نمایش نتایج: از 1 به 33 از 33

موضوع: مردان از چه زنانی خوششان می آید؟

2733
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36681
    تشکـر
    3
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

مردان از چه زنانی خوششان می آید؟

این موضوع رو شروع کردم برای آشنایی بیشتر دو جنس باهم....برای اینکه انقدر در روابطمون و در رفتار با جنس مخالفمون اشتباه نکنیم..لطفا آقایون بگن چه رفتاری رو بیشتر در زنان میپسندن یا اینکه چجور زنی رو بیشتر دوست دارن(آقا پسر ها هم همینطور) و البته خانما و دختر خانوما هم همین موضوعات رو در رابطه با آقایون بیان کنند..بلکه بتونیم چیزای بیشتری در مورد هم یاد بگیریم.
    ویرایش توسط kaziveh : 09-20-2017 در ساعت 04:49 PM
    امضای ایشان
    یا راهی خواهم یافت....یا راهی خواهم ساخت

2. کاربران زیر از kaziveh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مردان از چه زنانی خوششان می آید؟

عنوان تاپیکتون که فقط مختص به اقایونه!!
    هر جا میری میبینی نوشته زنها چکار کنن اقایون رو جذب کنن .ایا شوهرت از نحوه ارایش کردنت ایراد میگیره؟ ایا حالش بهم میخوره تو صورتت نگاه کنه؟تو این کانال یادت میدن چجور ارایش کنی تا شوهرت ادم حسابت کنه.ایا عشوه های خرکی بلد نیسی؟تو این کانال یادت میده.
    یه جا من ندیدم بنویسه مردا باید چجور با خانما باید رفتار کنن برا همین اینقدر مردا توی ارتباط با خانما بد هستن چون همه ی تلاشا همیشه باید از جانب خانما باشه .
    حالا فک کنم شما بیشتر از اقایون خواستین تا در این مورد نظر بدن ولی خب نظر من اینه هر ادمی یه شخصیتی دااره و یه دنیای متفاوته و مطابق با معیار های خودش ممکنه از یکی خوشش بیاد.ولی به طور خیلی کلی همه ما از ادم با درک و باشعور خوشمون میاد و همیشه از طرفمون انتظار این دو فاکتور رو داریم.

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36681
    تشکـر
    3
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    هر جا میری میبینی نوشته زنها چکار کنن اقایون رو جذب کنن .ایا شوهرت از نحوه ارایش کردنت ایراد میگیره؟ ایا حالش بهم میخوره تو صورتت نگاه کنه؟تو این کانال یادت میدن چجور ارایش کنی تا شوهرت ادم حسابت کنه.ایا عشوه های خرکی بلد نیسی؟تو این کانال یادت میده.
    یه جا من ندیدم بنویسه مردا باید چجور با خانما باید رفتار کنن برا همین اینقدر مردا توی ارتباط با خانما بد هستن چون همه ی تلاشا همیشه باید از جانب خانما باشه .
    حالا فک کنم شما بیشتر از اقایون خواستین تا در این مورد نظر بدن ولی خب نظر من اینه هر ادمی یه شخصیتی دااره و یه دنیای متفاوته و مطابق با معیار های خودش ممکنه از یکی خوشش بیاد.ولی به طور خیلی کلی همه ما از ادم با درک و باشعور خوشمون میاد و همیشه از طرفمون انتظار این دو فاکتور رو داریم.
    راستش چون من فکر کردم بیشتر کاربرای انجمن خانوم هستن اینجوری نوشتم تا شاید توجه معدود آقایون رو هم جلب کنه....و اینکه من نوشتم خانوما هم نظرشون رو در مورد آقایون بگن و اول پست هم اشاره کردم این تاپیک برا اینه که هردو جنس رفتار مناسب رو یاد بگیرن
    ویرایش توسط kaziveh : 09-20-2017 در ساعت 04:50 PM
    امضای ایشان

5. کاربران زیر از kaziveh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    من شخصا از زنی خوشم میآید که مهربان و خوش اخلاق باشد و بساز باشد یک همراه واقعی باشد

7. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    من شخصا از زنی خوشم میآید که مهربان و خوش اخلاق باشد و بساز باشد یک همراه واقعی باشد

