نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: کیا شوهر رفیق باز دارن؟

1876
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26895
    تشکـر
    55
    تشکر شده 91 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    9

Unhappy کیا شوهر رفیق باز دارن؟

سلام به دوستای خوبم بازم من اومدم با درد دل های همیشگی .....
    تو این یک سالی که با هم عروسی کردیم (اون دو سال عقدمون رو فاکتور گرفتم)
    حتی نشده یه بار منو ببره ی دور کوچیک بزنه تو خیابون .هیچ وقت دو تایی با هم نبودیم .هیچ وقت مسافرت دوتایی با هم نرفتیم .
    اما الان این بار دومیه که تو این یه سال میخواد مجردی بره مسافرت .اولی خارج کشور بود و زیارتی . ولی این یکی شماله .
    توی این سه سال فقط ی بار منو برده مسافرت اونم به همراه خوانواده بوده . خیلی دلم پره بچه ها خیلی .
    زندگیمون شده دوستاش . یادمه اولای عروسیمون تا 2-3 نصف شب منو تو خونه تنها میذاشت با دوستاش میرفت باغ .
    من اینجا هیشکیو ندارم .
    عصر جمعه ها خیلی دلم میگیره ی بار ازش خواهش کردم و گفتم امشب فقط بریم ی دور کوچولو تو خیابونا بزنیم ولی با بی حوصلگی گفت نه و خودش از خونه زد بیرون . دلم خیلی شکست .
    هر وقت جایی هستیم نهایت تلاشمو میکنم بهش خوش بگذره . ولی نمیدونم چرا ترجیح میده بیشتر با دوستاش باشه .
    مثل همیشه بازم من دم نمیزنم و هیچی نمیگم . بهم نگفته میخواد بره شمال فقط گفته میخوایم بریم مسافرت خارج از استان و قطعی نیست و از من خواست که فردا برم خونه بابام .
    اما من فهمیدم که برنامه هاشونم ریختن ولی اون به من دروغ گفت .میخواد بذاره دم اخری بهم بگه تا من حرفی توش نیارم با این که واسه من فرقی نمیکنه .
    خسته شدم دیگه . چیکار کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28860
    تشکـر
    135
    تشکر شده 155 بار در 105 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : کیا شوهر رفیق باز دارن؟

سلام دوست عزیز. کاملا درکت میکنم و میدونم که چقد شرایط سختیه. چیزی که مسلمه اینه که شوهر شما رفتار مناسبی نداره و باید تو رفتاراش تغییر ایجاد کنه. عزیزم کوتاه اومدن و گذشت توی این یه مورد که همسرتون شما رو تنها میزاره و بیشتر وقتشو با دوستاش میگذرونه صد در صد به ضرر زندگیته چون در واقع داری غیر مستقیم این پیامو میدی که من مشکلی با این رفتارت ندارم و ایشون به کارش ادامه میده. شما باید الان که اول زندگیتونه حواستو شیش دانگ جمع کنی و زندگیتو اصولی پایه گذاری کنی. به این فک کن که اگه جلوی این اوضاعو نگیری چقد میتونه وخیمتر بشه.
    پیشنهاد من اینه که خیلی آروم با ملایمت بدون ایجاد ناراحتی اما محکم بشین و با شوهرت حرف بزن و توضیخ بده که چقد داری اذیت میشی. بهش بگو که به عنوان یه زن چه توقعاتی از شوهرت داری. توضیح بده همونطور که خودت بعد از ازدواج خیلی از عادتهای مجردیتو کنار گذاشتی و از اونم همین توقعو داری. تمام سعیتو بکن که باهاش حرف بزنی. اگه متقاعد نشد و دیدی اوضاع بدتر میشه ازش خواهش کن که به یه مشاور مراجعه کنید. اگر گفت من مشکلی ندارم بگو باشه به خاطر من٬ من مشکل دارم.باهاش بحث نکن و فقط سعی کن کاری کنی راضی بشه برین پیش مشاور.
    اگر راضی نشد از بزرگترا کمک بگیر. این گزینه رو بزار واسه آخر. سعی کن مشکلاتتونو خودتون حل کنید.
    عزیزم بازم میگم جلو چنین مشکلی کوتاه نیا و حلش کن. دیدم رفیق بازی چه به سر زندگیا آورده که میگم.
    توکل کن به خدا و محکم برو جلو.

3. کاربران زیر از asemun بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    تشکر شده 347 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    10

تا جایی ک میدونم بهترین کار نقل مکان هست بطوری که از دوستاش دور باشه
    همینطور کار تمام وقت باعث میشه شوهرتون سمت رفیق بازی نره
    امضای ایشان
    هدف های محدود زندگی را محدود می کنند!

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19044
    تشکـر
    504
    تشکر شده 119 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    9

ای بابا
    من نمیدونم این به اصطلاح مردها چطور میتونن با همسرشون که حاظر شده خونه گرم و نرم باباش رو ول کنه و به ازدواج تن بده همچین کارهایی بکنن و اینقدر اذیتشون بکنن
    خودم همیشه میگم اگه ازدواج کنم همسرم رو روی سر میزارم و میپرستمش،امیدوارم بعد ازدواج هم همچین تفکری داشته باشم و همسرم رو هیچوقت ناراحت نکنم

به نظرم بهترین کار اینه که اول با همسرتون صحبت کنید ( که صد در صد هیچ نتیجه مثبتی نخواهد داشت ) و بعد اینکه شما هم برا خودتون دوست هایی پیدا کنید و وقتتون رو با اونها بگذرونید،مسلما نمیتونید همچین کسی رو از دوست هاش جدا کنید یا اون رو مجبور به نقل مکان کنید

امیدوارم مشکلتون حل بشه و همسرتون بیشتر از رفیقاش به شما توجه کنه...

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
    امضای ایشان
    .:: هاستیک ::.
    .:: WwW.HosTick.iR ::.

الهی..،نگاهی...

6. کاربران زیر از masoud.avard بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26895
    تشکـر
    55
    تشکر شده 91 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    9

من فکر میکردم این تاپیک ارسال نشده اتفاق جدیدی افتاد که توی تاپیک جدید گفتم مرسی از همتون.http://forum.moshaver.co/f77/%DA%A9%...F%D8%9F-30418/

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد