نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشاوره قبل از ازدواج

950
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28853
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مشاوره قبل از ازدواج

باسلام.
    من دختری 27 ساله متولد 67 هستم لیسانس هنر(گرافیک)چند روز پیش یه آقایی ازم خواستگاری کردن که ایشون قبلا دبیر خودم بودن و متولد 55 هستن.13 سال باهم اختلاف سنی داریم.ایشون ارشد هنر دارن و دبیر هستن.دو سال پیش همسرشون فوت میکنه و الان تصمیم به ازدواج گرفتن
    الان تو شرایط کاملا سردر گمی به سر میبرم و اصلا نمیدونم باید چیکار کنم و چی بگم.
    بنظر آدم خوبی میان ولی اختلاف سنی و ضربه روحی که دو سال پیش خوردن و برا یه معضله.
    احساس میکنم برای رهایی از غم از دست دادن همسرشون میخوان دوباره ازدواج کنن.خیلی ابراز احساسات میکنن و من در جواب چیزی نمیتوم بگم.

ازتون خواهش میکنم راهنمایی کنید منو

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : مشاوره قبل از ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط پریا رحمانی نمایش پست ها
    باسلام.
    من دختری 27 ساله متولد 67 هستم لیسانس هنر(گرافیک)چند روز پیش یه آقایی ازم خواستگاری کردن که ایشون قبلا دبیر خودم بودن و متولد 55 هستن.13 سال باهم اختلاف سنی داریم.ایشون ارشد هنر دارن و دبیر هستن.دو سال پیش همسرشون فوت میکنه و الان تصمیم به ازدواج گرفتن
    الان تو شرایط کاملا سردر گمی به سر میبرم و اصلا نمیدونم باید چیکار کنم و چی بگم.
    بنظر آدم خوبی میان ولی اختلاف سنی و ضربه روحی که دو سال پیش خوردن و برا یه معضله.
    احساس میکنم برای رهایی از غم از دست دادن همسرشون میخوان دوباره ازدواج کنن.خیلی ابراز احساسات میکنن و من در جواب چیزی نمیتوم بگم.

ازتون خواهش میکنم راهنمایی کنید منو
    سلام

خب همینطور که خودتون فرمودین اختلاف سنی زیاد هست و میتونه مشکلاتی را به همراه داشته باشه
    از جمله اینکه درک متقابل زوج در یک بازه سنی مشترک بالاتر هست و اختلاف سنی زیاد میتونه مانعی برای این موضوع باشه
    وقتی شما در بازه جوانی هستید ایشون در بازه میانسالی قرار میگیره و هر بازه سنی مقتضیات روحی خاص خودش را داره
    اون نکته ای که درمورد فوت همسرشون گفتید هم نکته مهم و قابل توجهیه، البته 2سال ازین موضوع گذشته و قاعدتا دیگه باید از فضای سوگواری خارج شده باشند
    اما باوجود این موارد بهترین راه اینه که اگه درکل نسبت به فاکتورای دیگه ی شخصیتی و موقعیت و ظاهر و ... نظرتون مثبت هست، برای شناخت بیشتر یه مدت در ارتباط باشین و ارزیابی کنین که آیا روحیاتتون باهم مطاقبت داره یا خیر، بعد جواب قطعی به ایشون بدین
    سعی کنید بیشتر از اینکه وارد فاز عاطفی و ابراز احساسات بشید روی شناخت طرف مقابل تمرکز کنید
    اگه باهم برید مشاوره ازدواج که دیگه عالیه، مورادی که نگرانش هستید کاملا مورد بررسی قرار میگیره و با اطمینان خاطر میتونید تصمیم گیری درستی داشته باشید
    امضای ایشان

3. کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد