مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 51

موضوع: حجاب یعنی جامعه بدون بزهکاری؟؟؟!!!

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26207
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.31
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 662 بار در 414 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

پاسخ : حجاب یعنی جامعه بدون بزهکاری؟؟؟!!!

من همه مطبلهای دوستان رو نخوندم ، اما به نظر من مساله حجاب و مسائلی که مطرح کردید خیلی پیچیده است و باید حتما محقق باشید تا بتونید تجزیه و تحلیلش کنید.
    اما در بحث آزادی حجاب من موافق این هستم که در جامعه آزادی حجاب باشه . ممکنه که تا یه چند سال خیلی اوضاع جامعه بد باشه اما بعدش درست می شه. اگر هر کسی بتونه اونجوری که بخواد بگرده شاید خیلی ها دوباره به سادگی برگردند که تو ذات آدم هستش .
    در ضمن به نظر من بهتره که عوض اینکه انقدر همه بگن حجاب و از این حرفها روی فرهنگ آدمها کار بشه .توی اروپا و آمریکا می بینی که اصلا حجاب رو رعایت نمی کنن و اصلا به هیچ چی اعتقاد ندارن اما اگه یه دوست دختر دارن با همون می مونن بعد اگه نخوان خب با اون بهم می زنن و می رن با یکی دیگه . مگه کسانی که از نظر جنسی مشکل دارن که خب اونا تکلیفشون مشخصه و تو همه جای جهان هستن.
    اما تو اینجا چی طرف یه زن دائمی داره یه سه چهار تا صیغه ای داره یه چند تا هم دوست دختر داره ، یه دو سه تا هم دوست اجتماعی به قول خودشون. بعد میاد میگه من مومنم !!!!
    یادم میاد که خیلی سال پیش یه دوربین مخفی دیدم که توی اون یه زن میومد و با لباس زیر وسط یکی از بلوارهای آمریکا می خوابید تمام خانمها و آقایونی که تو خانه های اطراف بودن اومدن به خانمه تذکر دادن که بلندشه بره تا بچه هاشون و همسرانشون اونو نبینن و وقتی که اون خانم نرفت زنگ زدن پلیس که پلیس که اومد فهمیدن دوربین مخفیه . ببینین حتی اونا هم به این مساله حساسن .
    به نظر من اگه بگید که خانمهای ایرانی بیشتر حجاب دارن یا خارجیها من می گم خانمهای ایرانی اما اگه بگید که مردهای ایرانی حجاب چشمهاشون رو رعایت می کنن یا خارجیها من می گم خارجیها.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. 2 کاربران زیر از merina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    <<< الهم عجل لولیک الفرج >>>
    شماره عضويت
    6691
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    4.04
    تشکـر
    18,357
    تشکر شده 9,676 بار در 3,331 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط آخیش نمایش پست ها
    من صرفا از روی فیلمها نگفتم همه ی عموهای من نیوورک زندگی میکنند من خیلی رفت و امو داشتم و دارم
    درسته خیلی هاشون بد و زشت میبینن درسته اما خانواده های با اصل و نصبشون خانواده های اصیل وقتی جوونهاشون سن 21 رو رد میکنن مستقل زندگی میکنن و هرکاری دلشون بخواد انجام میدن
    و بله عشق و حالشون تماما برای وقت جوونیشونه وقتی همه نوع زن و مرد رو تست کردن تازه سراغ ازدواج میرن و خیلی هاشون رو دیدم که موفق هستن نمیدونم خیلی عجیبه از یه طرف با حرفاتو موافقم نمونه بارزش پدر من از یه طرف باز فکر میکنم جوونهای ما خیلی بسته هستند اینجا جوونها یا مکانش رو دارند و کشیده شدن به خانه های فساد یا مکانش رو ندارن و به خودارضایی یا سرکوب نیازهاشون مشغولن.
    و خیلی ها هم هستن که شاد هستند ا چیزی که دارن چون به قول شما دیگه بجز محارمشون چیزی ندیدن و نشنیدن !!
    مغزم پره از تناقص از سوال
    دوست دارم از ایران برم اینجا خیلی زشتیها دیدم و با خودم میگم اونور این زشتیها که من میبینم عادیه!!پس چرا برم ؟
    خوشحالم برای شما که انقدر ایمانت قویه که حاضری براش بجنگی من فعلا معلوم نیست با خودم چند چندم خیلی سوال دارم خیلی ذهنم شلوغه
    خواهش میکنم

ببینید ، این که اونجا بعضی زشتی های اینجا اونجا زشت نیست ، به خاطر باور های اونجاست

ما اگه اینجا چیزی رو زشت میدونیم به خاطر اینه که خدا این عمل رو زشت میدونه ، مثلاً همین بکارت ، خدا پرده بکارت داده به زن تا حیایی بیشتری نسبت به زن کنه ( به خاطر تفاوت های جنسیتی زن و مرد ) ، و اگر زنی در راه ناپسند بکارتش را از دست داده باشه مسلمانی که خدا را قبول داشته باشه اینو زشت میدونه ، ربطی به فرهنگ هم نداره و در هر جای دنیا همینطوره .

یا اگه رابطه با محرام ناپسند و زشته ، به خاطر اینه که خدا این رو حرام کرده و ...

اگر بخوایم قوانین خدا را نادیده بگیریم و بهش اعتقاد نداشته باشیم مطمعنن زشتی هاش هم به همون اندازه برامون کمرنگ و کمرنگ تر میشن .

منم شخصاً نرفتم اونطرف که دروغ بگم بله با چشم دیدم ، اما مطمعن باشین در جامعه ای که همه بو میدن و لباس کثیف پوشیدن ، کسی کثیفی و بد بو بودن را زشت نمیدونه .

یا وقتی که شخصی در یک محیط بد باشه دیگه بعد یک مدت براش طبیعی میشه .

درمانش هم تقوا است .

و اینم اضافه کنم که در جامعه ما بد حجابی زیاده که این از بی حجابی تحریک آمیزتره ، مثل اینه که نصف ماشین روکش داشته باشه آدم میخواد بقیش را ببینه یا در ذهن ترسیم میکنه ...

برای شخصی که بخواد اسلامی زندگی کنه به نظر من ایران بهترین کشور در حال حاضره ...

شما هم روی دینتون تحقیق کنید به جواب تمام سوال های ذهنتون میرسید پشیمون هم نخواهید شد ، چون دنبال حقیقت هستین .

4. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    6691
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    4.04
    تشکـر
    18,357
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط merina نمایش پست ها
    من همه مطبلهای دوستان رو نخوندم ، اما به نظر من مساله حجاب و مسائلی که مطرح کردید خیلی پیچیده است و باید حتما محقق باشید تا بتونید تجزیه و تحلیلش کنید.
    اما در بحث آزادی حجاب من موافق این هستم که در جامعه آزادی حجاب باشه . ممکنه که تا یه چند سال خیلی اوضاع جامعه بد باشه اما بعدش درست می شه. اگر هر کسی بتونه اونجوری که بخواد بگرده شاید خیلی ها دوباره به سادگی برگردند که تو ذات آدم هستش .
    در ضمن به نظر من بهتره که عوض اینکه انقدر همه بگن حجاب و از این حرفها روی فرهنگ آدمها کار بشه .توی اروپا و آمریکا می بینی که اصلا حجاب رو رعایت نمی کنن و اصلا به هیچ چی اعتقاد ندارن اما اگه یه دوست دختر دارن با همون می مونن بعد اگه نخوان خب با اون بهم می زنن و می رن با یکی دیگه . مگه کسانی که از نظر جنسی مشکل دارن که خب اونا تکلیفشون مشخصه و تو همه جای جهان هستن.
    اما تو اینجا چی طرف یه زن دائمی داره یه سه چهار تا صیغه ای داره یه چند تا هم دوست دختر داره ، یه دو سه تا هم دوست اجتماعی به قول خودشون. بعد میاد میگه من مومنم !!!!
    یادم میاد که خیلی سال پیش یه دوربین مخفی دیدم که توی اون یه زن میومد و با لباس زیر وسط یکی از بلوارهای آمریکا می خوابید تمام خانمها و آقایونی که تو خانه های اطراف بودن اومدن به خانمه تذکر دادن که بلندشه بره تا بچه هاشون و همسرانشون اونو نبینن و وقتی که اون خانم نرفت زنگ زدن پلیس که پلیس که اومد فهمیدن دوربین مخفیه . ببینین حتی اونا هم به این مساله حساسن .
    به نظر من اگه بگید که خانمهای ایرانی بیشتر حجاب دارن یا خارجیها من می گم خانمهای ایرانی اما اگه بگید که مردهای ایرانی حجاب چشمهاشون رو رعایت می کنن یا خارجیها من می گم خارجیها.
    بحث نیست
    صحبت دوستانه ای بود با دوستان .

شما هم اگر وقت کردین متن پست را مطالعه کنید در مورد نوشته هاتون هم هست .

6. Top | #14

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26168
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.55
    تشکـر
    274
    تشکر شده 145 بار در 105 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط آخیش نمایش پست ها
    من صرفا از روی فیلمها نگفتم همه ی عموهای من نیوورک زندگی میکنند من خیلی رفت و امو داشتم و دارم
    درسته خیلی هاشون بد و زشت میبینن درسته اما خانواده های با اصل و نصبشون خانواده های اصیل وقتی جوونهاشون سن 21 رو رد میکنن مستقل زندگی میکنن و هرکاری دلشون بخواد انجام میدن
    و بله عشق و حالشون تماما برای وقت جوونیشونه وقتی همه نوع زن و مرد رو تست کردن تازه سراغ ازدواج میرن و خیلی هاشون رو دیدم که موفق هستن نمیدونم خیلی عجیبه از یه طرف با حرفاتو موافقم نمونه بارزش پدر من از یه طرف باز فکر میکنم جوونهای ما خیلی بسته هستند اینجا جوونها یا مکانش رو دارند و کشیده شدن به خانه های فساد یا مکانش رو ندارن و به خودارضایی یا سرکوب نیازهاشون مشغولن.
    و خیلی ها هم هستن که شاد هستند ا چیزی که دارن چون به قول شما دیگه بجز محارمشون چیزی ندیدن و نشنیدن !!
    مغزم پره از تناقص از سوال
    دوست دارم از ایران برم اینجا خیلی زشتیها دیدم و با خودم میگم اونور این زشتیها که من میبینم عادیه!!پس چرا برم ؟
    خوشحالم برای شما که انقدر ایمانت قویه که حاضری براش بجنگی من فعلا معلوم نیست با خودم چند چندم خیلی سوال دارم خیلی ذهنم شلوغه
    ما هم ماهواره نداریم!بچه بودم خیلی دوس داشتم که داشته باشیم ولی الان میگم همون بهتر که نداریم!زندگیمون خیلی از اونایی که دارن بهتره!
    منم نظرم اینه که ایرانیا خیلی تو فشارن!خیلی بستن! با وجود این ماهواره ها که تو خونه های الان هست خیلی ها دارن سعی میکنن خودشونو شبیه اونوری ها کنن!الگو برداری کنن!مثلا با طرز لباس پوشیدن خیلی از خانومای الان که لباسشون بالای نافشونه و مانتوشون هم جلو باز و...
    اینا دارن از یه طرف تحریک میشن و از یه طرفم تو فشارن
    خب آخرش اینه که جامعه به فساد کشیده میشه
    این حامعه ما هیچ جوری دیگه درست بشو نیست!نباید حجاب اجبار میشد البته اگه بازم بگن حجاب اجباری نیست جامعه بدتر هم میشه!
    در رابطه با جوامع غربی هم باید بگم تا تو جوامعشون زندگی نکنیم نمیتونیم نظر بدیم!

در رابطه با پست آقا رضا هم بگم که ایرانیا بیشترین آمار طلاق رو دارن!آمار خودکشی هم نمیدونم!
    و بیشتتتترررریننننن فساد اخلاقی رو هم دارن!
    ما و شما خیلی از مسائل جامعمونو نمیدونیم!رو خیلی چیزا سرپوش گذاشته میشه بخاطر آبروی مملکت!

7. Top | #15
    JOY
    JOY آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    گوینده و دوبلور
    شماره عضويت
    29717
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.36
    تشکـر
    183
    تشکر شده 428 بار در 241 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

عالییییی من همش رو خوندم تقریبا
    GOOD BYE WITH SMILING

شادی
    زندگی خود باشید و به زندگی لبخند بزنید ، وقتی دلیلی برای خندیدن نیست خودتون دلیل لبخندتان را
    بسازید

8. 2 کاربران زیر از JOY بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #16

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    6691
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    4.04
    تشکـر
    18,357
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط parsana نمایش پست ها
    ما هم ماهواره نداریم!بچه بودم خیلی دوس داشتم که داشته باشیم ولی الان میگم همون بهتر که نداریم!زندگیمون خیلی از اونایی که دارن بهتره!
    منم نظرم اینه که ایرانیا خیلی تو فشارن!خیلی بستن! با وجود این ماهواره ها که تو خونه های الان هست خیلی ها دارن سعی میکنن خودشونو شبیه اونوری ها کنن!الگو برداری کنن!مثلا با طرز لباس پوشیدن خیلی از خانومای الان که لباسشون بالای نافشونه و مانتوشون هم جلو باز و...
    اینا دارن از یه طرف تحریک میشن و از یه طرفم تو فشارن
    خب آخرش اینه که جامعه به فساد کشیده میشه
    این حامعه ما هیچ جوری دیگه درست بشو نیست!نباید حجاب اجبار میشد البته اگه بازم بگن حجاب اجباری نیست جامعه بدتر هم میشه!
    در رابطه با جوامع غربی هم باید بگم تا تو جوامعشون زندگی نکنیم نمیتونیم نظر بدیم!

در رابطه با پست آقا رضا هم بگم که ایرانیا بیشترین آمار طلاق رو دارن!آمار خودکشی هم نمیدونم!
    و بیشتتتترررریننننن فساد اخلاقی رو هم دارن!
    ما و شما خیلی از مسائل جامعمونو نمیدونیم!رو خیلی چیزا سرپوش گذاشته میشه بخاطر آبروی مملکت!
    در مورد اجباری بودن حجاب ، بله ایران حجاب تا حدودی یک حدی از حجاب رعایتش اجباریه ، و این خارج قانون اسلام نیست .

مثل رعایت قوانین احترام به یک خانه ، مثل قوانین پوششی یک بیمارستان ، یا یک سازمان .

وقتی تو خونه شما بدون کفش راه رفتن قانون باشه ، یکی با کفش بیاد تو میندازنش بیرون .

برای توضیج بیشتر در مورد اجباری بودن حدی ازحجاب در کشورمون این کلیپ کم حجم را نگاه کنید ضرر نمیکنید : 1466422268675071.mov.mov دانلود

بعدش هم در اسلام زور بد نیست خیلی هم خوبه ، اونی که در اسلام بده ظلمه .

این که به مردم یک کشور اسلامی اجازه بدن با هر پوششی آزادانه در جامعه بگردن ظلم در حق اون جامعه است .

در مورد آمار طلاق هم فکر نکنم از کشور های توسعه یافته بالا باشیم ، غیر ثبتی که مطمعن اونا بالا تر هستن چون اونا حتی اگه باهم زندگی هم بکنن جدا بشن جزو طلاق حساب نمیشه ...

در مورد خود کشی هم یک سرچ در گوگل کنید خودتون آمار خودشون را میبینید و ببینید ایران کجای جدول قرار داره .

اینقدر کشورتون رو پایین فرض نکنید .

10. Top | #17

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26168
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.55
    تشکـر
    274
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    2

من خودم به قوانین مملکتم پایبندم!
    من کشورمو پایین نمیارم!
    چرا باید آزادی دادن به یه مملکت ظلم محسوب شه?
    من الان نمیدونم کار کشورمون بده یا کار مردم که آزادی میخان!?!
    اصلا چجوری شد که ماها که مسلمونیم شدیم فاسد ترین از نظر اخلاقی ولی کشوری مثله فنلاند توش فساد اخلاقی صفره?
    ریشه این مسائل کجاست?
    من خودمم مثل خانوم آخیش گیج شدم!پر از سوالم!

11. Top | #18

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26168
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.55
    تشکـر
    274
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط merina نمایش پست ها
    منم حرف ایشون رو تایید میکنم!

12. کاربران زیر از parsana بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #19

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    6691
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    4.04
    تشکـر
    18,357
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط parsana نمایش پست ها
    من خودم به قوانین مملکتم پایبندم!
    من کشورمو پایین نمیارم!
    چرا باید آزادی دادن به یه مملکت ظلم محسوب شه?
    من الان نمیدونم کار کشورمون بده یا کار مردم که آزادی میخان!?!
    اصلا چجوری شد که ماها که مسلمونیم شدیم فاسد ترین از نظر اخلاقی ولی کشوری مثله فنلاند توش فساد اخلاقی صفره?
    ریشه این مسائل کجاست?
    من خودمم مثل خانوم آخیش گیج شدم!پر از سوالم!
    نکفتم کشورتون رو پیاین میارین ، گفتم پایین فرض نکنید ، یعنی بالا بدونین .

آزادیما نباید آزادی مردم و حق بقیه را پایمال کنه ...

آزادی که حول محور شخصی باشه مطمعنن جزو آزادی های است که حقوق مردم جامعه را پایمال میکنه ، آزادی به معنای توهین کردن ، شورش کردن ، حق هم خودن نیست ...

در یک کشور اسلامی به هیچ وجه نباید اجازه داد شخصی بی حجاب وارد جامعه شد ، در جامعه های دیگه هم همینطوره ، فرقش در میزانشونه ، الان تو بیشتر کشور ها مردم حق ندارن عریان در خیابان باشن .

ریشه این مسائل در قرآنه یک مطالعه کنید پیدا میکنید و خودتون هم میپذیرید ، همه قرآن که برای زندگی شخصی نیست بخشی برای حکومته ، اگر حق پذیر باشین میپذیرین .

اگر هم در بعضی از کشور ها میبینید تمیز هستن در بعضی مسائل به خاطر چوب قانونه ، چوب قانون از بس سنگینه که کسی جرات تخلف نداره ، بهتره خودتون برین همین مسائل رو در همون کشوری که میخواین برسی کنید .

14. Top | #20

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27944
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.06
    تشکـر
    2,310
    تشکر شده 1,056 بار در 661 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

آقا رضا برادر من چرا اینقد به حجاب خانما گیر میدین؟

آدم فک میکنه از اون چشم چرونایی و با این روش میخوای گناه خودتو سرپوش بذاری.

ببینید همونطور که ما اقایون خودمون میدونیم دید زدن خانما حرامه و اختیارش با خودمونه که رعایت کنیم یا نه،
    خانما هم خودشون خیلی خوب میدونن دلیل حجاب چیه و نیازی نیست هی براشون توضیح داده بشه.

توضیح زیاد دادن یا باعث ریاکاری میشه و یا باعث بیزاری.

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)