نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مشکل در ازدواج

971
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34397
    تشکـر
    60
    تشکر شده 53 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل در ازدواج

سلام خدمت مش%u
    ویرایش توسط maziar : 05-29-2017 در ساعت 02:59 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34188
    تشکـر
    21
    تشکر شده 28 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : مشکل در ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط maziar نمایش پست ها
    سلام خدمت مشاورین :
    بزارید اول از خودم بگم
    من پسری27 ساله هستم با وضع مالی نسبتا خوب و فوق لیسانس برق هستم.خانواده ام چند سالی هست برای ازدواجم بهم فشار میارن.
    اما متاسفانه مشکل من این هست که میخوام درسم روفعلا تا مقاطع بالاتر ادامه بدم و علاوه بر این دختری که با ملاک های من سازگار باشه هنوز پیدا نکرده ام و نمیخوام ازدواجی از سر رفع تکلیف داشته باشم.از طرفی فشار های خانواده روم هست به نظرتون اگر ازدواج کنم امکانش هست که بعدا به طرفم علاقه مند بشم؟دچار مشکل نمیشم؟
    سلام دوست عزیز . بنظر من چون خودتون الان قصد ازدواج ندارید پس بخاطر خانواده این کارو نکنید . و اگر الان ازدواج کنید حتی اگه یک درصد هم دچار مشکل بشید خانواده رو مقصر میدونید . شما باید موقعیت خودتون رو بسنجید ایا امادگی پذیرش مسئولیته به این بزرگی رو دارید یا نه ؟

3. کاربران زیر از ایتکین بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34397
    تشکـر
    60
    تشکر شده 53 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ایتکین نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز . بنظر من چون خودتون الان قصد ازدواج ندارید پس بخاطر خانواده این کارو نکنید . و اگر الان ازدواج کنید حتی اگه یک درصد هم دچار مشکل بشید خانواده رو مقصر میدونید . شما باید موقعیت خودتون رو بسنجید ایا امادگی پذیرش مسئولیته به این بزرگی رو دارید یا نه ؟
    حق با شماست اما خودم هم حس میکنم یکم سخت گیرم و به خانواده حق میدم.ولی فرمودتون بجاست .ممنون.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6495
    تشکـر
    492
    تشکر شده 306 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    10

مطمئنا تنها کسی که باید شرایط رو بسنجه و تصمیم نهایی رو بگیره خودتون هستید..
    خانواده پشتیبان و راهنمای شماست. اما تصمیم گیر نهایی برای شما نیست..
    مطمئنا برای ازدواج نکردن در حال حاظر دلیلی دارید.. با خانوادتون رک و منطقی و بدون رودربایستی صحبت کنید و دلایلتون رو بگید. و تفهیم کنید که فشارآوردن بهتون کمکی نمی کنه.

6. کاربران زیر از arameshh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32949
    تشکـر
    3
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط maziar نمایش پست ها
    سلام خدمت مشاورین :
    بزارید اول از خودم بگم
    من پسری27 ساله هستم با وضع مالی نسبتا خوب و فوق لیسانس برق هستم.خانواده ام چند سالی هست برای ازدواجم بهم فشار میارن.
    اما متاسفانه مشکل من این هست که میخوام درسم روفعلا تا مقاطع بالاتر ادامه بدم و علاوه بر این دختری که با ملاک های من سازگار باشه هنوز پیدا نکرده ام و نمیخوام ازدواجی از سر رفع تکلیف داشته باشم.از طرفی فشار های خانواده روم هست به نظرتون اگر ازدواج کنم امکانش هست که بعدا به طرفم علاقه مند بشم؟دچار مشکل نمیشم؟
    سلام،
    من 37 سالمه هنوز ازدواج نکردم. مشکلمو تو یه پستی نوشته بودم (دوست ندارم بخونین). الان خیلی سخت پسند شدم. رفتم مشاور به من گفت افسردگی دارم که دلیلش هم مجرد بودنم هست و خواستگاری رفتن با این حالت هم طرف مقابل از من خوشش نمیاد و من هم به خاطر افسردگی تصمیم گیری و پسند دختر برام سخت هست و حتی گفت فعلا باید دست نگهدارم.
    حالا چیزی که میخام بگم. فکر نکن برای پیدا کردن دختر مورد علاقت سریع به نتیجه میرسی. ممکن بکسال و بیشتر طول بکشه. به نظرم خواستگاری برو چون هم تجربه کسب می‌کنی، هم شناختت از خودت بیشتر میشه و هم تو این سن موردهای زیادی میتونی پیدا کنی که هم خودت بپسندی و هم خانوادت راضی باشن. لذت ازدواج تو جوونی رو از دست نده. چیزی که من ازش محروم بودم و الان هم با این وضعیتم ازدواج یک امر معمولی هست. فکر نکن مثلا ادامه تحصیل بدی و بعدش ازدواج کنی. چون فوق لیسانس هستی حتما دکتری باید بخونی که فکر کنم حداقل حداقل 4 یا 5 سال طول بکشه. بهترین سالهای عمر خودت رو برای ازدواج از دست نده. چون وضع مالیت خوب هست به نظرم اشتباهه به خاطر ادامه تحصیل ازدواج رو به تاخیر بندازی.

8. کاربران زیر از mysadproblem بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد