره بود درحالی که نمیدونن من داشتم زندگیمو میکردم اون اومد تو زندگیم و منو درگیر خودش کرد، وقتی به گذشته ام نگاه می کنم می بینم که اون مدتها بود که برام نقشه کشیده بود ولی من ساده از همه جا بی خبر بودم منتظر فرصت بود تا حرف دلشو بزنه
    الانم ازین میسوزم که اصلا عذاب وجدانی نداره اگه داشت رفتارشو نسبت به من اصلاح میکرد و برمیگشت به روزای خوب همکاریمون
    راستش من اصلا دلم برای اون وزندگیش نمی سوزه چون برای اون هم زندگی و آینده من مهم نیست و یه روز هم حتی بهش گفتم که تو یه آدم خودخواهی هستی که فقط خودتو می بینی مگه تو نبودی که اگه کسی میخواسته چپ بهم نگاه کنه از من مثل ناموست دفاع می کردی حالا چی شد؟ و اون هیچ حرفی واسه گفتن نداشت
    الانم با توجه به گفته خودتون من فقط باید به فکر خودم باشم که ازین وضعیت نجات پیدا کنم .
    برام مهم نیست که اون چه حالی داره. الان که بیشتر فکر میکنم می فهمم من برای اون آدم اولی و حتی آخری نیستم.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. 2 کاربران زیر از hastiam بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #32

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.87
    تشکـر
    7,390
    تشکر شده 7,420 بار در 3,249 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط hastiam نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییهاتون، دقیقا درسته که بعدش میگن تقصیر دختره بود درحالی که نمیدونن من داشتم زندگیمو میکردم اون اومد تو زندگیم و منو درگیر خودش کرد، وقتی به گذشته ام نگاه می کنم می بینم که اون مدتها بود که برام نقشه کشیده بود ولی من ساده از همه جا بی خبر بودم منتظر فرصت بود تا حرف دلشو بزنه
    الانم ازین میسوزم که اصلا عذاب وجدانی نداره اگه داشت رفتارشو نسبت به من اصلاح میکرد و برمیگشت به روزای خوب همکاریمون
    راستش من اصلا دلم برای اون وزندگیش نمی سوزه چون برای اون هم زندگی و آینده من مهم نیست و یه روز هم حتی بهش گفتم که تو یه آدم خودخواهی هستی که فقط خودتو می بینی مگه تو نبودی که اگه کسی میخواسته چپ بهم نگاه کنه از من مثل ناموست دفاع می کردی حالا چی شد؟ و اون هیچ حرفی واسه گفتن نداشت
    الانم با توجه به گفته خودتون من فقط باید به فکر خودم باشم که ازین وضعیت نجات پیدا کنم .
    برام مهم نیست که اون چه حالی داره. الان که بیشتر فکر میکنم می فهمم من برای اون آدم اولی و حتی آخری نیستم.
    خوشحالم که به این درک رسیدی و عاقلانه تصمیم میگیری

همیشه اولویت هر کاری رو بذار رو اینکه حالت رو خوب کنه!

اگه میبینی چیزی هست که نامیزون میکنه حالتو باید بیشتر بهش فک کنی

اگه این عشق و رفتار این آقا سالم و درست بود که باعث نمیشد شما ناراحت بشی و گریه کنی

وقتی حالت خوب نمیشه یعنی این کار نادرسته!

همیشه اولویت زندگی خودت باش! نه اینکه منظورم خودخواهی باشه...نه!

ولی تا وقتی که حال خودت خوب نباشه نمیتونی هم به کسی کمک کنی

مهم نیست اون آقا چی میشه...یا میخواد چه بلایی سر زندگیش بیاره

کسی که به همسر رسمی و قانونیش احترام نمیذاره ببین دیگه میخواد با بقیه چیکار کنه!!! و بقیه چقدر براش بی ارزش

تو قدر و ارزش خودت رو بدون ، اگه هم نمیتونی شغلت رو عوض کنی...نادیدش بگیر

نه رفتاری داشته باش که باعث بشه فک کنه ترسیدی یا فک کنه میخوای توجه بیشتری ازش داشته باشی یا حتی فک کنی میخوای باهاش بد بشی

معمولی و معمولی و معمولی باش...وقتایی که مجبوری باهاش حرف بزنی خیلی خونسرد باش و اصلا به روی خودت نیار

میدونم خیلی سخته ولی به خاطر خودت هم که شده باید بتونی...دو سه بار که اینجوری شد دیگه برا خودت هم عادی میشه
    تو آپدیت جدیدم یه گزینه اضافه کردم

به اسم
    ignor

از وقتی فعالش کردم

وجود خیلیا برام مهم نیست

بهتون پیشنهاد میکنم شما هم فعالش کنین

هیچوقت هم تیکشو برندارین

4. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #33

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26659
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.96
    تشکـر
    1,180
    تشکر شده 716 بار در 499 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

[QUOTE=hastiam;246307]با سلام
    من دختری 31 ساله و مجرد هستم تو یه شرکتی مشغول به کارم جایگاه و موقعیت کاریم هم خوبه، 6 ساله با آقای متاهلی همکارم که به نظرم خیلی متین و با شخصیت هستند همیشه تو شرکت مراقب رفتارم بوده اگه خطایی ازم سر میزده بهم گوشزد میکرده در تمام مسائل کاری جلوی مدیرعامل شرکت چه در حضور من و چه در نبود من از من دفاع کرده این رفتارهاش باعث شده بود که من خیلی براش ارزش و احترام قائل بشم و همیشه تو ذهنم می گفتم این مرد رویاهام بود کاش مجرد بود و اگه مجرد بود قطعا با من ازدواج میکرد ولی هیچوقت دوست داشتنم رو بروز نمیدادم که خودش یا کسی بفهمه.

سلام دوست عزیز
    متاسفم که همچین شرایطی براتون پیش اومده
    ولی خب میشه با تدبیر درست حلش کرد
    متاسفانه رنگ و بوی خیانت توی خیلی از خونواده های ایرانی نفوذ کرده و این فاجعه است
    یاد حرف بزرگی افتادم که میگن در آخرالزمان نگهداری ایمان مثل نگه داشتن آتیش کف دست هست
    شاید این دوره باشه...
    حرف و حدیث در این باره بسیار هست و عوامل زیادی میتونن باعثش بشن، اما خب نکته و سوال اینجاست چرا مرد یا زنی که همسر و بچه داره باید بهشون خیانت کنه و دنبال کسی دیگه باشه؟

در مورد راه حل شما تا حدودی درک میکنم چقدر براتون سخته
    اینکه گفتید دوستان و خونواده ی خوبی دارین و کمبود محبت ندارین درست اما به نظر من این زیاد درست نیست
    چون آدم فقط به محبت این افراد نیاز داره
    دختر سلطان احساس هست و خیلی سخته وقتی کسی بهت ابراز علاقه کنه جدا از موقعیتش بخوای کنار بکشی و نادیده بگیری
    ابراز علاقه ی جنس مخالف هر کی هم باشه و هر چی باشه به هرحال برای آدم تا حدودی میتونه خوشایند باشه و مرزش با ابراز علاقه ی دوستان و خونواده ی شما فرق میکنه خیلی متفاوت تر هست
    آدم مرغ محبت هست، شما هم جوونید و مجرد و این طبیعیه به سمت این علاقه تحریک بشید، قلب تون تند بزنه و در عین خوشحالی پریشون باشید. و سردرگم..
    ولی خب این بی راهه است و ادامه ی این ارتباط و تدوامش جز پشیمونی چیزی رو به همراه نداره
    متاسفانه این مرد نامرد علاوه بر خیانت به خونواده و همسرش میخواد در اوج نامردی از شما سوع استفاده کنه
    نمیدونم چه دردیه انقدر بعضی از مردها با اینکه زن و بچه دارن میرن دنبال دختر مردم
    شاید مشکل جامعه است که نباید مردها و زن ها کار مختلط داشته باشن، خب عکسشم هم شاید درست نباشه و تحلیل های زیادی در این مورد میشه ارائه داد
    وهزارتا شاید دیگه...

شبیه این مورد شما هم برای من پیش اومد و من راه رو در این دیدم که کارم رو تعطیل کنم
    توصیه ام هم به شما اینه که اگه واقعا میبینین تحت فشار هستین و ایشون هم ادامه میدن بهتره کارتون رو ترک کنید
    چون اخلاق و نجابت شما از هر چیز دیگه ای تو این دنیا با ارزش تر هست
    شما میتونید کار دیگه ای رو یه جا دیگه پیدا کنید ولی اگه خدایی نکرده یه لحظه احساس به شما غلبه کنه و کار اشتباهی انجام بدید اون موقع هست که کار خیلی خراب تر میشه و هیچ شغل و ثروتی نمیتونه حال شما رو دگرگون کنه
    اینکه گفتید موقعیت خیلی خوبی دارین و سخته براتون از دستش بدین خب ناراحت کننده است اما بعضی وقتا باید برای اینکه چیزی رو بدست بیاری یه بعضی چیزای دیگه بگذری
    اینکه الان با استرس و سردرگمی و حال پریشون و مبهم میرید سرکار رو ترجیح میدید؟
    شما هم اگه میخواین ایمان و نجابتتونو حفظ کنین از خیر این کار بگذرین و زودتر این رابطه ی اشتباه رو پایان بدید.
    البته این نظر بنده بود، تصمیم با شماست.
    ایمدورام زودتر براتون حل بشه.
    ویرایش توسط یلدا 25 : 07-11-2017 در ساعت 07:34 PM

6. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #34

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26659
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.96
    تشکـر
    1,180
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نمیدانم فلسفه ش چیه بعضی از دخترها به مردان متاهل اعتماد بیشتری دارند
    و اگر ده برابر آن ابراز علاقه و توجه رو یک پسر مجرد داشته باشه باز هم جای شک و تردید واسشون داره اما اون فرد متاهل با اینکه دست و پایش بسته است رو باور مبکنند.

دقیقا حرف دل من بود

منم تو این قضیه موندم آخه چرا؟

آقا سیاوش شما که سال ها تجربه ی زندگی مشترک رو دارید تا حدودی جواب این سوال رو آگاهید و هم جنس های خودتون رو خیلی بهتر میشناسید
    من این سوال رو از دیدگاه خودم جواب میدم
    خب یه مرد متاهل چون قبلا تجربه ی رابطه با دختری رو داشته و خیلی از احساسات دخترونه رو میدونه و شناخت پیدا کرده پس خیلی بهتر میتونه یه رابطه ی دیگه رو هندل و مدیریت کنه
    نقاط ضعف و قوت خانم ها رو بلده و میدونه چه وقت باید چه حرفی بزنه یا چه کاری رو انجام بده
    در عین حال یه دختر مجرد که تو رابطه ی زناشویی و زندگی مشترک نبوده خیلی براش جذاب میشه این فرد و این رفتارا
    با اینکه میدونه کارش اشتباهه بهش احساس پیدا میکنه
    و احساسات دخترونه اش میشن بلای جوونش و نقطه ضعفش
    آدمه دیگه یه لحظه اشتباه باعث میشه بیفته تو یه مسیر نادرست و بی راهه

اما یه پسر مجرد و جوون که تا به حال تجربه ی رابطه ای رو نداشته و خیلی از راه و چاهها رو بلد نیست این چیزارو نمیدونه.
    در حالیکه مون دختر میتونه با شناخت و تصمیم درست زندگیش رو خیلی بهتر با یه پسر مجردی که میدونه آینده ی خوبی باهاش داره شروع کنه.

در واقع خودتون به جواب اشاره کردید مرد متاهل؟ (کسی که تجربه ی رابطه داشته)و پسر مجرد؟( یه پسر جوون و بی تجربه که ممکنه در ارتباط با یه دختر مغرورانه و با صبوری کمتر واکنش نشون بده)
    با تعاریفشون دلیل رو میشه پیدا کرد.
    ویرایش توسط یلدا 25 : 07-11-2017 در ساعت 08:10 PM

8. Top | #35

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30886
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.33
    تشکـر
    856
    تشکر شده 1,285 بار در 718 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نظر شخصی خودم رو از نگاه مردانه عرض میکنم
    خانمی که دنبال رابطه با مرد متاهل هستش نه دنبال آرامش هست نه حرفهای قشنگ.اگر بنا به حرف زدن و وقت گذاشتن باشه یک مرد مجرد خیلی بهتر و راحت تر میتونه وقت بگذاره صحبت کنه دل به دل دختر بده چون در دسترس هست.
    کسی که با مرد متاهل ارتباط برقرار میکنه به دو دلیله از دید ما مردها
    یا بخاطر پوله بالاخره مردی که متاهله بهتر خرج میکنه و دلیل دوم اینکه شاید کورسویی باشه تا دل مرد رو نرم کنند و ازدواج کنند.
    حالا این وسط که دلم واسه زنش و زندگیش میسوزه و آی ناله و آی فغان همان سیاست های زنانه اس اگر دلسوزی وجود داشت طرف وارد رابطه یکی دیگه نمیشد.
    و چون مرد متاهل دستش بسته اس نمیخواد گاف بده و خانم ها این مطلب رو میدونند پس واسشون دردسر ساز نمیشه یک درصد هم اگر برملا شد خوب طرف رو از میدان به در کردند و سر یک زندگی آماده میرن.به همین شیکی و سادگی.
    چه کسی گفته فقط مرد متاهل میتونه آرامش بده پس اینهمه طلاق و دعوا و کتک کاری و خیانت در زندگی های زناشویی واسه چی هست.
    اتفاقا خیلی از پسرهای مجرد هستند آنقدر با دخترهای متعدد ارتباط داشتند دست متاهل ها رو از پشت بسته اند.
    علت ارتباط با مردهای متاهل اینه لقمه آماده هستند همین. و این رو اضافه کنم ما مردها این موضوع رو خیلی خوب میفهمیم برای اینه به دختری که وارد چنین رابطه ای میشه اعتماد نمیکنیم.
    این وسط کسی که وجدان داشته باشه کلا این ارتباط رو ایجاد نمیکنه تا برای خودش زندگیش و اون خانم دردسر ایجاد نکنه اما کسانی هم هستند که واسه تفنن حالا یه مدتی هستند و سپس رابطه رو کات میکنند.
    این موضوع رو قبلا در انجمن هم پای بحثش بوده ولی خیلی جالبه که یک روند دخترها همین کار رو تکرار میکنند.برای این مسائل هست که عرض کردم همان انداره که مرد مقصر هست زن هم هست وقی می بینه طرف متاهله چرا باید وارد رابطه بشه که حالا بعدا بخواهد آرامش بگیره و....
    ویرایش توسط siavash_en : 07-11-2017 در ساعت 10:02 PM

9. 2 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #36

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    10246
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    12
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

[quote=یلدا 25;246439]
    با سلام
    من دختری 31 ساله و مجرد هستم تو یه شرکتی مشغول به کارم جایگاه و موقعیت کاریم هم خوبه، 6 ساله با آقای متاهلی همکارم که به نظرم خیلی متین و با شخصیت هستند همیشه تو شرکت مراقب رفتارم بوده اگه خطایی ازم سر میزده بهم گوشزد میکرده در تمام مسائل کاری جلوی مدیرعامل شرکت چه در حضور من و چه در نبود من از من دفاع کرده این رفتارهاش باعث شده بود که من خیلی براش ارزش و احترام قائل بشم و همیشه تو ذهنم می گفتم این مرد رویاهام بود کاش مجرد بود و اگه مجرد بود قطعا با من ازدواج میکرد ولی هیچوقت دوست داشتنم رو بروز نمیدادم که خودش یا کسی بفهمه.

سلام دوست عزیز
    متاسفم که همچین شرایطی براتون پیش اومده
    ولی خب میشه با تدبیر درست حلش کرد
    متاسفانه رنگ و بوی خیانت توی خیلی از خونواده های ایرانی نفوذ کرده و این فاجعه است
    یاد حرف بزرگی افتادم که میگن در آخرالزمان نگهداری ایمان مثل نگه داشتن آتیش کف دست هست
    شاید این دوره باشه...
    حرف و حدیث در این باره بسیار هست و عوامل زیادی میتونن باعثش بشن، اما خب نکته و سوال اینجاست چرا مرد یا زنی که همسر و بچه داره باید بهشون خیانت کنه و دنبال کسی دیگه باشه؟

در مورد راه حل شما تا حدودی درک میکنم چقدر براتون سخته
    اینکه گفتید دوستان و خونواده ی خوبی دارین و کمبود محبت ندارین درست اما به نظر من این زیاد درست نیست
    چون آدم فقط به محبت این افراد نیاز داره
    دختر سلطان احساس هست و خیلی سخته وقتی کسی بهت ابراز علاقه کنه جدا از موقعیتش بخوای کنار بکشی و نادیده بگیری
    ابراز علاقه ی جنس مخالف هر کی هم باشه و هر چی باشه به هرحال برای آدم تا حدودی میتونه خوشایند باشه و مرزش با ابراز علاقه ی دوستان و خونواده ی شما فرق میکنه خیلی متفاوت تر هست
    آدم مرغ محبت هست، شما هم جوونید و مجرد و این طبیعیه به سمت این علاقه تحریک بشید، قلب تون تند بزنه و در عین خوشحالی پریشون باشید. و سردرگم..
    ولی خب این بی راهه است و ادامه ی این ارتباط و تدوامش جز پشیمونی چیزی رو به همراه نداره
    متاسفانه این مرد نامرد علاوه بر خیانت به خونواده و همسرش میخواد در اوج نامردی از شما سوع استفاده کنه
    نمیدونم چه دردیه انقدر بعضی از مردها با اینکه زن و بچه دارن میرن دنبال دختر مردم
    شاید مشکل جامعه است که نباید مردها و زن ها کار مختلط داشته باشن، خب عکسشم هم شاید درست نباشه و تحلیل های زیادی در این مورد میشه ارائه داد
    وهزارتا شاید دیگه...

شبیه این مورد شما هم برای من پیش اومد و من راه رو در این دیدم که کارم رو تعطیل کنم
    توصیه ام هم به شما اینه که اگه واقعا میبینین تحت فشار هستین و ایشون هم ادامه میدن بهتره کارتون رو ترک کنید
    چون اخلاق و نجابت شما از هر چیز دیگه ای تو این دنیا با ارزش تر هست
    شما میتونید کار دیگه ای رو یه جا دیگه پیدا کنید ولی اگه خدایی نکرده یه لحظه احساس به شما غلبه کنه و کار اشتباهی انجام بدید اون موقع هست که کار خیلی خراب تر میشه و هیچ شغل و ثروتی نمیتونه حال شما رو دگرگون کنه
    اینکه گفتید موقعیت خیلی خوبی دارین و سخته براتون از دستش بدین خب ناراحت کننده است اما بعضی وقتا باید برای اینکه چیزی رو بدست بیاری یه بعضی چیزای دیگه بگذری
    اینکه الان با استرس و سردرگمی و حال پریشون و مبهم میرید سرکار رو ترجیح میدید؟
    شما هم اگه میخواین ایمان و نجابتتونو حفظ کنین از خیر این کار بگذرین و زودتر این رابطه ی اشتباه رو پایان بدید.
    البته این نظر بنده بود، تصمیم با شماست.
    ایمدورام زودتر براتون حل بشه.
    دوست عزیز واقعا به این نتیجه رسیدم دوره آخرالزمان همین دوره هست و پاک بودن و آلوده نشدن خیلی خیلی سخته، و الان مطمئنم این مشکلات نه تنها تو این شرکتی که من دارم توش کار میکنم بلکه جاهای دیگه هم ممکنه چنین خانم ها و آقایونی باشن.حالا یکی مثل من دنبال راه حل میگرده که وضعیت رو بهتر کنه و یکی دیگه ممکنه براش مهم نباشه.

11. Top | #37

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    10246
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    12
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    خانمی که دنبال رابطه با مرد متاهل هستش نه دنبال آرامش هست نه حرفهای قشنگ.اگر بنا به حرف زدن و وقت گذاشتن باشه یک مرد مجرد خیلی بهتر و راحت تر میتونه وقت بگذاره صحبت کنه دل به دل دختر بده چون در دسترس هست.
    یا بخاطر پوله بالاخره مردی که متاهله بهتر خرج میکنه و دلیل دوم اینکه شاید کورسویی باشه تا دل مرد رو نرم کنند و ازدواج کنند.
    حالا این وسط که دلم واسه زنش و زندگیش میسوزه و آی ناله و آی فغان همان سیاست های زنانه اس اگر دلسوزی وجود داشت طرف وارد رابطه یکی دیگه نمیشد.
    و چون مرد متاهل دستش بسته اس نمیخواد گاف بده و خانم ها این مطلب رو میدونند پس واسشون دردسر ساز نمیشه یک درصد هم اگر برملا شد خوب طرف رو از میدان به در کردند و سر یک زندگی آماده میرن.به همین شیکی و سادگی.
    چه کسی گفته فقط مرد متاهل میتونه آرامش بده پس اینهمه طلاق و دعوا و کتک کاری و خیانت در زندگی های زناشویی واسه چی هست.
    اتفاقا خیلی از پسرهای مجرد هستند آنقدر با دخترهای متعدد ارتباط داشتند دست متاهل ها رو از پشت بسته اند.
    علت ارتباط با مردهای متاهل اینه لقمه آماده هستند همین. و این رو اضافه کنم ما مردها این موضوع رو خیلی خوب میفهمیم برای اینه به دختری که وارد چنین رابطه ای میشه اعتماد نمیکنیم.
    این وسط کسی که وجدان داشته باشه کلا این ارتباط رو ایجاد نمیکنه تا برای خودش زندگیش و اون خانم دردسر ایجاد نکنه اما کسانی هم هستند که واسه تفنن حالا یه مدتی هستند و سپس رابطه رو کات میکنند.
    این موضوع رو قبلا در انجمن هم پای بحثش بوده ولی خیلی جالبه که یک روند دخترها همین کار رو تکرار میکنند.برای این مسائل هست که عرض کردم همان انداره که مرد مقصر هست زن هم هست وقی می بینه طرف متاهله چرا باید وارد رابطه بشه که حالا بعدا بخواهد آرامش بگیره و....
    دوست عزیز شایدحرفی که میزنی در مورد تعداد کمی از دخترا درست باشه، ولی اکثر دخترا اینو نمی پسندد که با مردی رابطه داشته باشند و احساس خرج کنند که معلوم نیست فردا باشند یا نه، یکی مثل درگیر احساس شده و الان گرفتاره، بدون اینکه خودش بخواد
    من شاید در مورد هر مرد دیگه ای انتظار داشتم ولی روی این آدم قسم میخوردم باورم نمیشد ....
    حالا یه سوال برام پیش میاد : مردی که متاهله، زن و بچه داره، میگه از زندگیم راضیم زنمو دوست دارم میدونمم دروغ نمیگه چون من تا حدودی از نزدیک در جریان زندگیشون هستم چرا باید سراغ دختر مجردی مثل من بیاد؟ چی تو زندگی کم داره؟ من جایی شنیدم که مردایی که دنبال دختر مجرد میرن تو زندگیشون مشکل دارن تو روابطشون با همسرشون مشکل دارن، ولی این آقا این مشکلات رو نداره چون هم از زبون خودش و هم از زبون همسرش بارهای بارها شنیدم که از زندگیشون راضیند.
    یه عالمه سوال تو ذهنم بوده که ازش پرسیدم
    گفتم چرا سراغ من اومدی؟ من چه رفتاری داشتم که تو به خودت اجازه دادی چنین پیشنهادی بدی؟ تو چه حسی نسبت به من داری؟ و .....
    این سوالات رو پرسیدم تا بفهمم اگه رفتارم در برخورد با آقایون اشتباهه خودمو اصلاح کنم ولی ایشون سکوت میکنه و هیچ جوابی نمیده بعد از اینکه من خیلی اصرار میکنم بحث رو عوض میکنه یا اگه تو اتاقم باشه از اتاق میره.
    ویرایش توسط hastiam : 07-12-2017 در ساعت 10:03 AM

12. کاربران زیر از hastiam بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #38

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26659
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.96
    تشکـر
    1,180
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها

من توی پست قبلی در جواب سوال شما میخواستم جدا از همه ی مسائل دیگه به این کششی که بعضی از دخترها نسبت به مردهای متاهل پیدا میکنن اشاره کنم و جنبه ی احساسی هم خب قابل اغماض نیست ولی عوامل دیگه ای هم که شما مطرح کردین خیلی مهم هستن
    یه دختر مجرد جدا از اعتقاد و دین ، اگه دارای وجدانی بیدار باشه هرگز و هرگز وارد هیچ مدل رابطه ی احساسی اعم از دوستی یا ازدواج با هیچ مرد متاهلی نمیشه، حتی اگه اون مرد بهترین مرد دنیا باشه، چون این کار اشتباهه، چون این خیانته و اصلا عادلانه نیست دختری زندگیش رو بر اساس خرابه های یه زن متاهل بسازه و خب از اونجایی که دنیا دارمکافاته و هر آدمی بالاخره یه روزی یه جایی نتیجه ی اعمال و کاراش رو میبینه، مطمئنن اون مرد هم اگه کارشون به ازدواج برسه یه روزی ممکنه به همون دختر خیانت کنه و بازم بره سراغ یکی دیگه، چون کسی که یه بار کار اشتباهی رو انجام میده دیگه دفعه های بعد این کار براش عادی تر میشه
    و در عین حال یه مرد متاهل اگه واقعا مرد باشه حتی اگه بیشترین مشکلات رو داشته باشه هرگز حاضر به خیانت نیست

اینکه به این نکات اشاره کردید بله خب قطعا همین هست
    به قول شما بعضی از مردهای متاهل خیلی خوب میتونن از یه دختر دلبری کنن، اونهایی که کارشون به طلاق کشیده نه، اون هایی که شاید اززندگیشون ناراضی هستن و یا خلعی دارن تو رابطه شون که اینجوری میخوان مرتفعش کنن، ولی خب گاهی هم شاید طرف واقعا کمبود خاصی نداره و احساسات بهش غلبه کرده

حرفاتون درست هست جدا از احساسات خب مسائل دیگه هم که شما بیان فرمودید هست
    یه مرد متاهل به قول شما یه لقمه ی آماده هست و خب اکثر موارد مردهایی که سراغ این روابط میرن معمولا مرفه هستن و دغدغه ی مالی چندانی ندارن و میتونن حامی مالی قوی ای باشن
    حالا چه دوستی باشه چه ازدواج پنهانی و یا با ازدواج جدید زندگی قبلیشون رو تموم کنن
    خب این ها در مقابل یه پسر جوون امروزی که کلی ممکنه دغدغه تو زندگیش داشته باشه مطرح هست
    هرچند به قول شما بعضی از پسران مجرد هستن یا از دوستی های متعدد یا از راه مطالعه و شناخت دخترهای اطرفشون خیلی بهتر میتونن زندگی قشنگی رو برای یه دختر و از راه درست رقم بزنن، و این کلی نیست، ولی منظور به تعداد مردهای متاهلی بود که دچار این مسائل میشن.

امیدوارم دخترانی که به این روابط فکر میکنن و همچنین مردای متاهلی که دنبال این مدل روابط هستن به عواقب کارشون پی ببرن و این اشتباه رو کنار بگذارن چون گاهی خیلی زود دیر میشه برای جبران.

14. Top | #39

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26659
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.96
    تشکـر
    1,180
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

[QUOTE=hastiam;246477]
    نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    دوست عزیز واقعا به این نتیجه رسیدم دوره آخرالزمان همین دوره هست و پاک بودن و آلوده نشدن خیلی خیلی سخته، و الان مطمئنم این مشکلات نه تنها تو این شرکتی که من دارم توش کار میکنم بلکه جاهای دیگه هم ممکنه چنین خانم ها و آقایونی باشن.حالا یکی مثل من دنبال راه حل میگرده که وضعیت رو بهتر کنه و یکی دیگه ممکنه براش مهم نباشه.
    بله دقیقا و متاسفانه رنگ و لعاب های زندگی امروزی برای منحرف کردن آدم ها خیلی زیاد شدن و این بین فقط کسانی میتونن درست زندگی کنن که قوی و محکم باشن و با وجدان و آگاه
    حرفتون کاملا درسته ، متاسفانه گاهی آدم چیزایی از مرد و زن هایی که تو یه جا کار میکنن میشنوه سرش سوت میکشه
    خیلی ناراحت کننده است
    ما که اسم مسلمون رو داریم تو کشورمون به یدک میکشیم چرا باید اینگونه باشیم!؟
    چرا بعضی زن ها خارج از خونه انقدر آرایش و تیپ های ناجور میزنن و دنبال جلب توجه مردهای دیگه هستن!؟
    چرا بعضی از مردهای متاهل تا با همسرشون حرفشون میشه به جای راه حل درست به فکر خیانت و پیچوندن میفتن؟
    چرا حیا و غیرت انقدر کمرنگ شده؟!

مورد مشابهی که چند وقت پیش برای من پیش اومد، در حالیکه به خاطر مشکلاتی که با همسرش داشت و میخواستن جدا بشن اینکارو کرد
    من هم خیلی تعجب کردم و با توجه به شناختی که ازش پیدا کردم فکر میکردم یه جنتلمن هست و اوایل که دیدم بیشتر از رسمی بودن داره ارتباط برقرار میکنه با خودم گفتم مگه میشه یه کارمند مقام بالا با این شخصیت و احترامی که داره به من مظنوری داشه باشه گفتم نه من اشتباه میکنم محاله محاله
    ولی وقتی با چشمای خودم دیدم باورم شد خیلی تلخ بود
    و پی بردم آدم ها با هر پست و مقام و ثروتی که داشته باشن میتونن بد باشن میتونن خائن باشن میتونن دو رو باشن
    کت شلوار اتوکشیده ی آنچنانی و برخورد های ظاهری خیلی محترمانه همیشه واقعیت جریان نیست و ممکنه کسی که اینهارو به یدک میکشه یه موجودی برعکس از آب در بیاد..!
    این ها باعث میشن احترام ها زیر سوال بره
    باعث میشن آدم ازشون فرسنگ ها ازشون فاصله بگیره

با همه این ها هنوز هم هستن مردهایی که واقعا مردونگی رو به تمام معنا دارن و بعضا با وجود مشکلات فراوان مردونگیشون رو به هیچ قیمتی از دست نمیدن
    و البته هم دخترها و زنانی هستن که مردانه زندگی میکنن و حاضرن همه ی سختی ها رو دوش بکشن اما تن به خیانت ندن

ما تو اقوام یکی از این مردها داریم، هرچند که اطراف خیلی ها این مدلی هستن ولی من حساسیت و مردونگی که در وجود این مرد میبینم گاهی فکر میکنم فرشته است گاهی میگم خدا چقدر همسرشو دوست داشته که یه مرد به این شکل نصیبش کرده
    مردی که حتی با وجود مشکلات زیادی که با همسرش داشت به خاطر بچه هاش جدا نشد و همه ی سختی ها و تلخی ها رو به جون خرید و مردانه داره زندگیشو اداره میکنه
    یک بار خواهر این آقا به شوخی با شماره ای که جدید خریده بود بهش پیام داده بود و ابراز علاقه کرده بود ، میخواسته بود سر به سرش بذاره
    اما بعد چند روز که خواهرش دیده بود داره جدی جدی میشه قضیه بهش گفته بود که شوخی بوده، گفته بود کارت باعث شده قلبم درد بگیره و اونقدر عصبانی شده بود میخواسته بود گوشی خواهره رو بشکنه!
    وقتی عکس العمل هاش رو شنیدم و دیدم خیلی بهش افتخار کردم، دیدم مرد بودن یعنی چی و واقعا حض کردم هنوزم هستن این چنین مردایی که قابل تحسین هست مردونگیشون.
    گاهی آدم به همسراشون غبطه میخوره که مردی مثل این ها نصیبشون بشه
    یا وقتی میبینم زن هایی هستن که شرایط خیانت رو دارن ولی با همه ی سختی ها و مشکلاتی که با همسرشون دارن مردونه برای زندگیشون میجگن و تلاش میکنن و صبوری به خرج میدن بهشون افتخار میکنم
    این چنین مردان و زنان و دختران واقعا معنای انسانیت رو به جا آوردن و مردانه زندگی میکنن.
    ای کاش همه اینجوری باشن.

15. Top | #40

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30886
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.33
    تشکـر
    856
    تشکر شده 1,285 بار در 718 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

دوست عزیز شایدحرفی که میزنی در مورد تعداد کمی از دخترا درست باشه، ولی اکثر دخترا اینو نمی پسندد که با مردی رابطه داشته باشند و احساس خرج کنند که معلوم نیست فردا باشند یا نه، یکی مثل درگیر احساس شده و الان گرفتاره، بدون اینکه خودش بخواد
    من شاید در مورد هر مرد دیگه ای انتظار داشتم ولی روی این آدم قسم میخوردم باورم نمیشد ....
    حالا یه سوال برام پیش میاد : مردی که متاهله، زن و بچه داره، میگه از زندگیم راضیم زنمو دوست دارم میدونمم دروغ نمیگه چون من تا حدودی از نزدیک در جریان زندگیشون هستم چرا باید سراغ دختر مجردی مثل من بیاد؟ چی تو زندگی کم داره؟ من جایی شنیدم که مردایی که دنبال دختر مجرد میرن تو زندگیشون مشکل دارن تو روابطشون با همسرشون مشکل دارن، ولی این آقا این مشکلات رو نداره چون هم از زبون خودش و هم از زبون همسرش بارهای بارها شنیدم که از زندگیشون راضیند.
    یه عالمه سوال تو ذهنم بوده که ازش پرسیدم
    گفتم چرا سراغ من اومدی؟ من چه رفتاری داشتم که تو به خودت اجازه دادی چنین پیشنهادی بدی؟ تو چه حسی نسبت به من داری؟ و .....
    این سوالات رو پرسیدم تا بفهمم اگه رفتارم در برخورد با آقایون اشتباهه خودمو اصلاح کنم ولی ایشون سکوت میکنه و هیچ جوابی نمیده بعد از اینکه من خیلی اصرار میکنم بحث رو عوض میکنه یا اگه تو اتاقم باشه از اتاق میره.
    سلام
    خانم مگر هرکسی اخلاقش خوب بود مهربان بود بایست با اون شخص وارد رابطه شد؟این چه فزمایشی هست؟
    اخلاق اون آقا ربطی به مجرد و متاهل بودن ایشون نداره.شما تا الان با متاهل بداخلاق و مجرد خوش اخلاق برخورد نداشتید؟ایشون اخلاقش همین هست شاید چون متاهل هست کمی صبورتر باشه اون هم بستگی به شرایط زندگی فرد متاهل داره.
    در پاسخ سئوال شما که چرا یک مرد متاهل رابطه های دیگری رو برقرار میکنه چون مردها تنوع طلب هستند و خیلی خویشتن داری میخواهد بخواهی همه جوره به زن زندگیت پایبند باشی بخصوص اگر مشکلاتی در زندگی وجود داشته باشد.
    ایشون به شما پیشنهاد دادند شما چرا قبول کردید با طناب پوسیده اون توی چاه بری وقتی می دونستید متاهله؟ قصدم بازخواست شما نیست فقط میخواهم مسئله رو برای خودتان باز کنید تا بهتر راه حل پیدا کنید.دنیا پر از مردها و زن های متاهل خوش اخلاق و ... هست مگر هرکسی هر پیشنهادی میده و ابراز علاقه میکنه باید اوکی داد؟
    تایپیک دیگری رو یکی از کاربران ایجاد کرده بودند مشابه تایپیک شماست.سرچ کنید پیدا کنید مطالب رو بخوانید احتمالا نظرات دوستان میتونه به شما کمک کنه.

صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

عشق به خدا,  عشق به همسر,  عشق به همجنس,  عشق به توان 6,  عشق به زندگی,  عشق به خداوند,  عشق به فرزند,  عشق به مادر,  عشق به خواهر,  عشق به زن,  مهمل,  مهمة صعبة,  مهما يقولون,  مهمة السكند,  مهما الليالي,  مهمة خاصة,  مهما يحاولو يطفو الشمس,  مهما صار ومهما صرنا,  مهموم رعد وميثاق,  مهمان امشب خندوانه,  ماحبتش,  محبتنيش,  محبتنيش رامي صبري,  محبت,  محبتنيش عشان ازعل عليك,  محبت شاعری,  محبتين,  محبتك,  محبتي لمخلوقات الله,  محبتك جارت علي,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)