نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشکلات خانومم با خانواده و فامیل من

755
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31410
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Post مشکلات خانومم با خانواده و فامیل من

سلام.خانومم با خانواده من به مشکلات زیادی برخوردن که من فکر میکنم فقط یک سوء تفاهم هست ولی هرچی واسشون توضیح میدم هیچکدوم قانع نمیشن.خوب خانوم من یک مشکل دارن که وقتی مساله ای پیش میاد تو خودشون میریزن و چیزی به کسی نمیگن و بعد اینکه صبرشون تموم شد با شدت و عصبانیت مساله رو مطرح میکنن و کار به دعوا میکشه.بیشتر جاها از نظر خودم خانومم درست میگه ولی چون اینجور برخورد میکنه همیشه محکوم میشه هر چی میگم اینکارو نکن به حرفم گوش نمیده.بعد خانومم‌ یک دید بدی نسبت به خانواده من و فامیل پیدا کرده و میگه خودت تنهایی برو من نمیام میخوام منو راهنمایی کنید ایا درسته من تنهایی برم خانه اقوام و خانوادم؟؟ ایا باید زنمو ازاد بزارم تا قطع ارتباط کنه و هر موقع دوست داشت اشتی کنه؟؟ واقعا نمیدونم چیکار کنم لطفا یک توضیح کامل بدید که همه این مشکلات که ازنجا نوشتم چه جور حل کنم؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29873
    تشکـر
    178
    تشکر شده 171 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : مشکلات خانومم با خانواده و فامیل من

نقل قول نوشته اصلی توسط amirgh72 نمایش پست ها
    سلام.خانومم با خانواده من به مشکلات زیادی برخوردن که من فکر میکنم فقط یک سوء تفاهم هست ولی هرچی واسشون توضیح میدم هیچکدوم قانع نمیشن.خوب خانوم من یک مشکل دارن که وقتی مساله ای پیش میاد تو خودشون میریزن و چیزی به کسی نمیگن و بعد اینکه صبرشون تموم شد با شدت و عصبانیت مساله رو مطرح میکنن و کار به دعوا میکشه.بیشتر جاها از نظر خودم خانومم درست میگه ولی چون اینجور برخورد میکنه همیشه محکوم میشه هر چی میگم اینکارو نکن به حرفم گوش نمیده.بعد خانومم‌ یک دید بدی نسبت به خانواده من و فامیل پیدا کرده و میگه خودت تنهایی برو من نمیام میخوام منو راهنمایی کنید ایا درسته من تنهایی برم خانه اقوام و خانوادم؟؟ ایا باید زنمو ازاد بزارم تا قطع ارتباط کنه و هر موقع دوست داشت اشتی کنه؟؟ واقعا نمیدونم چیکار کنم لطفا یک توضیح کامل بدید که همه این مشکلات که ازنجا نوشتم چه جور حل کنم؟؟

با سلام ، بنظر من همسرتون خیلی زود رنج هست و سعی میکنه بخاطر شما تحمل کنه ولی تا ظرفیتی که داره

تحمل میکنه

الانم بنظر من بهتره با همسرتون صحبت کنید بهش بگید که تنها کسی که برام مهمه تویی

تو برام عزیزترینی من دوست دارم تو کنارم باشی و با افتخار پیش بقیه باشم چون همسر خوبی دارم

و بهش بگین میدوونم ناراحتی دلخوری رفتارشون درست نبووده

تو نیای من بدون تو کجا برم

من خوشبختی و دور هم بودن پیش بقیه رو در کنار تو میخام

بنظرم جواب میده

موفق باشید

3. کاربران زیر از masoume بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29873
    تشکـر
    178
    تشکر شده 171 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : مشکلات خانومم با خانواده و فامیل من

درضمن بهتره به همسرتون بگید هر موقع حرفی یا رفتاری دلخورت کرد به خوودم بگو باهاشون حرف میزنم

خودتو درگیر این مسائل نکن تا اعصابت خورد نشه چون من دوست ندارم بخاطر مسائل الکی اوقاتمون تلخ بشه شما سعی کنید کمتر همسرتون با خانوادتون در گیر بشن چون خیلی بده بهتره خودتون به خانوادتون بگید و دراوج قهر بودن بهتره مدیریت کنید و همسرتون تنها نذارید مطمئنا همسرتون بخاطر شما اشتی میکنه

امیدوارم مشکلتون حل بشه
    ویرایش توسط masoume : 10-06-2016 در ساعت 04:38 PM

5. کاربران زیر از masoume بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد