مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 41 به 51 از 51

موضوع: حجاب یعنی جامعه بدون بزهکاری؟؟؟!!!

1. Top | #41

دلنوشته کاربر
    <<< الهم عجل لولیک الفرج >>>
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    3.57
    تشکـر
    18,407
    تشکر شده 9,678 بار در 3,335 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : حجاب یعنی جامعه بدون بزهکاری؟؟؟!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط آخیش نمایش پست ها
    من با جمله

بد حجابی زیاده که این از بی حجابی تحریک آمیزتره بشدت موافقم خودم با اینکه تو کشور دیگه ازاد میگردم اما پوشش مناسبی دارم اینجا چون از نگاهای زننده

متنفرم

ممنون صحبتاتون دیدم رو تغییر داد امیدوارم باخودم تکلیفم رو مشخص کنم موفق باشید
    خواهش میکنم

همچنین ممنون از شما
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.72
    تشکـر
    727
    تشکر شده 632 بار در 364 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نمیدونم تا چه حدی میتونه این مطلبی رو که من میگم مرتبط باشه با این موضوع

چند وقت پیشا با افرادی که خودفروشی میکردن صحبت میکردن

خانومه میگفت من ایران زندگی نمیکنم و خارج از کشور خود فروشی میکرد ، میگفت چون اینجا همه چی ازاده و برهنگی بیداد هست مردا بیشتر تحریک میشن و خیلی میزان رابطه شون بالاست و حریصانه تر و وحشیانه تر هستن

میگفت برخلاف مردای ایرانی کگ چون حداقل یه حجابی توو ایران هست این موضوع توو ایران بهتره

در مجموع هر چی رو خدا امر و نهی کرده قطعا به نفع انسانه و خارج ازون نیست ، و شک ندارم ک حجابی ک این همه ازش صحبت شده باید باشه و وجودش الزامیه

آقا رضا بابت تایپیک خوبتون هم سپاسگزام
    زندگی تو فقط در خدا خلاصه کن

4. 2 کاربران زیر از nepo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.17
    تشکـر
    108
    تشکر شده 71 بار در 44 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط nepo نمایش پست ها

خانومه میگفت من ایران زندگی نمیکنم و خارج از کشور خود فروشی میکرد ، میگفت چون اینجا همه چی ازاده و برهنگی بیداد هست مردا بیشتر تحریک میشن و خیلی میزان رابطه شون بالاست و حریصانه تر و وحشیانه تر هستن

میگفت برخلاف مردای ایرانی کگ چون حداقل یه حجابی توو ایران هست این موضوع توو ایران بهتره

در مجموع هر چی رو خدا امر و نهی کرده قطعا به نفع انسانه و خارج ازون نیست ، و شک ندارم ک حجابی ک این همه ازش صحبت شده باید باشه و وجودش الزامیه

من هم این رو شنیدم از افرادی که کارشون اینه
    مردهای کشورهای دیگه روشهای خیلی غیرعادی و عجیب و غریبی رو انجام میدن برای اغنا کردن نیازهای جنسیشون
    که تو ایران اینجوری نیست و به راحتی میشه راضی کرد مردارو
    ممنون از شما

6. 2 کاربران زیر از آخیش بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.72
    تشکـر
    727
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط آخیش نمایش پست ها
    من هم این رو شنیدم از افرادی که کارشون اینه
    مردهای کشورهای دیگه روشهای خیلی غیرعادی و عجیب و غریبی رو انجام میدن برای اغنا کردن نیازهای جنسیشون
    که تو ایران اینجوری نیست و به راحتی میشه راضی کرد مردارو
    ممنون از شما
    متاسفانه این مسائل گریبانگیر همه ی جامعه ها شده ، بخصوص جامعه های جهان سومی و در حال توسعه

چون عامل تبلیغات از کشورهای ابر قدرت هست و همچین فیلم ها و نمایش هایی رو واسه جامعه ی جهان سوم تولید میکنن و منبع درآمد بالایی رو واسه اونا داره

در صورتیکه خودشون همچین فیلم هایی رو نمیبینن

8. 2 کاربران زیر از nepo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.35
    تشکـر
    2,314
    تشکر شده 1,054 بار در 662 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    ههه ههه

هنوز فکر میکنید این پست در مورد پوشش خانوم هاست؟

نه برادر من این پست در مورد نگاه مرد ها و آسیب های جنسی است...

بعدش هم در مورد ربا و... هم مطالب دارم، اما با توجه به سیاست های سایت مشاور فقط میتونم مطلب بزارم ، سیاسی، یا اقتصادی سیاسی ممنوعه...
    در مورد ربا خلاصه بگم بالای چهار درصد سود گرفتن و وام برداشتن ربا حساب میشه، تمام. ( امیدوارم دیگه در مورد این موضوع مثل پست های قبلی تو این تاپیک بحث نشه)

وقت کردین پست اول رو مطالعه کنید.

اگر در مورد حجاب هم بحث میشد بازم مشکلی نیست، چون مسلمان خدا مشلکی با حق نداره، با توجه به نوع سایت ایجاد میکنه تا آگاهی داده بشه.
    اینجا اصلاً قضیه حق و باطل نیست.

صحبت سر نقصهای اخلاقیه.

نگاه به نامحرم یا بیحجاب بودن فقط نقصهای اخلاقی هستند و نیازی نیست هی در موردشون توضیح بدیم و باعث بیزاری بقیه بشیم.

با تو حرف زدن سخت تر از کوبیدن آهن سرده.

همینجور ادامه بده من میرم بلاکت کنم.

خیلی زود اکثر کاربران بلاکت میکنن اگه اینجور ادامه بدی، چون تو همیشه خانمها رو یه دختر و یا زن میبینی و نه یه انسان.

در این جامعه خواه ناخواه آدم مجبوره با خانمها تعامل داشته باشه، اگه بخوایم مثل شما فکر کنیم که باید دست از زندگی بکشیم.

دین ما هم که خارج شدن از بین مردم رو تایید نکرده و باید بین مردم باشی و بتونی خودتو حفظ کنی و در این مورد(مطالب تاپیک) تنها چاره اینه که تفکیک جنسیت رو بذاریم کنار و با این فکر که همه انسانن زندگی کنیم.

البته اولش کمی سخته اما بعد یه مدت با کمی صبر حل میشه.

10. 4 کاربران زیر از تجربه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #46

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    3.57
    تشکـر
    18,407
    سیستم عامل و مرورگر

خواهش میکنم ، خوشحالم مفید بوده .

متاسفانه این مسائل گریبانگیر همه ی جامعه ها شده ، بخصوص جامعه های جهان سومی و در حال توسعه

چون عامل تبلیغات از کشورهای ابر قدرت هست و همچین فیلم ها و نمایش هایی رو واسه جامعه ی جهان سوم تولید میکنن و منبع درآمد بالایی رو واسه اونا داره

در صورتیکه خودشون همچین فیلم هایی رو نمیبینن
    البته اینطور هم نیست که بگیم فیلم های مستجن فقط برای کشور های جهان سوم تولید میشه ...

اما همین که برای ما دست یابی به این فیلم ها را برای کشوری مثل ما رایگان و راحت کردن و مطالب علمیشون را به این راحتی نشون نمیدن ، نشون دهنده نیت پلیدشون است .

12. Top | #47

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    3.57
    تشکـر
    18,407
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    اینجا اصلاً قضیه حق و باطل نیست.

صحبت سر نقصهای اخلاقیه.

نگاه به نامحرم یا بیحجاب بودن فقط نقصهای اخلاقی هستند و نیازی نیست هی در موردشون توضیح بدیم و باعث بیزاری بقیه بشیم.

با تو حرف زدن سخت تر از کوبیدن آهن سرده.

همینجور ادامه بده من میرم بلاکت کنم.

خیلی زود اکثر کاربران بلاکت میکنن اگه اینجور ادامه بدی، چون تو همیشه خانمها رو یه دختر و یا زن میبینی و نه یه انسان.

در این جامعه خواه ناخواه آدم مجبوره با خانمها تعامل داشته باشه، اگه بخوایم مثل شما فکر کنیم که باید دست از زندگی بکشیم.

دین ما هم که خارج شدن از بین مردم رو تایید نکرده و باید بین مردم باشی و بتونی خودتو حفظ کنی و در این مورد(مطالب تاپیک) تنها چاره اینه که تفکیک جنسیت رو بذاریم کنار و با این فکر که همه انسانن زندگی کنیم.

البته اولش کمی سخته اما بعد یه مدت با کمی صبر حل میشه.
    نظر لطفتونه شما بلاک کنید

اما اگه پست رو میخوندین میفهمیدین که بیشتر در مورد آقایونه نه خانوم های جامعه و مسائلی که میگید ...

وقتی نخونده نظر میدین دیگه جوابی براتون ندارم .

موفق باشید

13. Top | #48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.72
    تشکـر
    727
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    خواهش میکنم ، خوشحالم مفید بوده .

البته اینطور هم نیست که بگیم فیلم های مستجن فقط برای کشور های جهان سوم تولید میشه ...

اما همین که برای ما دست یابی به این فیلم ها را برای کشوری مثل ما رایگان و راحت کردن و مطالب علمیشون را به این راحتی نشون نمیدن ، نشون دهنده نیت پلیدشون است .
    چرا متاسفانه فیلم های مستحجن واسه کشورهای جهان سومی هست ، اینو حتی توو فیلم های خودشون ک تولید جدید هست و در مورد تربیت رفتاری بچه هاشون هست و نوع رفتارشون با همدیگه هست میشه دید

اونا حتی به نوع گفتارشون دقت میکنن و نوع پوششی ک دارن و هر لباسی رو هر جایی نمیپوشن ، درسته در نوع پوشش آزاد هستن ولی واسه خودشون قید و بند دارن

14. کاربران زیر از nepo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #49

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    3.57
    تشکـر
    18,407
    سیستم عامل و مرورگر

چرا متاسفانه فیلم های مستحجن واسه کشورهای جهان سومی هست ، اینو حتی توو فیلم های خودشون ک تولید جدید هست و در مورد تربیت رفتاری بچه هاشون هست و نوع رفتارشون با همدیگه هست میشه دید

اونا حتی به نوع گفتارشون دقت میکنن و نوع پوششی ک دارن و هر لباسی رو هر جایی نمیپوشن ، درسته در نوع پوشش آزاد هستن ولی واسه خودشون قید و بند دارن
    به هر حال با هر هدفی مادی ، سیاسی و ... ، الان گریبان گیر جامعه خودشون هم شده ، این فیلم ها مخصوص آقایان ساخته میشه و توهین به زن ، کلی از جوانان و مردان خودشون الان معتاد این فیلم ها شدن و باعث به وجود آمدن مشکلات جنسی و بیماری های جنسی مختلقی در کشورشون شده .

16. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #50

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.65
    تشکـر
    2,344
    تشکر شده 2,321 بار در 1,177 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها

همیشه خانمها رو یه دختر و یا زن میبینی و نه یه انسان.
    درسته چون اگر غیر از این بود این جمله بکار نمیرفت:این فیلم ها مخصوص آقایان ساخته میشه و توهین به زن
    انگار که همه چیز برای اقایان ساخته شده و فقط اونا مصرف کننده هسن و زن ها کالا هستن و فقط مورد استفاده قرار میگیرن!!!!!

18. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. Top | #51

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    3.57
    تشکـر
    18,407
    سیستم عامل و مرورگر

آیا با آزاد گذاشتن جامعه درمسائل جنسی،بزهکاری جنسی کم میشود؟؟
    یکی از اصلی‌ترین گذاره‌های مورد استفاده از سوی مخالفان "حجاب" این است که می‌گویند: «بگذارید همه آزاد باشند تا حساسیت‌های جنسی موجود کم‌کم عادی شوند» و برای این گذاره هم جامعه‌ی غربی را مثال آورده، مدعی می‌شوند که در کشورهای غربی، با آزاد گذاشتن مردم، حساسیت‌های جنسی موجود در ایران معنا نداشته و حجم فساد در آن بلاد بسیار پایین‌تر از کشور ماست.

گروه اجتماعی بولتن نیوز-سید مجتبی نعیمی:
    در کتاب زندگی نامه‌ی استیو جابز، بنیان‌گذار و مدیر فقید شرکت رایانه‌ای اپل می‌خوانیم که وی در اوایل دوران اوج‌گیری شرکتش، برای سخنرانی به یکی از دانشگاه‌های آی‌تی امریکا رفته و با مشاهده‌ی دانشجویانی که هیچ انگیزه‌ای برای تحول نداشتند، روبه آنها می‌گوید: «چند نفر از پسران حاضر در اینجا تا الان سابقه‌ی یک‌بار مصرف مواد مخدر را داشته و چند نفر از شما دختران، هنوز باکره‌اید؟» خودش می‌گوید خیلی‌ها دست‌شان را بلند نکردند.

2. یکی از اصلی‌ترین گذاره‌های مورد استفاده از سوی مخالفان "حجاب" این است که می‌گویند: «بگذارید همه آزاد باشند تا حساسیت‌های جنسی موجود کم‌کم عادی شوند» و برای این گذاره هم جامعه‌ی غربی را مثال آورده، مدعی می‌شوند که در کشورهای غربی، با آزاد گذاشتن مردم، حساسیت‌های جنسی موجود در ایران معنا نداشته و حجم فساد در آن بلاد بسیار پایین‌تر از کشور ماست. اما آیا واقعیت جامعه‌ی غربی اینگونه است؟ آیا حقیقتاً با آزاد گذاشتن مردم اروپا و امریکا در مسائل جنسی، آمار فساد در آنجا پایین آمده است؟
    3 «جیمی کارتر» (Jimmy Carter)، سی و نهمین رئیس جمهور ایالات متحده، در سال 1981 با کاخ سفید وداع گفت. او یکی از رئیس جمهورهای فعال آمریکا محسوب می‌شود. سال بعد از وداع با کاخ سفید، یعنی در 1982 کارتر و همسرش، «روزیلن کارتر» مرکزی را تاسیس کردند که برای گسترش صلح و سلامت در سراسر جهان فعالیت می‌کرد.
    او تاکنون 28 عنوان کتاب نوشته و آنطور که عنوان شده که یکی از مهمترین کتاب‌های او «تقاضا برای اقدام؛ زنان، مذهب، خشونت و قدرت» نام دارد. این کتاب در کنار موضوعات مختلف، شامل مسائلی است که زنان و دختران آمریکایی را تحت فشار می‌گذارد. مسائلی چون معافیت متجاوزان از مجازات تجاوزها و حمله‌های جنسی ارتش و دانشگاه‌های معروف آمریکا، یا تمایل آحاد جامعه آمریکا به تبعیض‌گرایی که منجر به ترفیع کمتر و درآمد پائین‌تر زنان و حضور بیشتر و پررنگتر مردان در شغلها و موقعیتهای مدیریتی و سیاسی و اجتماعی شده است. وی در یکی از مصاحبه‌های اخیرش با اشاره به فجایع جنسی در امریکا می‌گوید:
    «مشکل دیگر، که البته در آمریکا نیز به وقوع می‌پیوندد، سوء رفتار شرم‌آورانه با دانشجویان دختر در دانشگاه‌های بنام آمریکا است. و البته، این سوء رفتارهای جنسی مجازات نمی‌شوند. چرا که مدیران و رؤسای دانشگاه‌ها تمایلی به بی‌اعتباری دانشگاه‌های خود ندارند. در صورت تعقیب قانونی این جرایم، حقایق به گوش عموم رسیده و دانشگاه‌ها اعتبار خود را از دست می‌دهند. بدین ترتیب، از جرایم جنسی خاطیان چشم پوشی می‌شود. در واقع، نیمی از تجاوزهای جنسی که در دانشگاه‌ها صورت می‌گیرد، توسط تجاوزگران زنجیره‌ای صورت می‌گیرد، چرا که آنها آگاهند که از مجازات معاف هستند. اخیرا خبرهای بسیاری مبنی بر سوءرفتارهای جنسی نیروهای نظامی آمریکا منتشر شده است. سال 2012، 36000 تجاوز جنسی در واحدهای ارتشی وجود داشته که تنها حدود 300 مورد آن یعنی %1 کل آمار، مجازات شده‌اند.»
    4. بر اساس مقاله‌ی مارس گذشته «نیویورک تایمز»، از هر سه زن نظامی، یکی از آنها مورد تجاوز جنسی قرار گرفته‌اند؛ این آمار، دو برابر آمار تجاوزات جنسی رخ داده در میان شهروندان است. گزارش اداره‌ی پیشگیری از تجاوزات جنسی وزارت دفاع، تصریح کرده است که فقط %14 از 19000 قربانی تجاوزات جنسی تخمین زده شده سال 2010، شکایت کرده‌اند. تعداد انگشت شماری از تجاوزات جنسی در ارتش، گزارش شده و تنها برخی از موارد گزارش شده، تحت پیگرد قانونی قرار گرفته‌اند و فقط 10 مورد از مواردی که تحت پیگرد قانونی قرار گرفته‌اند، محکوم شده‌اند.
    5. البته این موارد، تنها مصادیق وجود و تشدید رفتارهای سوء جنسی در امریکا به عنوان یکی از کشورهای به اصطلاح آزاد در مسائل جنسی نیست. اما بخاطر فرصت اندک، امکان انتشار سایر مستندات وجود ندارد. با این حال، آیا باز هم می‌توان ادعا کرد که آزاد گذاشتن جامعه در رفتارهای جنسی، باعث کاهش بزهکاری‌های جنسی می‌شود!

20. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)