مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 24 از 26 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 231 به 240 از 258

موضوع: بهترین فیلمهایی که تابحال دیده اید،کدامند ؟

1. Top | #231

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    این روزها کسی به خودش زحمت نمی دهد یک نفر را کشف کند! زیبایی هایش را بیرون بکشد ... تلخی هایش را صبر کند آدم های امروز دوستی های کنسروی می خواهند : یک کنسرو که فقط درش را باز کنند بعد یک نفر شیرین و مهربان از تویش بپرد بیرون و هی لبخند بزندو بگویدحق با توست...
    شماره عضويت
    19153
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.59
    تشکـر
    1,597
    تشکر شده 5,397 بار در 1,726 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : بهترین فیلمهایی که تابحال دیده اید،کدامند ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    آی ام مازوخیست

نمیدونم فراستی چطور فیلمی دوست داره که از همه فیلم ها انتقاد میکنه

فروشنده رو که کوبیده بود حسااااااابی

ولی به نظرم لانتوری چیزی جز واقعیت و رئال جامعه نیست

اصلا سادیسم نبود...به نظر من البته

سادیسم که یعنی بخوای کسی رو آزار بدی و لذت ببری از آزارش

و مازوخیست هم که یعنی آزار ببینی و از این آزار لذت ببری

ولی ما لذت نبردیم از این آزار...بلکه حتی ترسیدیم...بیشتر محتاط شدیم

از اینکه نکنه این اتفاق هم برای خود ما بیفته، از اینکه چقدر راحت تو جامعه به حقوق آدما تعرض میشه،

اینا همش ترس و وحشت داشت، و یه حس هوشیاری...که من فک نمیکنم اصلا با حس خوبی همراه بوده باشه

حتی خود نوید ( اسمشو یادم رفته تو فیلم ) هیچ لذتی از کارش نمیبره که اگه میبرد به اون حالت جنون وار کشیده نمیشد

شاید اگه فیلم این صحنه های دلخراش رو نداشت هیچوقت به اون دردی که ناشی از این بی فکری هاست پی نمیبردیم

شاید با دیدن همین صحنه ها دو سه تا جوون به خودشون اومدن باشن و فکرشون رو تغییر داده باشن

به نظر من که اصلا سادیست نبود...
    قرار بود فیلم درد رو نشون بده درد مریم قرار بود بیننده با مریم حس همدردی کنه

نه با پاشا ، ما صحنه های سادیسمی که اون اقای پزشک (که بازیش افتضاح بود و یخ ) قرار بود اسید بریزه تو چشم پاشارو دیدیم و درد کشیدیم

در واقع همدردی کردیم با پاشا نه مریم! اگر قرار بود دردمون بگیره از حال مریم باید دردمون میگرفت ولی دردو پاشا به ما میداد

فیلم بیشتر شبیه فیلم ترسناک بود نه فیلم درداورد

خب نقد اسمش همینه مثلا تو کلاس ما مینشستیم فیلمهای بچه هارو میدیدم بعضی شروع میکردن تمجید

خب درست منم درکل گفتم از کجاها خوشم اومد ولی نقد باید کاری کنه فیلمساز رشد کنه و نقاط ضعفش رو بشناسه

فیلم پر بود از نقطه ضعف ولی خب نقاط مثبت هم داشت ولی بنظر من مطرح کردن نقاط ضعف بیشتر کمک میکنه به فیلمساز

تا ضعف هاش رو بشناسه..

چه جنونی؟ جنون پاشا چرا قبل از این خودشو نشون نداده بود مثلا تو سلولش داشت نشون میداد که پاشا دوشخصیتیه ؟

پس چرا تا قبل از اون صحنه ما رفتار دو شخصیتیه دیگه ای ندیده بودیم !!! همین خنده دارش میکنه

یا مثلا خوردن مشروب برای توجیح اسید پاشی چرا قبلش ندیدیم که پاشا مشروب بخوره؟همچیز یکاره و عجیب بود

کلا فیلم شخصیت پردازی نداشت اصلا اخه بهشون تیپ هم نمیشه گفت میشه گفت کاراکتر نصفه و نیمه

اگر به دید تخصصی نگاه کنی پر از اشکال بود فیلم وای مخصوصا تدوین سرسام اورش..

فیلم فروشنده هم پر از اشکال بود قرار نیست چون یه فیلمی جایزه میگیره بی اشکال باشه مریم جون

اقای فرهادی بنظر من بهترین فیلم سازه ایرانیه ولی خب فروشنده در عین فوق العاده بودن پر از اشکال بود

البته من با تمام اشکالاتش دوسش دارما اما لانتوری اذیت کننده و پرگو بود
    ویرایش توسط سمیراه : 02-08-2017 در ساعت 12:19 PM
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

2. Top | #232

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.58
    تشکـر
    6,630
    تشکر شده 6,809 بار در 2,854 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط سمیراه نمایش پست ها
    قرار بود فیلم درد رو نشون بده درد مریم قرار بود بیننده با مریم حس همدردی کنه

نه با پاشا ، ما صحنه های سادیسمی که اون اقای پزشک (که بازیش افتضاح بود و یخ ) قرار بود اسید بریزه تو چشم پاشارو دیدیم و درد کشیدیم

در واقع همدردی کردیم با پاشا نه مریم! اگر قرار بود دردمون بگیره از حال مریم باید دردمون میگرفت ولی دردو پاشا به ما میداد

فیلم بیشتر شبیه فیلم ترسناک بود نه فیلم درداورد

خب نقد اسمش همینه مثلا تو کلاس ما مینشستیم فیلمهای بچه هارو میدیدم بعضی شروع میکردن تمجید

خب درست منم درکل گفتم از کجاها خوشم اومد ولی نقد باید کاری کنه فیلمساز رشد کنه و نقاط ضعفش رو بشناسه

فیلم پر بود از نقطه ضعف ولی خب نقاط مثبت هم داشت ولی بنظر من مطرح کردن نقاط ضعف بیشتر کمک میکنه به فیلمساز

تا ضعف هاش رو بشناسه..

چه جنونی؟ جنون پاشا چرا قبل از این خودشو نشون نداده بود مثلا تو سلولش داشت نشون میداد که پاشا دوشخصیتیه ؟

پس چرا تا قبل از اون صحنه ما رفتار دو شخصیتیه دیگه ای ندیده بودیم !!! همین خنده دارش میکنه

یا مثلا خوردن مشروب برای توجیح اسید پاشی چرا قبلش ندیدیم که پاشا مشروب بخوره؟همچیز یکاره و عجیب بود

کلا فیلم شخصیت پردازی نداشت اصلا اخه بهشون تیپ هم نمیشه گفت میشه گفت کاراکتر نصفه و نیمه

اگر به دید تخصصی نگاه کنی پر از اشکال بود فیلم وای مخصوصا تدوین سرسام اورش..

فیلم فروشنده هم پر از اشکال بود قرار نیست چون یه فیلمی جایزه میگیره بی اشکال باشه مریم جون

اقای فرهادی بنظر من بهترین فیلم سازه ایرانیه ولی خب فروشنده در عین فوق العاده بودن پر از اشکال بود

البته من با تمام اشکالاتش دوسش دارما اما لانتوری اذیت کننده و پرگو بود
    من به شخصه حس همدردی با پاشا رو نداشتم...و اتفاقا خیلی رفتاراش منزجر کننده بود!

خب پاشا تا قبل اون کار جنون آمیزی انجام نداده بود که بخواد انقدر درگیرش کنه وبهش آسیب بزنه...اگرچه با توجه به خلافهایی که داشت زمینه ی این آسیب پذیری رو داشت

در واقع بعد از اینکه زندگی کسی رو که دوستش داشت خراب کرد درگیر این جنون شد! و طبیعیه بود به نظرم...

در مورد مشروب خوردن هم مسلما کسی که اون همه خلاف داره تو زندگیش مشروب خوردن دیگه سهله براش حتی اگه تا قبل از این دیده نشده باشه و ببینیده عجیب نیست براش اگر همچین شخصیتی مشروب بخوره!

من از لحاظ اجتماعی و دید رئالی که به جامعه داشت میگم و نظری در مورد کار فنیش ندارم

و مخالفم اینم که گفته بشه یه جور مازوخیست و سادیسمی بودن هست

و کار خیلی جدیدی بود که البته جای حرف بسیار داره
    از قول من به باران بی امان بگو:

"دل اگر دل باشد"

آب از آسیاب علاقه اش نمی اُفتد...

3. Top | #233

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    این روزها کسی به خودش زحمت نمی دهد یک نفر را کشف کند! زیبایی هایش را بیرون بکشد ... تلخی هایش را صبر کند آدم های امروز دوستی های کنسروی می خواهند : یک کنسرو که فقط درش را باز کنند بعد یک نفر شیرین و مهربان از تویش بپرد بیرون و هی لبخند بزندو بگویدحق با توست...
    شماره عضويت
    19153
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.59
    تشکـر
    1,597
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    5

من به شخصه حس همدردی با پاشا رو نداشتم...و اتفاقا خیلی رفتاراش منزجر کننده بود!

خب پاشا تا قبل اون کار جنون آمیزی انجام نداده بود که بخواد انقدر درگیرش کنه وبهش آسیب بزنه...اگرچه با توجه به خلافهایی که داشت زمینه ی این آسیب پذیری رو داشت

در واقع بعد از اینکه زندگی کسی رو که دوستش داشت خراب کرد درگیر این جنون شد! و طبیعیه بود به نظرم...

در مورد مشروب خوردن هم مسلما کسی که اون همه خلاف داره تو زندگیش مشروب خوردن دیگه سهله براش حتی اگه تا قبل از این دیده نشده باشه و ببینیده عجیب نیست براش اگر همچین شخصیتی مشروب بخوره!

من از لحاظ اجتماعی و دید رئالی که به جامعه داشت میگم و نظری در مورد کار فنیش ندارم

و مخالفم اینم که گفته بشه یه جور مازوخیست و سادیسمی بودن هست

و کار خیلی جدیدی بود که البته جای حرف بسیار داره
    من دقیقا دارم از لحاظ دید فنی دارم میگم ورگرنه خودمم گفتم که موضوع که : "اسید پاشی" بود جدید بود و جالب

چرا انجام نداده بود پاشا کلا کاراکتر منفی بود خلاف میکرد حتی به یه نفر چاقو زده بود باید توضیح بیشتری

راجبش داده میشد

پس گلم اگر از دید فنی نمیگی چرا صحبتهای منو اشتباه میدونی ؟ من کاملا دارم از دید فنی نظر میدم وگرنه همون اولم

گفتم فیلم عامه پسنده

عام نمیاد به میزانسن به نور پردازی به کاراکتر پردازی به دیالوگ و... دقت کنه عام کل رو میبینه مثل حرفی که تو داری میزنی

نه عزیزم تو شناخت کاراکتر و کاراکتر پردازی تمام خصوصیات کاراکتر باید نشون داده بشه این یه اصله تو کاراکتر پردازی

نمیشه گفت چون یک ادم خلافکاره پس مشروب میخوره رابطه نامشروع داره و....

این میشه تیپ نمیشه کاراکتر!!!

کاراکتر یعنی یه ادم جالب با خصوصیات منحصر بفرد اینی که تو میگی تیپه که تیپ کاره همست

نیازی نیست براش زحمتی هم کشیده بشه اسمش رو بگی همه تصورش میکنن مثل همین تصورات تو درباره " یک ادم خلاف کار "

همینه که میگم و میگن ، کاراکتر پردازی بسیار بسیار بسیار ضعیف بود

تدوین نوع روایت و شخصیت پردازی و صحنه های مشمئز کننده با اون گریم افتضاح سوختگی واقعا بد بود (البته تدوینگر فیلم کاندید جایزه شدا)

ولی طبق اصولی که من از تدوین یاد گرفتم واقعا دیوانه کننده و حوصله سر بر بود

فیلم میتونست فوق العاده بشه اگر این اشکالات رفع میشد
    ویرایش توسط سمیراه : 02-08-2017 در ساعت 03:36 PM
    آیا دوست دارید برای

عشق بورزید

4. Top | #234

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.58
    تشکـر
    6,630
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

من دقیقا دارم از لحاظ دید فنی دارم میگم ورگرنه خودمم گفتم که موضوع که : "اسید پاشی" بود جدید بود و جالب

چرا انجام نداده بود پاشا کلا کاراکتر منفی بود خلاف میکرد حتی به یه نفر چاقو زده بود باید توضیح بیشتری

راجبش داده میشد

پس گلم اگر از دید فنی نمیگی چرا صحبتهای منو اشتباه میدونی ؟ من کاملا دارم از دید فنی نظر میدم وگرنه همون اولم

گفتم فیلم عامه پسنده

عام نمیاد به میزانسن به نور پردازی به کاراکتر پردازی به دیالوگ و... دقت کنه عام کل رو میبینه مثل حرفی که تو داری میزنی

نه عزیزم تو شناخت کاراکتر و کاراکتر پردازی تمام خصوصیات کاراکتر باید نشون داده بشه این یه اصله تو کاراکتر پردازی

نمیشه گفت چون یک ادم خلافکاره پس مشروب میخوره رابطه نامشروع داره و....

این میشه تیپ نمیشه کاراکتر!!!

کاراکتر یعنی یه ادم جالب با خصوصیات منحصر بفرد اینی که تو میگی تیپه که تیپ کاره همست

نیازی نیست براش زحمتی هم کشیده بشه اسمش رو بگی همه تصورش میکنن مثل همین تصورات تو درباره " یک ادم خلاف کار "

همینه که میگم و میگن ، کاراکتر پردازی بسیار بسیار بسیار ضعیف بود

تدوین نوع روایت و شخصیت پردازی و صحنه های مشمئز کننده با اون گریم افتضاح سوختگی واقعا بد بود (البته تدوینگر فیلم کاندید جایزه شدا)

ولی طبق اصولی که من از تدوین یاد گرفتم واقعا دیوانه کننده و حوصله سر بر بود

فیلم میتونست فوق العاده بشه اگر این اشکالات رفع میشد

من اصلا نگفتم صحبت های شما اشتباه هست

فقط در مورد اون جمله ایی که گفتی فراستی گفته نظرمو دادم

و تو حرفامم اشاره ای به بحث فنی نکردم فقط در مورد بحث اجتماعیش گفتم

نمیشه گفت آدم خلاف کار چه روابطی داره...ولی خب ازش هم بعید نیست!!! یعنی خیلی عجیب نیس اگه داشته باشه...

ولی در کل ما مردم عامه به نگاه اجتماعی و مشکلی که مطرح میشه در فیلم بیشتر توجه میکنیم و قرار نیست با این نگاه عامه پسندمون هم به کسی اسکار بدیم...

فقط برامون مهمه که کسی باشه که مشکلات اجتماع رو حتی خیلی کوچیک هم به چالش بکشه و مطرح کنه

ببخشید اگه حرفای عامیانه من مکدرت کرد...منظوری نداشتم

"دل اگر دل باشد"

5. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #235

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    19153
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.59
    تشکـر
    1,597
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    5

من اصلا نگفتم صحبت های شما اشتباه هست

فقط در مورد اون جمله ایی که گفتی فراستی گفته نظرمو دادم

و تو حرفامم اشاره ای به بحث فنی نکردم فقط در مورد بحث اجتماعیش گفتم

نمیشه گفت آدم خلاف کار چه روابطی داره...ولی خب ازش هم بعید نیست!!! یعنی خیلی عجیب نیس اگه داشته باشه...

ولی در کل ما مردم عامه به نگاه اجتماعی و مشکلی که مطرح میشه در فیلم بیشتر توجه میکنیم و قرار نیست با این نگاه عامه پسندمون هم به کسی اسکار بدیم...

فقط برامون مهمه که کسی باشه که مشکلات اجتماع رو حتی خیلی کوچیک هم به چالش بکشه و مطرح کنه

ببخشید اگه حرفای عامیانه من مکدرت کرد...منظوری نداشتم
    اخه در اون موردم گفتم که همدردی با پاشاست نه مریم اونم دید فنی بود فقیلمساز کاری کرد

از صحنه هایی استفاده کرد که دلسوزیش رو گذاشت روی پاشا نه مریم...

به هرحال اینی که میگی تیپه نه کاراکتر،درواقع داری حرف خود منو میزنی میگی خلافکار ازش توقع میشه داشت...یعنی همون تیپ

من نمیگم من متخصص هستما ادعایی هم ندارم ولی خب واقعا تو این موارد ضعیفه

مثل فیلم من سالوادور نیستم که اکثرا عاشقشن و اصلا نمیشه اسمشو گذاشت فیلم،دوست دارم به بقیه بفهمونم

فیلم خوب چیه مریم این حرفای من ناراحتت نکنه ها ببین این یچیز عادیه مثلا منو شوهرم یه فیلم میبینم خب؟

بعد 24 ساعت راجبش بحث میکنیم حتی تو سرو کله همم میزنیم اینو گفتم بدونی من دووووست دارم اینکارو واقعااا

شاید از نظر تو عجیب باشه ولی اینکار بخش مهمی از زندگی ماست

اره خب از اولم گفتم تم داستان ، البته تم داستان دوم قشنگ و نو بود و جسارت فیلمساز قابل ستایشه

دقت کنی حرفامون یکی بوده از اولا

مکدر چیه گلم در واقع اینطوری بودی چرا از حرفای من ایرادی میگیری ناراحتی نبود

اصلا لعنت به این دنیای مجازی پاشو بیا خونمون قشنگ بهت حرفامو بزنم
    آیا دوست دارید برای

عشق بورزید

7. Top | #236

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.58
    تشکـر
    6,630
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

اخه در اون موردم گفتم که همدردی با پاشاست نه مریم اونم دید فنی بود فقیلمساز کاری کرد

از صحنه هایی استفاده کرد که دلسوزیش رو گذاشت روی پاشا نه مریم...

به هرحال اینی که میگی تیپه نه کاراکتر،درواقع داری حرف خود منو میزنی میگی خلافکار ازش توقع میشه داشت...یعنی همون تیپ

من نمیگم من متخصص هستما ادعایی هم ندارم ولی خب واقعا تو این موارد ضعیفه

مثل فیلم من سالوادور نیستم که اکثرا عاشقشن و اصلا نمیشه اسمشو گذاشت فیلم،دوست دارم به بقیه بفهمونم

فیلم خوب چیه مریم این حرفای من ناراحتت نکنه ها ببین این یچیز عادیه مثلا منو شوهرم یه فیلم میبینم خب؟

بعد 24 ساعت راجبش بحث میکنیم حتی تو سرو کله همم میزنیم اینو گفتم بدونی من دووووست دارم اینکارو واقعااا

شاید از نظر تو عجیب باشه ولی اینکار بخش مهمی از زندگی ماست

اره خب از اولم گفتم تم داستان ، البته تم داستان دوم قشنگ و نو بود و جسارت فیلمساز قابل ستایشه

دقت کنی حرفامون یکی بوده از اولا

مکدر چیه گلم در واقع اینطوری بودی چرا از حرفای من ایرادی میگیری ناراحتی نبود

اصلا لعنت به این دنیای مجازی پاشو بیا خونمون قشنگ بهت حرفامو بزنم
    من ایرادی از حرفای تو نگرفتم

فقط نظر شخصیمو گفتم

عجیب نیست برام که اینکارو دوست داشته باشی

ولی خب آدما همیشه نمیتونن باهم موافق باشن

کمااینکه در مورد فیلم من سالوادور نیستم باهات موافقم که اصلا محتوا و مفهومی نداشت خیلی بی مزه بود

ولی اینکه در مورد این فیلم نظر دیگه ای دارم معنیش این نیست که حرفای تو ایراد داره

کلا من نگاه فنی به فیلم ها ندارم چون در تخصصم نیست

از نگاه روانشناسی و تربیتی خودم به فیلم نگاه میکنم که چقدر میتونه یه موضوعی رو بولد کنه و روش مانور بده

خب به نظر من لانتوری خیلی خوب این کارو کرد...

"دل اگر دل باشد"

8. Top | #237

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    انکه میگفت منم بهر تو غمخوارترین..چه دل ازارترین شد چه دل ازارترین
    شماره عضويت
    30434
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.86
    تشکـر
    91
    تشکر شده 205 بار در 107 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    1

بچه ها فیلمای الهام بخش و درام مثل فارست گامپ اگه میشناسین معرفی کنین
    چه ساده قلبمان را دو دستی چسبیده ایم

که مبادا کسی آ ن را بدزدد و عاشقمان کند....

غافل از اینکه برای عاشق کردنمان..عقلمان را میدزدند

و ما می مانیم با قلبی که اندیشیدن بلد نیست"

9. Top | #238

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    آزادی به این معنا نیست که هر کاری که دلت خواست انجام دهی، بلکه بدین معناست که مجبور نباشی آن کاری را انجام دهی که دلت نمی خواهد …!
    شماره عضويت
    27925
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.41
    تشکـر
    1,902
    تشکر شده 1,973 بار در 973 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

من دیروز فیلم الیس در سرزمین عجایب رو دیدم امروز هم الیس در اینه که همون الیس در سرزمین عجایب 2 هست رو دیدم. خیلی قشنگ بود

ویرایش توسط saba95 : 02-10-2017 در ساعت 09:52 PM
    آزادی به این معنا نیست که هر کاری که دلت خواست انجام دهی، بلکه بدین معناست که مجبور نباشی آن کاری را انجام دهی که دلت نمی خواهد …!

10. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #239

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    27925
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.41
    تشکـر
    1,902
    تشکر شده 1,973 بار در 973 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

چند هفته پیش فیلم thor 2011رو دیدم امروزمthor .the dark.word فیلم تخیلی و باحالی بود.
    Thor-2011.jpg
    ویرایش توسط saba95 : 03-04-2017 در ساعت 09:59 PM

12. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #240

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    19153
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.59
    تشکـر
    1,597
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    5

فروشنده اصغر فرهادی رو به دومین اسکارش رسوند
    به قول خانوم معتمد اریا باید صدقه داد برای اقای فرهادی
    چقدر افتخار میکنم ایرانی ام میتونیم با افتخار بیشتری بگیم ایرانی هستیم
    اقای فرهادی تبریک به شما تبریک به تیم حرفه ایتون و تبریک به همه ی مردم ایران

آیا دوست دارید برای

عشق بورزید

14. 2 کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)