نمایش نتایج: از 1 به 28 از 28

موضوع: واسطه از کجا بیارم؟

2946
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    تشکر شده 41 بار در 33 پست
    میزان امتیاز
    8

واسطه از کجا بیارم؟

با سلام ...یه سئوال خیلی مهم داشتم که خوشبختانه توی تایپیکهای قدیمی زیاد باش برخورد کردم و جوابمو تا حدودی پیدا کردم...ولی حالا یه سئوال اساسی تر برام مطرح شده که اونجا پیداش نکردم...سئوالم در مورد اینه که اگه یه دختر از یه پسر واسه ازدواج خوشش بیاد بهتره چیکار کنه؟ که خب بعد از خوندن همه ی بحثا به این نتیجه رسیدم که بهترین راه وروده یه واسطست...اما الان سئوالی که برام مطرحه و خیلی مهمه اینه که واسطه رو از کجا بیاریم؟ این خودش یه مسئله ی مهمیه....ینی فرضا من میدونم این چند نفر خیلی با اون آقا صمیمین ولی من که نمیتونم برم به اونا بگم برین واسطه شین....خب حالا یه ذره شرایطه خودمو اختصاصی براتون توضیح میدم تا شاید بالاخره یکی پیدا شه دلسوزانه کمکم کنه.....من 24 سالمه و از وقتی یادم میاد به قدر موهای سرم خواستگار داشتم...همه جوره زشت زیبا پولدار بی پول کارگر مدیر شاید فکر کنین خیلی مغرورمو با اعتماد به نفس...باید بگم اتفاقا من اصلا اینطوری نیستم و اصلا از این وضعم خوشحالو راضی نیستم که هیچ...حتی به حال دختری مثل دخترخالم که تو زندگیش فقط یه خواستگار داشته و با اونم ازدواج کرده غبطه هم میخورم...من خواستگارایه زیادمو اصلا از روی ویژگیه مثبتی تو خودم نمیبینم...من فقط میدونم من معرفایه زیاد،دلسوز و با روابط اجتماعی و خوبی دارم که زیاد منو به اطرافیانشون معرفی می کنن....در تمام مدتی که این خواستگارهارو داشتم همه جور اتفاق برام افتاده...یکی اومده رفته نیومده...یکی اومده خوشش اومده...یکی خانوادش خوشش اومده خودش خوشش نیومده...یکیو من خوشم اومده اون خوشش نیومده...یکی برعکس...خلاصه اینه وضعه من و همچنانم ادامه داره متاسفانه در کنار این موضوع بگم که من واقعا با مطالعه و دانش و مشورت و مشاهده به این نتیجه رسیدم ازدواجه غیر سنتیو بیشتر از ازدواج سنتی موفق میبینم و دوست دارم...البته منکر خوبیای ازدواج سنتی هم نیستم...ولی سنم کم نیست و با توجه به شناخت خودم و شرایط زندگیم...خانوادم و....ازدواج غیر سنتیو خیلی بیشتر برای خودم میپسندم...و حتی پیش مشاوره ی حضوریو تلفنی هم رفتم که در این رابطه که الان میخام توضیح بدم کمکم کنه....اما واقعا این مشاوره ها باعث شدن من نگاهم به و روانشناسو دکترای روانشناسی و همه ی شاخه های مرتبط منفی تر شن..........میپرسین چرا....دلیلش معلومه هر 45 دقیقه 35 تومان...ارزانترین مشاوره....تا خودمو معرفی میکنم وقتم تموم میشه...من آدم بدبینی نیستم اما چیزی که به عینه دیدمو و تجربه ی واقعیمو دارم میگم...مشاور در حالت معمولی ینی اگه در حد نرمال حالیش بشه....فقط به فکره پوله و خیال میکنه همون چار تا چیزی که تو مدت کم از خلاصه ی کتابا و نمودارا و جدولایه کتاباش برات گفته برات بسه و قاعدتا با خودشم فک میکنه من وظیفمو انجام دادم باقیش با خودشه....که بخواد یا نه....و مشاور اگه خیلی با دانش و خوبی باشه میفهمه که نمیتونه دو سه جلسه ای بهت کمک کنه چون تورو کامل نمیشناسه و وقتی نمیشناستت واقعا نمیتونه برات نسخه ای کلی بچینه...که در این حالا هم باید پول زیادی داشته باشی تا به مشاور پرداخت کنی که اونم ریسکه چون معلوم نیست آخرش بتونه کاری برات به معنای واقعی انجام بده یا نه..اینارو گفتم که بگم من برای مشکلم مشاورو امتحان کردم...اما متاسفانه و در کمال ناباوری با وجود پرداخت هزینه های قابل توجهی...بهترین مشاور در ابتدا سعی داشت منو راضی به این کنه که ازدواج سنتی بد نیست و من چون به تجربه ی موفقی نرسیدم نگاه بدی بش دارم و این در ناخودآگاهم تاثیر بدی گذاشته و باید جلسات درمانی رو برای ریشه کنی این مشکل شروع کنم!!!!و کلی برام نمودارو جدول کشید که ازدواج سنتی چیز بدی نیست...و من هرچی براش توضیح میدادم که بابا من میدونم ازدواج سنتی بد نیست...من ویژگی های مثبتو منفیه همرو میبینم و بررسی کردم و با عقل و شرایط شخصی خودم به این نتیجه رسیدم که ازدواج غیر سنتیو ترجیح میدم...اون باز حرفه خودشو میزد م ومتاسفانه به جای اینکه منو بشناسه و نظر بده فقط حرفای تکراریه خودشو تکرار میکرد و اون وقت بعد از بالاخره کلی تلاش از من برای فهماندن حرفم و گذشت زمان خیلی زیادی و مسلما هزینه ی زیادی تازه فهمید من چی میگم و خیلی شیک گفت...شما باید از دخترایی که بلدن چه طور جذب کنن راهنمایی بخوای من مشاورم ...این چیزا از دست من برنمیاد...!!!!! و اینه که من دست از پا درازتر هستم و عاجزانه از شما کمک میخوام...
    حالا مشکل اصلیمو که شما کم و بیش متوجهش شدینو میگم...
    من تو گروهای زیادی فعالیت اجتماعی دارم... تو یکی از این گروهها یه آقایی هست که اصلا فرد به خصوصی نیست...کلا هیچ چیز خاصی نیست....ولی من مناسبه خودم دیدمش...و حالانمیدونستم باید برای جذب ازدواج چیکار کنم...که توی تایپیکای قدیمی اکثرا نظرشون فرستادنه یه واسطس....البته هم یسری نظرشون اینه که دختر نباید هیچ کاری بکنه و پسر اگه خودش بخواد حتما پا پیش میزاره....که من با این حرف از بعضی جهات مخالفم...اونم اینه که چیزی که شما میگین در مورد عشقو عاشقیو خاطرخواهیه محض و شرایط خاصی درسته...این که پسر با دیدن دختر بگه این همونه این خودشه یا این یا هیچکس دیگه...ولی قضیه ی من همچین چیزی نیست...من نه خودم آدمه خیلی خاصیم....نه طرفم آدمه خاصیه...غیر دوست داشتنی هم نیستم...ولی واقعیتش یه چیز متمایزیم نیستم....خشگلیو ویژگی هام مثل خیلیای دیگس...بنابراین انتظار ندارم بدون چراغ سبز نشون دادن خودم یا فرستادن واسطه اون آدم سمتم بیاد...حتی اگه از من خوشش بیاد....با این وجود در مورد چراغ سبز که اصلا کاری ازم برنمیاد....چون من توانایی وافری(به صورت ناخودآگاه)در جذب کردن آدمایی که هیچ حسی بهشون ندارم، دارم...و برعکس کافیه از یکی خوشم بیاد به صورت نا خودآگاه رفتارم باهاش عوض میشه(یه چیزی میشم تو مایه های....اگر با من نبودش میلی..چرا ظرف مرا بشکسته لیلی....)فقط میمونه راهه واسطه...که امیدم به اونه...خب حالا باید بپرسم من چطور میتونم به واسطه خودمو معرفی کنم...در صورتی که هیچ صمیمیتی با واسطه ها ندارم...طبیعی هم هست که نداشته باشم...من با همه ی گروه یه جورم...حالا شاید با یسری بگو بخند بیشتری داشته باشم ولی دیگه در حدی نیس گه برم خودمو بش معرفی کنم!!!!!خیلی پر حرفی کردم....میدونم...ولی باور کنین دست خودم نیست وقتی شروع به نوشتن میکنم تا صبح یه ریز مینویسم...الانم 5 و نیم صبحه که من دارم مینویسم........با تمام وجود ازتون میخام یه راهی برام پیدا کنین....واقعا برام مسئله ی مهمیه و واقعا راهی به غیر از کمک گرفتن از شما ندارم.....منتظرم...
    ویرایش توسط مبینا1111111111 : 04-17-2016 در ساعت 02:09 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : واسطه از کجا بیارم؟

حالا از کجا معلوم اون پسری که شما بهش علاقه مند شدی قصد ازدواج داشته باشه؟؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad. نمایش پست ها
    حالا از کجا معلوم اون پسری که شما بهش علاقه مند شدی قصد ازدواج داشته باشه؟؟
    مرثی که بالاخره یه چیزی گفتمیدونستم کسی خیلی نمیتونه کاری برام بکنه...ولی باز از شما ممنون....حالا شما فرض کنید داشته باشه....بعدم من واقعا بهش علاقه مند نیستم...فقط اونو یه آدمه مناسب و خوب میبینم...

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

ارتباطتون با اون پسر در چه حدی هست؟ چطور به این نتیجه رسیدید که ایشون مناسبه بالاخره باید ارتباط در یه حدی باشه که بشه به شناخت حداقلی رسید، نوع واسطه بستگی به نحوه و میزان ارتباط شما با هم داره. در ضمن علاقه مهمه نمیشه فرض کرد ایشون علاقه داره شما هم که میگین خودت هم علاقه نداری پس چه کاریه، صرف خوب بودن که خیلیا خوبن
    ویرایش توسط Mohammad313 : 04-17-2016 در ساعت 05:43 PM

5. 2 کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

خب شما ازدواج سنتی رو نمی پسندید .

نمیدونم این گروهی که با هم هستید وبا ایشون آشنا شدید چه گروهیه .

ولی احتمالا دوستان مشترکی هم دارید .

مثلا برای یکی از دوستانتون توضیح بدید که شخصی با خصوصیات رفتاری ایشون رو برای ازدواج ترجیح میدید .

اگر دوستتون ادم با هوشی باشه خودش مقدمات کار رو فراهم می کنه .

مثلا شما رو پیشنهاد میده به این آقا .

اینجوری خودتون رو هم وارد ماجرا نکردید .به هر حال صورت خوشی نداره که یک دختر ابراز علاقه کنه .

هر چند شما که علاقه ای هم ندارید .

همین نداشتن علاقه میتونه مشکل به وجود بیاره .

معولا زوجین از خصوصیات منفی هم به خاطر همین علاقه میگذرن .

حداقل به قول آقا فرخ باید به دل شما بشینه .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

7. کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    میزان امتیاز
    8

ارتباطتون با اون پسر در چه حدی هست؟ چطور به این نتیجه رسیدید که ایشون مناسبه بالاخره باید ارتباط در یه حدی باشه که بشه به شناخت حداقلی رسید، نوع واسطه بستگی به نحوه و میزان ارتباط شما با هم داره. در ضمن علاقه مهمه نمیشه فرض کرد ایشون علاقه داره شما هم که میگین خودت هم علاقه نداری پس چه کاریه، صرف خوب بودن که خیلیا خوبن
    ببینین علاقه هست ...ولی نه صرف اینکه فک کنین من براش میمیرم....خیلی طبیعیه...یه علاقه ی معمولی و یه کشش منطقی ..در حد رابطه ی اجتماعی...سلام علیک...گاهی بگو بخند...ارتباط تلفنیو اس ام اسی نداریم...فقط هر موقع همو میبینم با هم هم کلام میشیم...علایق مشترکی داریم...و خانواده هامونم از لحاظ فرهنگی عقیدتی در یه سطحن..شاید یه ذره ما بالاتر باشیم...و اینکه اخلاقش خیلی خوبو سالمه..

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

منظور از شما از گروه اجتماعی چیه؟ کانون و انجمن و چی؟ یا گروه تلگرام غیره ؟؟

ازدواج مدرن دیگه واسطه نمی خواهد ، طرف دعوت می کنی به صرف نهار یا شام باهاش حرف می زنید حالا بستگی داره اون طرف چه برداشتی کنه هم داره!!!!

فقط سعی کنید خانواده تون در جریان باشه.

10. 2 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط ستیلا نمایش پست ها
    خب شما ازدواج سنتی رو نمی پسندید .

نمیدونم این گروهی که با هم هستید وبا ایشون آشنا شدید چه گروهیه .

ولی احتمالا دوستان مشترکی هم دارید .

مثلا برای یکی از دوستانتون توضیح بدید که شخصی با خصوصیات رفتاری ایشون رو برای ازدواج ترجیح میدید .

اگر دوستتون ادم با هوشی باشه خودش مقدمات کار رو فراهم می کنه .

مثلا شما رو پیشنهاد میده به این آقا .

اینجوری خودتون رو هم وارد ماجرا نکردید .به هر حال صورت خوشی نداره که یک دختر ابراز علاقه کنه .

هر چند شما که علاقه ای هم ندارید .

همین نداشتن علاقه میتونه مشکل به وجود بیاره .

معولا زوجین از خصوصیات منفی هم به خاطر همین علاقه میگذرن .

حداقل به قول آقا فرخ باید به دل شما بشینه .
    گفتم علاقه ندارم تا اینکه فک نکنین به همین راحتی به کسی علاقه مند میشم...دلیلیم نداره...من اگه بگم براش میمیرم خوبه ؟!حالا مطئنم اگه اینجا میگفتم بش علاقه دارم همه بم میگفتن چرا به کسی که زیاد نمیشناسیش علاقه مند شدی...این علاقه واقعی نیست!!!!!!!!!اون به دل من نشسته که دارم بش فکر میکنم....عاشقش نیستم ولی اون کششی که قشنگه و باید داشته باشمو دارم...مثلا وقتی اون تو یه سفر باشه من خوشحالترم و با انرژی ترم...گروهه کوهنوردیه!!!منم دقیقا میخام همین کارو کنم...ینی نمیخام ابراز علاقه کنم...ولی واسه ای هم ندارم

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    منظور از شما از گروه اجتماعی چیه؟ کانون و انجمن و چی؟ یا گروه تلگرام غیره ؟؟

ازدواج مدرن دیگه واسطه نمی خواهد ، طرف دعوت می کنی به صرف نهار یا شام باهاش حرف می زنید حالا بستگی داره اون طرف چه برداشتی کنه هم داره!!!!

فقط سعی کنید خانواده تون در جریان باشه.
    گروه کوهنوردی...نه نمیتونم اینقد رک باشم...اصلا اینقد نزدیک نیستیم که بتونم دعوتش کنم....

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط مبینا1111111111 نمایش پست ها
    ببینین علاقه هست ...ولی نه صرف اینکه فک کنین من براش میمیرم....خیلی طبیعیه...یه علاقه ی معمولی و یه کشش منطقی ..در حد رابطه ی اجتماعی...سلام علیک...گاهی بگو بخند...ارتباط تلفنیو اس ام اسی نداریم...فقط هر موقع همو میبینم با هم هم کلام میشیم...علایق مشترکی داریم...و خانواده هامونم از لحاظ فرهنگی عقیدتی در یه سطحن..شاید یه ذره ما بالاتر باشیم...و اینکه اخلاقش خیلی خوبو سالمه..
    پس حضوری با هم صحبت کردید، و اینطور که میگید معلومه رابطه در حدی هست که حتی نسبت به خانواده طرف هم اطلاع دارید، چطور نسبت به سطح خانوادگی ایشون پی بردید آیا دوست مشترکی دارید؟ خیلی مهمه که ایشون قصد ازدواج داشته باشه چون اگه قصد نداشته باشه حتی اگه با واسطه هم بهش بفهمونید و بگه قصد ندارم یخورده برای شما سبک هست، البته اینکه شما براتون مهمه واسطه باشه یعنی خیلی هم با ازدواج سنتی بیگانه نیستید، اگر دوست مشترکی دارید که میتونه با ایشون لینک بشه از این طریق اقدام کنید، در غیر اینصورت سعی کنید وقتی با هم، هم صحبت میشید یجوری با ترفند دخترونتون خودتون را بهش نزدیک کنید و عکس العملش را ارزیابی کنید. البته اگر نسبت به سالم بودن و خوب بودن و خانواده دار بودن ایشون یقین دارید. ولی اگر علاقتون در حد عشق نیست و ذهنتون را مشوش و درگیر نکرده بهتره صبر داشته باشید و منتظر باشید تا یکی که به شما علاقه داره خودش پاپیش بگذاره، آدم خوب و خانواده دار کم نیست.

14. 3 کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

گفتم علاقه ندارم تا اینکه فک نکنین به همین راحتی به کسی علاقه مند میشم...دلیلیم نداره...من اگه بگم براش میمیرم خوبه ؟!حالا مطئنم اگه اینجا میگفتم بش علاقه دارم همه بم میگفتن چرا به کسی که زیاد نمیشناسیش علاقه مند شدی...این علاقه واقعی نیست!!!!!!!!!اون به دل من نشسته که دارم بش فکر میکنم....عاشقش نیستم ولی اون کششی که قشنگه و باید داشته باشمو دارم...مثلا وقتی اون تو یه سفر باشه من خوشحالترم و با انرژی ترم...گروهه کوهنوردیه!!!منم دقیقا میخام همین کارو کنم...ینی نمیخام ابراز علاقه کنم...ولی واسه ای هم ندارم
    خب تریتب یک مهمونی بدهید همه دوستان تون دعوت کنید خانواده شما ایشون ببینند ، حالا یک نفر از فامیل نزدیک با اعتماد باهاش حرف بزنه مزه دهنش بفهمه اصلا قصد ازدواج داره یا نه ، دختری مد نظرش هست یا نه به طور غیر مستقیم شما هم پیشنهاد بده ببینه عکس العمل ااش چیه.

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25315
    تشکـر
    2
    تشکر شده 78 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    نگاه کنید اگه درخواسته ازدواج از سمته دختر باشه و این درخواست درست و اصولی نباشه احتمالش هست پسر سوء برداشت کنه و یا اینکه یه کم از نظر ظاهری شان دختر پایین بیاد
    من خودم کلا به 99 درصد واسطه ها خوشبین نیستم ، یا پیشه شما میگه چشم و پیشه اون میره بد شما رو میگه یا اینکه طوری قضیه رو مستقیم میگه که وجه خوبی نداره . پس اگه یهو می خواید به هر طریق یه واسطه پیدا کنید بهتون توصیه می کنم این کاری نکنید
    به نظر من با توجه به شرایطی که در اون هستید یا با مسئوله اون گروه کوهنوردی بگید که بره جلو یا اینه ارتباطتونو یه کم نزدیکتر کنید و بکشید به سمته یه دعوت در کافی شاپ و یواش یواش مسئله ازدواج رو پیش بکشید و ببینید نظرشون چیه

17. کاربران زیر از seyyedmahdifatemi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    ببخشید این چه جوابیه؟

20. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط seyyedmahdifatemi نمایش پست ها
    سلام
    نگاه کنید اگه درخواسته ازدواج از سمته دختر باشه و این درخواست درست و اصولی نباشه احتمالش هست پسر سوء برداشت کنه و یا اینکه یه کم از نظر ظاهری شان دختر پایین بیاد
    من خودم کلا به 99 درصد واسطه ها خوشبین نیستم ، یا پیشه شما میگه چشم و پیشه اون میره بد شما رو میگه یا اینکه طوری قضیه رو مستقیم میگه که وجه خوبی نداره . پس اگه یهو می خواید به هر طریق یه واسطه پیدا کنید بهتون توصیه می کنم این کاری نکنید
    به نظر من با توجه به شرایطی که در اون هستید یا با مسئوله اون گروه کوهنوردی بگید که بره جلو یا اینه ارتباطتونو یه کم نزدیکتر کنید و بکشید به سمته یه دعوت در کافی شاپ و یواش یواش مسئله ازدواج رو پیش بکشید و ببینید نظرشون چیه
    راستش شما منو گیجتر کردین...تا الان حداقل با استفاده از همین سایت به این نتیجه رسیده بودم که بهترین راه واسطس...و فقط دنباله راهه پیدا کردنه واسطه بودم....الان کلا نمیدونم باید چیکار کرد دیگه

21. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    میزان امتیاز
    8

پس حضوری با هم صحبت کردید، و اینطور که میگید معلومه رابطه در حدی هست که حتی نسبت به خانواده طرف هم اطلاع دارید، چطور نسبت به سطح خانوادگی ایشون پی بردید آیا دوست مشترکی دارید؟ خیلی مهمه که ایشون قصد ازدواج داشته باشه چون اگه قصد نداشته باشه حتی اگه با واسطه هم بهش بفهمونید و بگه قصد ندارم یخورده برای شما سبک هست، البته اینکه شما براتون مهمه واسطه باشه یعنی خیلی هم با ازدواج سنتی بیگانه نیستید، اگر دوست مشترکی دارید که میتونه با ایشون لینک بشه از این طریق اقدام کنید، در غیر اینصورت سعی کنید وقتی با هم، هم صحبت میشید یجوری با ترفند دخترونتون خودتون را بهش نزدیک کنید و عکس العملش را ارزیابی کنید. البته اگر نسبت به سالم بودن و خوب بودن و خانواده دار بودن ایشون یقین دارید. ولی اگر علاقتون در حد عشق نیست و ذهنتون را مشوش و درگیر نکرده بهتره صبر داشته باشید و منتظر باشید تا یکی که به شما علاقه داره خودش پاپیش بگذاره، آدم خوب و خانواده دار کم نیست.
    من از صبر کردن خستم!!من آدماییو تو زندگیم داشتم که بم علاقه داشتن و پاپیش گذاشته باشن....و اصلا منتظر چنین موردی نیستم...مسئله زندگیه منه که شما ازش بی اطلاعین! همین الان تو همین گروهه کوهنوردی دو نفر هستن که به طور غیر مستقیم و البته واضح و دور از چشم هم برای من پیشقدم شدن و من هم محترمانه و به همون شکل غیر مستقیم جوابه رد بشون دادم!!! حالا میپرسین چرا؟ جوابش سادس چون اون آدمارو نپسندیدم و نمی پسندم و به دلم نمیشینن و مناسب من نیستن...واسه همین بود که تو قسمت آخره سئوالم این موضوعو پررنگ توضیح دادم که "من
    توانایی وافری(به صورت ناخودآگاه)در جذب کردن آدمایی که هیچ حسی بهشون ندارم، دارم...و برعکس کافیه از یکی خوشم بیاد به صورت نا خودآگاه رفتارم باهاش عوض میشه(یه چیزی میشم تو مایه های....اگر با من نبودش میلی..چرا ظرف مرا بشکسته لیلی....)...
    یک کلام این که من با تجربه ای که از زندگی شخصیم دارم میدونم نسبت به آدما و پسرایی که برام مهم نیستن(نه اینکه بی ارزش باشن...ولی ازشون خوشم نمیاد یا به دلم نمیشینن یا به هر صورت برام مناسب نیستن...)رفتارم به طور ناخودآگاه طوری میشه (ومن نمیدونم چجوری!) که اکثرا دوستم دارن....و برعکس نسبت به کسایی که حسی دارم....برعکس...در حالی که شاید این پسری که من دوستش دارم به مراتب از لحاظات مختلف تو نگاه دیگران پاییینتر از بقیه باشه!!! نه دوست مشترکی نداریم...جو فضایی که ما توش هستیم طوری حکم کرده که تا حدودی از شرایط خانوادگیه همدیگه با خبریم

22. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    میزان امتیاز
    8

چیزی که منو اذیت می کنه اینه که واقعا خستم از اینکه بشینم و ببینم چه وقت یکی به من علاقه مند میشه که منم بش علاقه مند باشم....!!! باور کنید خیلی سخته سالهاست داره واسم خاستگار میاد...این سالها که میگم شاید واسه شما یه عدد باشه مثلا8 سال یا 9 سال!!!ولی واسه من یه عمره!!!!9 سال یعنی بیشتر از صد ماه و هر ماه چهار هفته و هر هفته چند خواستگار اومدن و زنگ زدن و رفتن...البته نه اینکه هر هفته خواستگار داشته باشم...ولی قدره یه عمر بوده...مثل یه کارگری میمونم که صد ساله تو یه معدنه خفه گیر کردم نمیتونم بیرون بیام...البته نه اینکه شوهر کردن و ازدواجو بیرن اومدن از معدن ببینم...ولی حسو فکرم واقعا داره آسیب میبینه...از اولم دنباله ازدواج نبودم ولی دختر لجبازو بی فکریم نبودم وقتی مامانم میگفت بزار فلان خواستگار بیاد ممانعت نمی کردم!!من واسه ازدواجم معادله و فرموله سختی ندارم...نه پول برام مهمه نه خونه نه ماشین نه قیافه....نه تحصیلات!!! فقط مهمه معدله رفتارو اخلاقو خانواده و ظاهر به دلم بشینه و این موضوع برام اتفاق نمیوفته ...چرا............؟! دلیلشو خوودم میدونم و به شماهم گفتم....هرکی که این خصوصیاتش به دلم نمیشینه همیشه به سمت خودم جذب کردم و نمیدونم چطوری...و برعکس...ولی این دفعه نمیخام کوتاه بیام...این آدم که الان به دل من نشسته رو نمیخام از دست بدم....چجوری نمیدونم...

23. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

من از صبر کردن خستم!!من آدماییو تو زندگیم داشتم که بم علاقه داشتن و پاپیش گذاشته باشن....و اصلا منتظر چنین موردی نیستم...مسئله زندگیه منه که شما ازش بی اطلاعین! همین الان تو همین گروهه کوهنوردی دو نفر هستن که به طور غیر مستقیم و البته واضح و دور از چشم هم برای من پیشقدم شدن و من هم محترمانه و به همون شکل غیر مستقیم جوابه رد بشون دادم!!! حالا میپرسین چرا؟ جوابش سادس چون اون آدمارو نپسندیدم و نمی پسندم و به دلم نمیشینن و مناسب من نیستن...واسه همین بود که تو قسمت آخره سئوالم این موضوعو پررنگ توضیح دادم که "من
    توانایی وافری(به صورت ناخودآگاه)در جذب کردن آدمایی که هیچ حسی بهشون ندارم، دارم...و برعکس کافیه از یکی خوشم بیاد به صورت نا خودآگاه رفتارم باهاش عوض میشه(یه چیزی میشم تو مایه های....اگر با من نبودش میلی..چرا ظرف مرا بشکسته لیلی....)...
    یک کلام این که من با تجربه ای که از زندگی شخصیم دارم میدونم نسبت به آدما و پسرایی که برام مهم نیستن(نه اینکه بی ارزش باشن...ولی ازشون خوشم نمیاد یا به دلم نمیشینن یا به هر صورت برام مناسب نیستن...)رفتارم به طور ناخودآگاه طوری میشه (ومن نمیدونم چجوری!) که اکثرا دوستم دارن....و برعکس نسبت به کسایی که حسی دارم....برعکس...در حالی که شاید این پسری که من دوستش دارم به مراتب از لحاظات مختلف تو نگاه دیگران پاییینتر از بقیه باشه!!! نه دوست مشترکی نداریم...جو فضایی که ما توش هستیم طوری حکم کرده که تا حدودی از شرایط خانوادگیه همدیگه با خبریم
    ببخشید اگه نتونستم اونطور که توقع داشتید راهنمایی کنم، در حد برداشت خودم عرض کردم. انشاا... خوشبخت بشید.

24. کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    میزان امتیاز
    8

ببخشید اگه نتونستم اونطور که توقع داشتید راهنمایی کنم، در حد برداشت خودم عرض کردم. انشاا... خوشبخت بشید.
    خواهش می کنم...این چه حرفیه...همین که برام وقت گذاشتین ممنونم.شما هم همینطور...

26. کاربران زیر از مبینا1111111111 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

ببخشید این چه جوابیه؟
    این جواب اقای مدیره .

ببین مبینا خانم اقای مدیر هر تاپیکی رو جواب نمیده .

فکر کنم موضوع براش جالب بوده که پاسخ داده .

شما هم اگر واسطه ای ندارید بهتره منتظر باشید .

به هر حال علاقتون رو یه جوری به ایشون نشون بدید .

مثلا یه ساندویچ خونگی تو سفر تعارفش کنید .

با هم در مورد زندگی وکار وازدواج صحبت کنید .

شاید در این بین ایشون هم متوجه شباهت ها بین شما وخودش شد .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

28. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

خب شما الان به واسطه فکر می کنید. اگه واسطه شما را پیشنهاد داد و این آقا هم شما رو مناسب دید بازم واسطه اقدامات بعدی رو انجام میده؟ شاید پسر هم خجالتی باشه و جلو نیاد؟

29. کاربران زیر از shahriar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

آقایی که میگید آشنای خانوم هم داره که بتونه از زیر زبونش بکشه؟

31. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8560
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    10

منم از یکی خوشم میومد فقط خوشم میومد نه عاشقش بودم نه دوسش داشتم نه به اون صورت میدیدمش از هر لحاظ جس میکردم بیاد خاستگاریم جواب مثبت میدم
    دیدم اون که نه منو درست درمون میبینه نه میتونه بشناسه که بخواد بیشنهاد بده
    گقتم تا کی صبر کنم خودم دست به کار شدم
    من ادم مغروریم با بسرها بگو بخند دارم ولی خیلی حد خودمو میدونم و خیلی جدی برخورد میکنم
    چند بار بهش اس ام اس زدم و خودمو معرفی کردم
    ولی موندم چی کار کنم از یکی از این مشاوره های تلفنی کمک گرفتم
    بهش گفتم من اینجوریم و فلانم و ازت خوشم اومده
    عاغاااااا گفت برو رد کارت

خووووب ضایع شدم هر وقت هم ببینمش نمیتونم نگاش کنم یا دلم میخواد خفش کنم
    ولی یه احساس سبکی دارم و اینکه الان تکلیفم مشخصه

بازم میگم من مخصوصا در مقابل بسرها مغرورم و اینکه از انتظار کشیدن اونم برای اینکه ایا از من خوشش میاد یا میاد خاستگاری بدم میاد خوووو دوست دارم زودتر تکلیفم مشخص بشه
    تو هم دوست داشتی همین کار رو بکن

از بشت تلفن و تلگرام خیلی راحت تره تا رو در رو

33. کاربران زیر از ننه سرما بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط ننه سرما نمایش پست ها
    منم از یکی خوشم میومد فقط خوشم میومد نه عاشقش بودم نه دوسش داشتم نه به اون صورت میدیدمش از هر لحاظ جس میکردم بیاد خاستگاریم جواب مثبت میدم
    دیدم اون که نه منو درست درمون میبینه نه میتونه بشناسه که بخواد بیشنهاد بده
    گقتم تا کی صبر کنم خودم دست به کار شدم
    من ادم مغروریم با بسرها بگو بخند دارم ولی خیلی حد خودمو میدونم و خیلی جدی برخورد میکنم
    چند بار بهش اس ام اس زدم و خودمو معرفی کردم
    ولی موندم چی کار کنم از یکی از این مشاوره های تلفنی کمک گرفتم
    بهش گفتم من اینجوریم و فلانم و ازت خوشم اومده
    عاغاااااا گفت برو رد کارت

خووووب ضایع شدم هر وقت هم ببینمش نمیتونم نگاش کنم یا دلم میخواد خفش کنم
    ولی یه احساس سبکی دارم و اینکه الان تکلیفم مشخصه

بازم میگم من مخصوصا در مقابل بسرها مغرورم و اینکه از انتظار کشیدن اونم برای اینکه ایا از من خوشش میاد یا میاد خاستگاری بدم میاد خوووو دوست دارم زودتر تکلیفم مشخص بشه
    تو هم دوست داشتی همین کار رو بکن

از بشت تلفن و تلگرام خیلی راحت تره تا رو در رو
    مرثی که تجربتونو با من درمیون گذاشتین...احساس می کنم الان مطمئنتر شدم که دست به کاری نزنم...من فقط اگه بتونم یک دهمه توجهه نا خودآگاهی که به آدمایه دیگه میکنم....به این بکنم....فکر میکنم مشکلم حل شه

35. کاربران زیر از مبینا1111111111 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    خب شما الان به واسطه فکر می کنید. اگه واسطه شما را پیشنهاد داد و این آقا هم شما رو مناسب دید بازم واسطه اقدامات بعدی رو انجام میده؟ شاید پسر هم خجالتی باشه و جلو نیاد؟
    اووووو اگه بخوام اینقدر همه جیزهارو بررسی کنم که خیلی مسائل پیچیده میشه با این حساب یه نظریه ی دیگه هم به نظرای دیگه تو ذهنم اضافه شد...اونم اینه که کلا ممکنه همین الانم خوشش بیاد ولی خجالتی باشه!!

37. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط ستیلا نمایش پست ها
    این جواب اقای مدیره .

ببین مبینا خانم اقای مدیر هر تاپیکی رو جواب نمیده .

فکر کنم موضوع براش جالب بوده که پاسخ داده .

شما هم اگر واسطه ای ندارید بهتره منتظر باشید .

به هر حال علاقتون رو یه جوری به ایشون نشون بدید .

مثلا یه ساندویچ خونگی تو سفر تعارفش کنید .

با هم در مورد زندگی وکار وازدواج صحبت کنید .

شاید در این بین ایشون هم متوجه شباهت ها بین شما وخودش شد .
    نمیتونستن پاسخشونو یه ذره شفافتر بدن!!به هر حال پاسختون درسته فکر میکنم راهه شما بهترین راه باشه...ولی متاسفانه همونطور که گفتم اصلا نمیتونم نسبت به کسی که ازش خوشم میاد خوب رفتار کنم...مثلا اگه ساندویچ خونگی ببرم...به همه تارف می کنم به جز اونیکه دوستش دارم...با همه مهربونم...به جز اون که دوستش دارم...با همه کل میندازم (صرف شوخی و خنده)به جز اون که دوستش دارم

38. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    آقایی که میگید آشنای خانوم هم داره که بتونه از زیر زبونش بکشه؟
    نه نمیدونم..اگرم دو سه نفر بیان تو ذهنم من باشون اونقد صمیمی نیستم.

39. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

اووووو اگه بخوام اینقدر همه جیزهارو بررسی کنم که خیلی مسائل پیچیده میشه با این حساب یه نظریه ی دیگه هم به نظرای دیگه تو ذهنم اضافه شد...اونم اینه که کلا ممکنه همین الانم خوشش بیاد ولی خجالتی باشه!!
    بله این نظریه جدید که به ذهنتون اومد مشکل خیلی از پسراس و من تو اطرافم میبینم. البته اگه ایشون قصد ازدواج داشته باشند و از شما هم خوششون بیاد و از طریق واسطه از علاقه شما هم آگاه باشند باید از طریق خانواده اقدام به خواستگاری و یا آشنایی بیشتر بکنند. اگه از راه واسطه میخواین وارد بشین اون واسطه باید درباره اون سه موردی که گفتم باخبر بشه. اگه این همه احتمالات ذهن شما رو مشغول کرد بهتره که خودتون پا پیش بزارید و آشنایی بیشتر کنید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد