مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: قبل ازدواج

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

قبل ازدواج

سلام من مدت ۲ ماهیه با دخترخانمی آشنا شدم دختر خوبیه ازش خوشم میاد و تا اونجایی که شناختمش کیس مناسبیه برای ازدواج اما مشکلی که هست از همون اول در مورد نوع رابطمون صحبت نکردیم و نگفتم رابطمون میتونه به ازدواج ختم بشه. قصدم این بود که یه مقدار از آشناییمون که گذشت و شناخت بیشتر از خودش و خونوادش کسب کردم بعد در این مورد باهاش حرف بزنم و با خانواده مطرح کنم. حالا ایشون بهم میگه که من و برای وقتگذرونی میخوای و بهم اهمیت نمیدی و دلش شکسته و باهام خیلی سرد شده. من واقعا قصدم وقت گذرونی باهاش نبوده و میخواستم سر فرصت روشنش کنم. سنی هم نیستم دنبال رابطه بی سر و ته و تفریحی باشم. البته تا حدود یکسال شرایط ازدواج ندارم ولی قصدم این هست چون فکر میکنم دیگه مثل ایشون و نتونم پیدا کنم. واقعا نمیدونم چیکار کنم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2
    ghm
    ghm آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.52
    تشکـر
    89
    تشکر شده 228 بار در 143 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : قبل ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط نوید۶۵ نمایش پست ها
    سلام من مدت ۲ ماهیه با دخترخانمی آشنا شدم دختر خوبیه ازش خوشم میاد و تا اونجایی که شناختمش کیس مناسبیه برای ازدواج اما مشکلی که هست از همون اول در مورد نوع رابطمون صحبت نکردیم و نگفتم رابطمون میتونه به ازدواج ختم بشه. قصدم این بود که یه مقدار از آشناییمون که گذشت و شناخت بیشتر از خودش و خونوادش کسب کردم بعد در این مورد باهاش حرف بزنم و با خانواده مطرح کنم. حالا ایشون بهم میگه که من و برای وقتگذرونی میخوای و بهم اهمیت نمیدی و دلش شکسته و باهام خیلی سرد شده. من واقعا قصدم وقت گذرونی باهاش نبوده و میخواستم سر فرصت روشنش کنم. سنی هم نیستم دنبال رابطه بی سر و ته و تفریحی باشم. البته تا حدود یکسال شرایط ازدواج ندارم ولی قصدم این هست چون فکر میکنم دیگه مثل ایشون و نتونم پیدا کنم. واقعا نمیدونم چیکار کنم
    سلام دوست عزیز
    لطفا سن خودتون و سن این خانم رو بفرمایید.
    و نحوه آشناییتون به چه صورت بوده؟

3. Top | #3

عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.29
    تشکـر
    4,179
    تشکر شده 9,935 بار در 4,943 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

دوست عزیز اگر قرار به ازدواج داشتید با ایشون به صراحت صحبت کنید .
    و برای خواستگاری هم مقدماتش رو فراهم کنید تا ایشون هم نسبت به شما بی اعتماد نباشه.
    و تمام این موارد بستگی به شرایط ازدواج شما داره .
    اینکه حداقل کاری داشته باشید و از استقلال مالی برخودار باشید .
    پس در این خصوص باید قبل از گفتگو کردن خوب فکر کنید .
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

4. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سن من ۳۱ سال و ایشون ۲۷ سالشونه. نحوه آشنایی هم از طریق یکی از دوستان مشترک بوده

5. Top | #5
    ghm
    ghm آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.52
    تشکـر
    89
    تشکر شده 228 بار در 143 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سن من ۳۱ سال و ایشون ۲۷ سالشونه. نحوه آشنایی هم از طریق یکی از دوستان مشترک بوده
    سن شما نسبتا بالاست و اینکه هنوز آمادگی و رایط ازدواج رو ندارید یکم عجیبه و مورد تامل هستش. بهتره این شرایط رو برای خانم توضیح بدید تا با دانش و آگاهی کامل از شرایط شما به ادامه این رابطه فکر کنند.
    موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
قبل ازدواج,  دانستنی های قبل ازدواج,  ازمایش خون قبل ازدواج,  ازمایش ژنتیک قبل ازدواج,  دوستی قبل ازدواج,  آزمایش قبل ازدواج,  سوالات قبل ازدواج,  عشق قبل ازدواج,  رابطه قبل ازدواج,  معاينه بكارت قبل ازدواج,  فکر,  فکرە,  فکرخانە,  فکر آخرت,  فکرونی ام کلثوم,  فکر معاش عشق بتاں,  فکر برتر,  فکرشم نکن,  فکر را پر بدهید,  فکرشم نکن علیزاده,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)