نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: عشق واقعی

1909
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28285
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

عشق واقعی

سلام.من ۲۰ سالمه و دانشجو هستم.حدود ۵.۶ ماه پیش یکی از اقوام پدریم که تقریبا میشه پسر عموم برای یه کاری تو تلگرام بهم پیام داد...بعد از اون دیگه ارتباطی نداشتیم تا اینکه سال نو رو بهم تبریک گفت و گذشت تا یکی دو هفته پیش که بهم پیام داد و اول غیر مستقیم و بعد مستقیم گفت که بهم علاقه داره‌‌‌..این اقا پسر ۲۲ سالشه،و احساسش بهم مربوط به زمان بچگیه که البته من خبر نداشتم و تو بچگی هم رابطمون فقط در حد بازی های معمولی و جلوی خانواده بود.لیسانس معماری داخلی داره و شغل و درامد هم داره...من از عشقش به خودم مطمئنم و با اینکه پسرای زیادی دور و برم هستن شک ندارم که این آقا عاشقمه ولی نمیخوام بی گدار به اب بزنم،مسئله اول اینه که من قدم ۱۷۰ هستش و این اقا ۱۷۶.من همیشه موضوع قد واسم مهم بوده و بنظرم جذاب ترین آقایون،آقایون قد بلند هستن.ولی متاسفانه این اقا این معیار منو نداره..میخوام بدونم ابا واقعا مهمه؟چون غیر از این اقا من کلا خیلی به موضوع قد اصرار دارم ولی فکر میکنم یه جایی مشکل ساز بشه اخه الان اکثر پسرا قد کوتاهن و من خیلی خوشم نمیاد.میخوام بدونم موضوع قابل حلی هست یا نه؟ دومین مسأله اینه که این اقا خودش خیلی پسر خوبیه،یعنی تموم خانواده اینو میگن اما پدرش که چند ساله مرحوم شده و یکی از برادراش معتاد بودن و همین باعث شد یکم از خانواده ما دور بشن و یه سری مشکلات داشتن که باعث بد نامیشون شده اما خودش واقعا پسر خوبیه،حالا نگرانیه من اینه که ما باهم باشیم و پدرم قبول نکنه که باهاش ازدواج کنم...‌از یه طرف قضیه قدش،از یه طرف مشکل خانوادش و بابام و از طرفی قلب خودم...من نمیگم عاشقشم اما بی علاقه هم نیستم،میخوام بدونم نظر شما چیه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7287
    تشکـر
    106
    تشکر شده 32 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : عشق واقعی

سلام اولا قد ۱۷۶ که خوبه چرا باهاش مشکل داری . دوم اگه واقعا قد برات مهمه شاید الان این مشکل رو نبینی اما بعد از ازدواج معیارهات دوباره نمود پیدا میکنن و اگه با معیارهات متفاوت باشه بتعث سوهان روحت میشن. واسه ازدواج هم سعی کنین در وهله اول عشق و عاشقی رو فراموش کنین و اگر تصمیم دارین ازدواج کنین اجازه ندین تا یه مدت بهتون ابراز علاقه کنن و هدیه ای بدن چون وابستگی میاره و باعث میشه نتونین خوب بشناسینش وقت واسه عشق و عاشقی زیاده از نظر من اگه تصمیم به ازدواج گرفتین اول از همه خیلی جدی پیشنهاد دوستی بدین که فامیل هم نفهمن و دقیقا رفتاراتون باید مثل دو تا دوست عادی باشه و خانواده هم در جریان بزارین ودر این مدت سعی کنین جاهایی برین که بتونین رفتارشو تو اون محل ها محک بزنین مثلا مرکز خرید یا مهمونی با دوستاتون و یا بین چندتا مرد ببینین تو یه بحث فلسفی چطور حرف میزنه یا ببرینش جاهای پرترافیک ببینین چقد اعصاب داره . اینا همه بعد ازدواج واستون مهم میشه هرچند دونفر تا بعد از ازدواج شناخت کاملی از هم ندارن امیدوارم موفق باشین.

Sent from my E6533 using Tapatalk

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28285
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ostooree نمایش پست ها
    سلام اولا قد ۱۷۶ که خوبه چرا باهاش مشکل داری . دوم اگه واقعا قد برات مهمه شاید الان این مشکل رو نبینی اما بعد از ازدواج معیارهات دوباره نمود پیدا میکنن و اگه با معیارهات متفاوت باشه بتعث سوهان روحت میشن. واسه ازدواج هم سعی کنین در وهله اول عشق و عاشقی رو فراموش کنین و اگر تصمیم دارین ازدواج کنین اجازه ندین تا یه مدت بهتون ابراز علاقه کنن و هدیه ای بدن چون وابستگی میاره و باعث میشه نتونین خوب بشناسینش وقت واسه عشق و عاشقی زیاده از نظر من اگه تصمیم به ازدواج گرفتین اول از همه خیلی جدی پیشنهاد دوستی بدین که فامیل هم نفهمن و دقیقا رفتاراتون باید مثل دو تا دوست عادی باشه و خانواده هم در جریان بزارین ودر این مدت سعی کنین جاهایی برین که بتونین رفتارشو تو اون محل ها محک بزنین مثلا مرکز خرید یا مهمونی با دوستاتون و یا بین چندتا مرد ببینین تو یه بحث فلسفی چطور حرف میزنه یا ببرینش جاهای پرترافیک ببینین چقد اعصاب داره . اینا همه بعد ازدواج واستون مهم میشه هرچند دونفر تا بعد از ازدواج شناخت کاملی از هم ندارن امیدوارم موفق باشین.

Sent from my E6533 using Tapatalk
    مرسی واسه نظرت!اما من خودم قدم ۱۷۰ و این اقا ۱۷۶.و کلا همیشه مسأله قد واسم مهم بوده،همیشه هم ادمایی که میان سمتم قد بلند بودن اما این اقا واقعا عاشقمه،فکر میکنم خودخواهیه که بخوام یه موضوع قد رو انقدر بزرگ کنم اما یکم که فکر میکنم میبینم این قضیه خیلی واسم مهمه و ۶ سانت اختلاف قد خیلی کمه،اون حسه حمایت رو بهم نمیده،خب گاهی دلم میخواد کفش پاشنه بلند بپوشم و اگه با این اقا باشم نمیشه

4. کاربران زیر از khargosh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

خب این مسئله برای شما خیلی مهم بهتر رد کنید چون به دل نشستن اولین. شرط شروع هست
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

خیلی خوبه که از معیارهات به این روشنی و قوت خبر داری و حرف میزنی .
    چون مشکل اکثر دختر پسرها اینه که قبل ازدواج یک سری معیارهایی دارن که با اومدن یک فردی به زندگیشون کم کم وابستش میشن و حس میکنن دیگه اون معیارها مهم نیست .بعد که ازدواج میکنن و مدتی میگزره و از اون تب و تاب اولیه کم میشه ؛تازه فیلشون یاد هندستون میکنه و میگن من از اولشم فلان چیز رو دوست داشتم و ...
    و برای اشتباهاتشون توجیح میارن .

پس اینکه قد برای شما مسیله مهمیه و هنوز به قوت خودش باقیه خیلی خوبه ...خوبه که معیارتون روشنه و در کنار علاقه به این اقا از معیارتون هم حرف میزنین .

پس اینو بدونین بله قد برای برخی خانوم ها که دوست دارن بقول معروف بجای ابنکه همسرشون زن ذلیل باشه؛به همسرشون تکیه کنن و حس حامی و ..بهشون دست بده ؛خیلی مهمه.

در عوض هم هستن آقایونی که با وجود قد کوتاه(هرچند این اقا قدشون کوتاه نیست) بهترین حامی ها و تکیه گاه ها بودن .

ولی به نظر میرسه مسیله قد یک جور فانتزی زناشویی براتون بوجود اورده .

پس با نادیده گرفتنش ممکنه بعدها با دیدن اقایونی قد بلند این فانتزی دوباره براتون زنده بشه و دردسر ساز بشه .

ضمن اینکه با ارتباط با این اقا مطمینا مطمینا و مطمینا شما روز به روز بیشتر بهش وابسته میشین و دیگه چشم و گوشتون بسته میشه و فقط و فقط میخواین که بهش برسین ..همین

پس تا این وابستگی بوجود نیومده ..تا درگیر روابط عاطفی نشدین ..تا چشم و گوشتون بسته نشده ..با درایت و منطقی به خواسته هاتون فکر کنید و با خواستگارهاتون بسنجیدش .

همیشه بهتر از یک خواستگار ؛خواستگار دیگه ای هم وجود داره ..هر چند زمان بگذره .
    پس باز هم شما خوایتگار حواهید داشت که شاید اکثر معیارهاتون و تلبته مهمترینشو خواهد داشت .

باز انتخاب باشماست ..ما فقط میتونیم مسیر رو روشن کنیم .
    تصمیم گیرنده شمایید .
    موفق باشید.

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28285
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1 نمایش پست ها
    خیلی خوبه که از معیارهات به این روشنی و قوت خبر داری و حرف میزنی .
    چون مشکل اکثر دختر پسرها اینه که قبل ازدواج یک سری معیارهایی دارن که با اومدن یک فردی به زندگیشون کم کم وابستش میشن و حس میکنن دیگه اون معیارها مهم نیست .بعد که ازدواج میکنن و مدتی میگزره و از اون تب و تاب اولیه کم میشه ؛تازه فیلشون یاد هندستون میکنه و میگن من از اولشم فلان چیز رو دوست داشتم و ...
    و برای اشتباهاتشون توجیح میارن .

پس اینکه قد برای شما مسیله مهمیه و هنوز به قوت خودش باقیه خیلی خوبه ...خوبه که معیارتون روشنه و در کنار علاقه به این اقا از معیارتون هم حرف میزنین .

پس اینو بدونین بله قد برای برخی خانوم ها که دوست دارن بقول معروف بجای ابنکه همسرشون زن ذلیل باشه؛به همسرشون تکیه کنن و حس حامی و ..بهشون دست بده ؛خیلی مهمه.

در عوض هم هستن آقایونی که با وجود قد کوتاه(هرچند این اقا قدشون کوتاه نیست) بهترین حامی ها و تکیه گاه ها بودن .

ولی به نظر میرسه مسیله قد یک جور فانتزی زناشویی براتون بوجود اورده .

پس با نادیده گرفتنش ممکنه بعدها با دیدن اقایونی قد بلند این فانتزی دوباره براتون زنده بشه و دردسر ساز بشه .

ضمن اینکه با ارتباط با این اقا مطمینا مطمینا و مطمینا شما روز به روز بیشتر بهش وابسته میشین و دیگه چشم و گوشتون بسته میشه و فقط و فقط میخواین که بهش برسین ..همین

پس تا این وابستگی بوجود نیومده ..تا درگیر روابط عاطفی نشدین ..تا چشم و گوشتون بسته نشده ..با درایت و منطقی به خواسته هاتون فکر کنید و با خواستگارهاتون بسنجیدش .

همیشه بهتر از یک خواستگار ؛خواستگار دیگه ای هم وجود داره ..هر چند زمان بگذره .
    پس باز هم شما خوایتگار حواهید داشت که شاید اکثر معیارهاتون و تلبته مهمترینشو خواهد داشت .

باز انتخاب باشماست ..ما فقط میتونیم مسیر رو روشن کنیم .
    تصمیم گیرنده شمایید .
    موفق باشید.
    مرسی از نظرتون،بله حق با شماست نمیدونم که این علاقه زیادی به قد اقابون ممکنه زیادم جالب نباشهولی دست خودم نیست و واقعا واسم معیاره...همیشه فکر میکنم پسراب قد کوتاه ضعیفن و نمیتونن تکیه گاه باشن،ولی یه نگرانیم هم اینه که بعد این اقا کسی وارد زندگیم نشه که انقدر عاشقم باشه...اون با این که میدونه چه سختیایی رو باید تحمل کنه،گفته با بابام صحبت میکنه..گفته هر کاری رو بخاطرم انجام میده...چون خوب میشناسم نمیدونم که این کارو میکنه.

8. کاربران زیر از khargosh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط khargosh نمایش پست ها
    مرسی از نظرتون،بله حق با شماست نمیدونم که این علاقه زیادی به قد اقابون ممکنه زیادم جالب نباشهولی دست خودم نیست و واقعا واسم معیاره...همیشه فکر میکنم پسراب قد کوتاه ضعیفن و نمیتونن تکیه گاه باشن،ولی یه نگرانیم هم اینه که بعد این اقا کسی وارد زندگیم نشه که انقدر عاشقم باشه...اون با این که میدونه چه سختیایی رو باید تحمل کنه،گفته با بابام صحبت میکنه..گفته هر کاری رو بخاطرم انجام میده...چون خوب میشناسم نمیدونم که این کارو میکنه.
    مشکل همینجاست .
    من شاید قبلا خیلیخیلی بی تجربه بودم .
    ولی از وقتی اینجا اومدم چیزهای زیادی دستم اومده ..حقایق رنج اور و تاسف بار متاسفانه

مشکا اینجاست که :یک کلام :

"مهم نیست اون چقدر دوست داره ؛مهم اینه تو دوسش داشته باشی "

این دوست داشتن ممکنه بعدا هم بوجود بیاد ..ولی خدا کنه دوست داشتن باشه نه وابستگی !

شرایط رو بسنجین تصمیم بگیرین .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)