نمایش نتایج: از 1 به 17 از 17

موضوع: کابوس های شبانه

1723
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    تشکر شده 41 بار در 33 پست
    میزان امتیاز
    9

کابوس های شبانه

چند ساله هر شب خواب بد میبینم بخصوص اگه در جایی تنها خوابیده باشم اوایل خیلی میترسیدم،اما کم کم عادت کردم اصلا خیال می کنم مگه میشه خوابیدو خواب بد ندید حتی بعد از کلی وحشت از اتفاقات ناخوشایند تو خواب و فرار از وحشت میفهمم خوابم و میگم ای داد دوباره خوابم و تلاش می کنم بیدار شم دارم. اما دیگه خسته شدم دوس دارم ببار آروم بخوابم احساس می کنم خیلی از ناراحتیها و درگیریهای روحی روزانم ناشی از این خواباس میترسم آخرش از دست این خوابا روانی شم..چون موضوعهای پراکنده ی خوابام بسیار روانی کنندس مثل موضوعات دلهره آورای فیلمهای وحشتناک
    کمکم کنید خواهش میکنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8050
    تشکـر
    3,819
    تشکر شده 3,325 بار در 1,147 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : کابوس های شبانه

دوست عزیز اگه چندسال درگیر این کابوس ها هستی که حتما پیش یه مشاور برو این همه سال کابوس دیدن طبیعی نیست بنظرم.
    ولی برای خواب آروم داشتن قبل خواب به چیزای خوب و مثبت فکر کن
    ایت الکرسی بخون . روی ملحفه بالشت یکمی گلاب اسپری کن برای خواب راحت خوبه.

3. کاربران زیر از رهگذر زندگی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    میزان امتیاز
    9

متاسفانه نمیتونم پیش روانشناس برم
    اینکارارو میکنم بسم الله می گم سه تا قل هو الله میخونم اتفاقا اینکارارو می کنم سبک خوابم واقعا تغییر می کنه اما بازم دلهره آورو نا آرومه دیگه دارم دیوونه میشم

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام

شب موقع خواب یه قاشق عسل بخورید تا راحت بخوابید

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    سلام

شب موقع خواب یه قاشق عسل بخورید تا راحت بخوابید
    سلام امشب امتحان می کنم امیدوارم موثر باشه ولی راههای مختلفیو امتحان کردم تا الان ،جامو عوض کردم ، زود خوابیدم دیر خوابیدم شام سبک خوردم زیاد خوردم دوغ خوردم نخوردم حتی همسرمم بعد از ازدواج که از خوابم اطلاع پیدا کرد خیال کرد احساس ناامنی می کنم با این حساب که عاشقشم و باش حس امنیت می کنم ولی به پیشنهاد خودش بازم با تو آغوشش خوابیدنم هم ،همچنان خوابهای بدم ادامه داره
    سبکش بهتر میشه ولی بازم عذاب آوره درست مثل سبک فیلمهای وحشتناک که از خیلی ترسناک تا یه ذره ترسناک داریم.

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7488
    تشکـر
    942
    تشکر شده 1,135 بار در 596 پست
    میزان امتیاز
    10

کابوس رویای ترسناکی است که در مرحله خاصی از خواب اتفاق می‌افتد؛ دو نوع خواب REM (حرکات سریع چشم) NonREM در فرد وجود دارد که این کابوس‌ها در مرحله Rem اتفاق می‌افتد معمولا Rem نیمه دوم خواب است که نزدیک صبح اتفاق می‌افتد.

دوره‌های خواب هر یک ساعت و نیم یک بار تکرار می‌شود در مرحله خواب حرکات سریع چشم اعصاب سمپاتیک در فرد فعال می‌شود و در این حالت بیدار شدن فرد از خواب را به دنبال دارد البته این موضوع برخلاف موضوع وحشت خواب است که فرد با جیع و فریاد از خواب بیدار می‌شود.

وحشت خواب در مرحله NonRem اتفاق می‌افتد و برانگیختگی ناگهانی است که فرد با جیع و فریاد و دست و پا زدن از خواب بیدار می‌شود، در این حالت فرد گیج و منگ است و پس از بیدار شدن چیزی را به یاد نمی‌آورد در حالی که در کابوس شبانه فرد خواب را به یاد می‌آورد.

نقش حوادث واقعی آسیب‌زا در کابوس‌های شبانه
    کابوس شبانه ممکن است به دلیل یک حادثه واقعی آسیب‌زا برای فرد باشد که می‌تواند همان موقع یا با تاخیر به سراغ فرد بیاید یا بر اثر حادثه و اتفاقی نزدیک به مرگ و یا حادثه‌ای که در آن تمامیت وجود فرد درگیر شود مانند تجاوز اتفاق بیافتد که پس از آن کابوس به سراغ فرد بیاید.

استرس‌های محل کار، مرگ عزیزان، بیماری، دیدن فیلم و خواندن کتاب ترسناک پیش از خواب، بیماری‌های قلبی، کبدی و کلیوی شدید، میگرن در فرد، غذای چرب و سنگین ممکن است کابوس شبانه را در فرد ایجاد کند، آپنه (وقفه تنفسی هنگام خواب) نیز از دیگر دلایل کابوس شبانه است.

تمایلات خلاقانه و هنری فرد مانعی برای کابوس شبانه
    مستعد بودن ژنتیکی برخی افراد در کابوس‌های شبانه مطرح شده است، سایر دلایل: مشکلات روانی مانند افراد دارای اختلال شخصیتی، برخی داروها مانند فشار خون یا برخی داروهای پارکینسون، سوء مصرف مواد، الکل، سیگار و قطره، قطع داروهای ضد افسردگی دلایل دیگری هستند که بر کابوس شبانه تاثیرگذار است، البته معمولا کسانی که فکر باز و تمایلات خلاقانه و هنری دارند کمتر دچار کابوس شبانه می‌شوند.
    download.jpg
    وجود تکنیک‌های رفتاری برای درمان کابوس شبانه
    اگر کابوس شبانه در فرد همراه با اختلال شدید و افسردگی باشد نیازمند درمان دارویی است اما حتی اگر همراه با اختلال نباشد درمان غیردارویی نیز وجود دارد که شامل تکنیک‌های رفتاری است و موضوعاتی مانند بهداشت خواب، رویا درمانی، شناخت درمانی را شامل می‌شود.
    تصویرسازی به این شکل است که در حالت بیداری فرد کابوس خود را متصور می‌شود و برای آن پایان خوشایند در نظر می‌گیرد یا حتی آن را می‌نویسد و یا درباره آن صحبت می‌کند که با تمرین برای افراد با کابوس تکراری موثر است.

ریلکسیشن پیش از خواب مانعی برای کابوس شبانه
    شناخت درمانی به عنوان راهکار برای کسانی که در اثر مشغله زیاد دچار کابوس شبانه می‌شوند، این افراد آموزش می‌بینند تا افکار اضطراب‌زا را در طول روز بشناسند همچنین به این افراد آموزش ریلکسیشن داده می‌شود تا 20 دقیقه پیش از خواب انجام دهند و سپس به رختخواب بروند.

ساعت فیزیولوژی بدن برای تازه شدن مغز از ساعت 10- 12 شب تا شش صبح است.

تکرار کابوس و ادامه خواب پس از بیداری و سپس خواب مجدد، ممکن است به این دلیل باشد که فرد کاملا بیدار نشده و ادامه کابوس را پس از خواب مجدد می‌بیند اما معمولا این‌گونه است که ناخودآگاه فرد درگیر موضوعات است که پس از خواب، مجددا آن کابوس را می‌بیند.

در بهداشت خواب باید محل خوابیدن ثابت، آرام، بدون به هم ریختگی، دارای دمای مناسب، بدون نور و صدای زیاد باشد؛ در زمان خواب فرد در رختخواب کار دیگری جز خوابیدن انجام ندهد.

پرهیز از استفاده از ابزار تکنولوژی پیش از خواب
    در رختخواب کتاب خواندن، استفاده از تلفن همراه و تلویزیون کنار گذاشته شود به این دلیل که رختخواب فقط برای خوابیدن است و اگر تا نیم ساعت فرد نتوانست به خواب برود بهتر است که از رختخواب بلند شود و با انجام کار پس از خسته شدن مجددا به رختخواب بازگردد.

ساعت خواب باید منظم باشد به شکلی که فرد یک ساعت مشخص خوابیده و بلند شود حتی اگر شب نیز دیر به خواب می‌رود فردا بر سر ساعت منظم قبلی بیدار شود همچنین پیش از خواب فرد تلاش کند افکار اضطراب زا را از خود دور کند که در این باره خوردن یک لیوان شیر، دوش گرفتن پرهیز از خوردن چای و قهوه، غذای چرب و سنگین در ریلکسیشن و خواب بدون کابوس موثر است.

خواب طولانی پس از صبح احتمال کابوس شبانه را افزایش می‌دهد، به دلیل وقفه‌های تنفسی ممکن است که اکسیژن رسانی خوبی در بدن اتفاق نیافتد و فرد دچار کسالت و خواب آلودگی شود.
    ویرایش توسط رنگو : 01-14-2017 در ساعت 08:59 PM

8. کاربران زیر از رنگو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,915 بار در 982 پست
    میزان امتیاز
    10

عزیزم کاملا میفهممت!

منم یه دوره ای که درگیر مشکلاتم بودم شدیدا درگیر کابوسهای شبانه بودم٬ طوری که آرزوی خواب آروم به دلم مونده بود!

با اینکه به اندازه کافی میخوابیدم اما به خاطر درگیری و ناآرومی فکری که همیشه تو خوابام داشتم صبح که بیدار میشدم احساس خستگی و کلافگی داشتم!

خلاصه بعد از چند وقت که خدا رو شکر مشکلاتم حل شدن و فکرم آروم شد کابوسامم از بین رفتن!

منشأ کابوسهای دائمی و دنباله دار درگیری فکری و ناراحتیه!

معمولا خوابای آشفته به دلیل مشکلاتیه که طی روز باهاشون سر و کار داریم ؛

اما اینم ممکنه در حال حاضر زندگی آرومی داشته باشی و مشکلات و حوادث تلخی که در گذشته داشتی یا ترس از اتفاقات آینده فکرتو درگیر کرده باشه و باعث کابوسات بشه!

خلاصه اینکه دوست عزیزم باید فکرت آروم باشه تا توی خواب آرامش داشته باشی!

سعی کن تا کاملا خوابت نگرفته روی تختت نری ٬ چون بیخوابی باعث فکر و خیال میشه.

فکرای قبل خواب مخصوصا خیلی خیلی روی حالت خواب و آروم یا نا آرومیش تاثیر داره٬ سعی کن قبل خواب به چیزای منفی کمتر فکر کنی.

10. کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط رنگو نمایش پست ها
    کابوس رویای ترسناکی است که در مرحله خاصی از خواب اتفاق می‌افتد؛ دو نوع خواب REM (حرکات سریع چشم) NonREM در فرد وجود دارد که این کابوس‌ها در مرحله Rem اتفاق می‌افتد معمولا Rem نیمه دوم خواب است که نزدیک صبح اتفاق می‌افتد.

دوره‌های خواب هر یک ساعت و نیم یک بار تکرار می‌شود در مرحله خواب حرکات سریع چشم اعصاب سمپاتیک در فرد فعال می‌شود و در این حالت بیدار شدن فرد از خواب را به دنبال دارد البته این موضوع برخلاف موضوع وحشت خواب است که فرد با جیع و فریاد از خواب بیدار می‌شود.

وحشت خواب در مرحله NonRem اتفاق می‌افتد و برانگیختگی ناگهانی است که فرد با جیع و فریاد و دست و پا زدن از خواب بیدار می‌شود، در این حالت فرد گیج و منگ است و پس از بیدار شدن چیزی را به یاد نمی‌آورد در حالی که در کابوس شبانه فرد خواب را به یاد می‌آورد.

نقش حوادث واقعی آسیب‌زا در کابوس‌های شبانه
    کابوس شبانه ممکن است به دلیل یک حادثه واقعی آسیب‌زا برای فرد باشد که می‌تواند همان موقع یا با تاخیر به سراغ فرد بیاید یا بر اثر حادثه و اتفاقی نزدیک به مرگ و یا حادثه‌ای که در آن تمامیت وجود فرد درگیر شود مانند تجاوز اتفاق بیافتد که پس از آن کابوس به سراغ فرد بیاید.

استرس‌های محل کار، مرگ عزیزان، بیماری، دیدن فیلم و خواندن کتاب ترسناک پیش از خواب، بیماری‌های قلبی، کبدی و کلیوی شدید، میگرن در فرد، غذای چرب و سنگین ممکن است کابوس شبانه را در فرد ایجاد کند، آپنه (وقفه تنفسی هنگام خواب) نیز از دیگر دلایل کابوس شبانه است.

تمایلات خلاقانه و هنری فرد مانعی برای کابوس شبانه
    مستعد بودن ژنتیکی برخی افراد در کابوس‌های شبانه مطرح شده است، سایر دلایل: مشکلات روانی مانند افراد دارای اختلال شخصیتی، برخی داروها مانند فشار خون یا برخی داروهای پارکینسون، سوء مصرف مواد، الکل، سیگار و قطره، قطع داروهای ضد افسردگی دلایل دیگری هستند که بر کابوس شبانه تاثیرگذار است، البته معمولا کسانی که فکر باز و تمایلات خلاقانه و هنری دارند کمتر دچار کابوس شبانه می‌شوند.
    download.jpg
    وجود تکنیک‌های رفتاری برای درمان کابوس شبانه
    اگر کابوس شبانه در فرد همراه با اختلال شدید و افسردگی باشد نیازمند درمان دارویی است اما حتی اگر همراه با اختلال نباشد درمان غیردارویی نیز وجود دارد که شامل تکنیک‌های رفتاری است و موضوعاتی مانند بهداشت خواب، رویا درمانی، شناخت درمانی را شامل می‌شود.
    تصویرسازی به این شکل است که در حالت بیداری فرد کابوس خود را متصور می‌شود و برای آن پایان خوشایند در نظر می‌گیرد یا حتی آن را می‌نویسد و یا درباره آن صحبت می‌کند که با تمرین برای افراد با کابوس تکراری موثر است.

ریلکسیشن پیش از خواب مانعی برای کابوس شبانه
    شناخت درمانی به عنوان راهکار برای کسانی که در اثر مشغله زیاد دچار کابوس شبانه می‌شوند، این افراد آموزش می‌بینند تا افکار اضطراب‌زا را در طول روز بشناسند همچنین به این افراد آموزش ریلکسیشن داده می‌شود تا 20 دقیقه پیش از خواب انجام دهند و سپس به رختخواب بروند.

ساعت فیزیولوژی بدن برای تازه شدن مغز از ساعت 10- 12 شب تا شش صبح است.

تکرار کابوس و ادامه خواب پس از بیداری و سپس خواب مجدد، ممکن است به این دلیل باشد که فرد کاملا بیدار نشده و ادامه کابوس را پس از خواب مجدد می‌بیند اما معمولا این‌گونه است که ناخودآگاه فرد درگیر موضوعات است که پس از خواب، مجددا آن کابوس را می‌بیند.

در بهداشت خواب باید محل خوابیدن ثابت، آرام، بدون به هم ریختگی، دارای دمای مناسب، بدون نور و صدای زیاد باشد؛ در زمان خواب فرد در رختخواب کار دیگری جز خوابیدن انجام ندهد.

پرهیز از استفاده از ابزار تکنولوژی پیش از خواب
    در رختخواب کتاب خواندن، استفاده از تلفن همراه و تلویزیون کنار گذاشته شود به این دلیل که رختخواب فقط برای خوابیدن است و اگر تا نیم ساعت فرد نتوانست به خواب برود بهتر است که از رختخواب بلند شود و با انجام کار پس از خسته شدن مجددا به رختخواب بازگردد.

ساعت خواب باید منظم باشد به شکلی که فرد یک ساعت مشخص خوابیده و بلند شود حتی اگر شب نیز دیر به خواب می‌رود فردا بر سر ساعت منظم قبلی بیدار شود همچنین پیش از خواب فرد تلاش کند افکار اضطراب زا را از خود دور کند که در این باره خوردن یک لیوان شیر، دوش گرفتن پرهیز از خوردن چای و قهوه، غذای چرب و سنگین در ریلکسیشن و خواب بدون کابوس موثر است.

خواب طولانی پس از صبح احتمال کابوس شبانه را افزایش می‌دهد، به دلیل وقفه‌های تنفسی ممکن است که اکسیژن رسانی خوبی در بدن اتفاق نیافتد و فرد دچار کسالت و خواب آلودگی شود.
    مطلب رو خوندم تنها چیزی که مورد توجهم بود، این بود که من خوابام نامنظمه یه شب زود یه شب دیر یه روز زود پا میشم یه روز دیر
    میتونه ربط داشته باشه؟
    اگه اینطوره من تا یادمه خوابام نا منظمه
    چرا این خوابا چند ساله آخره که ولم نمیکنه
    ای کاش دیگه خواب نبینم

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7488
    تشکـر
    942
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط مبینا1111111111 نمایش پست ها
    مطلب رو خوندم تنها چیزی که مورد توجهم بود، این بود که من خوابام نامنظمه یه شب زود یه شب دیر یه روز زود پا میشم یه روز دیر
    میتونه ربط داشته باشه؟
    اگه اینطوره من تا یادمه خوابام نا منظمه
    چرا این خوابا چند ساله آخره که ولم نمیکنه
    ای کاش دیگه خواب نبینم������
    من فکر میکنم بیشتر منشا عصبی داشته باشه، اگر که هیچ مشکل عصبی هم ندارید ممکنه در گذشته مشکلی داشتید و ازونجا منشا میگیره،
    توی یه برنامه علمی، دیدم که با هیپنوتیزم ریشه کابوس های شبانه رو پیدا میکردن و از طریق روانکاوی درمان میکردند.
    بنظرم کابوس های هرشب و مدت طولانی اصلا طبیعی نیست و باید با یک روانشناس صحبت کنید.

نگران نباشید

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط رامونا نمایش پست ها
    عزیزم کاملا میفهممت!

منم یه دوره ای که درگیر مشکلاتم بودم شدیدا درگیر کابوسهای شبانه بودم٬ طوری که آرزوی خواب آروم به دلم مونده بود!

با اینکه به اندازه کافی میخوابیدم اما به خاطر درگیری و ناآرومی فکری که همیشه تو خوابام داشتم صبح که بیدار میشدم احساس خستگی و کلافگی داشتم!

خلاصه بعد از چند وقت که خدا رو شکر مشکلاتم حل شدن و فکرم آروم شد کابوسامم از بین رفتن!

منشأ کابوسهای دائمی و دنباله دار درگیری فکری و ناراحتیه!

معمولا خوابای آشفته به دلیل مشکلاتیه که طی روز باهاشون سر و کار داریم ؛

اما اینم ممکنه در حال حاضر زندگی آرومی داشته باشی و مشکلات و حوادث تلخی که در گذشته داشتی یا ترس از اتفاقات آینده فکرتو درگیر کرده باشه و باعث کابوسات بشه!

خلاصه اینکه دوست عزیزم باید فکرت آروم باشه تا توی خواب آرامش داشته باشی!

سعی کن تا کاملا خوابت نگرفته روی تختت نری ٬ چون بیخوابی باعث فکر و خیال میشه.

فکرای قبل خواب مخصوصا خیلی خیلی روی حالت خواب و آروم یا نا آرومیش تاثیر داره٬ سعی کن قبل خواب به چیزای منفی کمتر فکر کنی.
    ممنون از همدردیتون من در حال حاضر زندگی آرومی دارم و تنها دغدغه ی زندگیم شاید درگیری ذهنی برای خرید جهیزیس شایدم حفظ آبرو بابام طی یه برشکستگی همه چیشونو از دست دادن و همسرم به این وضوح از ماجرا خبر دار نیست
    اما گذشته ی آرومی نداشتم در هر صورت خیلی وقته از گذشته ی نا آرومم فاصله گرفتم خودم همیشه حدس میزدم که ممکنه از این گذشته ی نا آروم کابوسام شکل گرفته باشه ولی اگرم اینطور باشه هیچ راهکاری براش وجود نداره، چون من خیلی وقته بهش فکر نمیکنم حتی چیزی یادم نبود الان که گفتین به یادش افتادم

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط رنگو نمایش پست ها
    من فکر میکنم بیشتر منشا عصبی داشته باشه، اگر که هیچ مشکل عصبی هم ندارید ممکنه در گذشته مشکلی داشتید و ازونجا منشا میگیره،
    توی یه برنامه علمی، دیدم که با هیپنوتیزم ریشه کابوس های شبانه رو پیدا میکردن و از طریق روانکاوی درمان میکردند.
    بنظرم کابوس های هرشب و مدت طولانی اصلا طبیعی نیست و باید با یک روانشناس صحبت کنید.

نگران نباشید
    اتفاقا خیلی نگرانم به خاطر نگرانیمم اومدم اینجا کمک خواستم قبلا مشاوره رفتم روانشناس رفتم متاسفانه خاطره ی خوشی ازشون ندارم احساس میکنم به فکر تلکه کردنن مثلا گفت باید مشکلتونو ریشه ای بررسی کنیم، که حدودا یه تومن میشه اگه مشکلی با هزینش ندارین به منشی بگین براتون وقت بزاره ..خیلی برام غم انگیز بود احساس میکنم هیچ روانشناس متعهدو با علمو خوبی وجود نداره که بتونه منو از دست این کابوسهایی دردناک رها کنه اگرم بالاخره یه آدم دانا پیدا شه که من نشناسمش،احساس میکنم منو یه محموله ی تولید پول میبینه که همون طور که گفتم واقعا اوضاع مالیم اون قد روبه راه نیست که بتونم ریسک کنم که آیا اون روانشناس خوبو دلسوز باشه یا نه ،

15. کاربران زیر از مبینا1111111111 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

سلام امشب امتحان می کنم امیدوارم موثر باشه ولی راههای مختلفیو امتحان کردم تا الان ،جامو عوض کردم ، زود خوابیدم دیر خوابیدم شام سبک خوردم زیاد خوردم دوغ خوردم نخوردم حتی همسرمم بعد از ازدواج که از خوابم اطلاع پیدا کرد خیال کرد احساس ناامنی می کنم با این حساب که عاشقشم و باش حس امنیت می کنم ولی به پیشنهاد خودش بازم با تو آغوشش خوابیدنم هم ،همچنان خوابهای بدم ادامه داره
    سبکش بهتر میشه ولی بازم عذاب آوره درست مثل سبک فیلمهای وحشتناک که از خیلی ترسناک تا یه ذره ترسناک داریم.
    خوب وقتی شام رو زیاد میخورید یا دیر وقت میخورید یا شب دوغ میخورید بایدم خواب آرومی نداشته باشید

یک شب نه چند شب نیم ساعت قبل از خواب عسل بخورید بعد نتیجه هر چی شد بگین

من مطمئنم خوب میشه

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7488
    تشکـر
    942
    میزان امتیاز
    10

اتفاقا خیلی نگرانم به خاطر نگرانیمم اومدم اینجا کمک خواستم قبلا مشاوره رفتم روانشناس رفتم متاسفانه خاطره ی خوشی ازشون ندارم احساس میکنم به فکر تلکه کردنن مثلا گفت باید مشکلتونو ریشه ای بررسی کنیم، که حدودا یه تومن میشه اگه مشکلی با هزینش ندارین به منشی بگین براتون وقت بزاره ..خیلی برام غم انگیز بود احساس میکنم هیچ روانشناس متعهدو با علمو خوبی وجود نداره که بتونه منو از دست این کابوسهایی دردناک رها کنه اگرم بالاخره یه آدم دانا پیدا شه که من نشناسمش،احساس میکنم منو یه محموله ی تولید پول میبینه که همون طور که گفتم واقعا اوضاع مالیم اون قد روبه راه نیست که بتونم ریسک کنم که آیا اون روانشناس خوبو دلسوز باشه یا نه ،
    خب همه روانشناسا که مثل هم نیستن، حتما روانشناس متعهد هم هست. پس بازم تلاش خودتو بکن که مشکلت حل بشه.
    من تحقیق بیشتری میکنم اگه بتونم اطلاعات مفیدتری پیدا کنم بهتون خبر میدم.
    بنظرم هر مسئله ای که شما رو نگران کرده و فکر شما رو مشغول کرده، اگه خودتون صلاح میدونید با همسرتون درمیون بزارید. بهرحال ایشون همسر شما هستن و مطمئنا با حرف هاشون میتونن بهتون آرامش بیشتری بدن.

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    خوب وقتی شام رو زیاد میخورید یا دیر وقت میخورید یا شب دوغ میخورید بایدم خواب آرومی نداشته باشید

یک شب نه چند شب نیم ساعت قبل از خواب عسل بخورید بعد نتیجه هر چی شد بگین

من مطمئنم خوب میشه
    اینکه گفتم شام یا دوغ مثال بودمیخواستم بگم راهکارهایی که بم دادن عمل کردم مثلا یکی گفته شام زیاد بخوری دیگه خواب نمی بینی یا یکی گفته کم بخوری یکی گفته دوغ بخوری خوابت راحت میشه ...

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

اینکه گفتم شام یا دوغ مثال بودمیخواستم بگم راهکارهایی که بم دادن عمل کردم مثلا یکی گفته شام زیاد بخوری دیگه خواب نمی بینی یا یکی گفته کم بخوری یکی گفته دوغ بخوری خوابت راحت میشه ...
    شام کلا نخورید ضرر داره، شام بخورید ولی حداقل 3 ساعت قبل از خواب که موقع خواب سبک باشین

20. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    میزان امتیاز
    9

میترسم بخوابم دیگه پا نشم، خیلی موقع ها موضوع خوابم راجع به مرگ بوده مثلا خواب دیدم مردم و کلی گریه کردم که خدایا یه فرصت دیگه بم بده بعد که از خواب پاشدم چشمام خیس بوده
    شبتون بخیر برام دعا کنید حداقل امشب خواب نبینم واقعا خستم

21. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

میترسم بخوابم دیگه پا نشم، خیلی موقع ها موضوع خوابم راجع به مرگ بوده مثلا خواب دیدم مردم و کلی گریه کردم که خدایا یه فرصت دیگه بم بده بعد که از خواب پاشدم چشمام خیس بوده
    شبتون بخیر برام دعا کنید حداقل امشب خواب نبینم واقعا خستم
    اگه عسل خورده باشین انشاءالله امشب خوب میخوابین

واقعاً مشتاقم ببینم نتیجه چی میشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)