مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 20 از 31

موضوع: نمیتونم با دخترا ارتباط برقرار کنم

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نمیتونم با دخترا ارتباط برقرار کنم

سلام من یه پسر ۲۲ سالم دانشجوعم . مشکلم اینه نمیتونم با دختر ها ارتباط برقرار کنم نه قیافم خوشگله نه سرزبون دارم نه بلدم که باید چکار کنم. قبلا اصلا به دختر ها نگا نمیکردم چون اهل این کارا نبودم ولی الان که نگا میکنم سرشونو میندازن پایین همشون . نمیدونم چکار کنم از تنهایی خسته شدم احساس بی عرضگی میکنم همه دوستام چنتا دارن من دنبال چیز بدیم نیستم فقط نمیخوام دیگه تنها باشم. لطفانم نگین ازدواج چون نه اصلا شرایطشو دارم نه قصدشو کمکم کنین چکار کنم اعتماد بنفسم خیلی اومده پایین خجالتیم نمیتونم برم جلو صحبت کنم خیلیم مغرورم . بدجوری گیر کردم گوشه گیر و افسرده شدم خسته شدم از تنهایی
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.35
    تشکـر
    0
    تشکر شده 15 بار در 13 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : نمیتونم با دخترا ارتباط برقرار کنم

سلام
    یک نصیحت دوستانه یاخواهرنه
    اول اینکه افتخارکنیدبه خودتون که تنهاهستین
    بعد؛اصلاوارداینجوررابطه هابه زورنشین،مطمئن باشین یک روزی یکی واردزندگیتون میشه که اصلاخودتون فکرشونمیکردین
    ولی نظرمن اینه باهیچ دختری رفیق نشین..باورکنیدتو اون دوران اینقدربه هم نزدیک میشین که ممکنه هرکاری روانجام بدین
    نگیدنه من این کاره نیستم
    اماتوهمه رابطه ها؛ببخشیداینقدرواضح حرف میزنم
    دیگه یه بوس کردن حتی توپیامک هست ..
    ببینیدمیتونم بگم عاشقی،دوست داشتن خیلی قشنگه،عاشقی که درست ومنطقی باشه عیب های طرفتوببینی نه اینکه بگی مطلقاخوبه؛فرشتس..نه این اسمش عاشقی نیست
    شمااگه میخوایین ازدواج کنید به این فکرباشین.
    منتها میگین فعلاشرایطشوندارین
    تابه حال به این فکرکردین که اگرکسی واردزندگیتون بشه وبهتون وابسته بشه وشماهم شرایط ازدواج ندارین چه مشکلی براتون پیش میاد؟؟بیشتر رواعصاب شمافشارمیاد
    کسی وارداین رابطه هامیشه که درست ومنطقی باشه بخوادازدواج کنه وبرای شناخت بیشترحداقل 6ماه الی1سال باطرف مقابل ارتباط برقرارمیکنه
    اگرواقعا میخوایین باکسی رفاقت کنیدبه این موضوع دقت کنید
    البته همه اینطورنیستن ولی اکثردخترا اینجور مرد رومیپسندن
    1غیرتی باشه،شکاک نباشه غیرت!! داشته باشه،اینقدرمردباشه که تکیه گاه دخترباشه نذاره هیچ وقت دل دختربلرزه
    2دخترا از پسرای ضعیف وخجالتی بدشون میان،توجه کنیدبازم میگم اکثریت؛
    پسری رومیپسندن که شیطون باشه،همشیه بخنده اذیتش کنه ببرتش بیرون براش خرج کنه،وقتی شارژنداره براش شارژبگیره
    بدون شوخی میگم اینها شایدخنده دارباشه براتون ولی برای اکثریت دخترامهمه
    3خوشتیپ باشه؛ریش نداشته باشه.همیشه بوی عطروادکلان بده
    4درکش کنه؛درک کردن خیلی مهمه؛اینطوری بگم شمابایدبرای اون دخترمث یک مادرباشبن حتی دراوج عصبانیت وقتی ناراحته وگریه میکنه لحنتون مهربون بشه نازکنیدش باحرفاتون بایدسعی کنید ارومش کنید
    هیچ وقت اجازه ندین دختری غرورشماروبشکنه جذبه داشته باشین دخترا جذب این دسته پسرهامیشن ..
    اگرکاربدی انجام میده دعواش کنیدکه بفهمه وجودش براتون ارزش داره
    ویک چیزخیلی مهم ؛رابطه موفق اونیه که نذارین قهرتون به روزبکشه
    این هایی که گفتم تمام خصلت های دوست پسرم بودکه دوسال باهم بودیم ویادم نمیادحتی یک شب باقهرمیخوابیدیم
    والان به دلایلی ازهم جداشدیم وهردومون داریم اذیت میشیم
    ببیندآقا،عاشقی خیلی خوبه ولی وای به اون روزی که به عشقت نرسی همیشه برات یه زخم تازست..
    امیدوارم صحبت هام براتون مفیدباشه
    موفق باشین

3. Top | #3

عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.28
    تشکـر
    4,179
    تشکر شده 9,956 بار در 4,957 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

رابطه دختر و پسر
    برای اعتدال این نیازها و هیجانات، ازدواج بهترین و عاقلانه‌ترین راهکار است.
    اما نکته قابل توجه آن که اگر این علاقه درونی به جنس مخالف و نیاز به ارتباط با او، از چارچوب هنجارهای اجتماعی و دینی خارج شود.
    و به سوی روابط بی‌ضابطه کشیده شود، می‌تواند به دوستی‌های دو جنس منجر شود.
    اما پرسش اینجاست آیا امکان دارد که یک زن و مرد یا یک دختر و پسر بدون برقراری هیچ‌گونه رابطه جنسی و رمانتیکی، فقط با هم دوست باشند؟
    این که اغلب آقایان بروز گرایش‌های جنسی و احساسی را در دوستی‌های به اصطلاح پاک، غیرعادی می‌دانند .
    و آن را به کلی رد می‌کنند و خانم‌هایی هم که طرفدار این نوع روابط هستند، بیان می‌کنند .
    ما با آقایان خیلی راحت‌تر از خانم‌ها می‌توانیم ارتباط برقرار کنیم و اوقات خوشی را با آنها در محل کار یا بیرون سپری نماییم .
    و هیچ‌گاه هم کار به جاهای باریک کشیده نخواهد شد، تا چه میزان واقعیت دارد؟
    آیا این دوستی‌ها می‌تواند در یک نقطه و قبل از رسیدن به خط قرمز متوقف شود؟
    یا آن که ممکن است تا مرزهای پیش‌بینی نشده و حتی ناشناخته‌ای پیش رود که طرفین انتظار وقوع آن را ندارند؟
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

4. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.15
    تشکـر
    11
    تشکر شده 66 بار در 54 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Pakar

اوخی

5. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.24
    تشکـر
    5
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر

دوستی یک چیز طبیعیه که همه باید در سنی داشته باشن.پس اصلا عقاید مذهبی رو نیار جلو و حتی بعد دوستیت میتونی باهاش ************ کنی.خیلی ها با دخترای مختلف دوست میشن بدون اینکه وابسته بشن...احساسی نباش کاملا منطقی باش..اینکه تو میگی من میترسمو اینا باور کن اونا از تو بیشتر میترسن و هی نگرانند که چی در موردشون فکر کنی.برو جلو خیلی مجلسی پیشنهاد قرار بزار اصلا برات مهم نباشه ک میگه اره یا نه مهم اینکه تو رفتی و بهش پیشنهاد دوستی دادی میخواد قبول کنه میخواد نکنه.میدونی منظورم چیه؟یعنی برات مهم نباشه به چشم یه بازیچه بهش نگاه کن.اگ تونستی باهاش ارتباط برقرار کنی اصلا بهش وابسته نشو چون که عاقبت ضرر میکنی.

6. کاربران زیر از Armanzandigh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.24
    تشکـر
    5
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Solmaz22.ms نمایش پست ها
    سلام
    بعد؛اصلاوارداینجوررابطه هابه زورنشین،مطمئن باشین یک روزی یکی واردزندگیتون میشه که اصلاخودتون فکرشونمیکردین
    ولی نظرمن اینه باهیچ دختری رفیق نشین..باورکنیدتو اون دوران اینقدربه هم نزدیک میشین که ممکنه هرکاری روانجام بدین
    نگیدنه من این کاره نیستم
    ببینیدمیتونم بگم عاشقی،دوست داشتن خیلی قشنگه،عاشقی که درست ومنطقی باشه عیب های طرفتوببینی نه اینکه بگی مطلقاخوبه؛فرشتس..نه این اسمش عاشقی نیست
    تابه حال به این فکرکردین که اگرکسی واردزندگیتون بشه وبهتون وابسته بشه وشماهم شرایط ازدواج ندارین چه مشکلی براتون پیش میاد؟؟بیشتر رواعصاب شمافشارمیاد
    کسی وارداین رابطه هامیشه که درست ومنطقی باشه بخوادازدواج کنه وبرای شناخت بیشترحداقل 6ماه الی1سال باطرف مقابل ارتباط برقرارمیکنه
    1غیرتی باشه،شکاک نباشه غیرت!! داشته باشه،اینقدرمردباشه که تکیه گاه دخترباشه نذاره هیچ وقت دل دختربلرزه
    پسری رومیپسندن که شیطون باشه،همشیه بخنده اذیتش کنه ببرتش بیرون براش خرج کنه،وقتی شارژنداره براش شارژبگیره
    4درکش کنه؛درک کردن خیلی مهمه؛اینطوری بگم شمابایدبرای اون دخترمث یک مادرباشبن حتی دراوج عصبانیت وقتی ناراحته وگریه میکنه لحنتون مهربون بشه نازکنیدش باحرفاتون بایدسعی کنید ارومش کنید
    هیچ وقت اجازه ندین دختری غرورشماروبشکنه جذبه داشته باشین دخترا جذب این دسته پسرهامیشن ..
    این هایی که گفتم تمام خصلت های دوست پسرم بودکه دوسال باهم بودیم ویادم نمیادحتی یک شب باقهرمیخوابیدیم
    ببیندآقا،عاشقی خیلی خوبه ولی وای به اون روزی که به عشقت نرسی همیشه برات یه زخم تازست..
    موفق باشین
    خانم محترم ایا بنظرت تنها بودن افتخار داره؟

خب توی این رابطه ها طبیعیه که افراد باهم رابطه جنسی داشته باشن...یچیز طبیعیه که جامعه ایران بزرگش کرده.

چرا شما به دوستی به چشم یک رابطه اشنایی برای ازدواج فکر میکن؟رابطه دوستی برای تامین نیاز های جنسی و عاطفی انسانه و یه مدتی بعد هم تموم میشه و درصد پایینش تبدیل به ازدواج میشه...اون چیزی که شما میگی اشنایی هست ن دوستی

اصلا عشقی وجود نداره که شما میگی عاشقی خوبهعشق حاصل تلقین مغزه و چیز مسخره و خنده دار

8. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.35
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Armanzandigh نمایش پست ها
    خانم محترم ایا بنظرت تنها بودن افتخار داره؟

خب توی این رابطه ها طبیعیه که افراد باهم رابطه جنسی داشته باشن...یچیز طبیعیه که جامعه ایران بزرگش کرده.

چرا شما به دوستی به چشم یک رابطه اشنایی برای ازدواج فکر میکن؟رابطه دوستی برای تامین نیاز های جنسی و عاطفی انسانه و یه مدتی بعد هم تموم میشه و درصد پایینش تبدیل به ازدواج میشه...اون چیزی که شما میگی اشنایی هست ن دوستی

اصلا عشقی وجود نداره که شما میگی عاشقی خوبهعشق حاصل تلقین مغزه و چیز مسخره و خنده دار
    بله خیلی افتخار داره تنهایی،
    دوستی برای یک دختر وپسرباحیا یعنی اینکه به ازدواج ختم بشه،هیچ دختری دلش نمیخواد وقتی به گذشتش فکرمیکنه دوست پسراشو بشماره،سعی میکنه به یه نفر دل ببنده اگرهم اون نشد بار بعدی فقط صرفا برای اشنایی وازدواج باپسری هم صحبت بشه..
    امثال شما ها هستن که بااحساسات طرف مقابل بازی میکنن..
    شما هنوز عاشق نشدین پس سعی نکنید حرف خودتونو به زور تایید کنید..
    عاشقی خیلی قشنگه،این اقا هیچ تجربه ای ندارن و صرفامیخوان یکی رو وارد زندگیشون کنن واین کاملا اشتباست،
    اگر یه دختر و پسر به خداوند اعتقاد داشته باشن،میتونن از خدا درخواست کنن،البته اینم بگم حتمابایداعتقادقلبی باشه
    این کارم راحت درست میشه،مثلا هرروز به نیابت یک شهید حتی یک ایه قران خوانده بشه اون وقت خدا وشهدا کمکمون میکنن

9. کاربران زیر از Solmaz22.ms بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.50
    تشکـر
    95
    تشکر شده 8 بار در 8 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ghafelgir

نقل قول نوشته اصلی توسط M1374 نمایش پست ها
    سلام من یه پسر ۲۲ سالم دانشجوعم . مشکلم اینه نمیتونم با دختر ها ارتباط برقرار کنم نه قیافم خوشگله نه سرزبون دارم نه بلدم که باید چکار کنم. قبلا اصلا به دختر ها نگا نمیکردم چون اهل این کارا نبودم ولی الان که نگا میکنم سرشونو میندازن پایین همشون . نمیدونم چکار کنم از تنهایی خسته شدم احساس بی عرضگی میکنم همه دوستام چنتا دارن من دنبال چیز بدیم نیستم فقط نمیخوام دیگه تنها باشم. لطفانم نگین ازدواج چون نه اصلا شرایطشو دارم نه قصدشو کمکم کنین چکار کنم اعتماد بنفسم خیلی اومده پایین خجالتیم نمیتونم برم جلو صحبت کنم خیلیم مغرورم . بدجوری گیر کردم گوشه گیر و افسرده شدم خسته شدم از تنهایی
    کلا یه غرور خاصی دخترای ایرانی دارن ، اینکه وقتی نگاهشون میکنی سرشونو میندازن پایین و جالب تر اینکه وقتی تو حواست نیست اونا تو رو دید میزنن !
    صحبت های شما بسیار ناامید کننده هست و نشون دهنده اعتماد بنفس کم شوماست و قبل از اینکه بخای ارتباط با دخترا برقرار کنی باید این اعتماد به نفسه رو بالا ببری
    به خصوص توی ارتباط با دخترا که باید اعتماد به سقف داشته باشی اصن ، والا

11. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.50
    تشکـر
    95
    تشکر شده 8 بار در 8 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ghafelgir

سلام
    نگیدنه من این کاره نیستم
    موفق باشین
    دست مریزاد
    اونایی که شکست عشقی میخورن فکر میکنن عشق چیز بدیه
    در صورتی که حقیقت اینه اونی که ازش شکست خوردن عاشقی و دوست داشتن رو بلد نبوده

12. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.50
    تشکـر
    95
    تشکر شده 8 بار در 8 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ghafelgir

به چشم یه بازیچه بهش نگاه کن.اگ تونستی باهاش ارتباط برقرار کنی اصلا بهش وابسته نشو چون که عاقبت ضرر میکنی.
    اغو از این جملت خوشم نیومد
    دختر حرمت داره بازیچه نیست که !

13. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.35
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر

دوستی یک چیز طبیعیه که همه باید در سنی داشته باشن.پس اصلا عقاید مذهبی رو نیار جلو و حتی بعد دوستیت میتونی باهاش ************ کنی.خیلی ها با دخترای مختلف دوست میشن بدون اینکه وابسته بشن...احساسی نباش کاملا منطقی باش..اینکه تو میگی من میترسمو اینا باور کن اونا از تو بیشتر میترسن و هی نگرانند که چی در موردشون فکر کنی.برو جلو خیلی مجلسی پیشنهاد قرار بزار اصلا برات مهم نباشه ک میگه اره یا نه مهم اینکه تو رفتی و بهش پیشنهاد دوستی دادی میخواد قبول کنه میخواد نکنه.میدونی منظورم چیه؟یعنی برات مهم نباشه به چشم یه بازیچه بهش نگاه کن.اگ تونستی باهاش ارتباط برقرار کنی اصلا بهش وابسته نشو چون که عاقبت ضرر میکنی.
    خجالت داره حرفاتون..دختردستمال نیست که یه پسر هرغلطی دلش خواست انجام بده بعد بندازتش دور
    حرفای شما نشون میده حتی اندازه یه اتم غیرت ندارین..
    دنیا دار مکافاته،دل بش************ی،ابرو ببری خدا تلافی میکنه،شک نکن به این موضوع..

14. کاربران زیر از Solmaz22.ms بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.35
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah2 نمایش پست ها
    دست مریزاد
    اونایی که شکست عشقی میخورن فکر میکنن عشق چیز بدیه
    در صورتی که حقیقت اینه اونی که ازش شکست خوردن عاشقی و دوست داشتن رو بلد نبوده
    عشق یعنی دو طرفه...
    به نظرم عشق اسم مقدسی هستش نباید رو هر رابطه ای این اسم رو گذاشت

16. 3 کاربران زیر از Solmaz22.ms بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.24
    تشکـر
    5
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر

بله خیلی افتخار داره تنهایی،
    دوستی برای یک دختر وپسرباحیا یعنی اینکه به ازدواج ختم بشه،هیچ دختری دلش نمیخواد وقتی به گذشتش فکرمیکنه دوست پسراشو بشماره،سعی میکنه به یه نفر دل ببنده اگرهم اون نشد بار بعدی فقط صرفا برای اشنایی وازدواج باپسری هم صحبت بشه..
    امثال شما ها هستن که بااحساسات طرف مقابل بازی میکنن..
    شما هنوز عاشق نشدین پس سعی نکنید حرف خودتونو به زور تایید کنید..
    عاشقی خیلی قشنگه،این اقا هیچ تجربه ای ندارن و صرفامیخوان یکی رو وارد زندگیشون کنن واین کاملا اشتباست،
    اگر یه دختر و پسر به خداوند اعتقاد داشته باشن،میتونن از خدا درخواست کنن،البته اینم بگم حتمابایداعتقادقلبی باشه
    این کارم راحت درست میشه،مثلا هرروز به نیابت یک شهید حتی یک ایه قران خوانده بشه اون وقت خدا وشهدا کمکمون میکنن
    حیا و سکه بودن و اینا خزعبلات دینی مال دو قرن پیش هس که حتی فکرشم منو به قهقه میندازه.از صحبت های شما معلومه که ازون دخترهای چادری و مذهبی مرد ستیزی هستید ک پایبند به سنت ها عقاید خوانوادگیشه.دوره این اراجیف ها گذشته.بخاطر همین عقاید ما ایرانی هاس ک اینقد امار طلاق تو جامعه زیاده.دختر و پسر باید باهم رابطه داشته باشن تا نوعی تجربه باشه و اصلا چیزی نباید بعنوان ازدواج وجود داشته باشه...اگر دوست پسر و دختر باهم مدتی زندگی کردند و رابطه جنسی داشتند اونوقت باید ازدواج صورت بگیره نه اینکه طرف دخترو ندیده بره خواستگاریش!!همین تمدن عربی هست که امار طلاق ایرانو تا به این اندازه بالا برده و کاملا چیز طبیعیه!در یک کشور سالم اول دختران برای رابطه جنسی پیش قدم میشوند و قصد رابطه جنسیو دارن و اینگونه میشه که نه تجاوزی تو اون کشور هاس نه متلک پرانی ن بیماران جنسی.در یک کشور سالم زنان و دختران و پسران نیاز جنسیشون یه چیز طبیعی میدونن و رابطه جنسی و حق طبیعیشون!
    این اقا قصد ندارند کسیو وارد زندگیشون کنند و گفتند که قصد ازدواج هم ندارند و بخاطر برطرف شدن نیاز عاطفی شون و اینکه جوونیشونو از دست ندن و از تنهایی در بیان این تاپیکو زدن.

18. Top | #14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.24
    تشکـر
    5
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah2 نمایش پست ها
    اغو از این جملت خوشم نیومد
    دختر حرمت داره بازیچه نیست که !
    من منظورم این بود که بخاطر تفریح این کار و بکنه و زیاد جدیش نگیره!
    مگ دخترا به این چشم به این دوستی ها نگاه نمیکنند!

19. Top | #15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.24
    تشکـر
    5
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر

خجالت داره حرفاتون..دختردستمال نیست که یه پسر هرغلطی دلش خواست انجام بده بعد بندازتش دور
    حرفای شما نشون میده حتی اندازه یه اتم غیرت ندارین..
    دنیا دار مکافاته،دل بش************ی،ابرو ببری خدا تلافی میکنه،شک نکن به این موضوع..
    جوابتونو توی پست بالا دادم٬وقتی شما خودتون به خودتون این نگاه دارین از ما چ توقع؟
    بحث بحث غیرت نیس...شما با حرفتون نشون دادی ک هیچ درک درستی از روابط دختر و پسر ندارین و فقط میخوای ازدواج کنی

20. Top | #16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.50
    تشکـر
    2,627
    تشکر شده 2,588 بار در 1,338 پست
    سیستم عامل و مرورگر

من اصلا کاری به این ندارم دوستی تو ایران چجوریه و اصلا بحث مذهبی نمیکنم شما مشکلتون مذهب نیس چه بسا دوستی هایی وجود داره که یا به ازدواج ختم میشه یا اگر به ازدواج ختم نشه اگر دو طرف باشعور باشن بدون اینکه حرمت شکنی کنن از هم توافقی جدا میشن.
    مشکل حرف شما اینکه دارید استارتر رو به کثیف بودن تشویق میکنید با توجه به جمله اخرتون که این جزو راهنمایی نیست و اگر مشکلی دارین میتونید خارج سایت بروز بدین یا حداقل اینجا راهنمایی ندین.
    اینجا اگر کسی بخواد راهنمایی بده نباید طبق غرض شخصی خودش راهنمایی بده باید با توجه به اطلاعات مشاوره بده .
    توی تاپیک خودتون بمونید تا دوستان بیان شما رو راجب مشکلتون یاری بدن.
    ویرایش توسط saba95 : 02-23-2018 در ساعت 10:09 PM

21. Top | #17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.50
    تشکـر
    2,627
    سیستم عامل و مرورگر

ویرایش شد
    بیخیال حوصله دردسر جدید ندارم.
    ویرایش توسط saba95 : 02-23-2018 در ساعت 09:58 PM

22. Top | #18

دلنوشته کاربر
    فقط به دنبال هدف ها و ارزوهات باش. سختی ها رو به فرصت تبدیل کن و خاص باش و راهی رو برو که دوسش داری و قدر لحظه رو بدون
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.43
    تشکـر
    108
    تشکر شده 130 بار در 95 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

چرا اینقدر حساس میشین هر کسی نظری داره-اعتقادی داره یا نداره
    مشکل ما ایرانی ها اینه که هنوز عادت داریم بگیم این نظر من درسته و باید حکم فرما بشه تو کل ایران شخص بخصوصی مدنظرم نیست و اجازه هم نمیدیم که طرف مقابلمون احساس و حرفاش رو راحت بتونه بیان کنه و بعدش میگیم چرا ازادی نیست چرا من تو ایران متولد شدم نمیشد جای دیگه متولد میشدم ؟؟؟!!

یه شخصی تنهایی رو دوست داره یکی دوست داره با جنس مخالف باشه. من و شما مسوول تغییر عقاید نیستیم و حق هم نداریم یکی رو سرزنش کنیم که چرا شما اینطوری هستی. در ثانی یه چیزی رو میخوام مستقیم نقل قول کنم ولی پست رو پیداش نکردم. "هر حرفی که میزنیم شخصیت مون رو نشون میده-رفتار مون طرز حرف زدن مون نشونه اینه که تو چه خانواده ای بزرگ شدیم. بزرگ شدن به سن نیست."
    این که شخصی خیلی راحت بتونه به بقیه بد بگه مهم نیست و باید از ذهن پاکش کرد چون با این کارش تربیتش و میحط خانوادگی که توش بزرگ شده رو نشون داده و این رو میرسونه خانوادش تو چه سطحی هستن و ضعف داره و من و شما مسوول تصحیح کردنش نیستیم. پس بهتره تو حرفامون مواظب شخصیت مون و شخصیت طرف مقابل باشیم و اگه چیزی خلاف میلمون شنیدیم رو هم احترام بگذاریم و بی حرمتی نکنیم.
    Neurosurgeon Sajad

23. Top | #19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.24
    تشکـر
    5
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    من اصلا کاری به این ندارم دوستی تو ایران چجوریه و اصلا بحث مذهبی نمیکنم شما مشکلتون مذهب نیس چه بسا دوستی هایی وجود داره که یا به ازدواج ختم میشه یا اگر به ازدواج ختم نشه اگر دو طرف باشعور باشن بدون اینکه حرمت شکنی کنن از هم توافقی جدا میشن.
    مشکل حرف شما اینکه دارید استارتر رو به کثیف بودن تشویق میکنید با توجه به جمله اخرتون که این جزو راهنمایی نیست و اگر مشکلی دارین میتونید خارج سایت بروز بدین یا حداقل اینجا راهنمایی ندین.
    اینجا اگر کسی بخواد راهنمایی بده نباید طبق غرض شخصی خودش راهنمایی بده باید با توجه به اطلاعات مشاوره بده .
    توی تاپیک خودتون بمونید تا دوستان بیان شما رو راجب مشکلتون یاری بدن.
    کثیف بودن؟؟این ها روابط طبیعیه دختر و پسر هست
    من نظر شخصیه خودمو نمیگم اگر با حرف من حرف من مشکلی داری لازم نیست زیاد به خودت فشار بیاری

24. Top | #20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.50
    تشکـر
    2,627
    سیستم عامل و مرورگر

کثیف بودن؟؟این ها روابط طبیعیه دختر و پسر هست
    من نظر شخصیه خودمو نمیگم اگر با حرف من حرف من مشکلی داری لازم نیست زیاد به خودت فشار بیاری
    منظورم از کثیف بودن رابطه جنسی نبود منظورم نوع رابطه بود جمله اخر گفتین به چشم یه بازیچه نگاه کن!!این حرف واسه شما که 16 سالته خیلی سنگینه!!
    حتی تو همون کشورای اروپایی که شما میای میگی ایران فلانه هم به کسایی که صرفا برای لذت وارد یه رابطه میشن و هر بار تنوع میدن میگن هرزه!!
    اونجا یه پسر حتی نسبت به دوست دخترشم تعهد داره و وقتی با یکی دوست میشه باید بهش وفادار باشه.شما تا یه فیلم میبینی تحت تاثیر قرار نگیر واقعیت جامعه اونجا خیلی قانونمند تر از این حرفاس.
    اونجا یه پسر متلک زبونی بگه به دختر میندازنش زندان حالا تو فیلماشون هزاربار دیده شده متلک گفتن و مشکلی پیش نیومده.
    بعد شما اتفاقا داری نظر شخصیتو میگی میدونی چرا چون داری با تنفر شدید و لحن خیلی تابلو میگی ازش استفاده کن و بازیچه قرارش بده این اتفاقا داره خیلی قشنگ نشون میده داری از سر تعصب و تنفر شخصی حرف میزنی .سنتون کمه دلیلی برای ادامه بحث نمیبینم .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)