مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 51

موضوع: عشق به یک مرد متاهل

1. Top | #41

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30886
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.34
    تشکـر
    867
    تشکر شده 1,286 بار در 719 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : عشق به یک مرد متاهل

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    من توی پست قبلی در جواب سوال شما میخواستم جدا از همه ی مسائل دیگه به این کششی که بعضی از دخترها نسبت به مردهای متاهل پیدا میکنن اشاره کنم و جنبه ی احساسی هم خب قابل اغماض نیست ولی عوامل دیگه ای هم که شما مطرح کردین خیلی مهم هستن
    یه دختر مجرد جدا از اعتقاد و دین ، اگه دارای وجدانی بیدار باشه هرگز و هرگز وارد هیچ مدل رابطه ی احساسی اعم از دوستی یا ازدواج با هیچ مرد متاهلی نمیشه، حتی اگه اون مرد بهترین مرد دنیا باشه، چون این کار اشتباهه، چون این خیانته و اصلا عادلانه نیست دختری زندگیش رو بر اساس خرابه های یه زن متاهل بسازه و خب از اونجایی که دنیا دارمکافاته و هر آدمی بالاخره یه روزی یه جایی نتیجه ی اعمال و کاراش رو میبینه، مطمئنن اون مرد هم اگه کارشون به ازدواج برسه یه روزی ممکنه به همون دختر خیانت کنه و بازم بره سراغ یکی دیگه، چون کسی که یه بار کار اشتباهی رو انجام میده دیگه دفعه های بعد این کار براش عادی تر میشه
    و در عین حال یه مرد متاهل اگه واقعا مرد باشه حتی اگه بیشترین مشکلات رو داشته باشه هرگز حاضر به خیانت نیست

اینکه به این نکات اشاره کردید بله خب قطعا همین هست
    به قول شما بعضی از مردهای متاهل خیلی خوب میتونن از یه دختر دلبری کنن، اونهایی که کارشون به طلاق کشیده نه، اون هایی که شاید اززندگیشون ناراضی هستن و یا خلعی دارن تو رابطه شون که اینجوری میخوان مرتفعش کنن، ولی خب گاهی هم شاید طرف واقعا کمبود خاصی نداره و احساسات بهش غلبه کرده

حرفاتون درست هست جدا از احساسات خب مسائل دیگه هم که شما بیان فرمودید هست
    یه مرد متاهل به قول شما یه لقمه ی آماده هست و خب اکثر موارد مردهایی که سراغ این روابط میرن معمولا مرفه هستن و دغدغه ی مالی چندانی ندارن و میتونن حامی مالی قوی ای باشن
    حالا چه دوستی باشه چه ازدواج پنهانی و یا با ازدواج جدید زندگی قبلیشون رو تموم کنن
    خب این ها در مقابل یه پسر جوون امروزی که کلی ممکنه دغدغه تو زندگیش داشته باشه مطرح هست
    هرچند به قول شما بعضی از پسران مجرد هستن یا از دوستی های متعدد یا از راه مطالعه و شناخت دخترهای اطرفشون خیلی بهتر میتونن زندگی قشنگی رو برای یه دختر و از راه درست رقم بزنن، و این کلی نیست، ولی منظور به تعداد مردهای متاهلی بود که دچار این مسائل میشن.

امیدوارم دخترانی که به این روابط فکر میکنن و همچنین مردای متاهلی که دنبال این مدل روابط هستن به عواقب کارشون پی ببرن و این اشتباه رو کنار بگذارن چون گاهی خیلی زود دیر میشه برای جبران.
    خانم یلدا بین ما مردها یک مثالی هست... معلومه وقتی پول و خانه و ماشین و همه چیز داشته باشی هرکی از راه میرسه میشه واست زن زندگی.
    مهم اینه کی از ابتدا بوده کنارت بوده زندگیت رو ساخته.مردها واقعا آنقدر احمق نیستند.
    بیشترین ضربه رو خود زن ها به همجنس شان میزنند.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #42

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26674
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.34
    تشکـر
    32
    تشکر شده 111 بار در 71 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

یه نفر هم میگفت:

"اگه متاهل ها از این کاراشون دست بردارن، نوبت مجردها هم میرسه که یکی رو برای زندگی پیدا کنن...!"

