نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: نگرانی برای ازدواج خواهرم

1736
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32812
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نگرانی برای ازدواج خواهرم

سلام به همه
    حقیقتش من یه خواهر دوقولو دارم و خیلی دوسش دارم ما دوقولوی نا همسان هستیم و علاوه بر ظاهرمون که اصلا شبیه هم نیس اخلاقیاتمونم برعکس همه مثلا من به شدت ریلکس هستم و اون استرسی
    خانواده ی خیلی خوبی دارم و خداروشکر از همه نظر عالی هستن
    من حدود 4سال با آقایی رابطه داشتم که البته به خاطرش ناراحتم چون خانوادمون اصلا این روابطو نمیپسنده به هرحال خداروشکر اون آقا خیلی خوب بود و یه دفه هم خواستگاری اومدن و قراره 5شنبه مجدد بیان و انشالله این دفه عقد کنیم
    مشکلی که من دارم اینه که خواهرم تا الان ازدواج نکرده و با توجه به اینکه ما 24سالمونه یه خورده سن ازدواجمون بالا رفته و تقریبا تموم دوستان و اقواممون که هم سن و سال یا کوچکتر از ما بودن ازدواج کردن
    خواهر من علاقه ی زیادی به درس خوندن داره و الان 2ساله میخونه که ارشد قبول شه ولی هنوز شهر خودمون نیاورده و این باعث شده روحیه اشو از دست بده از طرفی قضیه ی ازدواجم هست و نگرانه
    الان من میترسم با آقایی که دوسش دارم ازدواج کنم و خواهرم خیلی شکست بخوره و با خودش فک کنه همه ازدواج کردن و اون مونده
    میدونم از ازدواجم خیلی خوشحال میشه ولی میشناسمش که درون خودش این فکرو میکنه
    البته خداروشکر ما خواستگار زیاد داریم ولی خواهرم به شدت آدم آرمان گرایی هست و شوهرش باید حتما یک سری مشخصات رو داشته باشه و تا الان هیچکدوم از خواستگارا نداشتن فقط یک نفر بود
    یکی از اساتیدش دوران کارشناسی بود که به شدت آقای محترم و خوبی بود و خداییش به نظر منم فوق العاده بود و خواهر من خیلی ازش خوشش میومد و همیشه میگفت میخواد شوهرش مثل اون استادش باشه ولی خب هیچوقت اون استاد ازش خواستگاری نکرد و علاقه ی خواهرم یک طرفه بود البت خواهرم هیچوقت نگفت دوسش داره و فقط میگفت آقای به شدت کاملیه ولی من میفهمیدم دوسش داره حتی چن دفه خواستم یواشکی بهش ایمیل بدم و ناشناس بگم خواهرم دوسش داره ولی خیلی بچگانه بود و خواهرم ناراحت میشد خلاصه گذشت و اون آقام ازدواج کرد
    الان که خودم میخوام ازدواج کنم یکی از نگرانی هام اینه و دیشب فک میکردم به اون استادش ایمیل بزنم و بگم یه آقا مثل خودشو معرفی کنه به خواهرم😒
    مطمئنم ازواج برای خواهرم خیلی خوبه و بهش انگیزه میده برای درس خوندنشم
    ببخشید طولانی شد
    ممنون میشم نظرتونو بدونم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : نگرانی برای ازدواج خواهرم

نقل قول نوشته اصلی توسط Zahrash نمایش پست ها
    سلام به همه
    حقیقتش من یه خواهر دوقولو دارم و خیلی دوسش دارم ما دوقولوی نا همسان هستیم و علاوه بر ظاهرمون که اصلا شبیه هم نیس اخلاقیاتمونم برعکس همه مثلا من به شدت ریلکس هستم و اون استرسی
    خانواده ی خیلی خوبی دارم و خداروشکر از همه نظر عالی هستن
    من حدود 4سال با آقایی رابطه داشتم که البته به خاطرش ناراحتم چون خانوادمون اصلا این روابطو نمیپسنده به هرحال خداروشکر اون آقا خیلی خوب بود و یه دفه هم خواستگاری اومدن و قراره 5شنبه مجدد بیان و انشالله این دفه عقد کنیم
    مشکلی که من دارم اینه که خواهرم تا الان ازدواج نکرده و با توجه به اینکه ما 24سالمونه یه خورده سن ازدواجمون بالا رفته و تقریبا تموم دوستان و اقواممون که هم سن و سال یا کوچکتر از ما بودن ازدواج کردن
    خواهر من علاقه ی زیادی به درس خوندن داره و الان 2ساله میخونه که ارشد قبول شه ولی هنوز شهر خودمون نیاورده و این باعث شده روحیه اشو از دست بده از طرفی قضیه ی ازدواجم هست و نگرانه
    الان من میترسم با آقایی که دوسش دارم ازدواج کنم و خواهرم خیلی شکست بخوره و با خودش فک کنه همه ازدواج کردن و اون مونده
    میدونم از ازدواجم خیلی خوشحال میشه ولی میشناسمش که درون خودش این فکرو میکنه
    البته خداروشکر ما خواستگار زیاد داریم ولی خواهرم به شدت آدم آرمان گرایی هست و شوهرش باید حتما یک سری مشخصات رو داشته باشه و تا الان هیچکدوم از خواستگارا نداشتن فقط یک نفر بود
    یکی از اساتیدش دوران کارشناسی بود که به شدت آقای محترم و خوبی بود و خداییش به نظر منم فوق العاده بود و خواهر من خیلی ازش خوشش میومد و همیشه میگفت میخواد شوهرش مثل اون استادش باشه ولی خب هیچوقت اون استاد ازش خواستگاری نکرد و علاقه ی خواهرم یک طرفه بود البت خواهرم هیچوقت نگفت دوسش داره و فقط میگفت آقای به شدت کاملیه ولی من میفهمیدم دوسش داره حتی چن دفه خواستم یواشکی بهش ایمیل بدم و ناشناس بگم خواهرم دوسش داره ولی خیلی بچگانه بود و خواهرم ناراحت میشد خلاصه گذشت و اون آقام ازدواج کرد
    الان که خودم میخوام ازدواج کنم یکی از نگرانی هام اینه و دیشب فک میکردم به اون استادش ایمیل بزنم و بگم یه آقا مثل خودشو معرفی کنه به خواهرم������
    مطمئنم ازواج برای خواهرم خیلی خوبه و بهش انگیزه میده برای درس خوندنشم
    ببخشید طولانی شد
    ممنون میشم نظرتونو بدونم
    دوست عزیز نمیدونم توی چه شهری زندگی میکنید؟ ولی 24 سال سن زیادی نیست برای ازدواج و اینکه اطرافیانتون توی این سن یا زودتر ازدواج کردند دلیل نمیشه که ایشون هم الزاما باید توی همین سن ازدواج کنن. به نظر من یک ازدواج موفق به دلیل پختگی افراد از 24 تا 30 اتفاق میافته. هم چنین سن ازدواج توی جامعه بالا رفته (البته بغیر از بچه های دهه 70 و 80)
    پس هرگز چنین کاری که ایمیل بزنید به استادشون انجام ندید و شان خواهرتون رو زیر سوال نبرید.
    ایشون هنوز وقت زیادی برای انتخاب دارند و ما وظیفتون این هستش که ایشون رو برای درس خوندن تشویق کنید تا بتونن یک رشته خیلی خوب قبول شن و انشالا در دوران ارشدشون ممکنه یک خواستگار خوب نصیبشون بشه. این رو به خاطر داشته باشید که ازدواج دیر یا زود هیچ برتری و امتیازی یا تحقیری برای هیچکس نمیاره. اونچه که مهمه یک چشم باز برای یک زندگی موفق هستش.
    موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد