مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 29 از 29

موضوع: تصورات ذهن من

1. Top | #21

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    7488
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.37
    تشکـر
    942
    تشکر شده 1,114 بار در 587 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : تصورات ذهن من

درکت میکنم نازنین خانم، با گذشت زمان حالت خوب میشه. الان فقط باید صبر و تحمل داشته باشی تا حالت خوب بشه.
    بهت توصیه میکنم توی این دوران سر خودتو گرم کن تا خیلی اذیت نشی، مثل ورزش کردن، مسافرت، رفتن به کلاس های مختلف مثل کلاس زبان، نقاشی، موسیقی
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از رنگو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #22

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    همیشه با خودمان مهربان باشیم
    شماره عضويت
    31916
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.55
    تشکـر
    273
    تشکر شده 353 بار در 218 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    1

سلام
    همانطور جز قوانین سایت هست که عنوان تایپیک بیشتر از 6 یا 7 کلمه نشود تا بینندگان از خواندن عنوان خسته نشوند بار اول که مدیر محترم سایت سعی در خلاصه کردن عنوان تایپیک کرده و آن را به نام دلنوشته تغییر داد بعد مدیر محترم سایت با مشاهده تایپیکی به همین نام و با محتوای متفاوت برای اینکه باعث سردرگمی کاربران نشود عنوان تایپیک را عوض می کند البته اینجا اشتباه متوجه خود مدیر سایت بوده و حق با شماست
    برای اینکه دیگر دلخور نشوید در انتخاب عنوان تا حد امکان رعایت ایجاز و مختصرنویسی در عنوان بکنید موفق باشید
    امید باعث ایجاد انگیزه و روحیه میشود کسی که انگیزه و روحیه دارد می تواند فعالیت بیشتری کند هر که فعالتر باشد موفقتر می شود همیشه شانس در خدمت ذهن آماده است

4. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #23

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34374
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.12
    تشکـر
    292
    تشکر شده 172 بار در 103 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    همانطور جز قوانین سایت هست که عنوان تایپیک بیشتر از 6 یا 7 کلمه نشود تا بینندگان از خواندن عنوان خسته نشوند بار اول که مدیر محترم سایت سعی در خلاصه کردن عنوان تایپیک کرده و آن را به نام دلنوشته تغییر داد بعد مدیر محترم سایت با مشاهده تایپیکی به همین نام و با محتوای متفاوت برای اینکه باعث سردرگمی کاربران نشود عنوان تایپیک را عوض می کند البته اینجا اشتباه متوجه خود مدیر سایت بوده و حق با شماست
    برای اینکه دیگر دلخور نشوید در انتخاب عنوان تا حد امکان رعایت ایجاز و مختصرنویسی در عنوان بکنید موفق باشید
    مسله ای که اینقد برای من مهمه . اسمشو بزارن تصورات ؟؟؟؟

البته من میزارمش به حساب یه تفکر ضعیف که نتونست شرایط و احساس منو درک کنه !!! و قطعا دلخور نمیشم

لیلی
    کنج محراب
    بال هایش از کتاب رویید
    تا به افلاک رسید .

6. Top | #24

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34374
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.12
    تشکـر
    292
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    1

پاسخ : دلنوشته

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    خوب اگرآن زمان که نازنین خانم از ما مشورت میخواست به جای فراموشی استادش او را تشویق به ارتباط بیشتر و ابراز عشق بیشتر میکردیم با توجه به شیدایی که در نازنین خانم بود اگر جواب رد مشنید و بلاخره با استادش با یک خانم دیگر ازدواج میکرد آن وقت معلوم نبود دست به چه کاری بزند حتی ممکن بود خودکشی کند لابد بعد از خودکشی شما می گفتید دید حق با من بود که عشقش واقعی بود اینجا عالم واقعیات هست شما یک سری به اخبار حوادث بنداز میبینی از این دست اخبار دختری که عاشق فلانی بوده در روز ازدواج عشقش با یک خانم دیگر خودکشی کرد حالا حتی خودکشی هم نمیکرد چنان از نظر روحی ضربه میخورد که معلوم نبود دیگر بتواند سلامت روحیش را به دست بیآورد اتفاقا با این همه تلاشی خود نازنین خانم کرد الحمدلله ضربه سنگینی نخورد منم انتظار همچنین روزی را داشتم برای همین باید ایشون آماده میکردیم تا بتواند مسئله با کمترین خسارت بپذیرد خدا تا حالا به نازنین خانم کمک کرده مطمئنا با اراده ای که در این خانم میبینم می تواند هر چه زودتر به آرامش برسد
    اتفاقا حالا وقت خوبی برای اینکه کاملا وابستگی و یا دلبستگیش به استادش را برای همیشه تمام کند

ممنون از هردو شما

ولی این تصمیم و انتخاب من بود .

من حرف های همه شنیدم و با دلیل و منطق خودم برای زندگیم تصمیم گرفتم

حالمم بد شد . خوب یه شوک بود . شاید یه ناباوری . یا اوت کردن یه بیماری نهان .

ولی الان من خوبه خوبمممم و زندگیم روی رواله

لیلی
    کنج محراب
    بال هایش از کتاب رویید
    تا به افلاک رسید .

7. Top | #25

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34374
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.12
    تشکـر
    292
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط رنگو نمایش پست ها
    درکت میکنم نازنین خانم، با گذشت زمان حالت خوب میشه. الان فقط باید صبر و تحمل داشته باشی تا حالت خوب بشه.
    بهت توصیه میکنم توی این دوران سر خودتو گرم کن تا خیلی اذیت نشی، مثل ورزش کردن، مسافرت، رفتن به کلاس های مختلف مثل کلاس زبان، نقاشی، موسیقی

صبح برای صمیمی ترین دوستم قسم خاک بابا خوردم که خوبم و من واقعا خوبم ...

لیلی
    کنج محراب
    بال هایش از کتاب رویید
    تا به افلاک رسید .

8. Top | #26

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34471
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.53
    تشکـر
    94
    تشکر شده 30 بار در 19 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

سلام

نوشته‌های شما برای من مسائلی رو تداعی می‌کنه که برام پیش اومده. توی فامیل دختری بود که من خیلی علاقه داشتم ولی روم نمیشد ابراز کنم. همیشه دوست داشتم ببینمش و باهاش حرف بزنم، اما حجب و حیا و شاید هم خجالت خیلی بهم اجازه نمی‌داد. مطمئنا همدیگه رو خوب می‌شناختیم. پدر و مادرش و خودش همیشه منو خیلی خوب تخویل می‌گرفتن. از اوایل جوونیم دوستش داشتم ولی شرایط ازدواجم مهیا نبود. بالاخره یه روز حرف دلم رو به پدرم زدم. پدرم خوشحال شد. رفت و با پدر و مادرش صحبت کرد. گفتن ببینیم دخترمون چی میگه، بعد از سه روز پدرم تماس گرفت، گفتن جوابش منفی هست. حتی نشد یک جلسه هم صحبت کنیم. اونقدر این قضیه برام تلخ بود که تا چند ماه درگیر بودم. دختری رو که چند سال به عنوان همسرم در نظر داشتم، دیگه باید فراموش می‌کردم. فکر می‌کردم اگه ازدواج کنه آتیش می‌گیرم. اما دعاش کردم که خوشبخت بشه. حدود یک سال بعد نامزد کرد. نامزدش وضع مالی خوبی داشت. البته اول کمی ناراحت شدم، اما زود فراموش کردم. عید که اومدن خونمون، از آیفون دیدم دامادشون هم هست. خودش و نامزدش رو خیلی خوب تحویل گرفتم. چون خواهرم خونه نبود من ازشون پذیرایی کردم. الان زندگی برام عادیه. سعی کردم خلاصه بنویسم وگرنه شرح این قضایا خیلی طولانی میشد.

کُتِبَ عَلَیْکُمُ الْقِتالُ وَ هُوَ کُرْهٌ لَکُمْ وَ عَسى أَنْ تَکْرَهُوا شَیْئاً وَ هُوَ خَیْرٌ لَکُمْ وَ عَسى أَنْ تُحِبُّوا شَیْئاً وَ هُوَ شَرٌّ لَکُمْ وَ اللّهُ یَعْلَمُ وَ أَنْتُمْ لاتَعْلَمُونَ
    216 بقره

هیچ چیزی به اندازه خدا نمی‌ارزه که آدم عاشقش بشه. خدا چقدر انتظارمون رو بکشه.

لو علم المدبرون عنی کیف انتظاری لهم و شوقی الی توبتهم لماتوا شوقاً الی و لتفرقت اوصالهم
    اگر بندگان من ، که به من پشت کرده اند ، می دانستند که چقدر انتظار آنها را می کشم و مشتاق بازگشت آنان هستم از شوق می مُردند و بند بند بدن آنها از هم جدا می شود .

9. 4 کاربران زیر از askquest120 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #27

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34374
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.12
    تشکـر
    292
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط askquest120 نمایش پست ها
    سلام

نوشته‌های شما برای من مسائلی رو تداعی می‌کنه که برام پیش اومده. توی فامیل دختری بود که من خیلی علاقه داشتم ولی روم نمیشد ابراز کنم. همیشه دوست داشتم ببینمش و باهاش حرف بزنم، اما حجب و حیا و شاید هم خجالت خیلی بهم اجازه نمی‌داد. مطمئنا همدیگه رو خوب می‌شناختیم. پدر و مادرش و خودش همیشه منو خیلی خوب تخویل می‌گرفتن. از اوایل جوونیم دوستش داشتم ولی شرایط ازدواجم مهیا نبود. بالاخره یه روز حرف دلم رو به پدرم زدم. پدرم خوشحال شد. رفت و با پدر و مادرش صحبت کرد. گفتن ببینیم دخترمون چی میگه، بعد از سه روز پدرم تماس گرفت، گفتن جوابش منفی هست. حتی نشد یک جلسه هم صحبت کنیم. اونقدر این قضیه برام تلخ بود که تا چند ماه درگیر بودم. دختری رو که چند سال به عنوان همسرم در نظر داشتم، دیگه باید فراموش می‌کردم. فکر می‌کردم اگه ازدواج کنه آتیش می‌گیرم. اما دعاش کردم که خوشبخت بشه. حدود یک سال بعد نامزد کرد. نامزدش وضع مالی خوبی داشت. البته اول کمی ناراحت شدم، اما زود فراموش کردم. عید که اومدن خونمون، از آیفون دیدم دامادشون هم هست. خودش و نامزدش رو خیلی خوب تحویل گرفتم. چون خواهرم خونه نبود من ازشون پذیرایی کردم. الان زندگی برام عادیه. سعی کردم خلاصه بنویسم وگرنه شرح این قضایا خیلی طولانی میشد.

کُتِبَ عَلَیْکُمُ الْقِتالُ وَ هُوَ کُرْهٌ لَکُمْ وَ عَسى أَنْ تَکْرَهُوا شَیْئاً وَ هُوَ خَیْرٌ لَکُمْ وَ عَسى أَنْ تُحِبُّوا شَیْئاً وَ هُوَ شَرٌّ لَکُمْ وَ اللّهُ یَعْلَمُ وَ أَنْتُمْ لاتَعْلَمُونَ
    216 بقره

لو علم المدبرون عنی کیف انتظاری لهم و شوقی الی توبتهم لماتوا شوقاً الی و لتفرقت اوصالهم
    اگر بندگان من ، که به من پشت کرده اند ، می دانستند که چقدر انتظار آنها را می کشم و مشتاق بازگشت آنان هستم از شوق می مُردند و بند بند بدن آنها از هم جدا می شود .

سلام . چقد قشنگ نوشتین

و چه حس عارفانه زیبایی لا به لای نوشته هاتون بود

اون دختر چقدر اشتباه کرد . مردی با این روحیه قدرتمند مثل شمارو از دست داد

ولی شما برنده شدین . چه عشق قشنگی پیدا کردین

من و شما دوباره میتونیم عاشق بشیم خوشبخت و شاد زندگی کنیم

لیلی
    کنج محراب
    بال هایش از کتاب رویید
    تا به افلاک رسید .

11. 3 کاربران زیر از nazanin1371 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. Top | #28

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.80
    تشکـر
    7,257
    تشکر شده 7,270 بار در 3,155 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

سلام

216 بقره

سلام

این قسمت متتون اشکمو درآورد

عشق آدم باید خیلی پاک باشه که بعدش آدمو به خدا متصل کنه

مبارکتون باشه این حس خوب و قشنگ
    إِذْ يَقُولُ الْمُنافِقُونَ وَ الَّذينَ في‏ قُلُوبِهِمْ مَرَضٌ غَرَّ هؤُلاءِ دينُهُمْ وَ مَنْ يَتَوَکَّلْ عَلَي اللَّهِ فَإِنَّ اللَّهَ عَزيزٌ حَکيمٌ

(به یادآور) زمانى که منافقان و بیماردلان مى‏گفتند: آنان (مسلمانان را) دینشان مغرورشان کرده است، (که بیترس حمله مى‏کنند. غافل از آنکه مسلمین بر خدا توکّل نموده ‏اند.) وکسى که بر خدا توکّل کند، پس (بداند) قطعاً خداوند شکست‏ ناپذیر حکیم است. انفال49

13. 3 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. Top | #29

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    خدای من... این روزها بیشتر حواست به من باشد...میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم... من هنوز هم تورا به نام قاضی الحاجات میخوانم... خدای خوب من...! برای دلم امن یجیب بخوان...!
    شماره عضويت
    31215
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.16
    تشکـر
    833
    تشکر شده 763 بار در 399 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

216 بقره

عالی بود.
    واقعا هیچی به اندازه خدا نمی ارزه آدم عاشقش بشه.

15. 2 کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

تصورات,  تصوراتك التربوية عن الطالب,  تصورات يوم القيامه,  تصورات نهاية العالم,  تصورات التلاميذ,  تصورات الفلاسفة,  تصورات المشركين في معبوداتهم,  تصورات ذهنية,  تصورات المنهاج,  تصورات عن الجنه,  تصورات ذهنی,  تصورات ذهنية,  تصورات ذهن,  قدرت تصورات ذهنی,  من سكت سلم,  من و تو,  من ما كنتي تكوني,  منتدى فتكات,  منال العالم,  منتدى الهلال,  من النظرة الثانية,  منة شلبي,  منتدى النصر,  منتدى الاتحاد,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)