نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: نگرانی برای آینده

710
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37238
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نگرانی برای آینده

سلام
    حدود۵ ماه است که باهمسرم عقد. کردیم،قبل از عقد من درمورد اینکه شوهرم با دختران ارتباط داشته اطلاع داشتم امامطمئن بودم که فقط یک رابطه عاطفی بوده واز رابطه جنسی خبری نبوده
    اما حالا دختران مختلفی با بهانه های متفاوت با او تماس میگیرند و من خیلی از این بابت نگرانم اما درعین حال نمیخوام شوهرم از این موضوع باخبر بشه و به قول معروف پرده ها دریده بشه
    لطفا راهنماییم کنین چکار کنم تا به آرامش برسم و زندگیم دوام داشته باشه
    ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37222
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : نگرانی برای آینده

سلام عزیزم
    برخورد همسرتون با تماس دخترها چیه؟ تحویل میگیره یا تند جواب میده یا قطع میکنه یا چی؟
    بنظرم شما از همسرت خیلی راحت بخواه که سیم کارتشو عوض کنه.. هیچ اشاره ای هم به چیزی که ازش بو بردی نکن فقط بگو با توجه به اینکه ایشون قبلا به شما این موضوع گفته و با وجود اینکه به ایشون اعتماد صد درصد داری اما چون دخترای این دوره زمونه رو خوب میشناسی دوست داری درخواست کنی که خطشو عوض کنه..
    فقط خیلی با احترام و کلی من بهت خیلی اعتماد دارم و ممنونم که حقیقت بهم گفتی و ..‌ اینطوری بهش بگو...
    ضمن اینکه در نهایت هم اگر مجبور شدی هیچ اشکالی نداره که بگی متوجه تماس شدی ولی حتی اگر همسرت خوب هم حرف زده با دخترا به روش نیار و طوری وانمود کن که انگار فقط متوجه تماس اونا شدی و همین..همه چیزو گردن دخترها بنداز و دایم بگو که من به تو خیلی اعتماد دارم و چون دوستت دارم میگم و...خلاصه ببین پافشاری میکنه که خطشو عوض کنه یا نه..در ضمن محبت هم فراموش نکن و سعی کن بیش از همیشه بهش محبت کنی...
    انشاا.. که حل میشه عزیزم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد