نمایش نتایج: از 1 به 27 از 27

موضوع: علاقه ی بیش از حد پسرم به بدن خانمها

2983
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30330
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

علاقه ی بیش از حد پسرم به بدن خانمها

سلام. پسر من 7 سالشه. از کوچیکی به دل خانمها خیلی توجه میکرد و دوست داشت با دست لمسش کنه. مواقعی که مادری بچه اش رو شیر میداد، زل میزد و نگاه میکرد.
    یکی از همسایه های ما همیشه لباس بسیار کوتاه و تاپهای بی نهایت باز میپوشه. پسرم بدجوری نگاهش میکنه و روزی یکبار سراغش رو میگیره و میخواد بره پیشش.
    جدیدا عمه اش صاحب پسری شده و مرتب از عمه درخواست میکنه به بردیا شیر بده.
    توی مهمانیهای شلوغ راه میره و به باسن خانمها میزنه.
    ما در منزل به هیچ عنوان از کانالهای غیر ایرانی ماهواره استفاده نمیکنیم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : علاقه ی بیش از حد پسرم به بدن خانمها

خوب همون همسایه ها که با تاپ جلوش راه میرن که از هزارتا کانال ماهواره بدتره که.

بچه های الان زودتر به بلوغ میرسن باید خیلی رعایت کنید.

3. 2 کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30330
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سعی میکنم اهمیت ندم ولی از عکس العمل آدمها میرنجم. معمولا حواسش رو به چیز دیگری پرت میکنم ولی میخوام دلیلش رو بدونم و راهکار علمی براش پیدا کنم. حتما به مشاور هم مراجعه خواهم کرد. ممنون از راهنماییتون

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30330
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست من: خیلی سعی میکنم باهاشون رفت و آمد نکنم، ولی وقتی ایشون با این سر و وضع میاد خونه ی ما، چی بگم؟ مسئله اینه که از بچگی اینجور بوده و من مایلم دلیلش رو بدونم. الان هم که خیلی حساس شدم، بخاطر رفتار اطرافیانه والا میدونم به بلوغ ارتباطی نداره. ممنونم از پاسختون.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

بهتره حضورا به روانشناس مراجعه کنید

اینجا شاید به نتیجه مطلوب نرسید

و مقاله هایی بخونید که شاید قبلا خوندید

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30330
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

چشم. حتما از یک روانشناس کمک میگیرم و نتیجه اش رو هم اعلام میکنم.

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30330
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نه اینطور نیست، این عادت رو از یک سالگی داشته. این که دل خانمها رو نگاه کنه. یه کتابی هست بنام دورای جستجوگر. توی کتاب، لباس دورا، بالا رفته و شکمش پیداست. از بچگی که این کتاب رو نگاه میکرد میپرسید که چرا دل دورا معلومه؟ و از بچگی دوست داشت سرش رو روی دل خواهرم بگذاره و آروم میشد. وقتی میگفتم چرا سرت رو روی دل من نمیذاری؟ میگفت تو دلت خرابه آخه! بخاطر جای بخیه ای که روی دلم هست!

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

یکی از دلایلش اون قطره های آهن هست که در بچگی بهش میدادین.

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30330
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    یکی از دلایلش اون قطره های آهن هست که در بچگی بهش میدادین.
    جدی میگین؟ پایه ی علمی داره این موضوع؟
    ویرایش توسط Mahnaz_t : 08-18-2016 در ساعت 12:58 AM

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahnaz_t نمایش پست ها
    جدی میگین؟
    آره.

یکم قضیه اش پیچیده است، دشمن کل تغذیمونو در دست گرفته، حتی کل زندگیمونو، از یه طرف کاری کرده سن ازدواج بالا رفته، از طرفیم با دادن اون قطره ها، باعث بلوغ زودرس در بچه ها میشن.
    اینا رو طبق توضیحات دکتر روازاده گفتم، که یک دکتر طب سنتی هستن و به قطره های آهن اعتقادی ندارن، همونطور که به آب کلردار و نمک یددار و روغنهای جامد و مایع اعتقادی ندارن.
    اسمشونو در گوگل بنویسید، میتونید بیشتر باهاشون و روشهای درمانیشون آشنا بشین.

12. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30330
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

عذرخواهی میکنم. من پاسختون رو در دو پست پاین تر دادم ولی چون تازه کار هستم، بلد نبودم دقیقا برای خود شما جواب رو بزنم.

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30330
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    آره.

.
    ممنونم از راهنماییتون. حتما مطالعه میکنم

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

عذرخواهی میکنم. من پاسختون رو در دو پست پاین تر دادم ولی چون تازه کار هستم، بلد نبودم دقیقا برای خود شما جواب رو بزنم.
    ایرادی نداره بذار همه ببینن جوابو و یکم تحقیق کنن در موردش.

اگه رو اسم کاربر مورد نظر کلیک کنید و لینک پیام شخصی رو بزنید، صفحه ای باز میشه که میتونید به اون کاربر پیام بدین.

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

محرک‌های جنسی کودکان​ کدامند؟

این روزها شاهد محرک‌های گوناگون و فراوانی در محیط زندگی کودکان هستیم. این محرک‌ها می‌تواند موجب تسریع رشد جنسی و افزایش تمایلات آنان شود و البته احتمال دارد تا مدت‌ها از نظر پدر و مادر مخفی بماند. نبود کنترل و توجه والدین به اعمال و امیال جنسی کودک نیز موجب می‌شود، او برای ارضای میل خود به‌دنبال محرک‌های جدید و متنوع‌تر رود.

این محرک‌ها می‌تواند در قالب اشتیاق به تماشای فیلم‌های عاشقانه ماهواره‌ای، عادات نامناسب، پنهانی گوش کردن به گفت‌وگوهای جنسی و کنجکاوی در مشاهده روابط خصوصی والدین، یادگیری شوخی‌های غیراخلاقی و تکیه کلام‌های نامناسب از بزرگ‌ترها و اصرار در هم اتاق شدن با پدر و مادر ظاهر شود و گاهی نیز می‌تواند کودک را ناسازگار، پرخاشگر، عصیانگر یا ناآرام کند. این رفتارهای خارج از کنترل معمولا از کودکستان تا دبستان شایع‌تر بوده، امروزه یکی از دغدغه‌های اصلی والدین است.
    در این میان خانواده‌هایی هم هستند که چون تربیت کودکشان تحت کنترل و براساس ضوابط و موازین اخلاقی است، نگران آنند که وقتی فرزندشان را به مهد یا مدرسه می‌فرستند با چه کودکانی هم‌صحبت شود و حرف‌هایشان در چه قالبی باشد و این گفت‌وگوها تا چه حد بر اعمال و خلقیات کودک تاثیر سوء بگذارد.
    حال پرسش اینجاست، کودکانی که قسمت اعظم گفت‌وگوهایشان درباره مسائل جنسی، شرح فیلم‌های عاشقانه و شوخی‌ها و اعمال تحریک‌آمیز غیراخلاقی است، آیا دچار نوعی ناهنجاری یا انحراف جنسی‌اند یا شیوه تربیت غلطی داشته‌اند یا این کنجکاوی‌ها در رده سنی آنان عادی محسوب می‌شود؟
    کودکان را دریابید
    حجت‌الاسلام نصیر عابدینی، روان‌شناس بالینی در این باره می‌گوید: از دیدگاه دینی و روان‌شناسی کودک تا قبل از سن تکلیف نه دچار گناه می‌شود، نه منحرف جنسی نامیده می‌شود چرا که هنوز نظام اخلاقی کودک شکل نگرفته و ناهنجاری اخلاقی و دینی در او معنایی ندارد، ولی می‌توان گفت کودک دچار نوعی ناهنجاری رفتاری شده و نیاز به مشاوره یا حتی روان درمانی دارد. او با اشاره به این که شیوه تربیتی غلط والدین یکی از ملاک‌های ایجاد این نوع مشکلات در کودک است، می‌گوید: محیط غیرتربیتی اجتماع نیز می‌تواند از عوامل اصلی تشدید این نوع تحریکات باشد.
    عابدینی با اشاره به این که کنجکاوی‌های جنسی پسر و دختر از سنین دو یا سه سالگی شروع می‌شود و صددرصد طبیعی است، می‌افزاید: کودکان از سه تا هفت سالگی کنجکاوند تا تمام قسمت‌های بدن خود را لمس و شناسایی کنند و یکی از این قسمت‌ها ناحیه تناسلی است و به‌دلیل آن‌که متوجه تفاوت‌هایی در آناتومی دو جنس می‌شوند، به‌دنبال جواب بوده، مشتاق مشاهده قسمت‌های مختلف بدن خود، والدین، همسالان یا احتمالا بازیگران و ورزشکاران فیلم‌های غیراخلاقی هستند. از طرفی به سبب آن که در کودکان از این سنین به بعد به مرور هورمون‌های جنسی ترشح می‌شود، تمایلات آنان بیشتر شده و اگر تحت کنترل و توجه والدین نباشند یا در محیط نامناسب پرورش یابند، عادات نامناسب جنسی و خلقیات ناشایست در آنان بروز خواهد کرد.
    به گفته این روان‌شناس، در دخترها از پنج سالگی تا اواخر دوران دبستان (دوازده تا سیزده سالگی) تمایلات غریزی مادری و عاطفی شکل می‌گیرد و به دلیل آن که زودتر از پسرها بالغ می‌شوند، اظهار عشق و علاقه و دلبستگی آنها به جنس مخالف با تشدید محرک‌های محیطی به اوج خود می‌رسد و حتی احتمال گرایش و وابستگی شدید عاطفی به جنس موافق و بحث و گفت‌وگوهای عاطفی در این باب در آنها زیاد می‌شود.
    در پسرها نیز از سه تا هفت سالگی به دلیل بروز تغییرات فیزیکی در بدنشان به‌طور ناخواسته لذت‌های جنسی را تجربه می‌کنند و این مساله نیز در اثر تحریکات محیطی شدت می‌گیرد.
    به گفته عابدینی، روابط آزادانه در ارتباطات خانوادگی، بازی‌ها و تصاویر انیمیشنی غیراخلاقی، برنامه‌های محرک ماهواره‌ای، بلوتوث‌های ناشایست دریافتی و مشاهده روابط بی‌قید و شرط دختر و پسر از مهم‌ترین محرک‌های محیطی محسوب می‌شود.
    عابدینی با تاکید بر این‌که اضطراب در کودکان دبستانی نیز می‌تواند یکی از عوامل توجه آنها به مسائل، عادات یا گفت‌وگوهای جنسی باشد، می‌گوید: کودک پرتنش همیشه در پی راهی است که اضطراب خود را با آن تخلیه کند یا کاهش دهد. به گفته این روان‌شناس اضطراب براثر خلأ عاطفی، تنش‌های روحی و روابط نابسامان والدین یا نبود پدر و مادر به دلیل مشغله کاری در کودک ایجاد می‌شود و می‌تواند پیش زمینه ناهنجاری جنسی یا حتی بلوغ زودرس شود و در دخترها به سبب تمایلات عاطفی در مقایسه با پسرها شدت بیشتری دارد.
    جاذبه پدر و مادر، کودک را می‌رباید
    با توجه به این‌که جاذبه و کشش شنیدن و درک مسائل جنسی آن هم برای کودک کنجکاو، عاملی برای ترغیب او به سمت و سوی گویندگان این نوع مسائل و الگوگیری از آنان است، رابطه غنی عاطفی پدر و مادر با کودک می‌تواند سبب دلبستگی و گرایش فرزند به والدین شود. این را عابدینی می‌گوید و اضافه می‌کند، اگرچه روابط خارج از خانه فراتر از کنترل والدین است، اما هر چه پدر و مادر با نرمش و ملایمت نیازهای عاطفی و روانی کودک را تامین کنند و خلقیات آنان جذاب‌تر و پرکشش‌تر از همسالان کودک باشد، فرزند به جای تقلید از همسالان یا همکلاسی‌ها، پدر و مادر را الگوی خود قرار داده، موفق‌تر و فرمانبردارتر خواهد بود.
    وی خاطرنشان می‌کند والدین باید با فرزندان خود همچون دوستانی صمیمی رفتار کرده، آنها را در تفریحات سالم همراهی کنند، با آنها ورزش و بازی کنند، به کوه، سینما و پارک روند، به کودک اجازه گفت‌وگوی تلفنی با دوستان بدهند و او را در دیدار با دوستان یا شرکت در جشن تولدهای غیرآسیب‌زای همسالان همراهی کنند و به او فرصت دهند مسائل و موضوعات مدرسه یا مهد را برایشان تعریف کند.
    عابدینی با اشاره به این‌که کودک در دوره مهد و دبستان قابلیت درک و فهم نصیحت را دارد، می‌گوید بهتر است در یک جمله تا ده کلمه (در حد حوصله کودک) توصیه یا خواسته خود را به کودک انتقال دهید.
    او اظهار می‌کند: قصه درمانی و بازی درمانی از جمله روش‌هایی است که می‌توان کودک را در حد فهم و درکش از انجام یا تقلید رفتارهای نادرست و به کار بردن تکیه‌کلام‌های غیراخلاقی برحذر داشت. گاهی نیز می‌توان به کودک سوال و جواب آموخت که در مواجهه با رفتار یا گفته‌های غیراخلاقی و نامناسب همسالان، آمادگی مقابله و نه گفتن داشته باشد و حاضر جواب باشد و بداند در مقابل چه گفته‌ای چه پاسخی دهد. به گفته عابدینی رفتار بد، خشونت‌آمیز و بی‌اعتنایی به موازین اخلاقی خیلی زود در سیمای روحی کودک ظاهر می‌شود و تصورات و تمایلات متعددی را در او تقویت می‌کند.
    وقتی کودک به مسائل جنسی پی می‌برد
    اگر کودک متوجه برخی روابط، اعمال و گفته‌های جنسی شد یا از تکیه‌کلام‌های نادرست و غیراخلاقی یا شوخی‌های جنسی استفاده کرد، واکنش پدر و مادر چگونه باید باشد؟
    عابدینی با اشاره به آن‌که نباید به بیداری جنسی کودک بی‌اعتنایی کرد و از طرفی نباید در برابر آن عکس‌العمل شدید نشان داد و با تهدید او را سرزنش کرد، می‌گوید: والدین باید سطح دانسته‌های کودک را با چند سوال و جواب ساده مورد سنجش قرار دهند و براساس میزان اطلاعات او و نه بیشتر، افکارش را مدیریت کنند و پاسخ روشنی به او دهند و از دروغ و کتمان موضوع و محدود کردن بی‌قید و شرط کودک از دانستن پاره‌ای مسائل جنسی غیرآسیب‌زا اجتناب کنند، چرا که محدودیت بیش از حد، سبب کنجکاوی و تحریک بیشتر برای دانستن و پرسیدن این موضوعات از طریق همسالان ناآگاه می‌شود و نتیجه آن اضطراب، درگیری و اشتغال ذهنی، افکار نابسامان، افت تحصیلی، عادات نامناسب و بلوغ زودرس است. این روان‌شناس درخصوص کودکی که از تکیه کلام‌های زشت یا شوخی‌های جنسی استفاده می‌کند، می‌گوید: بهترین راهکار آن است که یکی دوبار اول به حرف‌های غیراخلاقی او بی‌اعتنایی شده، در صورت ادامه‌دار شدن از شیوه محروم‌سازی استفاده شود یعنی او را برای مدت معینی از بازی، دوستان یا غذای مورد علاقه‌اش محروم کنید.
    عابدینی تاکید می‌کند: بی‌مبالاتی والدین در روابط زناشویی پیش چشم کودک، نقطه آغاز تخیلات و صحنه‌های خیالپردازی شده غیرواقع‌گرایانه از جانب کودک است که با واقعیت در تضاد است و می‌تواند روی روان کودک تاثیر سوءگذاشته، ذهن او را مدام درگیر تخیلات و تمایلات جنسی کند و به حال و آینده او لطمه وارد سازد. بنابراین خانواده‌ها باید بسیار مراقب چنین شرایطی باشند.

ویرایش توسط merina : 08-18-2016 در ساعت 01:19 AM

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

ممنونم از راهنماییتون. حتما مطالعه میکنم
    خواهش میکنم.

19. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30330
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=merina;198585]محرک‌های جنسی کودکان​ کدامند؟

ممنونم. خیلی توضیحات خوبی بود. فقط تاکید میکنم پسرم از حدود یکسالگی به دل آدمها توجه داشت.
    این نکته روهم بگم، از بدو تولد تا یکماهگی در قرنطینه بود و تجربه ی در آغوش کشیدن رو نداشت و به هیچ وجه از طریق سینه تغذیه نشد .
    ویرایش توسط Mahnaz_t : 08-18-2016 در ساعت 01:28 AM

20. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30330
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

بله من این کلیپ رو قبلا دیده بودم. راهکاری که الان به من کمک کنه چیه بنظرتون؟ البته من حتما به روانشناس مراجعه خواهم کرد.

21. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

نه اینطور نیست، این عادت رو از یک سالگی داشته. این که دل خانمها رو نگاه کنه. یه کتابی هست بنام دورای جستجوگر. توی کتاب، لباس دورا، بالا رفته و شکمش پیداست. از بچگی که این کتاب رو نگاه میکرد میپرسید که چرا دل دورا معلومه؟ و از بچگی دوست داشت سرش رو روی دل خواهرم بگذاره و آروم میشد. وقتی میگفتم چرا سرت رو روی دل من نمیذاری؟ میگفت تو دلت خرابه آخه! بخاطر جای بخیه ای که روی دلم هست!
    با مشاورین کانون مشاور ایران در تماس باشید .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

22. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام میگن در این سن باید فقط حواس بچه رو پرت کرد که ذهنش دور بشه از موضوع

وقتی میبینید نگاهش به این جور چیزهاست سرگرمش کنید باهاش بازی کنید ببریدش پارک

وقتی انقدر حساسه نباید به مهمونیای زنونه ببریدش و فاصلتون رو با همسایه ها حفظ کنید

کلاسای مختلف ثبت نامش کنید و حواسش رو ببرید روی بازی های مناسب سنش نه زنهای دوروبرش

چون خیلی حساسه خودتون هم رعایت کنید و لباستهای مناسب بپوشید اگه رعایت کردید

اگر همه سعی تون کردید برای حاس پرتیش اما ذهنش خودبه خود درگیر این موضوع بود باید به روانشناس مراجعه کنید
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

23. کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام. پسر من 7 سالشه. از کوچیکی به دل خانمها خیلی توجه میکرد و دوست داشت با دست لمسش کنه. مواقعی که مادری بچه اش رو شیر میداد، زل میزد و نگاه میکرد.
    یکی از همسایه های ما همیشه لباس بسیار کوتاه و تاپهای بی نهایت باز میپوشه. پسرم بدجوری نگاهش میکنه و روزی یکبار سراغش رو میگیره و میخواد بره پیشش.
    سلام

نه عزیز برای یک کودک 7 ساله از سر نادانی و کنجکاویه ! همین و همین!؟ ممکنه مثلا توضیحی خواسته که من چه شکلی به دنیا آمدم و کسی در پاسخ گفته از شکم مامانت!؟

و حالا توجه ای و علاقه ای به قسمت شکم پیدا شده و یا......>>

نگران نباشید و سر به سرش نگذارید و اصلا بهش نگین این کارها بده که مسائل بغرنجتر میشه عزیز

ولش کنید و بیشتر سعی کنید با دوستان هم سن وسال خودش باشه کم کم خوب میشه

و میتوانید از یکی از همکاران مشاور(مرد) حاذق ما در شهر خود یاری بگیرید.

موفق باشید

سپاس

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

25. 2 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

بیشتر ماجرا جویی هستش و اینکه این علاقه به سینه یا به قل شما دل تو بچه هست اونم به خاطر منبع غذایی اون بوده و همینطور اگر دقت کنید بچه کوچک و هنوز یک و دو سالش از شیر مادر تغذیه می کنه وقتی سرش رو سینه مادر میزاره ارامش می گیره و اروم میشه و گرمای که به بدنش انتقال میشه و .... اون اروم می کنه.

فرزند شما تا چند سالگی اش شیر خورده ؟

غیر از شما کسی دیگه بهش شیر داده یا محکم بغلش کنه طوری که صورت اش سینه طرف لمس کنه و...

همسایه شما هم کار خوبی نمی کنه بهتره بهش تذکر بدهید تا پیش فرزند شما تا اون حد راحت نباشه و پسر شما جذب کنه....

ولی به متخصص هم مراجعه کنید....

27. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    به نظر من کنار بی توجهی که دارید و سعی می کنید حساسش نکنید باید بهش آگاهیم بدید. با همون لحن و دایره کلامی بچگونه و خیلی ساده بهش بگید این کارش بی ادبیه یا اگه به خانوما زل بزنه اونا ناراحت میشند. هر موقع این کارو میکنه دعواش نکنید ولی باهاش قهر کنید نشون بدید که ناراحت شدید. هر بارم که بازی میکنه و با دوستای خودش میگرده و سمت خانوما کمتر میره بهش جایزه بدید.
    بعدشم اینکه جلو اطرافیانتون ازش حمایت کنید. اگه حرفی میزنند یا قضاوتی میکنند اجازه ندید روی شما تاثیر بذاره. مهم اینه که شما اصلا نمیدونید این کار پسرتون علتش چیه پس حتی اگرم دلیل بدی داشته باشه بازم نباید به کسی اجازه بدید بچتونو قضاوت کنه. چو همین حرف ادماست که کم کم خصوصیتای بچه ی شمارو میسازه. اونا با قضاوتاشون کم کم به شما و اون میقبولونن یه سری چیزارو. شما بچتونو باور داشته باشید نذارید کسی معصومیتشو زیر سوال ببره. هر چی باشه اون بچست قصد و غرضی که نداره. فقط یه کاری میکنه که از نظر ادم بزرگا کار بدیه.
    خودتونو پیش اطرافیانتون حساس نشون ندید اتفاقا خیلی ریلکس باشید. اونام وقتی ببینن شما که مادرشید رو این کارش حساس نیستید خودشونم کمتر اهمیت میدند.
    پیش مشاورم برید اما به نظر من هیچ مشاوری نمیتونه بچه رو بهتر از مادرش بشناسه. پس به هر حرفی و هر مشاوریم اعتماد نکنید

28. 2 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30330
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من کنار بی توجهی که دارید و سعی می کنید حساسش نکنید باید بهش آگاهیم بدید. با همون لحن و دایره کلامی بچگونه و خیلی ساده بهش بگید این کارش بی ادبیه یا اگه به خانوما زل بزنه اونا ناراحت میشند. هر موقع این کارو میکنه دعواش نکنید ولی باهاش قهر کنید نشون بدید که ناراحت شدید. هر بارم که بازی میکنه و با دوستای خودش میگرده و سمت خانوما کمتر میره بهش جایزه بدید.
    بعدشم اینکه جلو اطرافیانتون ازش حمایت کنید. اگه حرفی میزنند یا قضاوتی میکنند اجازه ندید روی شما تاثیر بذاره. مهم اینه که شما اصلا نمیدونید این کار پسرتون علتش چیه پس حتی اگرم دلیل بدی داشته باشه بازم نباید به کسی اجازه بدید بچتونو قضاوت کنه. چو همین حرف ادماست که کم کم خصوصیتای بچه ی شمارو میسازه. اونا با قضاوتاشون کم کم به شما و اون میقبولونن یه سری چیزارو. شما بچتونو باور داشته باشید نذارید کسی معصومیتشو زیر سوال ببره. هر چی باشه اون بچست قصد و غرضی که نداره. فقط یه کاری میکنه که از نظر ادم بزرگا کار بدیه.
    خودتونو پیش اطرافیانتون حساس نشون ندید اتفاقا خیلی ریلکس باشید. اونام وقتی ببینن شما که مادرشید رو این کارش حساس نیستید خودشونم کمتر اهمیت میدند.
    پیش مشاورم برید اما به نظر من هیچ مشاوری نمیتونه بچه رو بهتر از مادرش بشناسه. پس به هر حرفی و هر مشاوریم اعتماد نکنید
    ممنونم دلگرمم کردین. حرفهاتون خیلی دلنشین بود

30. کاربران زیر از Mahnaz_t بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9098
    تشکـر
    4
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

اصولا یه پسر هفت ساله نمیدونه چی خوبه و چی بد . و اینکه گفتید شبکه غیر ایرانی ( کلا این چیزا ربطی نداره دلیلشم بهتون میگم )

شاید بچه باشه اما شما صد در صد میتونید تغییرش بدید . خودتون و پدرش باهاش حرف بزنید و بهش بگید کار بدی هست . ( درسته ناراحت میشه و بی شک خجالت هم میکشه ) اما واقعا اگرکاری نکنید هر چی که سنش بیشتر بشه بد تر میشه این شرایط .

این حس توی همه پسر ها هست ( وقتی نا اگاه هستن ) سرزنشش نکنید فقط بهش بگید خوب نیست .

نگران هم نباشید . درست میشه در اینده همچی . اگر بیشتر توجه کنید به این موضوع .

و اون مورد شبکه غیر ایراتی . من لندن تحصیل کردم و شبکه ها هم خوب ایرانی نیستن که . اما تربیت فرزند تاثیر گذاره روی اینکه اینطور نشن بچه ها ...

فقط بازم میگم سرزنشش نکنید . بچه ای که نا اگاه هست رو هیچوقت سر زنش نکنید . ( چون بچه ها ، نه فقط بچه ی شما . حتی بزرگتر هم ، گاهی کار هایی میکنن که نمیدونن اشتباه هست )

32. کاربران زیر از rapema بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30330
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط rapema نمایش پست ها
    اصولا یه پسر هفت ساله نمیدونه چی خوبه و چی بد . و اینکه گفتید شبکه غیر ایرانی ( کلا این چیزا ربطی نداره دلیلشم بهتون میگم )

شاید بچه باشه اما شما صد در صد میتونید تغییرش بدید . خودتون و پدرش باهاش حرف بزنید و بهش بگید کار بدی هست . ( درسته ناراحت میشه و بی شک خجالت هم میکشه ) اما واقعا اگرکاری نکنید هر چی که سنش بیشتر بشه بد تر میشه این شرایط .

این حس توی همه پسر ها هست ( وقتی نا اگاه هستن ) سرزنشش نکنید فقط بهش بگید خوب نیست .

نگران هم نباشید . درست میشه در اینده همچی . اگر بیشتر توجه کنید به این موضوع .

و اون مورد شبکه غیر ایراتی . من لندن تحصیل کردم و شبکه ها هم خوب ایرانی نیستن که . اما تربیت فرزند تاثیر گذاره روی اینکه اینطور نشن بچه ها ...

فقط بازم میگم سرزنشش نکنید . بچه ای که نا اگاه هست رو هیچوقت سر زنش نکنید . ( چون بچه ها ، نه فقط بچه ی شما . حتی بزرگتر هم ، گاهی کار هایی میکنن که نمیدونن اشتباه هست )
    خیلی سپاسگزارم.

34. کاربران زیر از Mahnaz_t بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30381
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام باید از محیط خونه شروع کنی و مراقب همنشینی هات چه خودت و چه پسرت باشی بچه ها از کودکی یاد میگیرن و با تخیلات کودکی بزرگ میشن ما بزرگترها هستیم که اونا رو توی این محیط قرار میدیم با روانشناس کودکان هم مشورت کن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)