نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مهم ترین خواسته من : علاقه به درس

976
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20122
    تشکـر
    2
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy مهم ترین خواسته من : علاقه به درس

...
    ویرایش توسط ail603601 : 12-17-2019 در ساعت 03:14 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : مهم ترین خواسته من : علاقه به درس

نقل قول نوشته اصلی توسط ail603601 نمایش پست ها
    سلام دوستان این سوال فرق میکنه اخه سوال ۹۹.۹۹۹۹٪ تمام دانش اموزان هستش مخصوصا متوسط ها و اونای که همیشه 18 و 19 میگیرین ولی20 نمیگیرند و خییلی هم دلشون میخواد تیزهوشان قبول شن مثل خود من

میدونم وقت نداری و یا سرت شلوغه ولی اگه جوابت موسر با شه دعای همه دانش اموزایی که با این مطلب موفق بشن پشت و پناهته

میرم سر اصل مطلب:

بزارید اول از خودم بگم من عاشق برنامه نویسم ینی اینقد زیاد که نمیتونم توصیفش کنم وقتی خواستم کلاس برم چیزایی که بلد بودم رو که فقط با کتاب یاد گرفته بودم گفتم بم گفتند تو باید تو مدرسه تیزهوشان باشی ولی همه نمره هام18و19 بود کلاس هشتم معدلم شد 19.90

وقتی امتحان مهمی دارم و بیدار میشم تا درس بخونم بیشتر وقت ها این اتفاق برام میفته:
    من کتاب های امتحان امروز و کتاب های برنامه نویسی را میبینم بار ها شده که با وجود امتحان اول کتاب های برنامه نویسی رو خونم بعد کتاب های امتحانم رو که همین یه عامل در کم شدن نمره هامه
    علاقه من بع کتاب های برنامه نویسی باعث شده که هر مطبی رو که دانشجو به سختی یاد میگیره را به راحتی یاد بگیرم
    اما علاقه ام به درس اثلا مثل برنامه نویسی نیست طوریکه باعث میشه مطالب رو دیر یاد بگیرم

روزی یکی از معلم هامون از مدارس تیز هوشان برامون کفت که من ینی داشت اشکم در میومد انقدر که دلم میخواس جای اون یچه ها بودم معلممان میگفت ان ها تیز هوش نیستند ولی به قول خودتون خرخونند و عاشق درس هستند ان ها ساعت 12 شب کتاب را به زور ول میکنند و میخوابند همان جا مطمعن شدم که ان ها علاقه شان به درس خواندن درست شبیه علاقه من به خواندن کتاب های برنامه نویسی است من فکر میکنم علاقه ام به کتاب های برنامه نویسی حتی بیشتر از علاقه ان ها به درس خواندن است اخه شده من شب ها چراغ قوه میبرم تو رخت خاب و موقعی که همه خوابن کتاب های برنامه نویسی یا روان شناسی(من به کتاب های روان شناسی هم علاقه دارم) میخوانم

اصل مطلب : خواهشا بگید چطور این شوغ خواندن کتاب های برنامه نویسی را ببرم به شوق خواندن کتاب های درسی یا بهتر اینکه این شوق رو علاوه بر برنامه نویسی در درس هم ایجاد کنم و علاقه عجیبی به درسخواندن پیدا کنم همین خواهشا خواهشا درست و موثر جواب بدید این مهم ترین خواسته عمرمه
    سلام

خب جواب سوالت به نظر من اینه که باید درس را به دید تکلیف اجباری نبینی
    شما به برنامه نویسی علاقه داری پس راحت میری طرفش، اما برای درس تنبلی میکنی چون اجساس میکنی اجباره، زوره

کسی میتونه در همه دروس نمره عالی بگیره که به طور کلی خود امر "یادگیری و آموختن" رو دوست داشته باشه و براش هدف باشه
    اگه عاشق یادگرفتن باشی همه فکر و ذکر و تمرکزت سمت این موضوع میره و متقابلا نتیجه و نمره خوبی هم خواهی گرفت،
    اما اگه به خاطر نمره درس بخونی زود ناامید و دلزده میشی

تنها فرق کسی که 18 میگیره با کسی که 20 میگیره در میزان دقت و تمرکزیه که موقع درس خوندن و موقع امتحان دادن خرج میکنند

و درضمن اینکه زندگیت هدفمنده و برای هدفت اینقدر انگیزه داری و تلاش میکنی عالیه
    همیشه نهایت تلاشتو بکن تا بهترین خودت باشی ولی ولی... نتیجه هرچی شد برای نمره حرص نخور
    والا آنچنان که فکر میکنی با 10صدم بالا و پایین شدن نمره تغییری تو زندگیت حاصل نمیشه

بعدم فک نکن هرکس بره مدرسه تیزهوشان الزاما آینده صد درصد درخشانی داره! یا هرکس نرفت نمیتونه پیشرفت بکنه و استعدادش کور میشه
    بهت قول میدم اگه برای هدفت تلاش کنی، مصمم باشی و پشتکار داشته باشی هرجا که باشی آخرش یه راهی برای پیشرفت پیدا میکنی

موفق باشی
    امضای ایشان

3. 3 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20122
    تشکـر
    2
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مهم ترین خواسته من : علاقه به درس

...
    ویرایش توسط ail603601 : 12-17-2019 در ساعت 03:15 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)