نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: مشکل در زندگی شخصی

1019
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25531
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل در زندگی شخصی

سلام
    من پسری 22 ساله هستم که وضع مالی متوسطی دارم. از حدود 5 سال پیش درس رو تقریبا کنار گذاشتم و دنبال کار رفتم و الان هم مستقل زندگی می کنم تا الان الحمداالله زندگیم بد نبوده و خانواده، دوست و آشنا هایم رو دارم اما مدتی است با اینکه دورم شلوغه شدیدا احساس تنهایی می کنم. طوری که چند هفته است کلا نتونستم درست و حسابی کار هام رو انجام بدم. نمی تونم داخل شرکت یا خونه بند شم و یکجا بشینم عصر می زنم بیرون و تا ساعت 2 3 صبح تو خیابون ها می چرخم بعد می یام خونه وقتی هم وارد خونه می شم حالم به شدت گرفته می شه انگار وارد زندان شدم. حتی ناهار و شام هم حوصله ندارم درست کنم و غذا خوردن برام سخت شده. تا به حال همچین حالتی رو نداشتم و سرم به کار خودم بوده ولی الان نمی دونم چرا اینطوری شدم. تو زندگیم کلا ارتباطی با جنس مخالف نداشتم ولی الان نمی دونم چه تغییری در من بوجود اومده برخلاف قبل که آدمی خشک بودم روحیه ام لطیف شده و دوست دارم یکی در زندگیم باشه. از طرفی الان نه آدم مناسبی رو می شناسم که بهش لینک بزنم نه شرایط درست حسابی برای ایجاد یک رابطه. نمی دونم چکار کنم.
    ویرایش توسط ava360 : 04-01-2016 در ساعت 02:24 AM

2. کاربران زیر از ava360 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مشکل در زندگی شخصی

معمولا مادر پسر ها یه لیست بلند بالا دارند از دخترای اوکازیون به مادرتون بگید لیستشو بیاره وسط باهم برید خواستگاری
    بهتون پیشنهاد میکنم اگر میتونید تحصلاتتون رو ادامه بدید شاید بتونه بهتون انگیزه بده جدای از اون الان برای دخترا تحصیلات مهمه

4. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25531
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط misseli vrn نمایش پست ها
    معمولا مادر پسر ها یه لیست بلند بالا دارند از دخترای اوکازیون به مادرتون بگید لیستشو بیاره وسط باهم برید خواستگاری
    بهتون پیشنهاد میکنم اگر میتونید تحصلاتتون رو ادامه بدید شاید بتونه بهتون انگیزه بده جدای از اون الان برای دخترا تحصیلات مهمه
    روابط من با خانواده ام در این مسائل خیلی ضعیفه و بخاطر اینکه اختلاف سنی زیادی داریم تو این مسائل هیچ درکی از من و روحیه ام ندارند برای همین چنین موضوعاتی رو در جمع مطرح نمی کنم. ضمن اینکه خانواده من می گن ازدواج باید در سن 30 سال به بالا انجام بشه و فعلا هیچ صحبتی رو حتی در حد حرف تو این مسائل قبول نمی کنند. آدم بی سوادی نیستم چند سال هم در دانشگاه با سطح بالا مشغول بودم اما نه دروس و نه مدرکش به کارم نمی اومد برای همین گذاشتم کنار. دو برادر دیگرم هم هیچ کدام با اینکه سنشون بالا رفته ازدواج نکردند.

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

دوست عزیز این حالات شما مال اینه که نیاز به یه همدم دارید ، زندگیتون خیلی یکنواخت شده و الان نیاز به یک نفر دیگه رو حس میکنید .

اگر واقعا خانوادتون اهمیت نمیدن به این نیاز شما با توجه به اینکه گفتید دو برادر بزرگتر دارید که ازدواج نکردن هنوز بهتره اول با خانوادتون صحبت کنید ، شاید اولش یکم براتون سخت باشه و به حرفتون گوش نکنن ولی حداقل حرفتونو بهشون زدید ... اگر با کسی تو فامیلتون صمیمی هستید مثلا عمو ،دایی ، خاله ، عمه ، یا هرکس دیگه باهاش مطرح کن بگو که واسطه بشه و به خانوادت بگه .... اگه این هم کارساز نبود خودتون باید اقدام کنید برای انتخاب کیس به شرطی که بتونید درست و عاقلانه انتخاب کنید ... انتخابتون و تصمیمگیریتون از روی احساس نباشه که خدای نکرده اوضاع رو بدتر کنید .

درکل شرایطت ازدواج رو دارید ، فقط عاقلانه انتخاب کنید .

7. 2 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)