نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: عشق یا هوس؟؟؟

844
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4445
    تشکـر
    3
    تشکر شده 59 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    10

عشق یا هوس؟؟؟

سلام ب همگی

من پسریم17سالمه...
    مدتیه از یه دختر خانم خوشم اومده و تقریبا میشناسمش،با نگاه ها و حرکاتم بهش فهموندم خوشم ازش اومده همینطور هم اون حس میکنم اونم بهم همچین حسی رو داره!!!
    وارد جزئیات نمیشم که طولانی میشه،خلاصه من با دیدنش تپش قلب میگیرم که هیچ کلا هنگ میکنم!!!
    اینم بگم تو عمرم دوست دختر هم نداشتم و تجربه ای در این چنین مسائل نداشتم و یه فرد عادی و مذهبیم!!!
    این خانم هم همسن خودمه و تو چارچوب ملاک من برای انتخاب همسره!!!
    من این موضوع رو ب مادرم گفتم ایشون هم همکاری زیادی کردخ گفته اگه ببینم واقعا عشقت عشقه بهم بگو همین الان میرم جلو برات!!!

اما من هنو مطمئن نیسم،چرا؟چون اولا شرایط ازدواج ندارم همچنین شغل و منبع درآمدی
    دوما من هنو نمیدونم این حسم عشقه یا هوس با اینکه ب طرف درباره ش فکر بدی نکردم بلکه با ندیدنش دلتنگش میشم

من کل حرفم اینه که فکرامو بکنم و اگه دیدم عشقم واقعیه ب مادرم بگم بره جلو،اگه جواب مثبت بود میریم با دختره صحبت میکنیم و حرفامونو بهم میگین که ایا ببینیم بهم میخوریم یا نه؟البته قبلش بهم میگیم وابستگی کاذب بوجود نیاد چون اگه بهم نخوردیم از هم جدا میشیم و سعی میکنیم همو فراموش کنیم اما اگه بهم خوردیم نسبت ب هم تعهد داریم تا زمانی که من آیندمونو بسازم

بنظرتون راه و روشم خوبه؟؟؟حالا چطور اول از خودم مطمئن شم که این عشقه یا هوس؟؟؟؟
    میخوام سریع و خوب فکرامو بکنم تا دیر نشده؟،همش افکار منفی تو ذهنمه نکنه ازدواج کنه چون طرف کاملا از عشقم نسبت ب خودش بی اطلاعه ب نوعی یکطرفه س!!!
    از قدیم میگن کار خیرو عقب ننداز...ب کمکاتون نیاز دارم
    امضای ایشان
    زندگی عشق است/عشق افسانه نیست/آنکه عشق را آفرید دیوانه نیست/عشق آن نیست که هرلحظه کنارش باشی/عشق آن است که هرلحظه به یادش باشی

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    تشکر شده 434 بار در 239 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : عشق یا هوس؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان1990 نمایش پست ها
    سلام ب همگی

من پسریم17سالمه...
    مدتیه از یه دختر خانم خوشم اومده و تقریبا میشناسمش،با نگاه ها و حرکاتم بهش فهموندم خوشم ازش اومده همینطور هم اون حس میکنم اونم بهم همچین حسی رو داره!!!
    وارد جزئیات نمیشم که طولانی میشه،خلاصه من با دیدنش تپش قلب میگیرم که هیچ کلا هنگ میکنم!!!
    اینم بگم تو عمرم دوست دختر هم نداشتم و تجربه ای در این چنین مسائل نداشتم و یه فرد عادی و مذهبیم!!!
    این خانم هم همسن خودمه و تو چارچوب ملاک من برای انتخاب همسره!!!
    من این موضوع رو ب مادرم گفتم ایشون هم همکاری زیادی کردخ گفته اگه ببینم واقعا عشقت عشقه بهم بگو همین الان میرم جلو برات!!!

اما من هنو مطمئن نیسم،چرا؟چون اولا شرایط ازدواج ندارم همچنین شغل و منبع درآمدی
    دوما من هنو نمیدونم این حسم عشقه یا هوس با اینکه ب طرف درباره ش فکر بدی نکردم بلکه با ندیدنش دلتنگش میشم

من کل حرفم اینه که فکرامو بکنم و اگه دیدم عشقم واقعیه ب مادرم بگم بره جلو،اگه جواب مثبت بود میریم با دختره صحبت میکنیم و حرفامونو بهم میگین که ایا ببینیم بهم میخوریم یا نه؟البته قبلش بهم میگیم وابستگی کاذب بوجود نیاد چون اگه بهم نخوردیم از هم جدا میشیم و سعی میکنیم همو فراموش کنیم اما اگه بهم خوردیم نسبت ب هم تعهد داریم تا زمانی که من آیندمونو بسازم

بنظرتون راه و روشم خوبه؟؟؟حالا چطور اول از خودم مطمئن شم که این عشقه یا هوس؟؟؟؟
    میخوام سریع و خوب فکرامو بکنم تا دیر نشده؟،همش افکار منفی تو ذهنمه نکنه ازدواج کنه چون طرف کاملا از عشقم نسبت ب خودش بی اطلاعه ب نوعی یکطرفه س!!!
    از قدیم میگن کار خیرو عقب ننداز...ب کمکاتون نیاز دارم
    اولین قدم برای ازدواج نیازه. ازدواج برای افراد نیازمند به جنس مخالف در زمینه های مختلفه. زمینه های عاطفی و فکری و نظمی و .... اگر نیازمند ازدواج هستید باید نیازتان بر طرف شه اما به طور درست. یعنی ازدواج درست انجام بشه. ینی منجر به طلاق و ... نشه و زندگی رو به هم نریزه. ازدواج باید سازنده باشه. که واسه اطلاع از اینکه دارید درست و با فرد درستی ازدواج می کنید خوب باید مطالعه کنید در مورد ازدواج و این که هدف از ازدواج و زندگی مشترک چیه و چه نیازهایی از شما رو برطرف می کنه.

عشق این نیست که فقط با یک نگاه باشه. بهتره ابتدا آگاهی از ازدواج و هدف اون وجود داشته... بعد که فرد دید نیازمنده.... دختر مورد نظرش رو انتخاب کنه و عاشق اون دختر بشه.... بعد بره خواستگاری.

پس بهتره شما از ازدواج و مسائل مربوط به اون ابتدا آگاهی پیدا کنید.... بعد ببینید اون دختره مناسب شما هست یا نه و سپس اقدام کنید.

با یه تاییک نمیشه دقیق فهمید که شما نیازمند هستید یا خیر یا درست انتخاب کردید یا خیر. خودتون هم باید مطالعه کنید و بیاین مشورت بگیرید.

3. کاربران زیر از ashkan1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

سلام

سنتون برای ازدواج یا حتی فهمیدن اینکه این حس عشقه یا هوس خیلی کمه !!

توی اینسن آدم تحت تاثیر تغییرات شدید هورمونی قرار میگیره و احساساتش در حال تغییر هست .

اگه میخوای ببینی عشقه یا هوس باید ببینی وقتی وارد دانشگاه هم شدی ، تو سن 24_25 سالگی هم باز حست همینه .

باز این همون دختریه که میخوای ?!

تمام شرایطی که از روز اول میخواستیو هنوز همشونو داره ?!?!

چون آدما وقتی سنشون بیشتر میشه و وارد اجتماع میشن معیاراشونم تغییر میکنه ، با آدمای بیشتری روبرو میشن و پخته تر میشن .... بخاطر همینه میگم اونموقع باید ببینی باز این دختره همونیه که میخوای ?!?!

فکر کردن راجب آینده تو این سن اشتباهه چون هنوز احساساته خودت کامل شکل نگرفته و تثبیت نشده پس بزار یه حس باقی بمونه و چندسال دیگه راجب آیندت تصمیم بگیر .

5. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18129
    تشکـر
    529
    تشکر شده 195 بار در 125 پست
    میزان امتیاز
    9

با دختره صحبت کن...اون دختره ببین نظررش چیه باهم کنار میایین یا نه...همه چی پول نیست ولی خیلی چیزا پوله...اگه بتونین باهم کنار بیایین میتونین ی زندگی خوبو شروع کنین ولی یادت نره سختی داره....در ضمن میتونی واسه ی این ک امادگی پیدا کنی شرط کنین ک پنج سالی عقد بمونین البته سخت هست ولی اگه بتونین دوتایی از پسش بر بیایین عالیه...موفق باشی✌

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد