نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: علاقه مند شدن به خواستگار سابق

3600
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29520
    تشکـر
    4
    تشکر شده 24 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    8

علاقه مند شدن به خواستگار سابق

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه
    میخاستم موضوعی در میون بذارم باهاتون من تقریبا یک سال پیش یه خواستگار داشتم که واقعا از همه ی لحاظ خوب بود و دقیقا مطابق بودیم ولی اون زمان پای ی خواستگار دیگه در میون بود که از هر لحاظ پایینتر از اولی بود ولی من خام بودم اونجا علاقه بیشتری به دومی داشتم به اقای اولی جواب رد دادم به بهانه ی ب دل ننشستنو قد کوتاه ولی خب چند بار دیگه اومدن و باز جواب من تغییر نکرد با اینکه حرف بدی نزدن تو صحبتاشون در جلسه های بعدی همش عذر خواهی جلسه های قبلو میکردن و خیلی مشتاق بودن .من ب رابطمون گفتم بگو فعلاااا قصد ازدواج ندارم یعنی چند ماه دیگه بیان ولی نمیدونم رابطمون چجوری گفتن ک ایشون دیگه پیداشون نشد و شنیدم ک بعد خرید خونه میخوان برن خواستگاری و خواستگار دومی هم رفت و دیگه نیومد خلاصه من موندمو حوضم.ولی خب هروزه فکرم مشغوله خواستگار اولیه خیلی دوست دارم برگرده و از خدا میخام بیاد ایندفه جواب مثبتمو بهش بدم خیلی پشیمونم که بپای دومی موندم کاش نمیموندم.الان من جز تلگرام خواهرشون چیزی ندارم تو دستم به خواهرشم که نمیتونم بگم که دوباره بیاین نمیدونم شماره خودشونو چجوری بگیرم از خواهرشون البته به عنوان یک ناشناس که بعد حداقل اونجا با یک قطعه شعر بفهمونم برگردین بدون اینکه بدونن من کی ام موندم چیکار کنم میدونم که اونم دوسم داره و هرجا خواستگاری میرن اقا پسر قبول نمیکنن بخاطر من چند بار گفتم ولش کن خواستگار قحط نیس و حتما قسمت نبوده ولی خب اینجور موردا خیلی کم پیش میاد که هم کفو باشیم از هر لحاظ. راهنماییم کنین چیکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : علاقه مند شدن به خواستگار سابق

بعله اینطوریاست
    خواستید تو آب نمک بخوابونید و سرانجامش از اینجا رونده از اونجا مونده

خانما پست این استارتر را چند ده بار بخونید چون آینده خیلی هاتونه که ناز الکی میکنید وقتی یه خواستگار خوب و نرمال دارید

======

و اما شما تنها کاری که میتونید بکنید به رابطتون بگید غیر مستقیم بهشون بگن خواستگاری مجدد انجام بدن
    به طور مثال رابط بگه بیاید یه بار دیگه بریم خونه فلانی شاید اینبار قبول کرد دختره
    به هیچ وجه خودتون اقدامی انجام ندید
    ویرایش توسط sam127 : 04-12-2017 در ساعت 02:13 PM

3. 3 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29520
    تشکـر
    4
    میزان امتیاز
    8

[QUOTE=sam127;236966]بعله اینطوریاست

خانما پست این استارتر را چند ده بار بخونید چون آینده خیلی هاتونه که ناز الکی میکنید وقتی یه خواستگار خوب و نرمال دارید

======
    اقاسام داشتیم این حرفاروبعدشم من ناز نکردم فقط بپای قول یه ادم نامرد وایسادم که شد این.
    رابطمونم دیگه فک نمیکنم کاری کنه چون خیلی باهام حرف زد و من ب حرفش نکردم و چون دوستشونم هسن نمیخوان خدای نکرده دوباره خراب بشن جلو اونا

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34363
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

[quote=شمیمی;236968]
    نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    بعله اینطوریاست

======
    اقاسام داشتیم این حرفاروبعدشم من ناز نکردم فقط بپای قول یه ادم نامرد وایسادم که شد این.
    رابطمونم دیگه فک نمیکنم کاری کنه چون خیلی باهام حرف زد و من ب حرفش نکردم و چون دوستشونم هسن نمیخوان خدای نکرده دوباره خراب بشن جلو اونا

دیگه جز این راهی ندارید. به نظر من بهتره به رابطتون به طور غیر مستقیم بفهمونید قضیه رو. مثلا بهش بگید که تحقیق کردید و به این نتیجه رسیدید که اون یکی گزینه‌ی خوبی نیست. بعد ازش بپرسید که آیا اون طرف خوشبخت شد؟ و...
    در ضمن این نصیحت رو از من قبول کنید. سعی کنید برای رد کردن پیشنهاد ازدواج از ظاهر طرف ایراد نگیرید، چون کار قشنگی نیست. وقتی که از ظاهر طرف ایراد میگیرید عملا به طرف ضربه روحی میزنید، چون نمیتونه ظاهرش رو عوض کنه. ممکنه بره و با خودش مدت‌ها به این موضوع فکر کنه و از شما متنفر بشه.

6. 2 کاربران زیر از manhasan48 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

[quote=شمیمی;236968]
    نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    بعله اینطوریاست

======
    از
    طرف یه بزرگتر با رابطتون صحبت بشه
    خودتون صحبت نکنید

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29520
    تشکـر
    4
    میزان امتیاز
    8

[QUOTE=manhasan48;237201]
    نقل قول نوشته اصلی توسط شمیمی نمایش پست ها

دیگه جز این راهی ندارید. به نظر من بهتره به رابطتون به طور غیر مستقیم بفهمونید قضیه رو. مثلا بهش بگید که تحقیق کردید و به این نتیجه رسیدید که اون یکی گزینه‌ی خوبی نیست. بعد ازش بپرسید که آیا اون طرف خوشبخت شد؟ و...
    در ضمن این نصیحت رو از من قبول کنید. سعی کنید برای رد کردن پیشنهاد ازدواج از ظاهر طرف ایراد نگیرید، چون کار قشنگی نیست. وقتی که از ظاهر طرف ایراد میگیرید عملا به طرف ضربه روحی میزنید، چون نمیتونه ظاهرش رو عوض کنه. ممکنه بره و با خودش مدت‌ها به این موضوع فکر کنه و از شما متنفر بشه.
    خیلی ممنون از راهنماییتون و اینکه رابطما دختر خالم بوده و کمی باهاش صمیمی ام چجوری باهاش سر حرف رو باز کنم و بگم چج.ری قضیه رو به اونا بگه.در ضمن من وقتی با خود پسر صحبت کردم هیچ علامتی از اینکه راضی نیستم نبود و اونا مونده بودن ک دلیل رد کردنشون چی بوده فک نمیکنم دلشون شکسته باشه از لحاظ قیافه و ...

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29520
    تشکـر
    4
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2020 نمایش پست ها
    درود
    پارت اول عالی بود
    ...
    از نظر من بروید دنبال یک خواستگار دیگر بیخیال دوتایشان,چون اگر ایشان را واقعا دوست داشتید عاشق کس دیگری نمیشدید.
    عاشقی من به خود طرفم بستگی داره وقتی منو ول کرد رفت بازم میشه عاشقش بود؟بعد اون اولی بود که حالا من دوس دارم خواستگارم برگرده دوباره

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    شما تلاشت را برای اینکه به وسیله رابط مقصودتان را به طرف مقابل برسانید بکنید خیلی از دخترها به خاطر این مسائل مجرد می مانند از خدا بخواهید هر چه صلاحتان است همان شود ان شاء الله به خواسته هایتان برسید
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه
    میخاستم موضوعی در میون بذارم باهاتون من تقریبا یک سال پیش یه خواستگار داشتم که واقعا از همه ی لحاظ خوب بود و دقیقا مطابق بودیم ولی اون زمان پای ی خواستگار دیگه در میون بود که از هر لحاظ پایینتر از اولی بود ولی من خام بودم اونجا علاقه بیشتری به دومی داشتم به اقای اولی جواب رد دادم به بهانه ی ب دل ننشستنو قد کوتاه ولی خب چند بار دیگه اومدن و باز جواب من تغییر نکرد با اینکه حرف بدی نزدن تو صحبتاشون در جلسه های بعدی همش عذر خواهی جلسه های قبلو میکردن و خیلی مشتاق بودن .من ب رابطمون گفتم بگو فعلاااا قصد ازدواج ندارم یعنی چند ماه دیگه بیان ولی نمیدونم رابطمون چجوری گفتن ک ایشون دیگه پیداشون نشد و شنیدم ک بعد خرید خونه میخوان برن خواستگاری و خواستگار دومی هم رفت و دیگه نیومد خلاصه من موندمو حوضم.ولی خب هروزه فکرم مشغوله خواستگار اولیه خیلی دوست دارم برگرده و از خدا میخام بیاد ایندفه جواب مثبتمو بهش بدم خیلی پشیمونم که بپای دومی موندم کاش نمیموندم.الان من جز تلگرام خواهرشون چیزی ندارم تو دستم به خواهرشم که نمیتونم بگم که دوباره بیاین نمیدونم شماره خودشونو چجوری بگیرم از خواهرشون البته به عنوان یک ناشناس که بعد حداقل اونجا با یک قطعه شعر بفهمونم برگردین بدون اینکه بدونن من کی ام موندم چیکار کنم میدونم که اونم دوسم داره و هرجا خواستگاری میرن اقا پسر قبول نمیکنن بخاطر من چند بار گفتم ولش کن خواستگار قحط نیس و حتما قسمت نبوده ولی خب اینجور موردا خیلی کم پیش میاد که هم کفو باشیم از هر لحاظ. راهنماییم کنین چیکار کنم
    سلام
    بهتره ی جوری به اون رابط تون بفهمونید ک الان قصد ازدواج دارین.
    و ازش درمورد اون فرد بپرسید و بگین ک خلق و خو و خانواده خوبی داشتن

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29520
    تشکـر
    4
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    شما تلاشت را برای اینکه به وسیله رابط مقصودتان را به طرف مقابل برسانید بکنید خیلی از دخترها به خاطر این مسائل مجرد می مانند از خدا بخواهید هر چه صلاحتان است همان شود ان شاء الله به خواسته هایتان برسید
    یعنی به دخترخالم بگم دوباره بیارشون زشت نیست اگه خودشون بفهمن؟

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29520
    تشکـر
    4
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلام
    بهتره ی جوری به اون رابط تون بفهمونید ک الان قصد ازدواج دارین.
    و ازش درمورد اون فرد بپرسید و بگین ک خلق و خو و خانواده خوبی داشتن

چجوری اخه عزیزم من همینو موندم که به دخترخالم بگم چی بگه به اون طرف؟ از اون طرفم تا اخرین اخبار اینکه هنوز مجرده و بعد خریدن خونه میخواد بره خواستگاری حالا معلوم نیس خواستگاری کی

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29520
    تشکـر
    4
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2020 نمایش پست ها
    درود
    راستش نمیدانم برگردد یا نه چون اصولا انسان موجودی غیر قابل پیش بینیست.
    نمیفهمم منظورشمارواونجوری که تو جلسه خواستگاری حرف میزد خیلی مشتاق بود الانو نمیدونم

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

چجوری اخه عزیزم من همینو موندم که به دخترخالم بگم چی بگه به اون طرف؟ از اون طرفم تا اخرین اخبار اینکه هنوز مجرده و بعد خریدن خونه میخواد بره خواستگاری حالا معلوم نیس خواستگاری کی
    خوب به دخترخاله ات بگو الان امادگی ازدواج را داری
    و بنظرت اون فرد خیلی بهت میومد
    دخترخاله ات ک واسطه ازدواج میشه خودش بلده چجوری بگه

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23562
    تشکـر
    163
    تشکر شده 115 بار در 56 پست
    میزان امتیاز
    9

چارلی چاپلین می گوید:اگرهمزمان دو نفر را دوست داشتید،نفر دوم را انتخاب کنید چون اگر نفر اول را واقعا دوست داشتید،هیچ وقت به نفر دومی فکر نمی کردید

فکر کنم ضرب المثل " کاچی بعض هیچی " شرح حال شماست !

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

یعنی به دخترخالم بگم دوباره بیارشون زشت نیست اگه خودشون بفهمن؟
    سلام
    شما وقتی دو الی سه بار به خواستگارت جواب منفی دادی اون پسره ضایع نشده است به هر حال شما یا به فکر ازدواج با خواستگار قبلیت هستید که باید حالا به زشتی غیر زشتی کارت زیاد فکر نکنید یا واقعا غرورت برایت مهم است پس به خواستگار قبلیت فکر نکن آدم نمی تواند هم خدا را بخواهد هم خرما.
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)