مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 37 از 37

موضوع: جلب محبوبیت برای ازدواج

1. Top | #21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.92
    تشکـر
    2,293
    تشکر شده 1,707 بار در 1,087 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : جلب محبوبیت برای ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط defeated نمایش پست ها
    خوب معلومه دیگه بعد یه مدت آشنایی میبینن برا هم ساخته نشدن.
    اشنایی با عشق و حال و دوستی فرق داره

اینا اول عشق و حال می کنند بعد می ببینند برای هم ساخته نشدن.

خب سنتی هم اشنا بشند بعد ازدواج کنند.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.92
    تشکـر
    2,293
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط delaram1 نمایش پست ها
    از همون روز اول که عشق و علاقه پیدا نمیشه.....وقتی یکی یه نفر رو به من معرفی میکنه من که ار همون اول کشته مرده اون نیستم.....اون واسطه یه شرایطی از طرف مقابل رو به من میگه که من بر اساس اون تصمیمی میگیرم ببینمش یا نه.....بعدشم بالاخره تا حدی پیدا میشه ولی واسه همه یکسان نیست......اصلا من میگم عشق آتشین بینشون شکل بگیره....استارت و شروعش با سنجیدن شرایط بوده
    اصول اش هم اینه، اول می بینند باهم می تونند زندگی کنند و از اخلاق و فرهنگ و... به هم می خورند و بعد ازدواج و عشق بازی و غیره...

ولی دوستی دختر پسر برعکس امروز دوست میشن ، از فردا عشق شیرین فرهاد بازی در میارن و عشق حال و ببعد یک مدت که گذشت تازه عیب های هم می بینند و....

در ثانی چه سنتی و چه مدرن اول باید اشنایی باشه بعد بقیه کار ، اونم اولش ظاهر طرفت باید به دلش بشینه ....

خب به دلش نمیشینه چرا قبول می کنه ....

3. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.51
    تشکـر
    132
    تشکر شده 251 بار در 163 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    اصول اش هم اینه، اول می بینند باهم می تونند زندگی کنند و از اخلاق و فرهنگ و... به هم می خورند و بعد ازدواج و عشق بازی و غیره...

ولی دوستی دختر پسر برعکس امروز دوست میشن ، از فردا عشق شیرین فرهاد بازی در میارن و عشق حال و ببعد یک مدت که گذشت تازه عیب های هم می بینند و....
    در هرصورت اونموقع گفتی در حق پسرا ظلم میکنن گفتم اینطوریام نیست.....شرایط زندگی که واسه همه یکسان نیست.......همه که عشق فلان و اآشین رو که تجربه نمیکنن.......والا...این وسط دخترا قبول نکنن میگن دختره خودشو میگیره.....سختگیری میکنه......این روزا هم که واسه همه نسخه ازدواج پیچیده میشه......ازونطرفم توقع دارم دختره از هر لحاظ عاشق پسره شه......قررررروقاطیییییی اصلا!!!

5. Top | #24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.92
    تشکـر
    2,293
    سیستم عامل و مرورگر

در هرصورت اونموقع گفتی در حق پسرا ظلم میکنن گفتم اینطوریام نیست.....شرایط زندگی که واسه همه یکسان نیست.......همه که عشق فلان و اآشین رو که تجربه نمیکنن.......والا...این وسط دخترا قبول نکنن میگن دختره خودشو میگیره.....سختگیری میکنه......این روزا هم که واسه همه نسخه ازدواج پیچیده میشه......ازونطرفم توقع دارم دختره از هر لحاظ عاشق پسره شه......قررررروقاطیییییی اصلا!!!
    خب کلا فیلم بازی کردن قشنگ نیست ولی دخترا گاها بازی می کنند برای اینکه ازدواج کنند حالا چه مدرن باشه چه سنتی ....

اینجا چند نفر اومده بودن دختر که می گفت خواستگارم موقعیت و شرایط اش خوبه ولی با یکی دوست هستم و اون شرایط نداره کدوم انتخاب کنم.

6. Top | #25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.51
    تشکـر
    132
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon

خب کلا فیلم بازی کردن قشنگ نیست ولی دخترا گاها بازی می کنند برای اینکه ازدواج کنند حالا چه مدرن باشه چه سنتی ....

اینجا چند نفر اومده بودن دختر که می گفت خواستگارم موقعیت و شرایط اش خوبه ولی با یکی دوست هستم و اون شرایط نداره کدوم انتخاب کنم.
    اخیییی.....پسرا هم که بنده خداها اصصصصصلا ازین کارا بلد نیستن.....کلا فیلم بازی و بازیگری شد واسه دخترا!!!!!.....واقعا که....ببخشیدا ولی واقعا من نمیدونم شما پسرا حاضر نیستین یه ذره از موضع خودتون کوتاه بیاین.....هر چی گفته بشه یه چیری در جهت مخالفش جواب دارن......اصلا باشه پسرا گل و گلاب.....دخترا بازیگر اونم از نوع نقش منفیش!!!

7. Top | #26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.92
    تشکـر
    2,293
    سیستم عامل و مرورگر

اخیییی.....پسرا هم که بنده خداها اصصصصصلا ازین کارا بلد نیستن.....کلا فیلم بازی و بازیگری شد واسه دخترا!!!!!.....واقعا که....ببخشیدا ولی واقعا من نمیدونم شما پسرا حاضر نیستین یه ذره از موضع خودتون کوتاه بیاین.....هر چی گفته بشه یه چیری در جهت مخالفش جواب دارن......اصلا باشه پسرا گل و گلاب.....دخترا بازیگر اونم از نوع نقش منفیش!!!
    خب پسر خواستگاری دختری میره که به دلش نشسته!! حالا استسنا هم وجود داره ، ممکنه به خاطر پول بابای دختره و اجبار هم باشه ولی اکثرا دختری دوست نباشند خواستگاریش نمی کنند!!

خواستگاری وازدواج با دوستی هم فرق داره اره خب پسرای هستند برای اینکه با دختری دوست بشند حالا یک مدت باهاش باشند ،فیلم بازی می کنند منکرش نیستم که

8. Top | #27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.51
    تشکـر
    132
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon

خب پسر خواستگاری دختری میره که به دلش نشسته!! حالا استسنا هم وجود داره ، ممکنه به خاطر پول بابای دختره و اجبار هم باشه ولی اکثرا دختری دوست نباشند خواستگاریش نمی کنند!!

خواستگاری وازدواج با دوستی هم فرق داره اره خب پسرای هستند برای اینکه با دختری دوست بشند حالا یک مدت باهاش باشند ،فیلم بازی می کنند منکرش نیستم که
    من خودم فرق بین دوستی و ازدواجو میدونم....الان بحث فرق این دوتا نیست......والا ما دیدیم خیلییییییم دیدیم....من نمیدونم بعضیا یه حرفایی میزنن ادم فکر میکنه اونا تو بهشت زندگی میکنن....خداروشکر.....دنیای واقعی با این فانتزیای ما 180 درجه فرق داره....شایدم دنیای دوروبره من اینجوریه...ار همه خوب باشه....پس خداروشکر همه زندگیاشون فانتزیه!!پسری که با ازدواج سنتی داره میره خاستگاری دختره رو تا حالا ندیده که بخواد به دلش بشینه!!!!!

9. Top | #28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.92
    تشکـر
    2,293
    سیستم عامل و مرورگر

من خودم فرق بین دوستی و ازدواجو میدونم....الان بحث فرق این دوتا نیست......والا ما دیدیم خیلییییییم دیدیم....من نمیدونم بعضیا یه حرفایی میزنن ادم فکر میکنه اونا تو بهشت زندگی میکنن....خداروشکر.....دنیای واقعی با این فانتزیای ما 180 درجه فرق داره....شایدم دنیای دوروبره من اینجوریه...ار همه خوب باشه....پس خداروشکر همه زندگیاشون فانتزیه!!پسری که با ازدواج سنتی داره میره خاستگاری دختره رو تا حالا ندیده که بخواد به دلش بشینه!!!!!
    خخخخخخخخخخخ خب گفتی یعنی پسرا دروغ بلد نیستن من گفتم اکثرا برا ازدواج صادق هستند ولی اره برای دوستی ممکنه فیلم بازی کنند!!

خب سنتی هم بره دختر به دلش نشینه پا پس میکشه دیگه میگن بریم یک دور بزنیم میام !! خانواده دختر هم میفهمند پسر دختر نپسندید!!!

10. Top | #29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.92
    تشکـر
    2,293
    سیستم عامل و مرورگر

دوربر شما مگه چطور بوده !! پسر رفته خواستگاری دختری که دوسش نداره!!! مگه میشه!! گفتم استسنا داره حالا به خاطر پول و اجبار خانواده اش و... باشه اونم کم اتفاق می افتده!!

11. Top | #30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.51
    تشکـر
    132
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon

خخخخخخخخخخخ خب گفتی یعنی پسرا دروغ بلد نیستن من گفتم اکثرا برا ازدواج صادق هستند ولی اره برای دوستی ممکنه فیلم بازی کنند!!

خب سنتی هم بره دختر به دلش نشینه پا پس میکشه دیگه میگن بریم یک دور بزنیم میام !! خانواده دختر هم میفهمند پسر دختر نپسندید!!!
    باشه ما دروغگو شما راستگو!!!!.......خوب شد؟؟؟؟.....نخیر قبول ندارم......هرچیم بگم باز حرف خودتو میرنی......اصلا ولششش....من اعتقادم اینه پسرا دروغشون بیشتر نباشه کمترم نیست......انگار همه چیز به همین سادگیه......نمیشه یه قانون واسه همه گذاشت که........

12. Top | #31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.51
    تشکـر
    132
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon

دوربر شما مگه چطور بوده !! پسر رفته خواستگاری دختری که دوسش نداره!!! مگه میشه!! گفتم استسنا داره حالا به خاطر پول و اجبار خانواده اش و... باشه اونم کم اتفاق می افتده!!
    پس میشه دیگه هیچوقت واسه کسی نسخه ازدواج نپیچین!!!!......بخصوص دخترا تا میان یه حرفی میرنن...سریع بهش میگن ازدواج کن....تنهایی.....فلان.....الانم که شدن دروغگو!!

13. Top | #32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.92
    تشکـر
    2,293
    سیستم عامل و مرورگر

باشه ما دروغگو شما راستگو!!!!.......خوب شد؟؟؟؟.....نخیر قبول ندارم......هرچیم بگم باز حرف خودتو میرنی......اصلا ولششش....من اعتقادم اینه پسرا دروغشون بیشتر نباشه کمترم نیست......انگار همه چیز به همین سادگیه......نمیشه یه قانون واسه همه گذاشت که........
    خوب عصبانی میشی ااا!!خخخخخخخخخخخخخخخخ

خب نسخه برا همه نپچیدیم که!! ولی با توجه به روحیات پسرا و اینکه دست شون باز هست برا انتخاب بعید می دونم بدون دلیل بخواهد با کسی که از نظر ظاهر دوسش نداره ازدواج کنه باهاش!!

نه دختر گل وخوب و نجیب خیلی زیاده حالا شاید یک عده از روی شرایط مجبور شدن....

14. Top | #33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.92
    تشکـر
    2,293
    سیستم عامل و مرورگر

پس میشه دیگه هیچوقت واسه کسی نسخه ازدواج نپیچین!!!!......بخصوص دخترا تا میان یه حرفی میرنن...سریع بهش میگن ازدواج کن....تنهایی.....فلان.....الانم که شدن دروغگو!!
    ازدواج برای هر انسانی لازم هستش !! ولی نه با هر کس!!

خب بعضی دخترا دروغ میگن به خاطر ازدواج و گاها فیلم و کلک میزنند دیگه این که نمیشه کتمان کرد و شاید پسرا هم بزنند ....

15. Top | #34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.51
    تشکـر
    132
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon

خوب عصبانی میشی ااا!!خخخخخخخخخخخخخخخخ

خب نسخه برا همه نپچیدیم که!! ولی با توجه به روحیات پسرا و اینکه دست شون باز هست برا انتخاب بعید می دونم بدون دلیل بخواهد با کسی که از نظر ظاهر دوسش نداره ازدواج کنه باهاش!!

نه دختر گل وخوب و نجیب خیلی زیاده حالا شاید یک عده از روی شرایط مجبور شدن....
    خخخخخخخ......عصبانیتای من یجوریه که دیگه تا 20 کیلومتریم کسی سالم نمیمونه......خوبه خودت میگی 100 تا کیس دارن.....منه دختر برم دوست شم میگن بی حیاست.....میگین بشین تو خونه تا یکی بیاد.....بعدم بهم میگن بازیگری.....دروغم میگی....توقع هم دارن عصبانی نشی!!!!عجب دوره و زمونه ای شده امید خان مگه نه؟!!!!!

16. Top | #35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.92
    تشکـر
    2,293
    سیستم عامل و مرورگر

خخخخخخخ......عصبانیتای من یجوریه که دیگه تا 20 کیلومتریم کسی سالم نمیمونه......خوبه خودت میگی 100 تا کیس دارن.....منه دختر برم دوست شم میگن بی حیاست.....میگین بشین تو خونه تا یکی بیاد.....بعدم بهم میگن بازیگری.....دروغم میگی....توقع هم دارن عصبانی نشی!!!!عجب دوره و زمونه ای شده امید خان مگه نه؟!!!!!
    خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ برم کنار که ترکشش بهم نخوره!!

کلی داریم بحث می کنیم دیگه خو منظورم تو نیستی که....

این شرایط هم خود دخترا مقصر هستند !! چرا تن به دوستی که تهعد نداره میدن !! خب دوست شدن عواقب اش هم باید قبول کنند....

اگر پسری که بهش پیشنهاد میده بگه اهل دوستی نیستم بیا برا ازدواج اشنا بشیم اونم با اطلاع خانواده اگه واقعا نیت ازدواج باشه میاد و اگر نه دم اش میزاره کول اش میره...

اره دختری دوست و عشق بازی کنه بعد بخواهد خودش قالب کنه دختر خوبی نیست!!برای ازدواج صادق باشه بزاره طرف انتخاب کنه ....

17. Top | #36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.51
    تشکـر
    132
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ برم کنار که ترکشش بهم نخوره!!

کلی داریم بحث می کنیم دیگه خو منظورم تو نیستی که....

این شرایط هم خود دخترا مقصر هستند !! چرا تن به دوستی که تهعد نداره میدن !! خب دوست شدن عواقب اش هم باید قبول کنند....

اگر پسری که بهش پیشنهاد میده بگه اهل دوستی نیستم بیا برا ازدواج اشنا بشیم اونم با اطلاع خانواده اگه واقعا نیت ازدواج باشه میاد و اگر نه دم اش میزاره کول اش میره...

اره دختری دوست و عشق بازی کنه بعد بخواهد خودش قالب کنه دختر خوبی نیست!!برای ازدواج صادق باشه بزاره طرف انتخاب کنه ....
    اره یعنی مواظب خودت باش شدییییییییییدا!!!!!!خخخخ....... ن احساس میکنم در هر صورت داری پسرا رو مظلوم نشون میدی......در صورتیکه اصلا اینطور نیست....کلا خاصیت اقایونه......همیشه حرف خودشون رو میزنن....خانما هم باید گوش بدن....گوش ندن میشن گستاخ که حقشونو زندگیشون بهم بریزه.....عجب دنیای نامردیه

18. Top | #37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.92
    تشکـر
    2,293
    سیستم عامل و مرورگر

اره یعنی مواظب خودت باش شدییییییییییدا!!!!!!خخخخ....... ن احساس میکنم در هر صورت داری پسرا رو مظلوم نشون میدی......در صورتیکه اصلا اینطور نیست....کلا خاصیت اقایونه......همیشه حرف خودشون رو میزنن....خانما هم باید گوش بدن....گوش ندن میشن گستاخ که حقشونو زندگیشون بهم بریزه.....عجب دنیای نامردیه
    خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خدا شکر پس نزدیک نیستم و گرنه ....

بیخیال!!چند روز زندگی هست اینم میگذره ببینم تا بعد چی میشه....

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)