3. 2 کاربران زیر از shahriar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #43

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26659
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.96
    تشکـر
    1,182
    تشکر شده 718 بار در 501 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    خانم یلدا بین ما مردها یک مثالی هست... معلومه وقتی پول و خانه و ماشین و همه چیز داشته باشی هرکی از راه میرسه میشه واست زن زندگی.
    مهم اینه کی از ابتدا بوده کنارت بوده زندگیت رو ساخته.مردها واقعا آنقدر احمق نیستند.
    بیشترین ضربه رو خود زن ها به همجنس شان میزنند.
    بله دقیقا همین طوره
    من هم عرض کردم وقتی یه مرد چند سال از عمرش رو با یه زن زندگی میکنه و دو نفر کلی برای هم وقت میذارن و زندگیشون رو میسازن اگه عاقل باشن خیانت نمیکنن
    به قول شما دو طرف توی این جریان مقصر هستن
    هم مردی که داره به همسر زندگیش خیانت میکنه
    و هم دختری که داره به یه زن خیانت میکنه.
    این روزا تحکیم خونواده ها متاسفانه مورد آسیب قرار گرفته در مواردی
    وقتی میخواد یه جامعه نابود بشه ابتدا خونواده هاش دچار مشکل میشن...
    امیدوارم این مسائل بیشتر قابل توجه واقع بشن و این مدل آدم ها به جای خیانت روی زندگی و خونواده شون متمرکز بشن.

5. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #44

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26659
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.96
    تشکـر
    1,182
    تشکر شده 718 بار در 501 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    یه نفر هم میگفت:

"اگه متاهل ها از این کاراشون دست بردارن، نوبت مجردها هم میرسه که یکی رو برای زندگی پیدا کنن...!"
    تا حدودی درست هست این مطلب ولی خب به نظرم دختری که به هم جنسش خیانت میکنه لیاقت پسر مجرد و خوبی رو نداره
    همون بهتره با یه خیانتکار مثل خودش باشه.

7. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #45

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    10246
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    12
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    سلام
    خانم مگر هرکسی اخلاقش خوب بود مهربان بود بایست با اون شخص وارد رابطه شد؟این چه فزمایشی هست؟
    اخلاق اون آقا ربطی به مجرد و متاهل بودن ایشون نداره.شما تا الان با متاهل بداخلاق و مجرد خوش اخلاق برخورد نداشتید؟ایشون اخلاقش همین هست شاید چون متاهل هست کمی صبورتر باشه اون هم بستگی به شرایط زندگی فرد متاهل داره.
    در پاسخ سئوال شما که چرا یک مرد متاهل رابطه های دیگری رو برقرار میکنه چون مردها تنوع طلب هستند و خیلی خویشتن داری میخواهد بخواهی همه جوره به زن زندگیت پایبند باشی بخصوص اگر مشکلاتی در زندگی وجود داشته باشد.
    ایشون به شما پیشنهاد دادند شما چرا قبول کردید با طناب پوسیده اون توی چاه بری وقتی می دونستید متاهله؟ قصدم بازخواست شما نیست فقط میخواهم مسئله رو برای خودتان باز کنید تا بهتر راه حل پیدا کنید.دنیا پر از مردها و زن های متاهل خوش اخلاق و ... هست مگر هرکسی هر پیشنهادی میده و ابراز علاقه میکنه باید اوکی داد؟
    تایپیک دیگری رو یکی از کاربران ایجاد کرده بودند مشابه تایپیک شماست.سرچ کنید پیدا کنید مطالب رو بخوانید احتمالا نظرات دوستان میتونه به شما کمک کنه.
    سلام بر شما
    مگه من گفتم هرکی که خوش اخلاقه ، من باهاش وارد رابطه میشم؟
    من از سال 84 که وارد بازار کار شدم تا به امروز با صدها مرد سروکار داشتم از خوش اخلاق گرفته تا بداخلاق، ولی تا حالا کسی نتونسته بود منو جذب کنه ولی این آقا یه سری ویژگیهای اخلاقی داشته که شاید تا به امروز هیچ مرد یا پسری با اخلاق و خصوصیات رفتاری این آقا ندیده بودم گفتم شاید دلیلش به خاطر این خصوصیاتش باشه شاید هم نه، نمیدونم واقعا نمیدونم....
    در ضمن من وارد رابطه ای با اون آقا نشدم که می فرمایید چرا با طناب پوسیده اون توی چاه رفتی؟ من فقط بهش احساس پیدا کردم و میترسم از زمانی که نتونم جلوی احساسم رو بگیرم و بلغزم و با احساساتم بازی بشه، به همین دلیل بوده که از شما دوستان کمک گرفتم تا قبل از اینکه دیر بشه بتونم وضعیت رو برگردونم به چند ماه قبلتر از این اتفاقات...

9. Top | #46

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30886
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.34
    تشکـر
    867
    تشکر شده 1,286 بار در 719 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط hastiam نمایش پست ها
    سلام بر شما
    من از سال 84 که وارد بازار کار شدم تا به امروز با صدها مرد سروکار داشتم از خوش اخلاق گرفته تا بداخلاق، ولی تا حالا کسی نتونسته بود منو جذب کنه ولی این آقا یه سری ویژگیهای اخلاقی داشته که شاید تا به امروز هیچ مرد یا پسری با اخلاق و خصوصیات رفتاری این آقا ندیده بودم گفتم شاید دلیلش به خاطر این خصوصیاتش باشه شاید هم نه، نمیدونم واقعا نمیدونم....
    در ضمن من وارد رابطه ای با اون آقا نشدم که می فرمایید چرا با طناب پوسیده اون توی چاه رفتی؟ من فقط بهش احساس پیدا کردم و میترسم از زمانی که نتونم جلوی احساسم رو بگیرم و بلغزم و با احساساتم بازی بشه، به همین دلیل بوده که از شما دوستان کمک گرفتم تا قبل از اینکه دیر بشه بتونم وضعیت رو برگردونم به چند ماه قبلتر از این اتفاقات...
    صلاح مملکت خویش خسروان دانند!

10. Top | #47

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34471
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.65
    تشکـر
    128
    تشکر شده 48 بار در 30 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط hastiam نمایش پست ها
    سلام بر شما
    سلام،

ببینید شما یک دختر 31 ساله و مجرد هستید. به هر حال ارتباط مداوم با یک فرد از جنس مخالف بدون رعایت حریم سخت ممکنه به این شرایط ختم بشه. به هر حال جاذبه به جنس مخالف همیشه هست و شما هم مستثنی نیستین. به هر حال رابطه شما زشته و اگه کسی بفهمه آبروی هر دو طرف میره. البته احساس شما طبیعیه یعنی عذاب وجدان نباید داشته باشید. باید از این بترسید که برای جلوگیری از احساستون کاری انجام ندید، این هست که به قولی کار بد محسوب میشه.
    به اون مرد بگید اگه ادامه بده به رئیس یا باقی کارکن‌ها میگید که ایشون مزاحم شما هستن. یا تهدیدش کنید که به خانمش اطلاع میدید. یعنی خطر آبروریزی رو بهش گوشزد کنید. یا بگید اگه ادامه بده محل کارتون رو ترک می‌کنین یا ایشون رو مجبور می‌کنین که کارش رو عوض کنه.
    راه‌هایی هم هست مثلا اگه شما تو اتاقتون تنها هستین، سعی کنید یک همکاره خانم دیگه بیاد تو اتاق شما تا ایشون نتونه الکی بیاد پیش شما و راحت حرف بزنه.

یک سوال شما احتمالا تا حالا خواستگار داشته اید، چرا ازدواج نکرده‌اید؟ مطمئن باشید هزاران پسر مجرد هستن که اگه با اونها چند جلسه صحبت کنید می‌بینید هم به دلتون می‌شینه و هم با شما تناسب دارن.

به هر حال برای از بین بردن احساستون باید کمتر ایشون رو ببینید و نکات منفی ایشون رو بزرگ کنید. مثلا همین که داره به زنش خیانت می‌کنه رو به عنوان یک نکته منفی بزرگ ببینید.
    در خاتمه این همه مرکز مشاوره معتبر، قبل از اینکه دیر بشه بجنبید و برای رفع مشکلتون وقت بگذارید.

11. کاربران زیر از askquest120 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. Top | #48

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    10246
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    12
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط askquest120 نمایش پست ها
    سلام،

ببینید شما یک دختر 31 ساله و مجرد هستید. به هر حال ارتباط مداوم با یک فرد از جنس مخالف بدون رعایت حریم سخت ممکنه به این شرایط ختم بشه. به هر حال جاذبه به جنس مخالف همیشه هست و شما هم مستثنی نیستین. به هر حال رابطه شما زشته و اگه کسی بفهمه آبروی هر دو طرف میره. البته احساس شما طبیعیه یعنی عذاب وجدان نباید داشته باشید. باید از این بترسید که برای جلوگیری از احساستون کاری انجام ندید، این هست که به قولی کار بد محسوب میشه.
    به اون مرد بگید اگه ادامه بده به رئیس یا باقی کارکن‌ها میگید که ایشون مزاحم شما هستن. یا تهدیدش کنید که به خانمش اطلاع میدید. یعنی خطر آبروریزی رو بهش گوشزد کنید. یا بگید اگه ادامه بده محل کارتون رو ترک می‌کنین یا ایشون رو مجبور می‌کنین که کارش رو عوض کنه.
    راه‌هایی هم هست مثلا اگه شما تو اتاقتون تنها هستین، سعی کنید یک همکاره خانم دیگه بیاد تو اتاق شما تا ایشون نتونه الکی بیاد پیش شما و راحت حرف بزنه.

یک سوال شما احتمالا تا حالا خواستگار داشته اید، چرا ازدواج نکرده‌اید؟ مطمئن باشید هزاران پسر مجرد هستن که اگه با اونها چند جلسه صحبت کنید می‌بینید هم به دلتون می‌شینه و هم با شما تناسب دارن.

به هر حال برای از بین بردن احساستون باید کمتر ایشون رو ببینید و نکات منفی ایشون رو بزرگ کنید. مثلا همین که داره به زنش خیانت می‌کنه رو به عنوان یک نکته منفی بزرگ ببینید.
    در خاتمه این همه مرکز مشاوره معتبر، قبل از اینکه دیر بشه بجنبید و برای رفع مشکلتون وقت بگذارید.
    سلام
    بله سعی میکنم نقاط منفی ایشون رو واسه خودم بزرگ کنم تا فقط زیبایی در این آدم نبینم.
    اینکه فرمودید چرا ازدواج نکردید؟ خواستگار داشتم و دارم تو صحبتهای قبلیم هم گفتم که پسری دو ساله بهم ابراز علاقه کرده ولی متاسفانه ذره ای به دلم ننشسته حتی باهاش یکی دو جلسه بیرون هم رفتم تا شاید مهرش به دلم بشینه این پسر از لحاظ مالی هم کاملا تأمینه، ولی وقتی باهاش حرف میزنم حسم میگه این آدم نمیتونه تکیه گاه خوبی برام باشه چون تحمل سختیها رو نداره درحالی که زندگی بالا و پایین داره خوشی و ناخوشی داره، حتی بهش گفتم که تحمل سختی ها رو نداری، میگه نه من اینجوری نیستم که تو فکر میکنی...
    نمیدونم چه حکمتیه!!! یه نفر دوسال تلاش میکنه برای اینکه حسم نسبت بهش تغییر کنه و بهتر بشه و موفق نمیشه ولی یه نفر دیگه دو روز تلاش میکنه و کاملا موفق میشه که احساسمو درگیر کنه.
    خودمم نمیدونم از زندگی چی میخوام فقط اینو میدونم که مدتهاست با خودم درگیرم و کلنجار میرم.

13. کاربران زیر از hastiam بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. Top | #49

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    35633
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.19
    تشکـر
    36
    تشکر شده 32 بار در 30 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

سلام این آقا قصدش فقط وفقط سوءاستفاده اس .تو رو اسیر و گرفتار عشقش میکنه ولی هیچ وقت با زن زندگیش عوض نمیکنه فقط میخواد به جز همسرش شما رو هم داشته باشه و به موقعش پشتت خالی میکنه.توجه کن که الان کسی که محرم راز و همبسترشه یه خانم دیگه اس و همیشه سر جاش باقی میمونه و این تو هستی که وابسته شدی و ضربه روح میبینی.در یه رابطه اشتباه قدم گذاشتی فقط یک صدم فرض کن که خانم این آقا متوجه موضوع شه و بخواد این موضوع برملا کنه خیلی چیزا رو از دست میدی خصوصا آبروی خانوادگیت رو همینطور موقعیت کاریت.کم کم بهش سردی نشون بده و ازش فاصله بگیر وبهش بگو دیگه نمیخوای ادامه بدی از اون اصرار و از تو انکار باشه تا خودش دور شه ازت .به آبروی خونواده ات فکر کن عزیزم منم همجنس توام و خواهر کوچیکت به حرفم گوش بده تا بیشتر از این ضرر نکردی سختی و بی تابیش نهایتا یکماهه ولی ارزشش داره.قدرت ن گفتن داشته باش و محکم بایست و این رابطه رو واسه همیشه تمام کن
    ویرایش توسط دنیای نامردی : 07-20-2017 در ساعت 12:08 PM

15. کاربران زیر از دنیای نامردی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. Top | #50

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    10246
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    12
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط دنیای نامردی نمایش پست ها
    سلام این آقا قصدش فقط وفقط سوءاستفاده اس .تو رو اسیر و گرفتار عشقش میکنه ولی هیچ وقت با زن زندگیش عوض نمیکنه فقط میخواد به جز همسرش شما رو هم داشته باشه و به موقعش پشتت خالی میکنه.توجه کن که الان کسی که محرم راز و همبسترشه یه خانم دیگه اس و همیشه سر جاش باقی میمونه و این تو هستی که وابسته شدی و ضربه روح میبینی.در یه رابطه اشتباه قدم گذاشتی فقط یک صدم فرض کن که خانم این آقا متوجه موضوع شه و بخواد این موضوع برملا کنه خیلی چیزا رو از دست میدی خصوصا آبروی خانوادگیت رو همینطور موقعیت کاریت.کم کم بهش سردی نشون بده و ازش فاصله بگیر وبهش بگو دیگه نمیخوای ادامه بدی از اون اصرار و از تو انکار باشه تا خودش دور شه ازت .به آبروی خونواده ات فکر کن عزیزم منم همجنس توام و خواهر کوچیکت به حرفم گوش بده تا بیشتر از این ضرر نکردی سختی و بی تابیش نهایتا یکماهه ولی ارزشش داره.قدرت ن گفتن داشته باش و محکم بایست و این رابطه رو واسه همیشه تمام کن
    حرفاتون واقعا تاثیرگذار بود واقعیت محضه که این وسط فقط من آسیب میبینم.

صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

عشق به خدا,  عشق به همسر,  عشق به همجنس,  عشق به توان 6,  عشق به زندگی,  عشق به خداوند,  عشق به فرزند,  عشق به مادر,  عشق به خواهر,  عشق به زن,  مهمل,  مهمة صعبة,  مهما يقولون,  مهمة السكند,  مهما الليالي,  مهمة خاصة,  مهما يحاولو يطفو الشمس,  مهما صار ومهما صرنا,  مهموم رعد وميثاق,  مهمان امشب خندوانه,  ماحبتش,  محبتنيش,  محبتنيش رامي صبري,  محبت,  محبتنيش عشان ازعل عليك,  محبت شاعری,  محبتين,  محبتك,  محبتي لمخلوقات الله,  محبتك جارت علي,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)