سردتون نشه یه وقت

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36687
    تشکـر
    46
    تشکر شده 125 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : مردان از چه زنانی خوششان می آید؟زنان از چه مردانی خوششا می آید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kaziveh نمایش پست ها
    این موضوع رو شروع کردم برای آشنایی بیشتر دو جنس باهم....برای اینکه انقدر در روابطمون و در رفتار با جنس مخالفمون اشتباه نکنیم..لطفا آقایون بگن چه رفتاری رو بیشتر در زنان میپسندن یا اینکه چجور زنی رو بیشتر دوست دارن(آقا پسر ها هم همینطور) و البته خانما و دختر خانوما هم همین موضوعات رو در رابطه با آقایون بیان کنند..بلکه بتونیم چیزای بیشتری در مورد هم یاد بگیریم.
    من مردی رو می پسندم که به احترامی که براش قایل هستم پاسخ مثبت بده و متقابلا برام احترام قایل باشه و مردی باشه که اهل زندگی باشه و سر هر چیز بی ارزشی آرامشمونو بهم نزنه و ..

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

مردها از زن جیغ جیغو فرارین...خدا به دور

11. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28867
    تشکـر
    148
    تشکر شده 268 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام

در کل فکر میکنم دو تا خصوصیتی که مردا دوست دارن زنشون داشته باشه فارغ از اخلاق و شخصیت و .... یکی نجیب بودن و دیگری بساز بودن هستش

اگه خانمها الان جبهه نگیرن واقعا الان زنی که ابن دو ویژگی رو داشته باشه نمیگم نیست ولی کم پیدا میشه , اینکه فقط واسه خودت و مرد بودنت بخوادت و چه داشته باشی یا

نداشته باشی پات وایسته و باهات کنار بیاد.

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36681
    تشکـر
    3
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط moeinvk نمایش پست ها
    سلام

در کل فکر میکنم دو تا خصوصیتی که مردا دوست دارن زنشون داشته باشه فارغ از اخلاق و شخصیت و .... یکی نجیب بودن و دیگری بساز بودن هستش

اگه خانمها الان جبهه نگیرن واقعا الان زنی که ابن دو ویژگی رو داشته باشه نمیگم نیست ولی کم پیدا میشه , اینکه فقط واسه خودت و مرد بودنت بخوادت و چه داشته باشی یا

میشهدقیقتر بگین منظورتون از نجیب بودن و بساز بودن چیه؟ نجیب بودن منظورتون اینه که همیشه سر بزیر و مودب باشه، جرئت نداشته باشه از حقش محکم دفاع کنه و... و در مورد بساز بودن هم مردا و هم زنا باید رعایت کنند این درست نیست که من بگم چون فلانیو دوست دارم حاظرم خودمو بدبخت کنم باهاش پشت وانت زندگی کنم...که البته از اعتماد به نفس مردای ایرانی برمیاد همچین چیزی هم بخوان...ببخشید تند صحبت کردم قصد بی احترامی ندارم
    امضای ایشان

14. کاربران زیر از kaziveh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36681
    تشکـر
    3
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

یکی هم خودم ویژگی های مرد دلخواهم رو بگم...اگه یه روزی ازدواج کردم دوست دارم مردم مردی باشه که بشه بهش تکیه کرد، کسی باشه که حمایتم کنه و در هیچ شرایطی پشتم رو خالی نکنه....و اینکه از مردایی که زبونشون تنده تیزه خوشم نمیاد البته شاید این معیار من باشه چون یه خورده دلنازکم .
    امضای ایشان

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    تشکر شده 121 بار در 88 پست
    میزان امتیاز
    0

زنی دوست دارم که از لحاظ ظاهری بور و سفید و تپل باشه حالا تپل هم نبود مهم نیست بعدا میشه و اینکه خوشگل باشه ظریف باشه
    از لحاظ اخلاق، خنده رو خوش اخلاق باشه منطقی باشه با اصل و نسب باشه
    سوادش هم در حدی نباشه که با خودم اختلاف زیادی داشته باشه
    تیپ هم مانتویی یا چادری باشه البته خوشتیپ و هر از گاهی برام تیپ اسپورت هم بزنه

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    8

هر کی دنبال هرچی بگرده همون رو پیدا می کنه!
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام

فارغ از مسایل کلیشه ای...

دختری رو دوست دارم که گاهی پایه دیوونه بازی باشه نه مثل خود من اهل حساب و کتاب و برنامه ریزی کاملا دقیق

مثلا شب تصمیم بگیریم که بریم مسافرت به یه شهر دور و فردا صبح اجراش کنیم
    یا مثلا یهو زنگ بزنم که آماده شو بریم کوه و اونم پایه باشه و فوری بیاد

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19861
    تشکـر
    412
    تشکر شده 505 بار در 291 پست
    میزان امتیاز
    9

ما مردا زیبایی برامون بسیار مهمه
    اگر زیبایی ینفر جذبمون کنه میریم سمتش و بقیه ابعاد شخصیتیش مورد بررسی قرار میدیم
    مثل اخلاق رفتار
    اگه اینهاهم خوب باشه عاشقش میشیم.
    اما اگه زیباایی جذبمون کنه و اخلاق رفتار بد ببینیم مطمنا زده میشیم
    پس درسته زیبایی خیلی برامون مهمه اما اگه اگه اخلاق و رفتار بد باشه
    عاشق نمیشیم
    من یکی اگه یه انتخاب داشتم بین زیباایی و اخلاق مطمنا اخلاق انتخاب میکردم
    چون زیبایی با یه تب میتونه از بین بره
    اما اخلاق چیزیه که زن و شوهرو تا ابد پیش هم نگه میداره
    اقایون
    زیباترین زن دنیارم بگیرید مطمن باشید چون هروز میبینیدش اون زیبایی براتون
    عادی میشه اما اخلاق نه
    یک صورت معمولی با یه اخلاق خوب خیلی زیباست بنطرم
    امضای ایشان
    کسانی که در خود احساس حقارت می کنند
    به دیگران رحم می کنند
    اما به دلیل غرورشان دم نمی زنند!
    یعنی درد می کشند و می خواهند با دیگران هم دردی کنند.
    کسانی که با دیگران همدردی می کنند به دلیل دردمند بودن خودشان است.

فریدریش نیچه

20. کاربران زیر از صابیر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام

سلام نجابت و بساز بودن خیلی خوبن
    اصلا آرامش میاره تو زندگی
    اما من به این نتیجه رسیدم زنایی که همیشه قانع و بسازند مردشونو تنبل بار میارن.
    بعضی زنا هستند اصلا حواسشون به زندگی شون یا بچه هاشون نیست فقط فکر تفریح خودشونن. اینا خوب نیستند. بعضیا همیشه همیشه راضین. همه کار می کنند شوهرشون آروم باشه. با همه چیش میسازند. اینام به نظرم خوب نیستند. بعضیای دیگم یه سری توقعای معقول دارند. مثلا چند سال که اجاره نشین باشند دیگه خونه از خودشون می خوان ماشین به روز بشه یا خوب بپوشند خوب بگردند. به نظرم اینا همیشه یه خط میدن که مردا بیشتر پیشرفت کنند. مردام که اصولا می خوان زنشون تو خونشون راضی باشه خوشبخت باشه. خب اگه ببینند ناراضیه بیشتر تلاش می کنند.
    شایدم همون موقع که می بینی زنه شوهرشو تحت فشار می ذاره ازش بدت بیاد بگی مثلا چقدر بی انصافه. ولی چند وقت بعدش که زندگیشونو ببینی خودت میفهمی زنه حق داشته.
    من خودم که زیاد دوست ندارم از کسی چیزی بخوام. از یه طرفم کسیو که دوست دارم هر کاری می کنم سخت بهش نگذره اما به این نتیجه رسیدن این اخلاق هم برای خودم بده هم طرف مقابلم.
    در کل اگه دیدید خانومتون یه جاهایی داره سخت میگیره بهتون از دستش ناراحت نشید دنبال زن همیشه قانعم نباشید. زنی که حاضره تو چادر باهاتون زندگی کنه اخرش انقدر پیش میره که شاید همون چادرم براتون نمونه
    ویرایش توسط ملکه شیشه ای : 09-22-2017 در ساعت 01:33 PM

22. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

من مردیو می خوام که همو دوست داشته باشیم.
    بعدشم ترسو نباشه. اگه هر اتفاقی افتاد خودشو از دست نده. حداقل جلو من. یعنی سرد و گرم کشیده باشه.
    همیشه همیشه حامی باشه حتی اگه نظرش با من فرق داره ولی پشتمو خالی نکنه که بشه بهش اعتماد کرد.
    باهام صادق باشه یه کاری نکنه فکر کنم راست گفتنای خودم سادگیه پیچوندنای اون زرنگیه بعدش از جفتمون بدم بیاد.
    جلو همه همه از من طرفداری کنه . اصلا مرد نباید بذاره کسی به خانومش چپ نگا کنه حتی اگه ادم کشته باشه
    بعدش اگه خواست بام دعوا کنه تو خلوت خودمون دعوام کنه.
    اخرم اینکه مردیو می خوام که همو دوست داشته باشیم

24. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    سلام نجابت و بساز بودن خیلی خوبن
    اصلا آرامش میاره تو زندگی
    اما من به این نتیجه رسیدم زنایی که همیشه قانع و بسازند مردشونو تنبل بار میارن.
    بعضی زنا هستند اصلا حواسشون به زندگی شون یا بچه هاشون نیست فقط فکر تفریح خودشونن. اینا خوب نیستند. بعضیا همیشه همیشه راضین. همه کار می کنند شوهرشون آروم باشه. با همه چیش میسازند. اینام به نظرم خوب نیستند. بعضیای دیگم یه سری توقعای معقول دارند. مثلا چند سال که اجاره نشین باشند دیگه خونه از خودشون می خوان ماشین به روز بشه یا خوب بپوشند خوب بگردند. به نظرم اینا همیشه یه خط میدن که مردا بیشتر پیشرفت کنند. مردام که اصولا می خوان زنشون تو خونشون راضی باشه خوشبخت باشه. خب اگه ببینند ناراضیه بیشتر تلاش می کنند.
    شایدم همون موقع که می بینی زنه شوهرشو تحت فشار می ذاره ازش بدت بیاد بگی مثلا چقدر بی انصافه. ولی چند وقت بعدش که زندگیشونو ببینی خودت میفهمی زنه حق داشته.
    من خودم که زیاد دوست ندارم از کسی چیزی بخوام. از یه طرفم کسیو که دوست دارم هر کاری می کنم سخت بهش نگذره اما به این نتیجه رسیدن این اخلاق هم برای خودم بده هم طرف مقابلم.
    در کل اگه دیدید خانومتون یه جاهایی داره سخت میگیره بهتون از دستش ناراحت نشید دنبال زن همیشه قانعم نباشید. زنی که حاضره تو چادر باهاتون زندگی کنه اخرش انقدر پیش میره که شاید همون چادرم براتون نمونه

تلاش برای پیشرفت مالی باید دو نفره باشه منظورم فقط این نیست که که هر دو نفر کار کنن بلکه تو خرج کردن ها پس انداز کردن ها مراعات کنن و برنامه ریزی داشته باشن و همپا باشن

نه طوری که یکی تحت فشار و استرس یکی دیگه بی خیال

یه سری از خانمای ایرانی نمی دونن پول به چه بدبختی درمیاد و بعضی وقتا شوهرشون چه کارایی میکنه ،همیشه طلبکارن ، شوهره زیر بار قرضه باید مدام با طلب کار سروکله بزنه یا ریسکهای سنگین کنه بعد حتی خانمه راضی نیست یکم از تجملاتش کم کنه
    البته برعکسش هم زیاد دیدم

کلا همدلی راه حله

از اون طرف بعضی مردا می خوان همه کاره باشن و خودشون رو عقل کل می گیرن که این شکلی هم نتیجه بدی بدست میاد
    امضای ایشان

نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

26. کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها

یه سری از خانمای ایرانی نمی دونن پول به چه بدبختی درمیاد و بعضی وقتا شوهرشون چه کارایی میکنه ،همیشه طلبکارن ، شوهره زیر بار قرضه باید مدام با طلب کار سروکله بزنه یا ریسکهای سنگین کنه بعد حتی خانمه راضی نیست یکم از تجملاتش کم کنه
    ا
    دقیقا من از این موارد زیاد دیدم
    مثال یکی از همکاران... وقتی همسر ایشون میگن پول باید با پول خونه باشه اگر نه راهش نمیده
    ماهیانه بیست سی میلیون خرج میکنه واسه خانمش و بچه ها باز هم کمه. همیشه به همه واسه پول رو میندازه

28. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    دقیقا من از این موارد زیاد دیدم
    مثال یکی از همکاران... وقتی همسر ایشون میگن پول باید با پول خونه باشه اگر نه راهش نمیده
    ماهیانه بیست سی میلیون خرج میکنه واسه خانمش و بچه ها باز هم کمه. همیشه به همه واسه پول رو میندازه
    تو خارج طرف با هزار تا دختر خوشگلل و مهربون دوسته
    اونم با دوچرخه میاد دنبالشون و خرجشون نمیکنه
    اینجا ما با هزار بدبختی دنبال کار میگردیم دنبال پول و خونه و ماشین هستیم تو این وضعیت گرونی اخرش یه دختر زشت بد اخلاق و پر توقع نصیبمون میشه اخه به چه امید لبخند بزنیم؟

30. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط قیامت نمایش پست ها
    اینجا ما با هزار بدبختی دنبال کار میگردیم دنبال پول و خونه و ماشین هستیم تو این وضعیت گرونی اخرش یه دختر زشت بد اخلاق و پر توقع نصیبمون میشه اخه به چه امید لبخند بزنیم؟

چه عرض کنم والا
    همه این شکلی نیستند یاید چشمات رو باز کنی موقع ازدواج و مهمتر اینکه به نظر من آدم باید لقمه اندازه دهانش برداره

31. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

تلاش برای پیشرفت مالی باید دو نفره باشه منظورم فقط این نیست که که هر دو نفر کار کنن بلکه تو خرج کردن ها پس انداز کردن ها مراعات کنن و برنامه ریزی داشته باشن و همپا باشن

نه طوری که یکی تحت فشار و استرس یکی دیگه بی خیال

البته برعکسش هم زیاد دیدم

کلا همدلی راه حله

از اون طرف بعضی مردا می خوان همه کاره باشن و خودشون رو عقل کل می گیرن که این شکلی هم نتیجه بدی بدست میاد
    درسته دقیقا.
    باید دو طرفه باشه حتی به نظرم اگه زنم شاغل باشه بهتره چون درکشو داره که به قول شما پول به چه بدبختی به دست میاد
    ولی من مرداییو دیدم که انتظار دارن خانوما همیشه مطیع و قانع باشند. حتی خواسته های معقولشونم میذارن به حساب اینکه زن من بی انصافه
    زن باید زندگیشو مدیریت کنه مردم باید به خواسته های خانومش احترام بذاره.
    یه سری زنا کلا خواسته هاشون معقول نیست به اونا کاری ندارم ولی یه سری از مردام همیییییشه خدا نالن. تا بدونن یه کاری خرج بر میداره کلا ردش میکنن درحالی که اگه فکر کنن شاید الان یکم سختی بکشن ولی واس ایندشون خوبه
    غیر از هم دلی که شما گفتی باید اعتمادم باشه حرف طرفتو قبول داشته باشی که حداقل بهش فکر کنی ببینی درسته یا نه.
    یه سری مردا هستن حتی تحصیل کرده و فهمیده چون از خرج و مخارج خستن بی منطق میشن کلا خواسته های زن و بچشونو گوش نمیدن که یهو خرج خارج از برنامه گردنشون نیفته
    این اشتباهه حتی اگه دیگه خسته خسته خسته ای
    مرد همیشه باید گوش شنوا باشه واسه خانوادش

32. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

کاش میشد همگی با هم یه زن واسه این اقای قیامت بگیریم بلکم آروم بگیره
    کشت مارو
    اگه بعدش نیومد از محاسن همون زن زشت پرتوقع بداخلاقش بگه همش

33. 2 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

شما فیلم زیاد میبینی فکر کنم

35. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    کاش میشد همگی با هم یه زن واسه این اقای قیامت بگیریم بلکم آروم بگیره
    کشت مارو
    اگه بعدش نیومد از محاسن همون زن زشت پرتوقع بداخلاقش بگه همش
    اوایل شاید تعریف کنم ولی بعدش پشیمون میشه ادم میگه کاش یه خوشگلش گرفته بود

36. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    شما فیلم زیاد میبینی فکر کنم
    واقعیته

37. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

واقعیته
    ما که تا دلت بخواد دوره جاهلیمون اروپا گشتیم ندیدیم ولی تو فیلما زیاد دیدیم.اتفاقا اروپایی ها و به خصوص آمریکایی ها بیشتر مادی هستند و پول دوست.آواز دهل از دور خوشه

بهتر نیست اینقدر از دکل کشورای دیگه بالا نرید واسه ضربه زدن به دخترای کشور خودمون؟؟؟؟

38. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

هر کی دنبال هرچی بگرده همون رو پیدا می کنه!
    خب درسته .منظور من از این حرف این بود که جامعه همه ی فشار ها رو رو زن میاره همیشه زن باید خودشو هلاک کنه که شوهرش نگاهش سمت کسی نره.
    واسه همینه مرده تو خونه با گرمکنی و زیرپوش سه قرن پیش میگرده ولی زنه وظیفه داره همیشه ارایش کرده و اراسته باشه.
    مرده خیانت کنه میگن حتما زن به نیازاش توجه نکرده
    تعجبم خیلی از شیخا سخنرانی پخش میکنه که آی زنی که برای شوهرت ارایش نمیکنی شوهرت جذب دخترای ارایش کرده تو خیابون میشه خب با این حساب خوبه مام بگیم ای مردی که نمیری باشگاه وزنه بزنی زنتت جذب مردای سیکس پک تو خیابون میشه!!!! .توی همه جا حتی فضای مجازی طوری مینویسن که انگار همه ی ترفند ها و رسیدگی ها رو زن وظیفه داره انجام بده. یه جا ندیدم اموزش بدن به مردای ایرانی که حقوق زن چیه چطور باید باهاش برخورد کرد چطور باید توجهشو جلب کرد.

39. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    8

توی همه جا حتی فضای مجازی طوری مینویسن که انگار همه ی ترفند ها و رسیدگی ها رو زن وظیفه داره انجام بده. یه جا ندیدم اموزش بدن به مردای ایرانی که حقوق زن چیه چطور باید باهاش برخورد کرد چطور باید توجهشو جلب کرد.

طریقه جذب دختر و خوشحال کردن همسر و کلمات مشابه رو رو سرچ کن
    این قدر مطلب زیاده که یه سال طول می کشه همشو بخونی

بعد هم خیلی به این مسائل به دید وظیفه نمیشه نگاه کرد وقتی دو نفر با هم ازدواج می کنن اگه خودشون ، همدیگه و زندگی شون رو دوست داشته باشن نا خودآگاه دوست دارن طرف مقابل رو خوشحال کنن که در نتیجه رفتارها از حالت وظیفه و اکراه خارج میشه و تبدیل میشه به علاقه ، شور و نشاط

یه سری از توصیه ها برای کسایی هست که این قدر با هم طبیعی شدن که یه چیزایی یادشون رفته ( این توصیه ها هم برای مردها هست هم برای زنها)

مهم اینه که این توصیه ها به هر دلیلی که هست هم برای مردانه هم برای زنان

اکثر این مقاله ها ترجمه ای هست و اصلا هدفش مرد یا زنان ایرانی نیست پس بیخود به مردای ایرانی برچسب نزنید
    امضای ایشان

41. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

طریقه جذب دختر و خوشحال کردن همسر و کلمات مشابه رو رو سرچ کن
    این قدر مطلب زیاده که یه سال طول می کشه همشو بخونی

بعد هم خیلی به این مسائل به دید وظیفه نمیشه نگاه کرد وقتی دو نفر با هم ازدواج می کنن اگه خودشون ، همدیگه و زندگی شون رو دوست داشته باشن نا خودآگاه دوست دارن طرف مقابل رو خوشحال کنن که در نتیجه رفتارها از حالت وظیفه و اکراه خارج میشه و تبدیل میشه به علاقه ، شور و نشاط

یه سری از توصیه ها برای کسایی هست که این قدر با هم طبیعی شدن که یه چیزایی یادشون رفته ( این توصیه ها هم برای مردها هست هم برای زنها)

مهم اینه که این توصیه ها به هر دلیلی که هست هم برای مردانه هم برای زنان

اکثر این مقاله ها ترجمه ای هست و اصلا هدفش مرد یا زنان ایرانی نیست پس بیخود به مردای ایرانی برچسب نزنید
    من به کسی برچسب نزدم یکم با دقت بخونید فقط مطابق اون چیزی که هر روز توی فضا میبینمو سخنرانی هایی که مثلا برای استحکا خانواده پخش میکننو توی دانشگاه و مساجد و هرجای دیگه میگنو گفتم!بله تو اینترنت خیلی چیزا هست من دارم صحبت از ترویج یه فرهنگ میکنم !!
    به هر حال منابع دینی کشور با اون ادعا خیلی میتونن تو گسترش فرهگ یه کشور تاثیر بذارن.
    من شما یا کسیو محکوم نکردم!!گفتم به طور کلی فرهنگ ما اینو پذیرفته و بیشتر از زنها انتظار دارن تا اینکه بیان روی ابعاد دیگه شخصیت مرد کار کنن .
    ویرایش توسط saba95 : 09-23-2017 در ساعت 12:54 AM

42. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    8

من به کسی برچسب نزدم یکم با دقت بخونید فقط مطابق اون چیزی که هر روز توی فضا میبینمو سخنرانی هایی که مثلا برای استحکا خانواده پخش میکننو توی دانشگاه و مساجد و هرجای دیگه میگنو گفتم!بله تو اینترنت خیلی چیزا هست من دارم صحبت از ترویج یه فرهنگ میکنم !!
    به هر حال منابع دینی کشور با اون ادعا خیلی میتونن تو گسترش فرهگ یه کشور تاثیر بذارن.
    من شما یا کسیو محکوم نکردم!!گفتم به طور کلی فرهنگ ما اینو پذیرفته و بیشتر از زنها انتظار دارن تا اینکه بیان روی ابعاد دیگه شخصیت مرد کار کنن .

شما تفاوت مردای 30 سال پیش با الان رو بسنج و همچنین تفاوت زنهای 30 سال پیش با الانو

میبینی که در نهایت شرایط فرهنگی مردم ( کاری ندارم چی تاثیر گذاشته و چی نذاشته ) خیلی خیلی به نفع خانما فرق کرده ( در ظاهر به نفع خانما و در اصل به نفع همه ) و همچنان با سرعت بیشتری در حال تغییره

در ضمن اصل صحبت من چیز دیگه ای بود دوباره کپی می کنم : ((خیلی به این مسائل به دید وظیفه نمیشه نگاه کرد وقتی دو نفر با هم ازدواج می کنن اگه خودشون ، همدیگه و زندگی شون رو دوست داشته باشن نا خودآگاه دوست دارن طرف مقابل رو خوشحال کنن که در نتیجه رفتارها از حالت وظیفه و اکراه خارج میشه و تبدیل میشه به علاقه ، شور و نشاط))

جدا از همه این حرفا دقت کردین شیخای جوون بیشتر مردا رو نصیحت می کنن که گل بخر یا اینجوری کن و ... شیخای پیر زنها رو!
    ویرایش توسط آرش67 : 09-23-2017 در ساعت 01:16 AM
    امضای ایشان

43. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28867
    تشکـر
    148
    تشکر شده 268 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    8

نجیب بودن منظورتون اینه که همیشه سر بزیر و مودب باشه، جرئت نداشته باشه از حقش محکم دفاع کنه و...
    و در مورد بساز بودن هم مردا و هم زنا باید رعایت کنند این درست نیست که من بگم چون فلانیو دوست دارم حاظرم خودمو بدبخت کنم باهاش پشت وانت زندگی کنم...
    ببخشید تند صحبت کردم قصد بی احترامی ندارم
    تند و تیز که هستید ولی خواهش میکنم میدونم منظوری ندارید
    ببینید پس شما در درک معنی نجیب بودن و بساز بودن دچار سوء تفاهم شدید
    من کی گفتم نجیب باشه یعنی اینکه از حق خودش دفاع نکنه یا بساز بودن یعنی اینکه پشت وانت زندگی کنه ؟؟؟؟!!!!!!!!

اتفاقا این دو ویژگی رو مردا هم باید داشته باشن. ببینید درسته که پشت وانت نمیشه زندگی کرد و برای شروع یک زندگی باید پول باشه اما برای هر کاری یه حداقلی تعریف شده و برای ازدواج و شروع یک زندگی هم با حداقل میشه شروع کرد اما ازدواج واسه (بعضی) دخترا الان مثل یک تجارت شده ، از مراسم عروسی تا خونه و ماشین و زندگی و ... همه رو از طرفشون در حد اعلا انتظار دارن و به حداقل راضی نیستن و حداکثر رو میخوان در صورتی که میشه با اون حداقل منطقی هم شروع کرد و سطح خودشون رو نمیبینن و خیلی از پسرها هم همینطور طرف دنبال یه دختره پولدار و ... میگرده واسه ازدواج و اینها ناشی از کمالگرایی ها و ... در جامعه ما هستش
    جوونهای ما میخوان ره صد ساله رو یک شبه با یک ازدواج به قول خودشون موفق برن و همه چیزهایی که تا الان نداشتن و تجربه نکردن تو ازدواج با یه شخص پولدار و موقعیت دار بدست بیارن
    آدم باید در هر چیزی سطح خودشم ببینه دیگه و دنبال هم کفو خودش باشه طرف خودش طبقه اجتماعی متوسط هستش (چه دختر چه پسر) اما موقع ازدواج دنبال یکی از طبقه بالا میگرده

اصلا مشکل از جایی شروع شد که تو جامعه مردم ما خواستن "ترین" باشن تو مدرسه با نمره 16 هم میشه قبول شد اما همه میخواستن 19 و 20 باشن تو کنکور میشد رشته های دیگه هم خوند اما همه میخواستن دکتر و مهندس باشن تو کار خیلی شغلها بود اما همه میخواستن پشت میز نشین و مدیر باشن تو ازدواج خیلی مورد های خوب بود اما همه میخواستن بهترین ازدواج رو داشته باشن و ... و این شد که فرهنگ کمالگرایی وارد جامعه ما شد و مارو اذیت کرد

الانم منظورم از بساز بودن اینه که وقتی میبینی کسی دوست داره و تو هم دوسش داری و حداقل هارو داره باید باهاش کنار اومد و ازش توقع بیشتر از اون رو نداشت و یا اگر یه زمانی اینهایی که داره از دست داد ترکش نکرد و پیشش موند نه که تا وقتی داشته باشه کنارش باشی و وقتی دیگه نداشته باشی بگه خب خدافظ

44. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36681
    تشکـر
    3
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

تند و تیز که هستید ولی خواهش میکنم میدونم منظوری ندارید
    ببینید پس شما در درک معنی نجیب بودن و بساز بودن دچار سوء تفاهم شدید
    من کی گفتم نجیب باشه یعنی اینکه از حق خودش دفاع نکنه یا بساز بودن یعنی اینکه پشت وانت زندگی کنه ؟؟؟؟!!!!!!!!

اتفاقا این دو ویژگی رو مردا هم باید داشته باشن. ببینید درسته که پشت وانت نمیشه زندگی کرد و برای شروع یک زندگی باید پول باشه اما برای هر کاری یه حداقلی تعریف شده و برای ازدواج و شروع یک زندگی هم با حداقل میشه شروع کرد اما ازدواج واسه (بعضی) دخترا الان مثل یک تجارت شده ، از مراسم عروسی تا خونه و ماشین و زندگی و ... همه رو از طرفشون در حد اعلا انتظار دارن و به حداقل راضی نیستن و حداکثر رو میخوان در صورتی که میشه با اون حداقل منطقی هم شروع کرد و سطح خودشون رو نمیبینن و خیلی از پسرها هم همینطور طرف دنبال یه دختره پولدار و ... میگرده واسه ازدواج و اینها ناشی از کمالگرایی ها و ... در جامعه ما هستش
    جوونهای ما میخوان ره صد ساله رو یک شبه با یک ازدواج به قول خودشون موفق برن و همه چیزهایی که تا الان نداشتن و تجربه نکردن تو ازدواج با یه شخص پولدار و موقعیت دار بدست بیارن
    آدم باید در هر چیزی سطح خودشم ببینه دیگه و دنبال هم کفو خودش باشه طرف خودش طبقه اجتماعی متوسط هستش (چه دختر چه پسر) اما موقع ازدواج دنبال یکی از طبقه بالا میگرده

اصلا مشکل از جایی شروع شد که تو جامعه مردم ما خواستن "ترین" باشن تو مدرسه با نمره 16 هم میشه قبول شد اما همه میخواستن 19 و 20 باشن تو کنکور میشد رشته های دیگه هم خوند اما همه میخواستن دکتر و مهندس باشن تو کار خیلی شغلها بود اما همه میخواستن پشت میز نشین و مدیر باشن تو ازدواج خیلی مورد های خوب بود اما همه میخواستن بهترین ازدواج رو داشته باشن و ... و این شد که فرهنگ کمالگرایی وارد جامعه ما شد و مارو اذیت کرد

الانم منظورم از بساز بودن اینه که وقتی میبینی کسی دوست داره و تو هم دوسش داری و حداقل هارو داره باید باهاش کنار اومد و ازش توقع بیشتر از اون رو نداشت و یا اگر یه زمانی اینهایی که داره از دست داد ترکش نکرد و پیشش موند نه که تا وقتی داشته باشه کنارش باشی و وقتی دیگه نداشته باشی بگه خب خدافظ
    خیلی منطقی بود چیزی ندارم بگم درسته حق با شماست من اشتباه منظورتون رو متوجه شدم
    امضای ایشان

45. کاربران زیر از kaziveh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30434
    تشکـر
    199
    تشکر شده 452 بار در 246 پست
    میزان امتیاز
    8

به شخصه مرد مهربون و رمانتیک روخیلی دوس دارم این اولویت اولمه.
    کسیکه بدونه و براش مهم باشه که چی خوشحالت میکنه و چی ناراحت‌.
    برات وقت بذاره .حمایتت کنه و پشتیبانت باشه.
    یکی که وقتی باهاشی حال دلت خوب باشه
    امضای ایشان
    جوری عاشقتم که

انگار دنیا فقط همین یه مرد رو داره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد