مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 34 از 34

موضوع: یه مشکل بزرگ و نگفتنی

1. Top | #21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکـر
    4
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : یه مشکل بزرگ و نگفتنی

سلام، ممنون ک میفهمید، شما حرفای آروم کندده ای زدین، زندگی ب من چیزایی و نشون داد ک گفتنش مثل حس کردنش نیست، امیدوارم هیچکس چیزایی رو ک من تحربه کردم و هیچوقت تجربه نکنه
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکـر
    4
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر

منم قبل از ازدواجم طرز تفکر شما رو داشتم، اینقدر بی محبتی و سردی دیدم، اینقدر از مسائل زناشویی چیزای بدی دیدم ک ناخواسته برای پر کردن تنهاییم یا برای پیدا کردن همصحبت ب اینجا رسیدم، ک ای کاش هیچوقت اینجوری نمیشد، حتی میتونم بگم ای کاش هیچوقت ازدواج نمیکردم و تا اخر عمرم مجرد میموندم، الان ب جایی رسیدم ک راضیم تمام زندگیمو و پول و هر چیزی و ک دارم و بدم، فقط دیدگاهم نسبت ب همسرم و زندگیم عوض شه، از دور هرکی زندگی منو میبینه حسرت میخوره، همه چیز دارم بجز عشق بجز ی نگاه آرامش بخش از طرف همسرم، ی نگاه ک برای ی بارم ک شده قلبم و بلرزونه

3. Top | #23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Azkhodrazi

با سلامخانم محترم متاسفانه شما اشتباهات متعدد رو مرتکب شده و همین قضیه موجب شده اوضاع براتون بشدت بحرانی و غیر قابل تحمل بشه. اول از همه سعی کنید خصوصیات خوب همسرتون رو پر رنگتر ببینید. شما از نجابت و آرام بودن ایشون گفتید. این خیلی خوبه که همسر صبور و آرامی دارید.بلند خندیدن کار افراد لوده و سطح پایینه پس از اینکه همسرتون قهقهه نمیزنه خوشحال باشید. گفتید که دست و پا چلفتی هستند ایشون و همه مسخره می کنند.منظورتون از همه چه کسانی هستند؟ یادتون باشه کسانی که کسی رو مسخره میکنند کمبود هایی دارن که به خیال خودشون با مسخره کردن این و اون میتونن ضعف خود رو لاپوشانی کنند .تنها مشکل واقعی که اشاره کردید عدم توجه به احتیاجات جنسی شماست که البته خیلی مهمه کاش با صحبت کردن و فهموندن اینکه رابطه باید دو طرفه باشه بتونید این مشکل رو حل کنید.یک موضوع دیگه اینه هیچ مرد درست و حسابی با اطلاع از اینکه شما متاهل هستید نمیاد باهاتون صحبت کنه . اگر مردی با اینکه میدونست شما متاهلید و ازتون تعریف کرد و خودش رو دلباخته شما نشون داد فقط یه دلیل میتونه داشته باشه و اون جذابیت جنسی شماست و بعد از اینکه یک یا چند بار به خواستش رسید شما رو میپیچونه. سعی کنید از این پس همسر خوبی برای شوهرتون و مادری نمونه برای فرزندتون باشید و از لحظه های زندگیتون لذت ببرید و به جای دیدن نیمه خالی لیوان نیمه پر رو ببینید . موفق و پاینده باشید

4. 2 کاربران زیر از ابزوردیسم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکـر
    4
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام ممنون از راهکارهاتون، ولی من منظورم از خنده لوده گری نبود، همسر من کلا کم پیش میاد ک بخنده، کلا توی ی مراسمی ک همه شادن همسر من نهایتا ی لبخند میزنه، توی روابط اجتماعیش خیلی مشکلات داره، خیلی بهش آموزش دادم ک این طرز صحبت کردن یا این رفتار مناسب سنش نیست، میتونم بگم روابط اجتماعیش در حد ی بچه 10ساله هستش. درست میگین من از اول اشتباه وارد رابطه شدم، والان فقط بخاطر بچم دارم زندگی میکنم، مسئله اینه ک فراموش کردن گذشته خیلی برام سخته، هرچی تلاش کردم موفق ب ریست کردن افکارم نشدم، دلم میخواد همه چیو از نو شروع کنم ولی نمیشه موفق نمیشم

6. Top | #25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.69
    تشکـر
    117
    تشکر شده 224 بار در 168 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahziii نمایش پست ها
    سلام ممنون از راهکارهاتون، ولی من منظورم از خنده لوده گری نبود، همسر من کلا کم پیش میاد ک بخنده، کلا توی ی مراسمی ک همه شادن همسر من نهایتا ی لبخند میزنه، توی روابط اجتماعیش خیلی مشکلات داره، خیلی بهش آموزش دادم ک این طرز صحبت کردن یا این رفتار مناسب سنش نیست، میتونم بگم روابط اجتماعیش در حد ی بچه 10ساله هستش. درست میگین من از اول اشتباه وارد رابطه شدم، والان فقط بخاطر بچم دارم زندگی میکنم، مسئله اینه ک فراموش کردن گذشته خیلی برام سخته، هرچی تلاش کردم موفق ب ریست کردن افکارم نشدم، دلم میخواد همه چیو از نو شروع کنم ولی نمیشه موفق نمیشم
    آیا مقدور هست که چند روزی به مسافرت برید و یک تجدید روحیه ای کنید؟؟

7. Top | #26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکـر
    4
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر

اگه بدونم فایده داره حتما اینکارو انجام میدم، ولی تنها یا با همسرم؟

8. Top | #27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.69
    تشکـر
    117
    تشکر شده 224 بار در 168 پست
    سیستم عامل و مرورگر

اگه بدونم فایده داره حتما اینکارو انجام میدم، ولی تنها یا با همسرم؟
    ببینید کدوم برای شما مفیدتر میشه دیگه

9. کاربران زیر از shahriar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #28

دلنوشته کاربر
    آنچه تو گنجش توهم کرده ای از توهم گنج را گم کرده ای
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.09
    تشکـر
    7
    تشکر شده 10 بار در 10 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav

سلام
    چند سوال مهم قبل از ازدواج از ویژگی های همسرتون آگاه بودید؟ چه دلیلی داشتید که باهاش ازدواج کردید؟
    مشکل اصلی شما با همسرتون چیه؟ فقط خونسرد بودن نداشتن شور و هیجان؟ تا به حال با همسرتون در مورد مشکل جنسیش صحبت کردید؟
    اگر واقعا از همسرتون خوشتون نمیومد و می خواستید با اون پسر باشید چرا بچه دار شدید؟ به نظرتون الان شما به عنوان یک مادر نسبت به بچتون نباید تعهد داشته باشید؟

11. Top | #29

دلنوشته کاربر
    آنچه تو گنجش توهم کرده ای از توهم گنج را گم کرده ای
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.09
    تشکـر
    7
    تشکر شده 10 بار در 10 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav

به نظر من این مشکل خیلی جدیه باید بشینی فکر کنی ببینی می خوای چیکار بکنی بایدحتما به مشاور حضوری مراجعه کنید و با همسرتون صحبت کنید.
    کس دیگه هم از اختلافات شما خبر داره؟

12. Top | #30
    ASO
    ASO آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

تورخدابشین پای اون شوهرت ببوس منم مشکل تورو داشتم من اصلا بهش حس جنسی نمیگرفتم هرسعی کردم اذیت های خانواده بیعرضه گی خودش بدترتنفرم میشد بچه داشتم اخرموفق به طلاق شدم زن اون پسرشدم بعد شیش ماه زندگی برام جهنم میکرد درروم قفل میکرد الکی کتکم میزد فهمیدم معتادشیشه هست اون شوهرم مثل شوهرتوبود توعمرش یک،سیلی یا یک فحشی نداد اینم مثل اون پسری توگفتی شادشنگوله ولی مواد بعدتریاک بخاطرمن نفهمم شیشه هرویین روزشبم دلم میخواد مورچه بشم برم توسوراخ ابروبرام نزاشته شوهراولم اگردوستش نداشتم بچه داشتم کتکم نمیزد زندانیم نمیکزد اجازه ندارم حتی یک بقالی برم قربونت مثل منروزگارت سیاه نکن جرعت طلاق دوبارنذارم خانواده ام میگن خودت کردی ازترس برنگشتن پیش خانواده که این شیشهدای براشون اذیت نیاره ازاون ور خانواده شوهرستبقم خوشحال نشن هیچ راهی ندارم جزارزومرگش شب روز میکنم زندگیم سوزوندم تونکن نکن من زندگیم کپ توبود نکن

13. Top | #31
    ASO
    ASO آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

بخداانگارتومنی بخداهرچی میگی منم کشیدم کاش منم مثل توخوش شانس بودم گورش گم میشد میرفت هنوزم عاشقشم ولی چه فایدهای نه اینده ای دارم نه میتونم طلاق بگیرم دلم بچه میخواد نمیتونم بچه ازش بیارم فقط دوستش دارم هیچ ایندهای نداره کاش اون شوهراولم زن نداشت برمیگشتم دوستش نداشتم خوب بوداینده داشتم سوختم تاکی باید بسوزم که بمیره کمپ بردنش ادم نشد دارم میسوزم همش میگم کاش زمان برمیگشت مثل من نکن زندگیت مثل طلابگیرمن الان مرده متحرکم بگم چه چیزهای سرم امده میگی کاش بمیری راحت بشی

14. Top | #32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکـر
    4
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط آقای فرهمند نمایش پست ها
    به نظر من این مشکل خیلی جدیه باید بشینی فکر کنی ببینی می خوای چیکار بکنی بایدحتما به مشاور حضوری مراجعه کنید و با همسرتون صحبت کنید.
    کس دیگه هم از اختلافات شما خبر داره؟
    نه من واقعا نمیدونستم اینقدر سرد مزاجه، هیچوقت هیچ جا نتونست ب عنوان یه همسر مراقبم باشه، یا حتی هیچ جا نتونست مدافعم باشه ، هیچوقت نتونستم بهش تکیه کنم، هیچوقت توی زندگی آرومم نکرد بهم ارامش نداد، هیچوقت مثل ی کوه مثل ی مرد واقعی پشتوانه نبوده

15. Top | #33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکـر
    4
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط ASO نمایش پست ها
    بخداانگارتومنی بخداهرچی میگی منم کشیدم کاش منم مثل توخوش شانس بودم گورش گم میشد میرفت هنوزم عاشقشم ولی چه فایدهای نه اینده ای دارم نه میتونم طلاق بگیرم دلم بچه میخواد نمیتونم بچه ازش بیارم فقط دوستش دارم هیچ ایندهای نداره کاش اون شوهراولم زن نداشت برمیگشتم دوستش نداشتم خوب بوداینده داشتم سوختم تاکی باید بسوزم که بمیره کمپ بردنش ادم نشد دارم میسوزم همش میگم کاش زمان برمیگشت مثل من نکن زندگیت مثل طلابگیرمن الان مرده متحرکم بگم چه چیزهای سرم امده میگی کاش بمیری راحت بشی
    امیدوارم هیچکی عین ما نشه، ولی واقعا زندگی ب این شکل خیلی سخته، من دارم بخاطر بچم زندگی میکنم اما بدون لذت هایی ک توی زندگی وجود دارن

16. Top | #34

دلنوشته کاربر
    مشکل ما در فهم زندگیست ...لذت بردن را یادمان ندادند
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.50
    تشکـر
    133
    تشکر شده 268 بار در 148 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh

نمیدونم همه زندگیم حماقت بوده تا الان، ولی الان فقط ی چیز و میخوام، که ی روزم ک شده مثل آدمای دیگه ب خودم فکر کنم نه کس دیگه ای
    سلام متاسفم که این حرفومیزنم ولی شمادقیقاجزبخودتون به کس دیگه ای فکرنکردید.
    باوجودداشتن همسر بافرددیگه ای درارتباط بودید
    این وسط احساسات شوهرتون چی میشه؟
    درموردمشکلات جنسی باهمسرتون صحبت کنید و خواسته هاتونو شفاف بهشون بگید.مشکل زودانزالی هم ازراه طب سنتی و هم مدرن قابل درمان هست.
    سعی کنید نکات مثبت شوهرو زندگیتونوببینید.
    شما باایشون ازدواج کردین این یعنی بهشون کشش داشتین و کسی مجبورتون نکرده پس اون احساس علاقه هستش.
    این سردی که بوجوداومده بخاطر ضعف رابطه ی جنسیتون هست که براحتی قابل درمان هست.متاسفانه مهمترین معضل زوج ها درحال حاضرهمین مشکلات دررابطه زناشویی هست که بجای حل کردن مشکل دنبال رفع نیازشون بیرون از خونه میگردن و هزارتامشکل دیگه ازپسش براخودشون بوجودمیارن.
    شمااین مشکل رو حل کن کم کم مهروعلاقتو به همسرت دوباره بدست میاری و ایشون هم بیشتربه شماتوجه خواهندکرد.و خودبخوداون نفرسوم رابطه روهم فراموش میکنید.
    ضمن اینکه الان شمامادرشدین و بچتون میتونه بزرگترین انگیزه ی زندگیتون باشه.
    موفق باشین
    زندگی باید کرد

گاه با تلخی راه،گاه با یک گل
    سرخ

گاه با یک
    دل
    تنگ

گاه باید رویید درمیان
    باران

گاه باید
    خندید با غمی بی پایان*

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
یه کیتی,  یه ریفان,  یه كێتی,  یهلهنشمش,  یهرشق,  یه كگرتوو,  یه كیتی,  یهود,  یه قرون,  یهودیت,  یه مشکل بزرگ دارم,  یه مشکل,  یه مشکلی دارم,  یه مشکل خیلی بزرگ دارم,  یه مشکل بزرگ,  یه مشکلی برام پیش اومده,  یه مشکلی,  یه دل هه مشکل,  من یه مشکل دارم,  من یه مشکلی دارم,  متنفرزنيش,  متنرفز,  متنفرم ازت,  متنفرم از آدمایی که,  متنفرم از خودم,  متنفرم از زندگی,  متنفرم از عشق,  متنفر در جدول,  متنفرم از دروغ,  متنفرم شاهین,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)