نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: مشاوره ازدواج

1770
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29594
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مشاوره ازدواج

سلام خسته نباشید
    راستش من یه عشق ممنوعه دارم کسی که می دونم هیچ وقت نمی تونم بهش برسم و از طرفی هم نمی تونم هیچ جوره ازش دل بکنم
    اون متاهل و بچه داره
    اما من مجردم
    و حالا قرار برام یه خواستگار بیاد اونطور که در موردش صحبت میکنند شرایطش خوبه ولی من نمی خوام ازدواج کنم چون میدونم با ازدواج باید از عشقی که دارم دل بکنم و واقعا نمی تونم این کارو بکنم و از اون بدتر این که حتی نمی تونم در این مورد به کسی چیزی بگم

2. کاربران زیر از ssssmmmm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مشاوره ازدواج

سلام دختر خوب

فقط یه لحظه فکر کن با هزار امید و آرزو ازدواج کردی بعد بچه داشته باشی و بفهمی شوهرت عشق دیگری است!!! از هر دستی بدی از همون دست پس میگیری ...
    عزیزم اسم این عشق نیست عشق هیچ وقت دنبال خراب کردن نیست دنبال ساختنه
    من نمیدونم چی باعث شده تو همچین احساسی پیدا کنی شاید اون آقا هم در به وجود آمدن این احساس بی تقصیر نباشه
    میدونم خیلی سخته اما کورکورانه جلو نرو رک بهت بگم این راه آخرش به ناکجا آباد میره
    به نظره من روی خاستگارت فکر کن و با عقلت تصمیم بگیر
    اما قبلش از محکم بودن خودت برای فراموش کردن به قول خودت عشق ممنوعه و یه موقع خیانت نکردن به همسرت مطمئن شو
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

4. 3 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25493
    تشکـر
    83
    تشکر شده 91 بار در 58 پست
    میزان امتیاز
    9

من فقط یه چیز می دونم تو عشق واقعی عاشق هر کاری می کنه که معشوقش راحت باشه شما هم اگه عاشق اونی باید راحتیش بخوای حتی اگه با مردن واست فرقی نکنه.

فرستاده شده از E2333ِ من با Tapatalk
    امضای ایشان
    esmiz

6. 2 کاربران زیر از Esmiz بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18214
    تشکـر
    32
    تشکر شده 55 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ssssmmmm نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    راستش من یه عشق ممنوعه دارم کسی که می دونم هیچ وقت نمی تونم بهش برسم و از طرفی هم نمی تونم هیچ جوره ازش دل بکنم
    اون متاهل و بچه داره
    اما من مجردم
    و حالا قرار برام یه خواستگار بیاد اونطور که در موردش صحبت میکنند شرایطش خوبه ولی من نمی خوام ازدواج کنم چون میدونم با ازدواج باید از عشقی که دارم دل بکنم و واقعا نمی تونم این کارو بکنم و از اون بدتر این که حتی نمی تونم در این مورد به کسی چیزی بگم
    میدونی ارتباط با یه آدم متعهد و متاهل نوعی حق الناسه؟ نه که فکر کنی من مذهبی هستم ولی به شدت به این موضوع اعتقاد دارم و اگر باعث آشفتگی یا خرابی زندگی کسی بشی بد جوری تاوان میدی ....ارتباط با مرد زندار خوشاینده چون نهایت سعیشون رو میکنن برای به دست آوردن دلت...زبون خوبی دارن...برات مایه میذارن...و متاسفانه الان هم خیلی زیاد شده این روابط....مطمئن باش به جایی میرسی که از حسرت نداشتنش زمین رو گاز میزنی و اون اهمیتی نمیده و فقط برای مدتی می خوادت...
    یه مدت به فکرت استراحت بده و بعد وارد زندگی ای بشو که نخوای مقایسه کنی و همه فکر و جسم و روحت متعلق به اون آدم باشه...ایشالا که خدا به خاطر اینکه پاتو از زندگی یه آدم بیرون کشیدی بهت بهترینها رو بده

8. 2 کاربران زیر از aram37 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28420
    تشکـر
    412
    تشکر شده 104 بار در 78 پست
    میزان امتیاز
    8

زن از مرد پرسید: تا کی شما دنبال زن دیگه ی هستید و زن دوم میگیرید؟؟؟؟؟؟

مرد گفت: تا وقتی که زنی باشه که بخواد گزینه ی دوم باشه!!!!!

از ماست که برماست

مرد هر چقدر هوس ران هم که باشه اگه زنی بهش توجه نکنه با کی میخواد رابطه ی رو شروع کنه؟؟؟ میره میچسبه به زن و زندگیه خودش دیگه%%

خانوم عزیز حس زیبا و پاک عشق کجا و این روابط کجا؟؟؟!!! واقع بین باش خودتو دوس داشته باش و از زندگیت مراقبت کن
    امضای ایشان

10. 2 کاربران زیر از zeinab7 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29615
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام خدمت دوستان گرامی و تشکر از سایت عالی تون
    چند وقتی هست که با دختر خانومی جهت آشنایی قبل ازدواج در ارطبات هستم در این مدت متوجه شدم که چند سال یک نفر از اقوامشون رو دوست داشته تا اینکه زمان دانشجویی چهار سال با این دوست بوده بعد تموم شدن دانشگاه این پسره میزاره میره و همه قرار ازدواج و.. فراموش میکنه حتی سعی میکنه با خواهر بزرگتر این خانوم طرح ازدواج بریزه که توسط این خانوم بهم زده میشه تا اینکه اون پسر ازدواج میکنه و میره
    اما متاسفانه بعد دو سال هنوز این خانوم فراموش نکرده مشکلات گذشته رو
    خیلی همدیگر رو دوست داریم اما به خاطر فراموش نکردن گذشته خودش داره سعی میکنه که رابطه مون تموم بشه
    همش بد اخلاقی میکنه منم چیزی نمیگم فقط محبت میکنم
    به نظر دوستان باید چیکار کنم،
    آیا ادامه بدم شرایط رو در این صورت اگر در زندگی باز فیلش یاد هندوستان کرد چی؟
    آیا رابطه رو تموم کنم اون وقت بازم یه شکست دیگه داره اون زمان از همه پسرا متنفر میشه زندیگی آیندش نابود نمیشه؟
    ببخشید طولانی شد.
    با تشکراز راهنماییتون

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18214
    تشکـر
    32
    تشکر شده 55 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط samarya نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان گرامی و تشکر از سایت عالی تون
    چند وقتی هست که با دختر خانومی جهت آشنایی قبل ازدواج در ارطبات هستم در این مدت متوجه شدم که چند سال یک نفر از اقوامشون رو دوست داشته تا اینکه زمان دانشجویی چهار سال با این دوست بوده بعد تموم شدن دانشگاه این پسره میزاره میره و همه قرار ازدواج و.. فراموش میکنه حتی سعی میکنه با خواهر بزرگتر این خانوم طرح ازدواج بریزه که توسط این خانوم بهم زده میشه تا اینکه اون پسر ازدواج میکنه و میره
    اما متاسفانه بعد دو سال هنوز این خانوم فراموش نکرده مشکلات گذشته رو
    خیلی همدیگر رو دوست داریم اما به خاطر فراموش نکردن گذشته خودش داره سعی میکنه که رابطه مون تموم بشه
    همش بد اخلاقی میکنه منم چیزی نمیگم فقط محبت میکنم
    به نظر دوستان باید چیکار کنم،
    آیا ادامه بدم شرایط رو در این صورت اگر در زندگی باز فیلش یاد هندوستان کرد چی؟
    آیا رابطه رو تموم کنم اون وقت بازم یه شکست دیگه داره اون زمان از همه پسرا متنفر میشه زندیگی آیندش نابود نمیشه؟
    ببخشید طولانی شد.
    با تشکراز راهنماییتون
    دوست عزیز یه تاپیک جدا بزنید
    بعد هم بگین چند سال از ازدواج اون آقا میگذره

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29635
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام,
    موضوع:مشاوره ازدواج
    چند وقتی هست با یه خانم برای ازدواج صحبت میکنم همه چیز خوب بود و قصد نامزدی داشتیم تا اینکه متوجه شدم برادر این خانم چندسالی هست قصد ارتباط جنسی با خواهرش را داشته و هر از گاهی هم اصرار شدید کرده و حتی یکی دوبار به اتاق خواهرش حمله کرده نصف شب و خودش را روی اون انداخته اما کاری نکرده بقول خود دختر, برادرش بقول خودش مشکل روانی داره و هر از گاهی به خواهرش پیام میده و میخواد که تمام مراحل ************ را با اون انجام بده, منم موندم این چه بلایی هست که سر راه من قرار گرفته,میخوام جدا بشم ولی گریه های دختر نمیذاره, اینکه خود دختر چقد مقصر بوده یا در اینده چه اتفاقی برا زندگی من و این خانم پیش خواهد امد ذهنم را در گیر کرده, لطفا راهنماییم کنید, دختره میگه حتی بعضی وقتا مانع ازدواجش میشه و اطمینان میده که رابطه باهاش نداشته,اما میدونم بعد از ازدواج هم این برادر دست بردار نخواهد بود و شاید با تهدید به مقاصد خودش برسه و چون این خانم ازش خیلی میترسه ممکنه چیزی به من نگه,

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29635
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نخواستم برادر , جواب نخواستم,موفق باشید,

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط z.gh1388@yahoo.com نمایش پست ها
    با سلام,
    موضوع:مشاوره ازدواج
    چند وقتی هست با یه خانم برای ازدواج صحبت میکنم همه چیز خوب بود و قصد نامزدی داشتیم تا اینکه متوجه شدم برادر این خانم چندسالی هست قصد ارتباط جنسی با خواهرش را داشته و هر از گاهی هم اصرار شدید کرده و حتی یکی دوبار به اتاق خواهرش حمله کرده نصف شب و خودش را روی اون انداخته اما کاری نکرده بقول خود دختر, برادرش بقول خودش مشکل روانی داره و هر از گاهی به خواهرش پیام میده و میخواد که تمام مراحل ************ را با اون انجام بده, منم موندم این چه بلایی هست که سر راه من قرار گرفته,میخوام جدا بشم ولی گریه های دختر نمیذاره, اینکه خود دختر چقد مقصر بوده یا در اینده چه اتفاقی برا زندگی من و این خانم پیش خواهد امد ذهنم را در گیر کرده, لطفا راهنماییم کنید, دختره میگه حتی بعضی وقتا مانع ازدواجش میشه و اطمینان میده که رابطه باهاش نداشته,اما میدونم بعد از ازدواج هم این برادر دست بردار نخواهد بود و شاید با تهدید به مقاصد خودش برسه و چون این خانم ازش خیلی میترسه ممکنه چیزی به من نگه,
    سلام

شما باید یه تاپیک جدا بزنید

چون این تاپیک مربوط به شخص دیگری هست

تاپیک جدا بزنید و منتظر باشید تا مشاوران و کاربرانی که آگاهی دارند بهتون جواب بدن

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ssssmmmm نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    اون متاهل و بچه داره
    اما من مجردم
    چیزی که معلومه این عشق به هیچ جایی نمی رسه ، چون فکر نکنم که حتی اگه اون آقا بخواد از زنش جدا بشه خانوادتون رضایت بدن به ازدواج شما با اون اقا و اینکه حتی اگر هم رضایت بدن شما از کجا می تونی به چنین شخصی اعتماد کنی و طبق تجربیاتی که من داشتم اینجور آدمها فقط به خاطر خوشگذرونی با کس دیگه ای هستند وگرنه کسی که از زندگیش راضی نیست یک ثانیه هم اون زندگی رو تحمل نمی کنه . پس این یه عشق بیخوده که توش اون آقا هم داره از همسرش سو استفاده می کنه هم از شما.
    کنارش بذارید و به زندگیتون برسید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد