نمایش نتایج: از 1 به 48 از 48

موضوع: مشکلات من و اقای مدیر

3245
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28235
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکلات من و اقای مدیر

با سلام یه خواهشی دارم من تا فردا صبح بیشتر وقت ندارم که پاسخ های شما را دریافت کنم خواهش می کنم کمکم کنید من منشی یه اداره دولتی هستم با زحمت فراوان داخل این اداره استخدام شدم و کلی وام و قرض و سختی های دیگه دارم شوهرم با خودم داخل این اداره هستن و مشکلی که دارم مدیر اداره ما بیش از حد راحت شده حتی با سماجت ها و بداخلاقی های من بازم خیلی به من وابسته شده و میگه فقط دوس دارم دستتو بگیرم همین ولی من تا این اندازه هم دوس ندارم چون خیلی وحشتناک خدا رو دوس دارم و خوشم نمیاد به هیچ وجه خدای خوبم ناراحت کنم همه کاری کردم باور کنید بد اخلاقی کردم . داخل اتاقشون زیاد رفت و آمد نمی کردم بازم بیخیال نمیشه کم میشه ولی تمام نمیشه هر راهی را که بگین رفتم ولی فایده نداشت در ضمن مدیر ما به جز این قضیه خیلی مدیر عالیه هستن و کل اداره دوسشون دارن خواهش می کنم بگین من چیکار کنم هم نگران کارم هستم و هم زندگیم همیش می ترسم نکنه کسی داخل اتاق دوربین مخفی بزاره و واسه من دردسر بشه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18129
    تشکـر
    529
    تشکر شده 195 بار در 125 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : مشکلات من و اقای مدیر

نقل قول نوشته اصلی توسط mom25 نمایش پست ها
    با سلام یه خواهشی دارم من تا فردا صبح بیشتر وقت ندارم که پاسخ های شما را دریافت کنم خواهش می کنم کمکم کنید من منشی یه اداره دولتی هستم با زحمت فراوان داخل این اداره استخدام شدم و کلی وام و قرض و سختی های دیگه دارم شوهرم با خودم داخل این اداره هستن و مشکلی که دارم مدیر اداره ما بیش از حد راحت شده حتی با سماجت ها و بداخلاقی های من بازم خیلی به من وابسته شده و میگه فقط دوس دارم دستتو بگیرم همین ولی من تا این اندازه هم دوس ندارم چون خیلی وحشتناک خدا رو دوس دارم و خوشم نمیاد به هیچ وجه خدای خوبم ناراحت کنم همه کاری کردم باور کنید بد اخلاقی کردم . داخل اتاقشون زیاد رفت و آمد نمی کردم بازم بیخیال نمیشه کم میشه ولی تمام نمیشه هر راهی را که بگین رفتم ولی فایده نداشت در ضمن مدیر ما به جز این قضیه خیلی مدیر عالیه هستن و کل اداره دوسشون دارن خواهش می کنم بگین من چیکار کنم هم نگران کارم هستم و هم زندگیم همیش می ترسم نکنه کسی داخل اتاق دوربین مخفی بزاره و واسه من دردسر بشه
    ب شوهرت بگو و براش توضیح بده ک دوست نداری ک کارتو از دست بدی. البته اگه شوهرت درکت کنه خوبه.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28232
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پوششت رو حفظ کن . ساده پوش باش مدتی . سرسنگین رفتار کن . یه جوری رفتار کن که حس کن خانم پاک و سالمی هستین . سر به زیر و متین رفتار کن که جرات نکنه دیگه پیشنهادشو مطرح کنه .در کل بگم که همه چیز به خودت بستگی داره . به هیچ وجه کوتاه نیا . اگه داخل این چاه بیوفتی تا اخرش رفتی و بیرون اومدن ازش مل بیرون اومدن از مردابه . زندگی خودتو خراب نکن .

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18129
    تشکـر
    529
    تشکر شده 195 بار در 125 پست
    میزان امتیاز
    9

مردا با چشمشون عاشق میشن البته ی خورده سخته ولی ی نظری ک دارم اینه ک سرو وضعتو ی خورده بهم بریزی ارایش نکنی و....

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28232
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

چرا میگین فقط تا فردا فرصت دارین ؟ مشکل چیه ؟
    جوری میگین انگار خودتونم تمایل دارین که باهاش رابطه رو اغاز کنین . فقط به این فکر کنین که همین اتفاق واسه همسرتون بیوفته و همسرتون اینجوری دودل بشه که با یه زن دیگه رابطه ای اغاز کنه یا نه . اصلا این دودلی شما به چه دلیله . میدونین که دنیا دار مکافاته و ممکنه همین شرایط خیانت برای همسرتون هم پیش بیاد؟!
    دوست دارین وقتی همکاران متوجه این ارتباط شدن به شما به عنوان یه زن خراب نگاه کنن ؟ زندگیتون نابود شه ؟! امروز دست زدن بهتونه و فردا چیزای دیگه . خواهشا به خودتون بیاین و از این دودلی مسخره خارج بشین !

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28235
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اینکه میگم تا فردا هستم چون تا فردا صب فقط نت دارم و بعد نمیشه من محجبه هستم و ارایشی زیادی ندارم
    تواین رابطه اصلا دوددل نیستم فقط می خوام این مشکل ابرومندانه حل بشه تو رو خدا به جای این حرفا کمکم کنین من اصلا دنبال رابطه با هیچ مردی نیستم چون عاشق همسرم هستم در ضمن شوهر من خیلی سخت گیر نیست و هر موقع می گم مدیر با هام راحته میگه هیچی تو دلش نیست راه حل بهم بدین و گرنه خودم بیش تر از همه می دونم که این اتفاق حتی اگر من مقصر هم نباشم چقدر بده

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28232
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی رک بهش بگو نه ! چرا انقدر از نه گفتن میترسین . وقتی میگین نه اگه بازم اصرار کرد بگین لطفا این بحث رو دوباره راه نندازه و نظر شما عوض نمیشه شما همسرتونو دوست دارین و نمیخواین به شوهرتون خیانت کنین . همین

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28232
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

وای خدایا . شما به خانم هستین . لطفا به خودتون احترام بذارین . محکم باشین و پاسخ بدین .بگین نه و اسلام و لطفا این خواهش مسخره رو تکرار نکن . بگین شما دستمال نیستین که هرکسی لمسش کنه و به شوهرتون تعهد دارین

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28235
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من تاالان خیلی بهشون گفتم نه خدا شاهده هر کاری که بگین کردم حتی می خواستم ه جوری همسرشونا در جریان بزارم ولی نمیشه ایشون چون مدیر هستن هر کاری می تونن بکنن و منم گفتم اصلا تاالان پیشنهاد خیانت ندادن ولی خیلی داغونم بخدا بهشونم گفتم که چقدر همسری را دوس دارم

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    تشکر شده 1,427 بار در 770 پست
    میزان امتیاز
    10

خوب در نهايت ادب بگيد كه من دوست دارم حرمت ها حفظ بشه و حريم ها شكسته نشه و اين اعتقاد رو براي همه دارم نه فقط شما

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

بد اخلاقي جواب نميده سعي كنيد سرد برخورد كنيد،مثلا وقتي ميگن سلاااااام حال شما؟چه خبر؟بگيد سلام
    و جواب يك كلمه اي بديد

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28232
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

عذر میخوام اینو میگم اما بعضی از خانم ها مثل دستمال هستن و به خودشون احترام نمیذارن و به هرکسی اجازه میدن که حد و مرزارو طی کنه و وارد حریم خصوصیشون بشه .به نظرم این خانم ها از اعتماد به نفس پایینی برخوردارن و فکر میکنن چون طرف مدیره و یا از نظر اجتماعی و شغلی بالاتره ازشون هرکاری میتونه انجام بده. عزیزم ... خواهرم ... ان شاالله که شما همچین بانویی نیستی و ارزش خودت رو به عنوان یه انسان درک میکنی و انقدر احساس حقارت نمیکنی که چون یه منشی هستی مدیرت بخواد لمست کنه و بعد از مدتی درخواست های بی شرمانه تر ...
    فقط یه جواب وجود داره و اونم اینکه بگو نه والسلام شد تمام .بگو خانم سالمی هستین و نمیخواین به شوهرتون خیانت کنین و تعهد دارین .

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Lili68 نمایش پست ها
    عذر میخوام اینو میگم اما بعضی از خانم ها مثل دستمال هستن و به خودشون احترام نمیذارن و به هرکسی اجازه میدن که حد و مرزارو طی کنه و وارد حریم خصوصیشون بشه .به نظرم این خانم ها از اعتماد به نفس پایینی برخوردارن و فکر میکنن چون طرف مدیره و یا از نظر اجتماعی و شغلی بالاتره ازشون هرکاری میتونه انجام بده. عزیزم ... خواهرم ... ان شاالله که شما همچین بانویی نیستی و ارزش خودت رو به عنوان یه انسان درک میکنی و انقدر احساس حقارت نمیکنی که چون یه منشی هستی مدیرت بخواد لمست کنه و بعد از مدتی درخواست های بی شرمانه تر ...
    فقط یه جواب وجود داره و اونم اینکه بگو نه والسلام شد تمام .بگو خانم سالمی هستین و نمیخواین به شوهرتون خیانت کنین و تعهد دارین .
    چيزي كه خواستيد بگيد قشنگ بود ولي توصيفتون اصلا مناسب نبود،قبول كنيد تند رفتيد و برنده بيان كرديد

14. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

بهش اجازه نديد وارد حريم خصوصيتون بشه،خيلي واضح و گيرا و با بياني محكم ولي زيبا در حضور شوهرتون به مديرتون چيزهايي رو كه گفتم بگيد،و با تأكيد بگيد كه من اين قانون رو براي خودم دارم و درمورد همه اجراش ميكنم

15. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28232
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

شما درست میگین اما من خواستم قبح این عمل رو دوستمون متوجه بشه چون ما داریم از دور میبینیمش و حقیقت رو درک میکنیم اما اونی که خودش داخل ماجراش نمیتونه دقیقا قبح ماجرا رو حس کنه و باید یه قدم عقب تر وایسه تا حقیقت رو درک کنه . خانم ها موجودات احساسی هستن و نباید اجازه بدن احساس بر عقلشون سبقت بگیره

16. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28235
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستای گلم تا حالا شده به زور کسی از پشت بگیردتون و شما مقاومت کنین و هیچ کاری از دستتون بر نیاد من نه را هزار بار به این ایشون گفتم ولی پای ابروی هر دومون وسطه ولی با خودم عهد بستم اگه ادامه بده با یه سیم کارت خانمشون متوجه این موضوع می کنم چون دیگه از عذاب وجدان خسته شده تو رو خدا بیشتر راهنمایی کنین منو

17. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

شما درست میگین اما من خواستم قبح این عمل رو دوستمون متوجه بشه چون ما داریم از دور میبینیمش و حقیقت رو درک میکنیم اما اونی که خودش داخل ماجراش نمیتونه دقیقا قبح ماجرا رو حس کنه و باید یه قدم عقب تر وایسه تا حقیقت رو درک کنه . خانم ها موجودات احساسی هستن و نباید اجازه بدن احساس بر عقلشون سبقت بگیره
    آقايون محترم خانم ها احساساتي نيستند،ميدونند اگه بدي هاتون رو محاسبه كنند زير سوال ميريد منطق و حسابشون رو ميذارندكنار،احساساتي يعني چي؟يعني آبروشون رو ميبخشند به مردا،نه،درست نبود حرفي كه زديد،خانم هارو انقدر كوچيك جلوه نديد لطفاااااا

18. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

دوستای گلم تا حالا شده به زور کسی از پشت بگیردتون و شما مقاومت کنین و هیچ کاری از دستتون بر نیاد من نه را هزار بار به این ایشون گفتم ولی پای ابروی هر دومون وسطه ولی با خودم عهد بستم اگه ادامه بده با یه سیم کارت خانمشون متوجه این موضوع می کنم چون دیگه از عذاب وجدان خسته شده تو رو خدا بیشتر راهنمایی کنین منو
    سعي كنيد اگه ميتونيد به بهانه هاي مختلف كمتر بريد سركار يه مدت،بعد با قاطعيت برخورد كنيد

19. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

نه با سيم كارت نه،اوقتي شما و همسرتون جلو چشم مديرتون سركار هستيد كس ديگه اي از تلفن باجه با خانمشون تماس بگيره،سعي كنيد اون زمان هم شما و همسرتون دقيقا كنار مدير باشيد

20. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28232
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

من خانم هستم نه اقا . ای کاش ما در زمان مشاوره دادن عواقبش رو در نظر بگیریم . اگه خیلی عادی برخورد کنین قبح ماجرا حس نمیشه . فقط از دوستان خواهش میکنم اینو بدونین که توی اخرت بابت هر حسی که در مخاطب ایجاد میکنین مسئولین . منم با تند روی مخالفم .اما باید قبح ماجرا رو خواهر گلمون حس کنه کاملا تا بتونه خودش پاسخ سوالش رو بگیره و متوجه بشه چجوری اون اقا رو از سر خودش باز کنه .

21. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28235
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ببین نمیشه چون من اونجا تنها هستم و کاررهای دیگه هم دارم خودمم خیلی مستاصل شدم بخدا دوستای من همشه فکر می کردم هیچ کس نمی تونه وارد حریم خصوص من بشه و منو اذیت کنه چون من خیلی مستبد بودن ولی الان خیلی از خودم بدم میاد که نمی تونم کاری بکنم ولی فکر کنم بهترین کار همینه که همسرشونا در جریان بزارم نظر شما چیه ممنونم از همه ولی خوهشا بیتشر به این موضوع فکر کنین و خودتونا بزارین جای من

22. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

نگفتم آقاييد كلي گفتم،ضمنا ميدونم شما از سر خيرخواهي گفتيد ولي شما كه خودتون خانميد نبايد از اين برچسب ها نزنيد به خانم ها لطفا خواهرم

23. کاربران زیر از مرسانا 19 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام

خب شما که میگید تو اداره دولتی هستید نباید از مدیر ترسی داشته باشید چون تا اونجا که من میدونم تو ادارات دولتی اخراج و این حرفا با نظر یک نفر(مدیر) انجام نمیشه.

25. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

ببین نمیشه چون من اونجا تنها هستم و کاررهای دیگه هم دارم خودمم خیلی مستاصل شدم بخدا دوستای من همشه فکر می کردم هیچ کس نمی تونه وارد حریم خصوص من بشه و منو اذیت کنه چون من خیلی مستبد بودن ولی الان خیلی از خودم بدم میاد که نمی تونم کاری بکنم ولی فکر کنم بهترین کار همینه که همسرشونا در جریان بزارم نظر شما چیه ممنونم از همه ولی خوهشا بیتشر به این موضوع فکر کنین و خودتونا بزارین جای من
    من نظرم اينه كه وسواس فكري نداشته باشيد و بذاريد كس ديگه اي با همون شيوه اي كه گفتم تماس بگيره با خانمشون ولي تأكيد ميكنم شما و همسرتون كنار مدير باشيد اون زمان،سعي كنيد به يك ي از آشناهاي مطمءن خودتون بگيد تماس بگيرند

26. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

بعد از اون هم تاجايي كه ميتونيد ازشون دوري كنيد

27. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

بايد قول بديد فردا رك همونجوري كه گفتم حرفاتون رو بزنيد

28. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28232
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

اگه به خانمش بگین زندگی اون خانم را خراب میکنین . به جای اینکارا خودتون جواب رک و صریح بدین و تمامش کنین . اول در مورد این ماجرا عاقلانه فکر کنین بعد خودتون اقدام کنین . اگه زندگی اون مردو متلاشی کنین ممکنه تلافی کنه و دیگه دست از سرتون برنداره . اینکارو خانم هایی انجام میدن که میخوان زندگی یه مردی رو خراب کنن تا خودشون وارد زندگیش بشن

29. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام

این چه کاریه که میگین میخوام به خانومش بگم ؟؟!!!!!!!!!
    بدتزین کار ممکن !!!!!!

خودتون نمیتونید موضوع رو حل کنید ..از همسرتونم نمیخداین کمک بگیرید ...وکارتونم نمیخواین از دست بدید ...اونوقت میخواین یه خانوم دیگه رو داغون کنید ؟؟؟؟!!!!

اصلا چه ربطی به خانومش داره ؟گناهه مردو به پای زنش مینویسن ؟!!!!
    خدا گفته امروز کسی رو بخاطر گناهش ملامت نکن شاید دیشب توبه کرده باشد !!!

از کجا معلوم این اقای مدیر ازکارش پشیمون بشه و توبه کنه و بین خودش و خداش تموم بشه ..دیگه چرا باید زنش بفهمه ؟!!

کار مدیرتون اشتباه و معصیته درست .

ولی راه های زیادی وجود داره که جلوش وایسید !
    مگه نمیگین اداره دولتیه ؟پس اون باید از شما بترسه نه شمااز اون !اون خودش کارمند دولته و منصبش از شما بالاتر ؛پس شما اگر به بالا دستش گزارش بدید یا حتی به ابدارچی هم جریانو بگید ابروی اونه که میره .
    بی دلیل هم نمیتونه اخراجتون کنه !
    شرکت خصوصی نیست که هر کار دلش بخواد بتونه بکنه !

من فکر میکنم که البته انشالله اشتتباه فکر میکنم و فقط در حد حدسه این که میگم پس منو ببخشید اگر اشتباهه ؛و اونم اینکه یه جایی یه وقتی یه لحظه ای شما این حس و جسارتو بهش دادید که تا اینجا پیش رفته .

مدیر یک اداره دولتی هر چقدر هم ذاتش الوده باشه نمیتونه خیلی راحت به کارمنداش این درخواستو داشته باشه مگر یه کدومش این جسارتو درش بوجود بیاره !!!!

خب حالا اینجور شده پس بجای ترس و لرزو کارهای اشتباه تر ؛با سردی و محکم بودن باهاش برخورد کنید .

لازم نیست باهاش ارتباط کلامی در این مورد برقرار کنید ..بلکه فقط بهش اجازه حرف خارج مسایل کاری رو بهش ندید به هیچ وجه .

باید به خودتون بگید دیگه تمومه .دیگه عنرا نمیزارم یک کلمه خارج مسایل کاری با من حرف بزنه .

تو اتاقشم رفتین در رو باز بزارین ..یکم جسارتتون رو بالا ببرین و نزارین ترستون رو ببینه بلکه خشونت و محکم بودن الان براتون لازمه .

دیگه از تهدید و نکن و بکن و نمیشه و ....خبری نباشه .
    فقط به یکباره عملکردتون رو عوض کنید و با همسرتونم بیشتر گرم بگیرید تو اداره .

یجا خوندم گفتین تنهایین اداره ...اون اوقات تنهایی رو کمتر یا حذف کنید .

نه همسرتون رو درگیر این ماجرا کنید و نه خانوم ایشونو .
    همین کارها رو انجان بدید مدتی و نا امید نشید به مرور جوتب میده .

به عنوان راه حل اخر هم با همسر خودتون در میون بزارید .ا

30. 2 کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

من هم موافقم،رك گوييتون بهتره

32. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28232
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم ... خواهرم .... بانو ... باور کن که موجود باارزشی هستی . محکم باش . تصمیم بگیر که جدی باشی . تصمیم بگیر

33. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

عزت نفس شما ،شخصيت شما ارزشمندتر از خيلي چيزهاسن،قوي باشيد،اعنماد به نفستون رو بالا ببريد و فردا قاطعانه برخورد كنيد

34. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28235
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بچه های گل ممنونم از همتون که اینقدر خوب هستین ولی من مشکلاتم تو زندگی یکی دو تا نیست من خیلی به مدیرمون رک گفتم که عاشق شوهرم هستم اونم میگه من کاری باهات ندارم فقط از شما خوشم میاد یه روزی هم به شوهر م گفته که من خانوم شما را دوس دارم و شوهرم مشکلی نداشت چون ایشون خیلی از من بزرگتر هستن خدا شاهده در اتاقو باز می ذارم پشت سرم می بندن چون از این درب های ریموتی هست اگه بخدا دستمو بگیره نمی ذارم و جیغ می زنم همه تلاشم اینه که کاری بهم نداشته باشه ولی فایده ای نداره من نیروی قراردادی این اداره هستم و متاسفانه امنیت شغلی من پایین ولی بخدا با هزار تا سختی به این جا رسیدم شوهرم جلوی مدیر از من دفاع نمی کنه ولی من از ایشون زیاد دفاع می کنم شوهم ابراز علاقه ای به من نمی کنه ولی من بالعکس جلوی بچه های اداره ولی بخدا دیگه نمی دونم چیکار کنم الکی بگم حامله هستم چی بچه ها

35. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

سلام

خب ایشون چرا و چطوری به شما وابسته شده؟؟

علت این وابستگی رو میدونین؟
    ویرایش توسط رزمریم : 05-20-2016 در ساعت 12:53 AM

36. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28235
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

میگن از همون روزی که دیدمتون مهر شما به دلم نشست و خودشم خیلی نگران زندگی و بچه هاشون هستن واقعا که موقعیت بدیه

37. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

میگن از همون روزی که دیدمتون مهر شما به دلم نشست و خودشم خیلی نگران زندگی و بچه هاشون هستن واقعا که موقعیت بدیه
    تنها راه برخورد خشک و سرد رفتار کردن شما هست

خیلی محکم و جدی باشید

شما گفتید که خداتون رو خیلی دوس دارید مگه نه؟؟؟

کارتون رو از دست بدید مهمتره یا خداتون رو؟؟؟

همون خدایی که میبینه شما به حرمت حضورش حیا میکنی مطمئن باش تو رو بی روزی نمیذاره

به خدا شک نکن ، این یه موقعیت امتحانی هست... به خدا اعتماد کن که اگه این درت رو به روت ببنده یه در دیگه به روت باز میکنه

البته رفتارهای همسرت هم خالی از عیب نیست که باعث شده این آقا به خودش همچین جسارتی بده

قوی و محکم باش و با ایمان کامل به خدا جلوش وایسا

ته تهش اینکه کارت رو از دست میدی

خیلیا زندگیشون رو به خاطر خدا از دست دادن و ضرر نکردن

شخصیتت، آبروت، عزت نفست خیلی بیشتر از کارت اهمیت داره

مواظب باش به خاطر کار همه اینا رو از دست ندی
    ویرایش توسط رزمریم : 05-20-2016 در ساعت 12:58 AM

38. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28235
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظر تون من خدای ناکرده کارم از دست بده با بدهی 35 میلیون اداره چه کنم و بابی حمایتی شوهرم من تو همه زمینه های شوهمو مقصر می دونه چون هیچ مسئولیتی نداره من اگه اینهمه وام به اداره بدهکار نبودم روز اول می رفتم ولی مقاومت کردم و خیلی کمتر شده ولی بازم در همین حد رو هم دوس ندارم من عاشق خدا هستم و مطمن از ایشون به نظر شما اگر گوشزدی به همسرشون بکنم بازم بده

40. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28235
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من هم خشک بودم هم سرد ولی ایشون پررو هستن تو رو خد هر کسی تا اونجا که می تونه دعا کنه مدیرمون بین خودش و خدا این موضوع را حل کنه و منم زندگیمو از دست ندم خواهش می کنم تا میشه واسم دعا کنین

41. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28235
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دعاااا م کنی و بدونین اگه در شرایط من بودین هم مدارا می کردین و دنبال یه راه خوب بودین ممنون از همدلی هایی که با من کردی

42. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

به نظر تون من خدای ناکرده کارم از دست بده با بدهی 35 میلیون اداره چه کنم و بابی حمایتی شوهرم من تو همه زمینه های شوهمو مقصر می دونه چون هیچ مسئولیتی نداره من اگه اینهمه وام به اداره بدهکار نبودم روز اول می رفتم ولی مقاومت کردم و خیلی کمتر شده ولی بازم در همین حد رو هم دوس ندارم من عاشق خدا هستم و مطمن از ایشون به نظر شما اگر گوشزدی به همسرشون بکنم بازم بده
    بله درک میکنم واقعا شرایط سختیه

به نظر من این شوهر شما هستن که باید یه کاری بکنن

شما به خانم ایشون بگی ممکن همون یه ذره ترسی هم که از خانمش داره از بین بره

و پیش خودش بگه دیگه حالا خانمم که میدونه دیگه راحت تر...

پس باید به همسرتون بگید مردونه حلش کنه و معذب بودنتون رو به ایشون بگید

شما هم خیلی باید مراقب ریز رفتاراتون باشید که دیگه همچین مواردی پیش نیاد

توکل به خدا ان شاء الله حل میشه

یه برخورد جدی باهاش بکن که روح از سرش بره

43. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28235
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رز مریم جان فقط دعا کن که اول ابرو و بعد کارم حفظ کنم چون من یه مقدار هم خرج پدر و مادرم می کنه منتی سرشون نیست و لی خیییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییلی دعام کن

44. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28232
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

با خانمش کاری نداشته باش خواهرم . پاشیدن زندگی مردم از هم گناه کبیرس . شما خودت مشکل رو با اون اقا حل کن . به حرف ما گوش کن . مگه نیومدی اینجا که مشکلت حل شه ؟ دوباره که حرف خانمشو پیش میکشی . اون زن بیچاره چه گناهی داره که زندگیش از هم بپاشه ؟ شما بی اهمیت باش بهش. نیازی نیست ازش فرار کنی که بیشتر دنبالت بیاد و بیشتر اصرار کنه . خیلی عادی برخورد کن . عادی و سرد . بگو من متاهل هستم و زن سالمی هستم و اهل خیانت به همسر نیستم . نیازی نیست قیل و قال راه بندازین . بذارین باور کنه که زن سالمی هستین و اعتقادات مذهبی دارین و همسرتون رو خیلی دوست دارین . خواهش میکنم با خودتون روراست باشین

45. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28235
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی از همگی التماس دعا

46. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

رز مریم جان فقط دعا کن که اول ابرو و بعد کارم حفظ کنم چون من یه مقدار هم خرج پدر و مادرم می کنه منتی سرشون نیست و لی خیییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییلی دعام کن
    عزیزم نگران نباش ، خدا بزرگه

یه حدیثی میخوندم که از بهترین مردم کسانی اند که در خلوت از خدا حیا میکنند

مطمئن باش این خدایی که عاشقشی تنهات نمیذاره

فقط کافیه قوی باشی و جدی ... اصلا این هول رو به دلت نده که به خاطر کارم حتی یه کمم گذشت کنم

کسی هم نمیگه اهانت کن فقط جدی و محکم باش

و این آیه رو هم با خودت بخون... فَاللهُ خیر حافظاً وَ هُوَ اَرحَمُ الرّاحمین.(سوره یوسف آیه 64)

47. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

با خانمش کاری نداشته باش خواهرم . پاشیدن زندگی مردم از هم گناه کبیرس . شما خودت مشکل رو با اون اقا حل کن . به حرف ما گوش کن . مگه نیومدی اینجا که مشکلت حل شه ؟ دوباره که حرف خانمشو پیش میکشی . اون زن بیچاره چه گناهی داره که زندگیش از هم بپاشه ؟ شما بی اهمیت باش بهش. نیازی نیست ازش فرار کنی که بیشتر دنبالت بیاد و بیشتر اصرار کنه . خیلی عادی برخورد کن . عادی و سرد . بگو من متاهل هستم و زن سالمی هستم و اهل خیانت به همسر نیستم . نیازی نیست قیل و قال راه بندازین . بذارین باور کنه که زن سالمی هستین و اعتقادات مذهبی دارین و همسرتون رو خیلی دوست دارین . خواهش میکنم با خودتون روراست باشین
    خیلی تند میری عزیزم

شما از کجا میدونی همسر این مدیر خانم بیگناهی باشه؟؟ یا اصن راضی باشه به این زندگی؟؟؟ شاید خود خانمه هم منتظر این تلنگر هست

هرچی که هست این مدیر هم داره زندگی این دوستمون رو بهم میریزه

من پستای شما رو خوندم ، خیلی لحنتون تند و برنده هس

یه کم با آرامش بیشتری به ایشون راهنمایی بدیم

بهرحال اگه خودشون ناراحت نبودن اینجا نمیومدن

48. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

هرچی شد بیا بهمون بگو دوست خوبم

من امشب حتما برای شما و خودم و تمام کسایی که به عشق خدا از گناه دوری میکنن دعا میکنم

برای هممون دعا میکنم که خدا تو شرایط سخت قرارمون نده و اگه قرار گرفتیم هم خودش کمکمون کنه که سربلند بیرون بیایم

حتما خدا هم تو رو دوست داره که خواسته امتحانت کنه

به قول معروف: هر که در این درگه مقرب تر است، جام بلا بیشترش میدهند

مطمئنم از پس این مشکل بربیای خدا خیلی بیشتر از قبل هواتو داره

ان شاء الله که موفق باشی دوست خوبم

49. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15635
    تشکـر
    61
    تشکر شده 283 بار در 121 پست
    میزان امتیاز
    9

بهترین پشنهادی که میتونستم بدم اگر حراستی چیزی داره اداره تون میتونید از این طریق جلو برید حراست برای این چیزاست اغلب
    و اگر بازم ایشون ادامه دادن یا میتونید به محل دیگه ای و یا کار دیگه ای انتقالی بگیرید
    و اگر بازم جواب نداد شروع به پیدا کردن یه کار دیگه کنید و بعد این که کار جدید رو پیدا کردین از کارتون استعفا بدید
    و مشخص کنید که دلیل استعفا شما فقط به خاطر محیط کاری بد برای یک خانوم و همچنین مدیر سو استفاده گر هستش تا رسیدگی بشه

چون که طبق گفته شما نمیتونید این موارد رو انجام بدید حالا به هر شرایطی
    اول میخوام بگم که نجابت و پاکی یک انسان خیلی بیشتر از بدهی و کار می ارزه
    نباید کاری کنید که این نجابت و روح و جسمتون در خطر باشه فکر کنید اگه اتفاقی برای شما بیافته ایا پول و ... میتونه جبرانش کنه
    ایا اعتبار و نجابت رفته شما بر میگرده ایا میتونید با این سرافکندگی کنار بیاید چون که خود شما هم بی تاثیر نبودید در این اتفاق
    اگه دقت کنید دین ما هم میگه وقتی مکان و شرایط یک گناه هستش از اون مکان و شرایط دوری کن

حالا بگذریم از این موارد
    توصیه من به شما اینه که به لباستون ونوع پوششتون دقت کنید اگه میتونید چادرسر کنید حتی در محیط کار. ارایش نکنید به هیچ وجه
    از حرف زدن بیجا با ایشون پرهیز کنید اگه میتونید حتی برای مسائل جزئی هم یه واسط قرار بدید تا ایشون برسونند گفته های شما رو
    به هیچ سوال بی مربوط ایشون جواب ندید تا مجبور نباشید حرف نزنید با ایشون
    هیچ وقت تنها نشید با ایشون کمتر برید به اتاقش و اگه خواست بگین که نمیتونید بیاد و جایی باشه که شما احساس راحتی کنید
    به هیچ وجه غذا و یا نوشیدنی از ایشون قبول نکنید .... متوجه شدید فکر کنم
    اگه بازم کاری کردن با شما بسیار جدی با ایشون برخورد کنید و بگین اگه بازم تکرار بشه به شوهرتون یا به خانومش اطلاع خواهید داد
    و اگه بازم تکرار کرد میتونید به جای همسرتون با پدرتون و یابرادرتون این موضوع و مطرح کنید و بخواهید که به مدیرتون گوشزد بدن
    ولی از قبل حرف بزنید در مورد گفته هایی که باید بگه و برخوردی که باید بکنه
    فکر نکنم دیگه جرئت بکنه شما رو اذیت کنه

بازم میگم اگه هیچ روشی مورد پسندتون نبود و اگه هیچ کاری نکنید این خود شما هستید که مقصر خواهید بود
    ویرایش توسط khoshans : 05-20-2016 در ساعت 01:41 AM

51. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

خانوم شما به خدا اعتقاد داری و به اصول پایبندی و تسلیم خیانت نمی شی نعمت خیلی بزرگی هست که شوهرتون باید به این افتخار کنه.

نمی دونم چرا شوهرت سرسری رفتار می کنه شاید تحویل نگرفته مدیر سو نیت داره و فکر می کنه چون سنش بالا هست شما به صورتش دخترش دوست داره.....

ولی به شوهرتون بفهمونید که سو نیت داره و دوست داشتن پدرانه نیست....

ابرو پیش خدا از هر چیزی واجبتره اگر دیدی ماجرا داره بیخ پیدا می کنه به فکر شغل دیگه باشید یا اگر می تونید به مدیر و حراست اطلاع بدهید.

ان شاءالله به حق این روز ها مدیر عقل اش سر جاش میاد و.... مشکل شما هم حل میشه.
    ویرایش توسط omidd : 05-21-2016 در ساعت 09:47 AM

52. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27919
    تشکـر
    1
    تشکر شده 38 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    8

خواهشا اینقدر تند جواب ندین با بعضی از این جوابا زن بدبخت افسرده میشه این بنده خدا زیاد هم مقصر نیست، اقای مدیر مشکل دارن میدونی چرا!
    چون میگه شما ب این شغل احتیاج دارین و هرطوری شده رو شغلتون می مونید متاسفانه بعضی از این منشیا از قبل ک بهشون پا مدادن حالا اقا فکر میکنه همه مثل همن
    از طرفی اخلاق شوهرتو زیر نظر داشته فهمیده ک سختگیر نیست هوا برش داشته
    عزیزم ارامشتو حفظ کن ، باهاش سرد باش ، شوهرت بیشتر بیاد پیشت ک اقای مدیر (اگه مدیریت داشت هوسشو مدیریت میکرد) ببینش

53. 2 کاربران زیر از سمیه67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد